Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szerintetek, ha visszaigazoljuk Walker-t és Baksdale nem tudja lenyomni TC-ben, akkor van esély arra, hogy hasonló módon fejlesztenénk mint tavaly Veldheer-t, azaz egyfajta rotációban nyomnák, míg Joseph el nem éri a kezdő szintet?peterbadbone
Simán, bár lehet, hogy az Cable metódus volt és már tiltott 😊

Olvastátok, hogy Stevie Smith Oaklandba vagy San Diegoba szeretné tradeltetni magát?
Hát nem adnék sokat érte...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Szerintetek, ha visszaigazoljuk Walker-t és Baksdale nem tudja lenyomni TC-ben, akkor van esély arra, hogy hasonló módon fejlesztenénk mint tavaly Veldheer-t, azaz egyfajta rotációban nyomnák, míg Joseph el nem éri a kezdő szintet?

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bocsánat a pongyola megfogalmazásért Döme 😐 😀 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az LSU-n ő tartja a rekordot split jerk-ben (ez a súlyemelésben a lökés műfaja) 425 fonttal (193kg)Bruce
Azért nem egészen, a split jerk az csak a lökés befejező része (ez az ollózás magyarul), maga a lökés angolul clean and jerk. Csak a miheztartás végett. 😀

Mindenesetre a 193 az tényleg igen jó, a 300 fölötti guggolás szintén elég kemény. Csak mindez a pályán technika nélkül lófaszt nem ér, úgyhogy remélem fel lesz fejlesztve.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Barksdale-ről olvastam most és azt írják hogy nagyon erős és állat az edzőteremben. Az LSU-n ő tartja a rekordot split jerk-ben (ez a súlyemelésben a lökés műfaja) 425 fonttal (193kg) és squat-ban ( súllyal guggolás) 704 fonttal (319kg)

Az a baj vele, hogy a technikája nem túl jó (de erre ott van az edző, hogy javítson rajta)
Valamint hogy kicsit inkonzisztens (ez mondjuk nehezen fejleszthető) a játéka.

De ha sikerülne ezeket helyrehozni, akkor elég jó kis játékos lenne hosszútávon, mert az erő megvan.Bruce
Technika résznél azt olvastam, hogy nem natural knee bender, az inkonzisztens játkonál én inkább immature magatartást olvastam...modjuk JMR óta alaposan megnézzük, h mindenki dolgozni szerető legyen, így annyira nem izgulok, illetve Steve Wiz lezúzza, ha linkeskedik...

De Satele esélytelen G poszton, főleg power falban. Oda azé kell bika, az meg benne nincs meg, ezért jobb C-nek, ha Wiz-ben van bika, akkor sztem esélyesebb, hogy ő lesz G-ként kipróbálva, mintsem Satele!

Veldheer - Wisniewski - Satele - Campbell - Barksdale (ez ha bejönne, kb 5 évig kemény fal lenne)

De persze ennyi újonccal nem eszik ilyen forrón a kását, tehát kell Loper, Walker és még egy rutinos emberke, aztán majd meglátjuk!

De ez a fenti névsor így elég zorall lenne tényleg ha jók lennének 😊 Jajj már megint bizakodok... 😀Bruce
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Wiz C lesz...amit amúgy támogatok is hosszútávon...
Ha már nekiálltál bizakodni, reménykedni csatlakozom...

Képzeljük csak el milyen OL lenne itt 2012-re, ha
[list=*]
  • Veldheer tovább fejlődik
  • BC beválik
  • Wiz és Barksdale Veldheer-i rookie évet hoznak
  • 2012-es draft 3. körében hozunk egy LG-t
  • [/list]

    Az kb 10évnyi jó falat jelentene...

    WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
    több mint 13 éve
    Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
    Elég jó értékelés videókkal...
    http://www.raidersblog.com/2011/05/draft-review-and-analysis.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Raiders-Blog+%28Raiders+Blog%29

    WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
    több mint 13 éve
    Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
    Barksdale-ről olvastam most és azt írják hogy nagyon erős és állat az edzőteremben. Az LSU-n ő tartja a rekordot split jerk-ben (ez a súlyemelésben a lökés műfaja) 425 fonttal (193kg) és squat-ban ( súllyal guggolás) 704 fonttal (319kg)

    Az a baj vele, hogy a technikája nem túl jó (de erre ott van az edző, hogy javítson rajta)
    Valamint hogy kicsit inkonzisztens (ez mondjuk nehezen fejleszthető) a játéka.

