Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
TO reality show-jának forgatása közben szakította el keresztszalagját (Y)

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na bízzunk benne, hogy Huff aláírása után már tényleg Miller következik és a Wimbley long term bejelentése...

Kicsit körbenéztem kik jöhetnének szóba hozzánk.

OT posztra Langston Walker és\vagy Mario Henderson visszahozatalán kívül egyedül Jammal Brownba tudnék igazán gondolkodni...tavaly szezon végére állítólag egész jól összerakta már magát és vszeg nem lenne túl drága sem. Rolni
ebben azért ne reménykedj...
+LT akar lenni és LT pénzt akar kapni,ha a lehetőségek megengedik neki...

C poszton elvileg csak back upban kell gondolkodnunk...Azért Wiz rookie mivolta miatt nem lenne baj, ha nem UDFA back upunk lenne...Samson Satele lenne az ideális megoldás, hiszen ismeri az O-t, JC-t, de ha ő nem jön akkor esetleg az ex-Saint Jonathan Goodwin jöhetne szóba sztem. 32 éves, de back upként egy darabig elkarcolna és miután Wiz eddig nem volt éppen sérülékeny bízhatunk benne, hogy végigtolja a szezont...Rolni
Goodwin,mint backup.....esélytelen szvsz (vagy nagyon drága backup esetleg 😀)

WR fronton nem igazán akad olyan akit örömmel fogadnék. Chadnek tudtam volna örülni mondjuk...
Floyd, James Jones és Steve Smith(NYG) akik még korban a fiatalabbak közé tartoznak viszont vszeg komoly pénzt kérnek mind. Floyd nem mutatott eddigi karrierje alatt azért túl sokat, nem szívesen ruháznék be sokat rá...Jones egész karrierje során inkonzisztensnek bizonyult és egy remek csapatból, QBtól jön ami nélkül vszeg még annyira se lenne jó WR, így szintén nem adnék érte sok pénzt...Smith pedig komoly sérülésből jön vissza ahogy olvasom és az, h a klubja nem erőlteti a visszaigazolását árulkodó lehet. Alapos orvosi vizsgálat után ő esetleg szóba jöhet.
Öregek közül TO-t említette Hue példának az egyik interjúban amikor azt mondta,h mindenkit figyelünk, nézegetünk FA piacon. Ő 1 évre olcsóért esetleg jöhet, bár a fasz tudja...jó lenne végre a saját WReinkel képbe kerülnünk...Úgy értem, hogy idén sok minden eldőlhet. Ha Chaz nem tud egészséges maradni kuka, ha DHB nem robbant a 3. évében kuka. Amíg ezek nem derülnek ki addig sztem nem fog az öreg robbantani. Az, hogy Murphy és Ford jól néz ki TCben remek hír, rájuk sztem számíthatunk is majd, de egy igazi #1 kellene eléjük...

Rolni
TO-nak valami komoly sérülése van tudtommal,nem is biztos,hogy tudna játszani.Steve Smith am megoldás lehetne,nem is kérne sokat a hírek szerint,nem tudom,hogy most,hogy áll a Giants-szel,de ő nem lenne rossz. 😊Newman
Köszi az infókat...Jammal-nál azért gondoltam, h nem lenne drága, mert eddig nem nagyon emlegették sehova, nem úgy tűnik mintha piaca lenne...bár lehet azért nem mert LT pénzt és posztot kér 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na bízzunk benne, hogy Huff aláírása után már tényleg Miller következik és a Wimbley long term bejelentése...

Kicsit körbenéztem kik jöhetnének szóba hozzánk.

OT posztra Langston Walker és\vagy Mario Henderson visszahozatalán kívül egyedül Jammal Brownba tudnék igazán gondolkodni...tavaly szezon végére állítólag egész jól összerakta már magát és vszeg nem lenne túl drága sem. Rolni
ebben azért ne reménykedj...
+LT akar lenni és LT pénzt akar kapni,ha a lehetőségek megengedik neki...

