Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szóval az van, hogy Peterman a QB2.
Amadeus
Ez miért baj? 😊
 www.youtube.com/watch?v=ePqzuC55lrg
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 682
szóval az van, hogy Peterman a QB2.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 682
 twitter.com/RapSheet/status/1303087377037103104

Kizer közben visszatért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 682
Ha minket nem vertek meg, ki is lehet baszni a teljes stábotokat. Egy teljesen újjáalakult csapat vagyunk preseason nélkül, a védelem közel fele újonc lesz, Bridgewater a QB, ha bármiféle céljaitok vannak a szezonban, nyernetek kell.
gabokocka
Hasonlóan látom.
Amadeus
Csak így lehet ezt most látni sztem is
Rolni
Aztán jön az ezüst-fekete Omlás 😀
empty taxi
Na jó, Narancs, Tetves és Dugó nem ér ebben a topikban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Ha minket nem vertek meg, ki is lehet baszni a teljes stábotokat. Egy teljesen újjáalakult csapat vagyunk preseason nélkül, a védelem közel fele újonc lesz, Bridgewater a QB, ha bármiféle céljaitok vannak a szezonban, nyernetek kell.
gabokocka
Hasonlóan látom.
Amadeus
Csak így lehet ezt most látni sztem is
Rolni
Aztán jön az ezüst-fekete Omlás 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 682
Ha minket nem vertek meg, ki is lehet baszni a teljes stábotokat. Egy teljesen újjáalakult csapat vagyunk preseason nélkül, a védelem közel fele újonc lesz, Bridgewater a QB, ha bármiféle céljaitok vannak a szezonban, nyernetek kell.
gabokocka
Hasonlóan látom.
Amadeus
Csak így lehet ezt most látni sztem is
Rolni
Èn nálam 4 év a 4 év, de ha a Panthers ellen nem lesz értékelhető a történet, akkor hümmögni fogok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Ha minket nem vertek meg, ki is lehet baszni a teljes stábotokat. Egy teljesen újjáalakult csapat vagyunk preseason nélkül, a védelem közel fele újonc lesz, Bridgewater a QB, ha bármiféle céljaitok vannak a szezonban, nyernetek kell.
gabokocka
Hasonlóan látom.
Amadeus
Csak így lehet ezt most látni sztem is

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 682
Ha minket nem vertek meg, ki is lehet baszni a teljes stábotokat. Egy teljesen újjáalakult csapat vagyunk preseason nélkül, a védelem közel fele újonc lesz, Bridgewater a QB, ha bármiféle céljaitok vannak a szezonban, nyernetek kell.
gabokocka
Hasonlóan látom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Na akkor vasárnap Panthers, ki mire számít?

Én úgy gondolom, hogy a nagy átalakuláson átesett Panthers ellen kell, hogy mi legyünk az esélyesek. De sajnos így, hogy nem volt semmi előszezon mérkőzés, bármi lehet. Ha Bridgewater elkapja az elején a fonalat, akkor jó teszt lehet a védelmünknek, hogy sikerült e valamilyen téren előre lépni. Az O faluk egy kicsit gyengébben muzsikált az edzőtáborban, így remélhetőleg a D line tudja majd dominálni őket és akkor nem lehet olyan nagy baj. Persze McCaffrey ott van és ő egyedül is képes szép dolgokat produkálni.
A támadóinknál meg az a fontos, hogy az O line stabil legyen, aztán a többi már majd jön. Elvileg a Panthers D line jól szerepelt a saját O-Line-al szemben, reméljük a mi falunk keményebb dió lesz számukra.
Nagyon kíváncsi vagyok az LB sorunkra, meg természetesen a secondary-ra.

Erősebbnek érzem a csapatunkat, de kiegyenlíti az erőviszonyokat szerintem az, hogy idegenben kezdünk és úgy tudom, hogy csak a meccs napján lehet utazni, ami így elég kemény lesz.

Just Win Baby!
Bruce
55-10 ide
Carr 5 TD 400+y
Ruggs 3 TD 200y
Jacobs 2 TD 150y
Crosby 2 sack
1 int ret td