    De ha sikerülne ezeket helyrehozni, akkor elég jó kis játékos lenne hosszútávon, mert az erő megvan.
    több mint 13 éve
    Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
    De Satele esélytelen G poszton, főleg power falban. Oda azé kell bika, az meg benne nincs meg, ezért jobb C-nek, ha Wiz-ben van bika, akkor sztem esélyesebb, hogy ő lesz G-ként kipróbálva, mintsem Satele!

    Veldheer - Wisniewski - Satele - Campbell - Barksdale (ez ha bejönne, kb 5 évig kemény fal lenne)

    De persze ennyi újonccal nem eszik ilyen forrón a kását, tehát kell Loper, Walker és még egy rutinos emberke, aztán majd meglátjuk!

    De ez a fenti névsor így elég zorall lenne tényleg ha jók lennének 😊 Jajj már megint bizakodok... 😀
    több mint 13 éve
    Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
    Jaja! Énis azt akartam írni, hogy szerintetek mennyi ráció van abban, hogy a Galéria visszajön (persze földönragadt fizuval)?TST
    Szerintem semmi, felégette a hidakat.

    Bár mi akit nagyon akarunk megtartunk, de őt szerintem nem is lenne érdemes, tekintve azt hogy mostanában szezononként 8 meccset tud lejátszani...

    Szerintem Wist érdemesebb volna az ő helyén kipróbálni (bár Loper sem volt rossz tavaly), és akkor maradhatna Satele center.Döme
    Szerintem is esélytelen Gallo...de a 8 meccseivel az állandóságot amúgy se segítette...

    Sztem Wiz tényleg C lesz és inkább Satele fog kűzdeni Loperrel az egyik G posztért...azért mondom, hogy egyik posztért, mert BC nem biztos jó lenne RGben a rookie RT mellett...
    Walker és Satele viszzatér és sztem Hendo is lehet visszajön LT back upnak...rajtuk kívül nem hiszem, hogy igazán jó FA OL jönne...
    Barksdale és BC lesz sztem a szűk keresztmetszet...

    4 variációt tartok elképzelhetőnek:
    1, BC és Joe sincs kezdő állapotban az elején
    Veldheer-Loper-Wiz-Satele-Walker

    2, Joe tud kezdeni
    Veldheer-Loper\Satele-Wiz-Walker\Satele-Barksdale

    3, BC tud kezdeni
    Veldheer-Loper\Satele-Wiz-Campbell-Walker

    4, Mindketten készen állnak
    Veldheer-Loper\Walker\Satele-Wiz-Campbell-Barksdale

    WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
    több mint 13 éve
    Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
    Jaja! Énis azt akartam írni, hogy szerintetek mennyi ráció van abban, hogy a Galéria visszajön (persze földönragadt fizuval)?TST
    Szerintem semmi, felégette a hidakat.

    Bár mi akit nagyon akarunk megtartunk, de őt szerintem nem is lenne érdemes, tekintve azt hogy mostanában szezononként 8 meccset tud lejátszani...

    Szerintem Wist érdemesebb volna az ő helyén kipróbálni (bár Loper sem volt rossz tavaly), és akkor maradhatna Satele center.
    több mint 13 éve
    TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
    Jaja! Énis azt akartam írni, hogy szerintetek mennyi ráció van abban, hogy a Galéria visszajön (persze földönragadt fizuval)?
    több mint 13 éve
    Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
    Kíváncsi leszek tényleg a falra, hogy hogy fog felállni, mert azért tényleg sok az új arc a falban és a két állandó tag (Veldheer és Satele) közül is az utóbbit valszeg más poszton fogjuk látni. Bár azt nem tudom elképzelni, hogy Satele G-ként megállná a helyét.

    Szóval ha mondhatjuk akkor csak Veldheer a tuti az LT poszton.

    Nagyon bízok benne, hogy B. Campbell már mutat valami figyelemreméltót, mert az ereje meg van hozzá és a technikája is sokat fejlődhetett az utóbbi időben, szóval várom már hogy mit tesz le az asztalra.

    Satele ugye kérdőjel teljesen!

    Wiz remélem tényleg olyan jó és hosszú időre megoldja a C posztot! De egyelőre még nem annyira hiszek benne, mert hát újonc és semmit se láttam még belőle!