C poszton elvileg csak back upban kell gondolkodnunk...Azért Wiz rookie mivolta miatt nem lenne baj, ha nem UDFA back upunk lenne...Samson Satele lenne az ideális megoldás, hiszen ismeri az O-t, JC-t, de ha ő nem jön akkor esetleg az ex-Saint Jonathan Goodwin jöhetne szóba sztem. 32 éves, de back upként egy darabig elkarcolna és miután Wiz eddig nem volt éppen sérülékeny bízhatunk benne, hogy végigtolja a szezont...Rolni
Goodwin,mint backup.....esélytelen szvsz (vagy nagyon drága backup esetleg 😀)

WR fronton nem igazán akad olyan akit örömmel fogadnék. Chadnek tudtam volna örülni mondjuk...
Floyd, James Jones és Steve Smith(NYG) akik még korban a fiatalabbak közé tartoznak viszont vszeg komoly pénzt kérnek mind. Floyd nem mutatott eddigi karrierje alatt azért túl sokat, nem szívesen ruháznék be sokat rá...Jones egész karrierje során inkonzisztensnek bizonyult és egy remek csapatból, QBtól jön ami nélkül vszeg még annyira se lenne jó WR, így szintén nem adnék érte sok pénzt...Smith pedig komoly sérülésből jön vissza ahogy olvasom és az, h a klubja nem erőlteti a visszaigazolását árulkodó lehet. Alapos orvosi vizsgálat után ő esetleg szóba jöhet.
Öregek közül TO-t említette Hue példának az egyik interjúban amikor azt mondta,h mindenkit figyelünk, nézegetünk FA piacon. Ő 1 évre olcsóért esetleg jöhet, bár a fasz tudja...jó lenne végre a saját WReinkel képbe kerülnünk...Úgy értem, hogy idén sok minden eldőlhet. Ha Chaz nem tud egészséges maradni kuka, ha DHB nem robbant a 3. évében kuka. Amíg ezek nem derülnek ki addig sztem nem fog az öreg robbantani. Az, hogy Murphy és Ford jól néz ki TCben remek hír, rájuk sztem számíthatunk is majd, de egy igazi #1 kellene eléjük...

Rolni
TO-nak valami komoly sérülése van tudtommal,nem is biztos,hogy tudna játszani.Steve Smith am megoldás lehetne,nem is kérne sokat a hírek szerint,nem tudom,hogy most,hogy áll a Giants-szel,de ő nem lenne rossz. 😊

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na bízzunk benne, hogy Huff aláírása után már tényleg Miller következik és a Wimbley long term bejelentése...

Kicsit körbenéztem kik jöhetnének szóba hozzánk.

OT posztra Langston Walker és\vagy Mario Henderson visszahozatalán kívül egyedül Jammal Brownba tudnék igazán gondolkodni...tavaly szezon végére állítólag egész jól összerakta már magát és vszeg nem lenne túl drága sem. Amúgy ha Walker és Mario is visszatérnek én már nem fogok dühöngeni. Mario back up LTnek rendben lenne és Walker akár egész évben lehet kezdő RT sztem, de persze ha Barksdale (vagy BC) nagyon jó akkor idővel lehetne csere LW...Még a Gaither mizéria előtt, draft után úgy gondoltam, hogy a Veldheer-Barksdale duo hosszútávon megoldhatja a T gondjainkat és most lenyugodva ezt továbbra is tartom.

LG posztra Justin Blalock lenne a megoldás...jó, fiatal kezdő, de vszeg Atlanta erősen igyekszik majd maradásra bírni Dahl elvesztése után...sajnos reálisan nem sok esélyt látok a megszerzésére. LG poszton sztem Loper lesz a kezdőnk hacsak BC mondjuk nem táltosodik meg, bár neki inkább az RG poszt lehet a lehetősége...Loper tavaly pár meccsig bírta jól, hogy egész évben mire képes vszeg ki fog derülni idén. Egy jobb Veldheer mellett reméljük ő is rendben lesz...RG poszton vannak a bajok inkább. Cooper tavaly is gyenge volt és bár büntiket nem szokott gyűjteni és technikailag rendben van túl gyenge...Ha Walker van mellette akkor ez annyira nem jön ki futásoknál, de mondjuk egy Barnes RT mellett félek csúnya lenne a végkifejlet. BC sérülése nem segít a helyzetünkön. Jó lett volna, ha rögtön neki tud állni BC, hogy TC alatt kiderüljön mi várható tőle...ha a mi Dlineunk ellen tudott volna normálisan játszani akkor az legalább optimizmusra adhatott volna okot...de így?? FA piacról a 32 éves Leonard Davis jöhetne szóba. Tavaly jól játszott a Dallasnál állítólag és csak a 6M-s fizu miatt rakták ki...ha nem kér ennyi pénzt akkor 1 max 2 évre stop gapnek jó lehetne. Cooperhez képest upgrade lenne vszeg és Barksdale-t nyugodtabb szívvel raknám be mellé mint Cooper mellé...

