Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624

choose life
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
egy két észrevétel.

az első félidőben tömtük Ruggsot labdával, ment felé hosszú passz, slant, screen, jet sweep stb. nem baj olyan szempontból, hogy jól játszik és hoz yardokat. viszont attól tartok, hogy az ilyen mértékű használattal járó ütésmennyiséget nem bírja, nem az az alkat. egyelőre nem komoly a sérülése, ha továbbra is ennyiszer lesz igénybe véve, félek, hogy előbb utóbb IR-en köt ki. talán nem véletlen, hogy az egyetemen sem használták gyakran. nem az a workhorse fizikumra.

Trent Brown hiába jó játékos, ha nem tud rendelkezésre állni. the best ability is availability, ahogy angolul mondják. gyanítom azzal van összefüggésben, hogy 170 kiló az ember, azért sérül meg állandóan, talán le kéne dobni egy húszast minimum. ha nem megy, előbb utóbb meg kellene válni tőle, mert a hatalmast pénz így potyára megy. szerencsére nélküle is jó volt a támadófal, Denzelle Good-nak jár a dicséret, most nomen est omen volt. Kolton Millernek nem volt problémája a gyors Brian Burnsszel. Carr végig clean pocketből dobálhatott, úgy neki is jól szokott menni. Jacobs meg elit a posztján, és a cseréje, Booker is jónak mondható, ha nem fumblizna.

ilyen védelemmel felesleges komolyabb reményeket fűzni a szezonhoz. mindenhova jött ember, csak igazi upgrade oda nem, ahova legjobban kellett volna: a védőfalba és a safetykhez. Collinst nagyon dicsérték a camp során, ebből semmit sem láttam, Hurst jobb volt nála. Nassib sem adta jelét annak, hogy akár csak távolról is megérné a szerződését, de legalább szerzett egy fél sacket. az, hogy a kezdő free safety Erik Harris, aki talán az egyik leglassabb játékos a posztján a ligában, sokat elmond. ebben a két egységben csak annyi előrelépés van, hogy Abram visszatért.

illetve annyi fejlődés van a védelemben, hogy tight end nem királykodott ellenük, illetve McCaffrey elkapásból nem szerzett sok yardot, ezeket korábban nem tudták levédekezni sosem. illetve még DJ Moore-t, az első számú elkapót is jól tartották, de ez nem ért semmit, amikor Robby Anderson bohócot csinált Arnette-ből és Harrisből. a védőfal egy átlag alatti Panthers OL ellen volt majdnem nulla impact. Ferrell egy playben mutatott valamit, a végén. talán csak Key meg Hurst volt említhető. Kwiatkowski sérülése nagy érvágás lehet, mert ő hívja a playeket, amikor kiesett érezhető volt a hiánya. Guenthert szerintem ki kellene rúgni, mert hiába lett jobb az emberanyag, a védelmen semmi fejlődés nem látszik, és az egyik leggyengébb egység a ligában jelenleg. persze tudom, nem volt preseason, kell idő, míg összeállnak...

choose life
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
W megvan, de sokat sajnos nem ér ez így...

A védelem nagyon gyenge volt.

Továbbra sincs sebesség a fal szélén és nincsen rendes nyomás belülről se, hiába forgatjuk az 1\4-es DE-nket be egy csomót...Amikor végre jött a szélen némi nyomás Crosby vagy Key , esetleg Nassib kapcsán, akkor simán előre tudott futni Teddy, mert a fal közepe teljesen szétnyílt és nem volt belül érkező DL ember. Gyalázat volt ez a pass rush egy nem túl veretes OL ellen...Breesnek annyi ideje lesz, hogy semmi esélye se lesz a back 7-nek.

LB sorban nem sikerült felfedezni azt a borzalmas upgradet...Kwia sérülése remélem nem súlyos azért.

CB-k nem voltak rosszak szerintem korukhoz és rutinjukhoz képest, de ilyen pass rush mellett bukásra vannak ítélve. Az mondjuk nem tetszik, hogy nagyon sokszor nem állunk fel a LOS-hoz a CB-kel...

S páros igen gyenge volt szerintem. Harris nem kezdő kaliber sajnos, az a szög, amivel Andresonra próbált kiérni...Abram pörög 1000-el, meg bemutatott egy brutál ütközést, de kb ennyi...nem volt éppen game changer.