    Ugyanez igaz Barksdale-re, akit a hírek szerint a jobb oldalon fognak alkalmazni G vagy T poszton. Ha olyasmi utat futna be a jobb oldalon T-ként mint tavaly Veldheer akkor azért nem járnánk rosszul.

    És akkor már tényleg csak egy rutinos G kellene a falba, aki kicsit összerántja a falat. Én nagyon örülnék ha Gallery-t visszahoznánk, mert akkor lényegében csak a fal jobb oldalát kellene bántani.
    több mint 13 éve
    Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
    Egy gondolat. AFC Wesztőhely.
    Szóval fontos lesz pedig az OL 2011ben Oaklandben. Mert ha megnézzük, a másik 3 csapat erősítette a front sevenjét (reményeik szerint).

    A Dolts F7 eddig sem volt homokból, egy DE kellett, első körben hozták (a sztem nagyon jó) DE-t Corey Liuget személyében. Mouton is F7, de őt nem garantálom, hogy erősítés.

    A Donkeys hozta Von Millert ,akiről az terjedt el, hogy 4-3ban kevésbé jó lesz. Ajánlom a Senior Bowlt a témában, ott nem is lehet 3-4et játszani, blitz szigorúság van, ami neki nem kedvez, és rossz is ..... jaaa nem, baromi jó volt. Ha DT-t nem igazolnak, akkor itt lehet keresni valamit a Raiders jó futóival. Bár mint egy képregényben: Doom visszatér! És passzolni ott, ahol Doom mögött jön Miller, nem lesz vicces.

    Az én kis putyulkáim, a szakácsok pedig elvileg Houston és Powe személyében fejezték be a F7 építését.

    Nem tudom mi lesz, de ha az OL nem áll össze, mint a túrós tészta, akkor sokat fog JC bosszankodni. És ahogy húzódik a edzések elkezdése, az pont egy OL esetében a legkritikusabb. Például egy CB vagy főleg HB (akár egy LB is) instant beilleszthető egy csapatba, ha ő maga NFL ready. De az OL nem lego, hiába teszed őket egymás mellé. Össze kell szokniuk, ami hónapok kérdése, ha egyénenként alkalmasak. Elnézést, de itt ez nincs meg. Project játékos esetében ez sokkal nehezebb, ha nem tudnak eleget gyakorolni, mint egy veterán Pro Bowler ellenpéldaként.

    Ezért értek egyet, hogy jó lenne egy veteránt betenni a fal belsejébe. Sztem is sokat lendítene a dolgok állásán.ulpianus
    Agreed 100%

    WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
    több mint 13 éve
    ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
    Egy gondolat. AFC Wesztőhely.
    Szóval fontos lesz pedig az OL 2011ben Oaklandben. Mert ha megnézzük, a másik 3 csapat erősítette a front sevenjét (reményeik szerint).

    A Dolts F7 eddig sem volt homokból, egy DE kellett, első körben hozták (a sztem nagyon jó) DE-t Corey Liuget személyében. Mouton is F7, de őt nem garantálom, hogy erősítés.

    A Donkeys hozta Von Millert ,akiről az terjedt el, hogy 4-3ban kevésbé jó lesz. Ajánlom a Senior Bowlt a témában, ott nem is lehet 3-4et játszani, blitz szigorúság van, ami neki nem kedvez, és rossz is ..... jaaa nem, baromi jó volt. Ha DT-t nem igazolnak, akkor itt lehet keresni valamit a Raiders jó futóival. Bár mint egy képregényben: Doom visszatér! És passzolni ott, ahol Doom mögött jön Miller, nem lesz vicces.

    Az én kis putyulkáim, a szakácsok pedig elvileg Houston és Powe személyében fejezték be a F7 építését.

    Nem tudom mi lesz, de ha az OL nem áll össze, mint a túrós tészta, akkor sokat fog JC bosszankodni. És ahogy húzódik a edzések elkezdése, az pont egy OL esetében a legkritikusabb. Például egy CB vagy főleg HB (akár egy LB is) instant beilleszthető egy csapatba, ha ő maga NFL ready. De az OL nem lego, hiába teszed őket egymás mellé. Össze kell szokniuk, ami hónapok kérdése, ha egyénenként alkalmasak. Elnézést, de itt ez nincs meg. Project játékos esetében ez sokkal nehezebb, ha nem tudnak eleget gyakorolni, mint egy veterán Pro Bowler ellenpéldaként.