C poszton elvileg csak back upban kell gondolkodnunk...Azért Wiz rookie mivolta miatt nem lenne baj, ha nem UDFA back upunk lenne...Samson Satele lenne az ideális megoldás, hiszen ismeri az O-t, JC-t, de ha ő nem jön akkor esetleg az ex-Saint Jonathan Goodwin jöhetne szóba sztem. 32 éves, de back upként egy darabig elkarcolna és miután Wiz eddig nem volt éppen sérülékeny bízhatunk benne, hogy végigtolja a szezont...

WR fronton nem igazán akad olyan akit örömmel fogadnék. Chadnek tudtam volna örülni mondjuk...
Floyd, James Jones és Steve Smith(NYG) akik még korban a fiatalabbak közé tartoznak viszont vszeg komoly pénzt kérnek mind. Floyd nem mutatott eddigi karrierje alatt azért túl sokat, nem szívesen ruháznék be sokat rá...Jones egész karrierje során inkonzisztensnek bizonyult és egy remek csapatból, QBtól jön ami nélkül vszeg még annyira se lenne jó WR, így szintén nem adnék érte sok pénzt...Smith pedig komoly sérülésből jön vissza ahogy olvasom és az, h a klubja nem erőlteti a visszaigazolását árulkodó lehet. Alapos orvosi vizsgálat után ő esetleg szóba jöhet.
Öregek közül TO-t említette Hue példának az egyik interjúban amikor azt mondta,h mindenkit figyelünk, nézegetünk FA piacon. Ő 1 évre olcsóért esetleg jöhet, bár a fasz tudja...jó lenne végre a saját WReinkel képbe kerülnünk...Úgy értem, hogy idén sok minden eldőlhet. Ha Chaz nem tud egészséges maradni kuka, ha DHB nem robbant a 3. évében kuka. Amíg ezek nem derülnek ki addig sztem nem fog az öreg robbantani. Az, hogy Murphy és Ford jól néz ki TCben remek hír, rájuk sztem számíthatunk is majd, de egy igazi #1 kellene eléjük...

CB poszton kiváncsi vagyok lesz-e bármi megmozdulásunk. Ha CJ valóban jól mozog akkor lehet nem fogunk egy Cromartiet nagyobb pénzért hozni, de egy Carlos Rogers-t JC igazán idebeszélhetne olcsóért. Ha egészséges jobb CB mint CJ sztem. A köv szezon szempontjából lenne ez fontos, mert amúgy a jövő nem néz ki rosszul CB poszton. Rod keze alatt 4 tehetséges fiatal srác épül...

Hátralévő menetrend reálisan így nézhetne ki sztem:
1. Miller vissza
2. Walker\Brown vissza\leigazolása
3. Henderson vissza
4. Davist leigazolni RG posztra
5. Satele\Goodwin
6. Rogers esetleg

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Huff az jó hír (már csak a mezem miatt is) 😊

De most mindenképpen várom a fal erősítését már és Miller szerződését valamint Wimbley szerződésmódosítását.

Illetve írták, hogy Cromartie aláír valahová a mai nap során és lehetséges az is hogy hozzánk...Bruce
Egyre több fórumon olvasom,hogy hozzánk. Teljesen meg vagyok lepődve,eddig hírmorzsa sem volt róla. Várjunk türelmesen.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Huff az jó hír (már csak a mezem miatt is) 😊

De most mindenképpen várom a fal erősítését már és Miller szerződését valamint Wimbley szerződésmódosítását.

Illetve írták, hogy Cromartie aláír valahová a mai nap során és lehetséges az is hogy hozzánk...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Oakland dives into free agency and lands a familiar face: Raiders reached agreement with their safety Michael Huff.ulpianus
Most olvasom en is Adam twitteren...jo hir, de akkor Eugene restructure vagy cut illene...remelem tobbiek kovetik

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Oakland dives into free agency and lands a familiar face: Raiders reached agreement with their safety Michael Huff.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Satele ott van a campben, nem? Vagy valaki, aki hasonlít rá.
Ebben a köszöngetős videóban (ami huszonötödjére már rohadtul idegesítő!) is benne van...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Majd kiderül megyünk-e azzal bármire is, hogy a megmaradt FAink neve nem merül fel igazából sehol...
Gallery, Aso egyértelmű volt, h mennek, de a többiek körül nagy a csend.