Támadó oldal se volt szemet gyönyörködtető egy-egy playtől eltekintve. Jacobs-ot jó nézni és volt Wallernek egy remek elkapása, meg Ruggs nagyon szépen üresre játszotta magát egyszer (persze a passz kicsit rövid volt), de ennyi. OL többnyire szépen dolgozott és főleg Good érdemel hátba veregetést a beugrós teljesítményért. Carr pontosan, biztoságosan és tulajdonképpen okosan dolgozott (az intentional grounding és utána a 2&20-ra a LOS-on megakasztott Jacobshoz vágott labda volt egyedül komolyan kiakasztó), de ez nagyon kevés összességében. Hiába gyorsabb az egység, se a playcall, se a QB nem használja ki. Annyira konzervatív módon tolja ez a Gruden-Carr páros, hogy fáj nézni. Többször előre bemondtam magamnak a 2. félidőben, hogy futni fogunk és fogja majd a Panthers, mert mindenki tudta mi jön. Simán leadtuk a double digit vezetést ezzel a passzív, konzervatív szarral és a végén teperni kellett.


Lehet jövő héten felpörögnek valamitől mindannyian, de egy meccs alapján nem igen látom az előre lépést sajnos. Nem volt rendes offseason, össze kell szokni stb....értem én, de attól pass rush kellett volna, hogy legyen és attól ezt a fiatalokkal telepakolt secondaryt, meg kellett volna szórni hosszú playekkel. Ez így nagyon halovány.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Én abban bízok, hogy a védőfal most játszott idén először nem a saját csapattársaik ellen, ezért még kicsit rozsdásak voltak.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
Nem várok sokat a Saints ellen a védelemtől, szóval az esélytelenek nyugalmával ülök le majd.

Ferrell az egyik legjobb 4-3 DE futás ellen. Elég keserédes ez így.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Hát én nem tudom, de nagyon rossz volt ezt a mérkőzést nézni. Nagyon vártam egyébként a meccset, de egyrészt nem volt jó a stream (vagy a gépem öreg már) és szakadozott, ami miatt elég zaklatott volt az egész.

A védelmünk egy kalap szar maradt. Pass rush nélkül bajban leszünk, lehet bármennyire jó a secondary és az LB sor (egyébként sztem nem az). Ferrell nem lépett előre semmit. Crosby meg visszalépett egy kicsit. Remélhetőleg ez csak az első meccsnek szólt, de muszáj lesz ebben jobbnak lennünk. Valamiért olyan érzésem van, hogy ezzel a Guentherrel nem fog menni. (Rod Marinelli fémjelezte DL-től sem jött a csoda)

Az offense annak ellenére hogy 34 pontot felraktunk, nem volt olyan dinamikus. Sok volt a hülye playhívás szerintem, bár most erre nem tudtam annyira figyelni. Amikor kiesett Ruggs (bár utána közvetlenül egy kicsi zavar volt az erőben nálunk), azután lett kicsit változatosabb a passzjátékunk, bár nagyrészt azért még mindig a rövid passzok és a futások azok, amivel operálunk.

A sérülések remélem nem komolyak. Főként Ruggs és Kwiatowski lenne fontos. Sajnos Brown szerintem lassan elfelejthető lesz. Egyébként érdekes, hogy Brown helyén először Young volt, de ő is megsérült és Good állt be, aki alapból guard, de egész jól megoldotta.

Na mindegy, remélhetőleg jobb lesz a következő fordulóban már az összkép, annak ellenére, hogy a Saints ellen most kb. 10% esélyt látok. (Kicsit néztem tegnap a meccsüket és hát azért más dimenzió)
Javuljon a pass rush, aztán meglátjuk.
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Éjjel megvilágosodtam.
Gruden rájött, hogy a chiefsszel nem tudjuk tartani a lépést, ezért hagyja gyorsan pontot szerezni az ellenfelet, hogy legyen idő a lassabb drivejainkra, majd a magától teljesen eltelt Mahomes a végén a felkeménydetg védelem ellen falba ütközik és megnyerjük a konferencia döntőt.

Gruden is a genius confirmed.
| valszeg egész offseason alatt ezen agyalt és ezért ritkult meg a haja |
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
We are undefeated in our first game moving to a new city.

9/12/82 - win LA win at San Francisco
9/3/95 - Oak win vs Chargers
9/13/20 - Vegas win at Carolina.

At this rate, we should keep the momentum going and move every week.
Amadeus
Na de most a Saints jon. Azert az, mar elnezest, de nem a Raiders szintje egyelore. Ha ott nyernek, az oriasi skalp lenne persze.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
We are undefeated in our first game moving to a new city.

9/12/82 - win LA win at San Francisco
9/3/95 - Oak win vs Chargers
9/13/20 - Vegas win at Carolina.