    Ezért értek egyet, hogy jó lenne egy veteránt betenni a fal belsejébe. Sztem is sokat lendítene a dolgok állásán.


    Állat vagyok, ami enni kér...
    több mint 13 éve
    peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
    Sztem is Veldheer az egyetlen biztos pont és a 2 G a legnagyobb kérdőjel. Egy backup LT jöhetne FA-ról. Én LG-be hoznék egy rutinos vén rókát, ezért is írtam anno, h Gallery visszahozása nálam nyerő lenne, de én pl Mankins-t is bevállalnám, mert nem sérülékeny, megbízható teljesítményt nyújtott miután majdnem kihagyta a teljes tavalyi szezont. 3-4 évre sztem megoldás lehetne. De ha ide nem hozunk senkit akkor én Campbell-el próbálkoznék meg először, mögötte pedig ott lenne Loper ha gond van. Esetleg itt ki lehetne próbálni Satele-t is. Nálam Wiz a C! Elvileg ide draftoltuk, mert Satele nem volt az igazi. Veldheer-rel aki izomból eltolt egy-két DT-t, működött a belső futás, és őt nem nyomták JC nyakára. Wiz tökéletes lesz ide. RG a legnagyobb kérdőjel számomra. Campbell annak ellenére, hogy tavaly ezt a posztot gyakorolta közel sem biztos, hogy be is válik. Cooper-nek köszönném amit eddig a csapatért tett és elküldeném. Ide is inkább egy veterán játékos kellene. Talán ide jobban mint az LG posztra. Yanda emlékeim szerint sokkal jobb G mint T. Tökéletes választás lenne. Lutui is jó RG, de vannak vele gondok. Baas-t sztem nem engedi el a Frisco, de Joseph-el kapcsolatban is hasonló véleményen vagyok. Dahl talán mozdítható lenne a Falcons-ból. Az RT poszt számomra csak annyiban kérdőjeles, hogy kezdje-e a rookie vagy hozzuk vissza Walker-t kezdőnek. Én mindenképp visszaigazolnám és összeereszteném Barksdale-lel, aki jobb kezdjen. Ráadásul ha gebasz van akkor Walker G-nak is beugorhat. A lényeg, h hozzunk egy nagyon jó/elit G-t, mindegy melyik oldalra és akkor megvan a fal.

    Nálam így nézne ki az OL:

    Veldheer - Campbell - Wisnewski - FA - Walker
    FA Loper Satele Loper Barksdale

    több mint 13 éve
    Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
    Gyorsan körbenéztem a potenciális FA piacon(walterfootball félén)

    Mankins giga deal lenne és már 29 nem kell
    Dahl és Blalock RFA mint megtudtuk legutóbb(walter még nem tudja 😊 )
    Chris Chester és David Joseph vannak Gk között még jó pontszámmal jutalmazva...remélhetőleg hamarosan ki derítem, hogy tényleg FAk lesznek-e és hogy mi velük a csapatuk szándéka...
    Baas és Lutui lehetnek még FAk walter szerint, bár ők nem tudom, hogy Loperhez képest erősítést jelentenének-e...

    T\G szerepkörbe írják Marshal Yandát aki a befutó lenne nálam. Raven így Hue ismerheti, de nem tudom, hogy tényleg FA-e, illetve, hogy mi vele a Raven FO terve...

    Nah Ravens fanoktól kapott infók alapján se Chester sem Yanda nem jön...

    WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
    több mint 13 éve
    Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
    Szokásomhoz híven kicsit előreszaladtam a nagy agyalás közepette...

    OL a téma természetesen, hiszen ezen áll vagy bukik minden szerintem.
    Persze Hue ügyesen kikerült eddig minden újságírói kérdést a potenciális kezdő OLról és még valóban kurva messze van a TC, szezon(ha lesznek egyáltalán...), de kicsit agyaljunk...

    Az jó, hogy több poszton bevethető embereink vannak, de azért mindenkinek van egy legerősebb posztja és ugye ezt kéne megtalálni úgy, hogy a legjobb 5 kerüljön pályára.

    Egy poszt biztos csak szerintem, az LT.
    Veldheer fog ott kezdeni ha nincs vmi sérülése sztem.

    LG poszton már jönnek a kérdőjelek.
    Van egy Loperünk aki akár kezdő is lehet és sztem korrektül lehozhatja a szezont, de azért egy FA vagy saját ember őt megszorongathatja TCben...Campbell, Stefen, Barnes, Walker, Satele? is tudna itt játszani.