Mike Huff, Zach Miller egyértelműen olyan nevek akik köré várt volna az ember némi felhajtást...
Walker tavaly szolid kezdő RT volt, így lenne olyan csapat akit erősítene még kezdőként is, de mint back up a legtöbbet sztem...vele kapcsolatban sincs semmi hír...
Satele nem a legrosszabb kezdő C volt tavaly sztem, de még ha az is lett volna akkor is remek back up, így érdekes a nagy hallgatás...
Mario Henderson mint csere T szintén érdeklődésre adhatna okot sztem...

Persze lehet, hogy mindenki átment titokzatosba az Eagles Aso move után és ezét nem hallunk róluk, de az is lehet, hogy azért nem mert mind visszajönnek csak sorban állás van 😊
Azt is el tudom képzelni, hogy senki nem akar kezdő fizut adni az OL embereknek így arra várnak hátha Al megdobja őket nagyobb összeggel...
Huff esetén nem tudom mi az oka a várakozásnak...amúgy TC hírek alapján Branch jól mozog FS poszton szóval lehet abszolút nem érdekli a csapatot Huff, bár azért vmi szolid pénzért sztem vissza kellene hozni őt is...

Szükséges lépések:
1.resign Miller
2.FA piacon körbe nézni OL után
3.resign Walker és\vagy Henderson és Satele
5.resign Huff
6.CB helyzet alapos vizsgálata...ha kell FA CB igazolás
7.WR helyzet csekk...mire ideérünk Chaz vszeg sérült, így körbe kell nézni FAn...

A 2. ponthoz vszeg elengedhetetlen Wimbley long term dealje...

CB helyzet azért nem biztos, hogy igényel külső segítséget, mert eddig CJről nagyon jókat írnak...ha úgy tudna játszani mint amikor Halltól átvette a stafétát év közben akkor rendben is lenne a Routt-CJ duo a fiatal haddal a hátuk mögött...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
En is azt gondolom, h per pillanat ott vagyunk,h sehol...ha Miller vissza is jon ezzel a fallal sokra nem szamithatunk...Walkert en nem irnam meg le.
Az,h Hue nem mint kezdo RTt emliti Barnest jo hir...
Barksdale amugy allitolag jol nyomja...Houston ellen is mentbneki ami nem rossz elojel. Ha Walker nem ter vissza par nap utan az lehet mar azert lesz,mert Joe kezdo lehet...

Wiz jo volt edzeseken egyeduli gondja BigJohnnal adodott 1-1ben...John 2* hatrebb tolta...ez azert nem jo mert sok hasonlo ereju NT ellen kell majd iden jatszania, de van meg ideje szezon elejeig...

Mario Henderson is kell vissza sztem...

Es kene egy szolid RG is...

Erdekes,h CJ nez ki allitolag legjobban eddig...Routt remelem osszeszedi magat...
Chekwa valla megserult de nem komoly...
Reece nem edzhet aug4ig,de mar ott van...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy érzem hogy fal terén valóban nem fejlődünk egyáltalán. A jelenlegi állás szerint Veldheer, Loper, Wiz, ???, ??? a falunk, ebből egy ember az aki nagyjából NFL kezdő szint. Loper backup, Wiz rookie és nem mutatott semmit. A ??? helyekre pedig vannak vagy ugyanilyen rookie-jaink, akiről semmit nem tudunk, vagy vannak back up szintű emberek, akikkel nem vagyunk előbbre.

Akkor mutathatunk fejlődést, ha vagy egy veterán G-t és/vagy egy veterán T leigazolunk, amire jelenleg nem látok nagy esélyt. Enélkül pedig még a tavalyinál is jóval gyengébb fallal állunk fel, ami azt mutatja, hogy idén nem fogunk jobban játszani.