ggwp

Szerkesztette: Pari
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Igen, az h a nyugati partról aznap lehet csak Charlotte-ba menni, az tényleg komoly nehezítés. Kb. olyan szintű mint mikor normál esetben mikor üvöltenek a nézők a Bank of America Stadiumban.
empty taxi
Szerintem a nézők hiánya nem kompenzálja az utazásból fakadó hátrányokat, de ez csak az én gondolatom. A hazai meccsek felértékelődnek ilyen szempontból. A nézők leginkább pszichikai előnyt vagy hátrányt tudnak jelenteni, míg egy hosszabb utazás fizikailag is megterhelő.
Bruce
Nem kompenzálja, de nem is duplahátrány.
Btw én már hallottam vendégjátékos OL-t arra panaszkodni a meccs után h olyan hangzavar volt h gyakrolatilag semmit sem értett a huddle-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Igen, az h a nyugati partról aznap lehet csak Charlotte-ba menni, az tényleg komoly nehezítés. Kb. olyan szintű mint mikor normál esetben mikor üvöltenek a nézők a Bank of America Stadiumban.
empty taxi
Szerintem a nézők hiánya nem kompenzálja az utazásból fakadó hátrányokat, de ez csak az én gondolatom. A hazai meccsek felértékelődnek ilyen szempontból. A nézők leginkább pszichikai előnyt vagy hátrányt tudnak jelenteni, míg egy hosszabb utazás fizikailag is megterhelő.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Igen, az h a nyugati partról aznap lehet csak Charlotte-ba menni, az tényleg komoly nehezítés. Kb. olyan szintű mint mikor normál esetben mikor üvöltenek a nézők a Bank of America Stadiumban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ha minket nem vertek meg, ki is lehet baszni a teljes stábotokat. Egy teljesen újjáalakult csapat vagyunk preseason nélkül, a védelem közel fele újonc lesz, Bridgewater a QB, ha bármiféle céljaitok vannak a szezonban, nyernetek kell.
gabokocka
Pont emiatt a nyeréskényszer miatt félek egy kicsit az első meccstől. Utazás, idény eleji forma, minden nyalánkság. Nyitó meccsnek pont egy ilyen a legszarabb... Ha nyerünk, akkor papírforma, ha kikapunk, meg mehet mindenki amerre lát. Szóval csak vesztenivalónk van ezzel a meccsel. 😊
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Ha minket nem vertek meg, ki is lehet baszni a teljes stábotokat. Egy teljesen újjáalakult csapat vagyunk preseason nélkül, a védelem közel fele újonc lesz, Bridgewater a QB, ha bármiféle céljaitok vannak a szezonban, nyernetek kell.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 092 — Deion Sanders for president!
Na akkor vasárnap Panthers, ki mire számít?

Én úgy gondolom, hogy a nagy átalakuláson átesett Panthers ellen kell, hogy mi legyünk az esélyesek. De sajnos így, hogy nem volt semmi előszezon mérkőzés, bármi lehet. Ha Bridgewater elkapja az elején a fonalat, akkor jó teszt lehet a védelmünknek, hogy sikerült e valamilyen téren előre lépni. Az O faluk egy kicsit gyengébben muzsikált az edzőtáborban, így remélhetőleg a D line tudja majd dominálni őket és akkor nem lehet olyan nagy baj. Persze McCaffrey ott van és ő egyedül is képes szép dolgokat produkálni.
A támadóinknál meg az a fontos, hogy az O line stabil legyen, aztán a többi már majd jön. Elvileg a Panthers D line jól szerepelt a saját O-Line-al szemben, reméljük a mi falunk keményebb dió lesz számukra.
Nagyon kíváncsi vagyok az LB sorunkra, meg természetesen a secondary-ra.

Erősebbnek érzem a csapatunkat, de kiegyenlíti az erőviszonyokat szerintem az, hogy idegenben kezdünk és úgy tudom, hogy csak a meccs napján lehet utazni, ami így elég kemény lesz.

Just Win Baby!
Bruce
Megint a must win kategória az első meccs, mert jön két nehezebb (bár szerintem azok is nyerhetőek). Most már nincs mire várni és nem lehetnek kifogások sem, ha komolyan gondolnak egy SB győzelmet. Az idei sorsolással be kell jutni a rájátszásba ez nem kérdéses.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Na akkor vasárnap Panthers, ki mire számít?

Én úgy gondolom, hogy a nagy átalakuláson átesett Panthers ellen kell, hogy mi legyünk az esélyesek. De sajnos így, hogy nem volt semmi előszezon mérkőzés, bármi lehet. Ha Bridgewater elkapja az elején a fonalat, akkor jó teszt lehet a védelmünknek, hogy sikerült e valamilyen téren előre lépni. Az O faluk egy kicsit gyengébben muzsikált az edzőtáborban, így remélhetőleg a D line tudja majd dominálni őket és akkor nem lehet olyan nagy baj. Persze McCaffrey ott van és ő egyedül is képes szép dolgokat produkálni.
A támadóinknál meg az a fontos, hogy az O line stabil legyen, aztán a többi már majd jön. Elvileg a Panthers D line jól szerepelt a saját O-Line-al szemben, reméljük a mi falunk keményebb dió lesz számukra.
Nagyon kíváncsi vagyok az LB sorunkra, meg természetesen a secondary-ra.

Erősebbnek érzem a csapatunkat, de kiegyenlíti az erőviszonyokat szerintem az, hogy idegenben kezdünk és úgy tudom, hogy csak a meccs napján lehet utazni, ami így elég kemény lesz.

Just Win Baby!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor most mar csak a palyan kene ott hasznalni :d

több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Joynert safetybe rakták a hivatalos honlapon.
Amadeus
Azóta ott van, mióta leigazoltuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A practice squad highlightjai.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 682
Joynert safetybe rakták a hivatalos honlapon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Tanner Muse IR
deyell
Ami természetesen kamu. Edwardson a világ szeme, hogy ne legyen full kuka az idei 3. kör.
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Tanner Muse IR

choose life
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Earl Thomas
Bruce
Karakter problemas.
ulpianus
Hátha Incognito féle seggfej, akkor jöhetne simán.
TST
Mack féle seggfej (is), pénzbeli kompenzációt akar a játékáért cserébe.
Black_Adder
A getC.!
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Earl Thomas
Bruce
Karakter problemas.
ulpianus
Hátha Incognito féle seggfej, akkor jöhetne simán.
TST
Mack féle seggfej (is), pénzbeli kompenzációt akar a játékáért cserébe.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Earl Thomas
Bruce
Karakter problemas.
ulpianus
Hátha Incognito féle seggfej, akkor jöhetne simán.