    C poszton két emberke jöhet szóba Wiz és Satele. Satele akkor ha Wiz-re mondjuk Gként számítanánk az elején vagy akár egész évben. Szerintem Wiz lesz a C, de még Satele befuthat...

    RG poszton ugye most úgy tűnik, hogy Bruce Campbell a kezdő, de azért oda még sok minden befuthat. Cooper remélem max back upnak marad és a kezdő közelébe sem kerül. Azért ha Wiz kezd és esetleg Barksdale is akkor azért 3 tulajdonképpen rookie egymás mellett necces lehet. Barnes, Loper, Satele? és Walker itt is szóba jöhet...

    RT poszton Barksdale lehet a befutó, mert azért 4 év kezdés után NFL readynek tekinthető, de persze pont a sok rookie elkerülés miatt egy Walker vagy Henderson elkelhet pl az elején RTbe.

    Kiváncsi leszek az FA piac után, hogy áll a roster. Bízom a fiatalokban, de azért legalább biztonság miatt kellenek mögéjük veteránok is.

    Amúgy Satele G poszton mit tudna szerintetek?
    Ha nem kell a snapre figyelnie esetleg LG vagy RG poszton lehetne ő pl Loperhez képest upgrade?

    WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
    több mint 13 éve
    Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
    Én bírtam Kiffint is.
    Cablet imádtam a brutális kinézete miatt (is) meg mert jó volt amit csinált.

    Jackson értelmes és karizmatikus pali, de nézzük meg előbb mit tud HC ként.
    több mint 13 éve
    Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
    Én kurvára kedvelem Hue Jacksont!!

    Egyszerűen süt róla az értelem, látszik, hogy imádja a focit, ért hozzá. Nagyon jól kommunikál kifelé, ami biztosan segít belül is. Én úgy érzem, hogy ténylegesen érti, kedveli a Raiders múltját és vissza akarja hozni.

    WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
    több mint 13 éve
    bmg Las Vegas Raiders 2 664
    A lockout abszurditása:
    http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/27070/lockout-hits-wisniewskis

    Azért nem hiszem hogy nagyon komolyan vennék hogy fociról nem beszélhetnek...Döme
    Egy focis családban nehéz is lenne nem fociról beszélni vasárnap az ebédnél 😊
    több mint 13 éve
    Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
    A lockout abszurditása:
    http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/27070/lockout-hits-wisniewskis

    Azért nem hiszem hogy nagyon komolyan vennék hogy fociról nem beszélhetnek...
    több mint 13 éve
    peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
    Sztem megkérdezték kit húzzunk, sorolta a neveket és azt húztuk be akit véletlenül kihagyott 😀

    Ausberry-re mint WR számítunk, ha tud jól blokkolni, akkor a szélső futások is hatékonyabbak lehetnek vele.

    több mint 13 éve
    Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
    😊 amilyen jóba vannak..... Már csak kb két per van köztük.
    több mint 13 éve
    Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
    Itt van Hue válasza +a többi pickről is beszél:
    http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2011/04/30/hue-jackson-highlights/BMG
    Ez nagyon jó mondat:
    And who knows, he might be an unbelievable tight end. But to me, those are the kind of guys you find in the seventh round, who have that potential, who has the measurables, the size, the speed combination, and now it’s just a matter of us coaching this young man and seeing what he can be.”

    Egy ilyen gyerekben van potenciál, mert fizikailag nincsenek akadályai, és innentől a stábon múlik, hogy meg tudják e tanítani focizni. Miután Reece-ből, egy senki által nem keresett WR-ből közel PB-szintű FB lett, elhiszem hogy Hue-ék meg tudják szerelni az ilyeneket. Ha 4 ilyenből egy bejön, már jól jártunk.

    Én TE-nek szeretném látni, ha tényleg fel tud menni 250-re (mér ne tudna, a képek alapján még nincs kimaxolva), a technikáját helyrerakják, Miller mellé nagyon jó lehet.

    Amúgy vicces, hogy mindkét WR akit húztunk, Lane Kiffin volt az edzője. Biztos felhívta az öreg, hogy javasoljon neki prospecteket. 😀
    több mint 13 éve
    bmg Las Vegas Raiders 2 664
    Itt van Hue válasza +a többi pickről is beszél:
    http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2011/04/30/hue-jackson-highlights/