Az offense-ben még ugye létszükséglet Miller visszaigazolása, amiről megint nem nagyon cikkeznek. De valahol azt olvastam, hogy elkapó TE annyira egy csapatnál sem kell, így nem prioritás már annyira a siettség (bár a camp-en így nem vehet részt)
A futóknál rendben vagyunk, csak Bush aláírhatná már a tenderét is, mert ő sem edzhet.
Az elkapóknál sincs igazán nagy gond, sok fiatal és kész, egy nr1 elkapót azért szerezhetnénk még, de enélkül is jók lehetünk ezen a téren.

A védelem sztem jó lesz nagyon, talán csak a secondary gyengült. A fal kemény és jó játékosokból áll, fiatalok és a rutin jó keverékét alkotják. Az LB sorban nagyon jókat írtak McClainről, hogy sokat fejlődött tavaly óta, szóval ezen a téren bizakodó vagyok. A CB-knél meg arra leszek kíváncsi, hogy így hogy nincs Aso, így szépen mindkét oldalra fognak dobálni és elosztják a CB-ink között a dobásszámokat, ami kicsit kiegyensúlyozza talán a CB-k teljesítményét. Valamint ne felejtsük el a sok újonc és egy éves CB-ket akikben van potenciál. S poszton nekem megfelelne a mostani felállás, hogy Mitchell és Branch, de biztonságosabb lenne ha Huff-ot visszahoznánk.
De a védelem sztem így is jó ahogy van! Csak az a kurva O-Line erősödne...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Barksdale őt könnyebben kiszorítja majd, mint ahogy Walker-rel tette volna. CSak az a pár meccs ahol Barnes kezdeni fog... nem is értem, hogy lehetett kezdő LT a Jax-ben.

Tafur és Gutierrez twitter-ét olvasgatva:

OL Barksdale, Carlisle, Baby Wiz, Loper and Veldheer (RT-LT)

Scott ugye PUP-on kezd de azért ő is ott van a többiekkel és állítólag BC,DHB társaságában külön mozog.

Williams sztem még 40 évesen is a csapatnál lesz. Hihetetlen számomra, hogy minden évben van helye.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jackson confirmed that the Raiders re-signed offensive lineman Khalif Barnes. He said Barnes will get some work at right offensive tackle but not be limited to that spot for the time being. The Raiders are in need of a replacement for Langston Walker.

Ebből azt veszem ki, holgy Walkert nem igazoljuk vissza...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
LT?Jammal Brown? 😊Newman
Én is néztem, írtam, de inkább RTbe kell ember amúgy, mert Jared Veldheer szolid LT lesz...azért lelkesültünk be a Gaither hírtől mert így lett volna fasza LT és RT is(Veldheer) ment volna át, de egy öreg kedvéért nem raknám át Veldheert...inkább fejlődjön...Rolni
Brown kb. Gaither-szintű tehetség szvsz, csak a kórlapja is kb. Gaither-szintű.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is néztem, írtam, de inkább RTbe kell ember amúgy, mert Jared Veldheer szolid LT lesz...azért lelkesültünk be a Gaither hírtől mert így lett volna fasza LT és RT is(Veldheer) ment volna át, de egy öreg kedvéért nem raknám át Veldheert...inkább fejlődjön...Rolni
Hát azért Jammal Brown sem olyan öreg 😊
Fiatalabb nálam, szóval még van 5-6 jó éve, az meg azért nem kevés! 😊Bruce
A fiataljainkhoz képest öreg 😊

Te ilyen vénember vagy ?? 😀 😀 😀Rolni
Hát igen én már ilyen vén vagyok 😀 31 éves vagyok 😊
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Esetleg Leonard Davis, Vince Manuwai, Flozell Adams vagy Jammal Brown jöhetne még szóba mint rutinos róka...

Trent Edwards meg mi a fasznak...kb Bollernyit ér...Rolni
Manuwai a Jax-nél nem ment át a fizikai/orvosi teszten, sztem ő felejtős. Davis ha csak a fizuja miatt lett kidobva akkor ok, de ha jól emlékszem már tavaly kikezdték a Cowboy drukkerek. Adams jöhetne egy évre, a fizucsökkentésbe nem mert bele ezért vágták ki a Steelers-től, nekem tetszett amit tavaly csinált. Brownt nem láttam a skinsben de a vége felé írtak jókat róla. RT-be bármelyikük jöhetne. Illetve Legursky-nak is lehetne adni egy esélyt RG-be.