At this rate, we should keep the momentum going and move every week.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Ronda egy W-volt, de W!
ilyen D teljesítménnyel a PO merő ábránd. Nyomásnak még a fogalmát sem ismerjük, de nem folytatom.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
Na ki is lett adva az ukáz, hogy javulni kell a védelemben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
az offense jónak néz ki, a védelem nagyon gyenge.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Izgalmasabb lett, mint azt bárki is várta volna, de csak sikerült nyerni.
Remélem az offense második félideji egyhangúsodása inkább annak köszönhető, hogy ennyi is elég volt, nem pedig ennyit tudtunk.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
ismerős a Texans legjobban értékelt védője a Chiefs elleni meccsen?

 i.imgur.com/K6krmJT.png
deyell
Újabb ékes példája az "Aki nálunk nem jó az máshol jó lesz és vica versa" mondásnak.
Bruce
Ulpianus törvénye.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
ismerős a Texans legjobban értékelt védője a Chiefs elleni meccsen?

 i.imgur.com/K6krmJT.png
deyell
meh...futást valszeg nélküle is megoldjuk, pass rush terén továbbra is szar.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
ismerős a Texans legjobban értékelt védője a Chiefs elleni meccsen?

 i.imgur.com/K6krmJT.png
deyell
Újabb ékes példája az "Aki nálunk nem jó az máshol jó lesz és vica versa" mondásnak.
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
ismerős a Texans legjobban értékelt védője a Chiefs elleni meccsen?

 i.imgur.com/K6krmJT.png

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
Marcel Reece returning to Raiders as senior advisor

FO-ba érkezik

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
Trent Brown ma már teljes edzést tolt! 👍
Bruce
helyes. Ha a fal meglesz, akkor menni fog a futás. A védelemre leszek kíváncsi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Trent Brown ma már teljes edzést tolt! 👍
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 scontent.fbud10-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118955583_3798920166803768_2790543196665032129_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=DCOgvRPdB6gAX8b0Mda&_nc_ht=scontent.fbud10-1.fna&oh=959ad5c7a3a4c75edc748bc1e46ef9c5&oe=5F7E86FF
több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
Gamepass betöltve, hadd szóljon!

Megbaszunk mindenkit.

Idén is.
Amadeus
Szia, tudom offtopic és teljesen amatőr kérdés, gamepass megrendeléséről tudnál rövid tájékoztatást adni, illetve sehol nem találom, hogy egyszerre hány eszközön lehet használni párhuzamosan? Még egyszer elnézést, hogy itt kérdezem. E-mailben is jó a válasz, köszönöm!
korodiati
NFL.com-ra felmész vagy direktbe a nflgamepass.com-ra. Regisztrálsz és tudsz free triallal indulni, amit le tudsz mondani ingyenesen, ha nem tetszik.
Egyszerre szerintem csak 1 eszközön lehet használni, de bevallom sose próbáltam egyszerre több eszközön megnyitni.
Rolni
Ok köszi, egyébként ott ír multiple devices-t...
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Gamepass betöltve, hadd szóljon!

Megbaszunk mindenkit.

Idén is.
Amadeus
Szia, tudom offtopic és teljesen amatőr kérdés, gamepass megrendeléséről tudnál rövid tájékoztatást adni, illetve sehol nem találom, hogy egyszerre hány eszközön lehet használni párhuzamosan? Még egyszer elnézést, hogy itt kérdezem. E-mailben is jó a válasz, köszönöm!
korodiati
NFL.com-ra felmész vagy direktbe a nflgamepass.com-ra. Regisztrálsz és tudsz free triallal indulni, amit le tudsz mondani ingyenesen, ha nem tetszik.
Egyszerre szerintem csak 1 eszközön lehet használni, de bevallom sose próbáltam egyszerre több eszközön megnyitni.
Rolni
Egyszerre csak 1 eszközön lehet.
Legalábbis 2 éve még így volt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Gamepass betöltve, hadd szóljon!

Megbaszunk mindenkit.

Idén is.
Amadeus
Szia, tudom offtopic és teljesen amatőr kérdés, gamepass megrendeléséről tudnál rövid tájékoztatást adni, illetve sehol nem találom, hogy egyszerre hány eszközön lehet használni párhuzamosan? Még egyszer elnézést, hogy itt kérdezem. E-mailben is jó a válasz, köszönöm!
korodiati
NFL.com-ra felmész vagy direktbe a nflgamepass.com-ra. Regisztrálsz és tudsz free triallal indulni, amit le tudsz mondani ingyenesen, ha nem tetszik.
Egyszerre szerintem csak 1 eszközön lehet használni, de bevallom sose próbáltam egyszerre több eszközön megnyitni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
Gamepass betöltve, hadd szóljon!

Megbaszunk mindenkit.

Idén is.
Amadeus
Szia, tudom offtopic és teljesen amatőr kérdés, gamepass megrendeléséről tudnál rövid tájékoztatást adni, illetve sehol nem találom, hogy egyszerre hány eszközön lehet használni párhuzamosan? Még egyszer elnézést, hogy itt kérdezem. E-mailben is jó a válasz, köszönöm!