Boller vs Edwards... inkább az UDFA srác 😀

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
LT?Jammal Brown? 😊Newman
Én is néztem, írtam, de inkább RTbe kell ember amúgy, mert Jared Veldheer szolid LT lesz...azért lelkesültünk be a Gaither hírtől mert így lett volna fasza LT és RT is(Veldheer) ment volna át, de egy öreg kedvéért nem raknám át Veldheert...inkább fejlődjön...Rolni
Hát azért Jammal Brown sem olyan öreg 😊
Fiatalabb nálam, szóval még van 5-6 jó éve, az meg azért nem kevés! 😊Bruce
A fiataljainkhoz képest öreg 😊

Te ilyen vénember vagy ?? 😀 😀 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
LT?Jammal Brown? 😊Newman
Én is néztem, írtam, de inkább RTbe kell ember amúgy, mert Jared Veldheer szolid LT lesz...azért lelkesültünk be a Gaither hírtől mert így lett volna fasza LT és RT is(Veldheer) ment volna át, de egy öreg kedvéért nem raknám át Veldheert...inkább fejlődjön...Rolni
Hát azért Jammal Brown sem olyan öreg 😊
Fiatalabb nálam, szóval még van 5-6 jó éve, az meg azért nem kevés! 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
LT?Jammal Brown? 😊Newman
Én is néztem, írtam, de inkább RTbe kell ember amúgy, mert Jared Veldheer szolid LT lesz...azért lelkesültünk be a Gaither hírtől mert így lett volna fasza LT és RT is(Veldheer) ment volna át, de egy öreg kedvéért nem raknám át Veldheert...inkább fejlődjön...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
LT?Jammal Brown? 😊Newman
vigyázz mert a végén még nálatok köt ki RT-nek 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Esetleg Leonard Davis, Vince Manuwai, Flozell Adams vagy Jammal Brown jöhetne még szóba mint rutinos róka...

Trent Edwards meg mi a fasznak...kb Bollernyit ér...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
LT?Jammal Brown? 😊

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Blalock-ot sztem nem nagyon engedi már a Falcons. Elég baj nekik, hogy Dahl lelépett a Rams-hez, őt szerintem meg fogják tartani.

Gyorsban végignéztem a walter-on található listát és azt kell mondjam nem bővelkedik a piac a lehetőségekben.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Így nem sok esély van arra, hogy fejlődjön az OL, sőt!peterbadbone
Azért ezt ne siessük el...

LT poszton Veldheer tavalyhoz képest erősödött és a szezon kezdésig vszeg fejlődik is még...
LG poszton ha Loper kezd valóban nem lesz fejlődés, de romlás se nagyon várható...bízzunk még FA érkezésében...
C poszton Wiz ha beváltja a staff reményeit és a mienkét is akkor jobb lesz mint Satele volt...fejlődés várható szezon közben, de romlás nemigen...Satele még visszajöhetne...
RG poszton a nagy kérdőjel...Cooper még van...ha ő marad esetleg akkor sem romlunk, bár tényleg nem fejlődünk...FA igazolás még jó lenne...BC is befuthat ide ugyebár, ha rendbejön a térde és az máris jelenthet javulást...
RT posztra jelenleg van Barnes és Barksdale...nagy hiba lenne ha Walkert nem hoznánk vissza, mert akkor valóban romlunk...

Összességében még bőven tudunk fejlődni a hátralévő időszakban, csak most már tényleg kéne mozdulni...Rolni
Annyiban vitatkoznék, hogy tavaly legalább a rutin valamennyire erősítette a fal jobb oldalát. Carlisle és Walker is dörzsölt harcosok voltak, de volt probléma így is, ehhez jött még egy év Coopnak és ez a kétségbeesett lépés, hogy Barnes RT... mindkettejükre nézve egyértelmű romlás, nem is kicsi. Szívás lenne, ha Hue és Al erre a Gaither szerződésre építette volna fell az offseason stratégiát!peterbadbone
A Cooper-Barnes jobb oldal tényleg rosszabb lenne ezért írtam Walkert...sőt ha ő nem jön és Barksdale használható akkor egy Barnes-Barksdale jobb oldalt is el lehetne képzelni...

Annyit akarok igazából mondani, h a Gaither hírek előtt nem igazán beszéltünk LT igazolásról és OL FA van azért még akikkel lehetne erősödni...

Justin Blalock lenne kurva nagy húzás 😊 akkor Loper mehetne RGbe harcolni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!