Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Ruggs edzett de vállvédő nélkül. Trent Brown, Nick Kwiatkoski, Sam Young továbbra sem, ők valószínűleg nem játszanak a Saints ellen. Denzelle Good lehet az RT ismét, aki a szezon előtt nem játszott ezen a poszton.

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
 www.youtube.com/watch?v=itqzGK5VjrI

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Ted Nguyen 8 hintje:

Some tidbits:

1. Run-pass options are going to be a big part of this offense

Last season, the Raiders were forced to go back to an old-school style of offense and feature their offensive line and running back Josh Jacobs. They saw a lot of stacked boxes. One offensive strategy to get defenders out of the box is to use run-pass options. Against the Panthers, Jon Gruden called a surprising number of RPOs.

5. Trayvon Mullen was excellent

Other than the touchdown to Robby Anderson that rookie Damon Arnette gave up, the Panthers didn’t test the Raiders cornerbacks much. Part of the reason was because of Mullen’s physical coverage on the outside.

7. Arden Key was the Raiders’ best pass rusher against the Panthers

After reviewing the film, the Raiders’ pass rush in the first half wasn’t as bad as I thought. The problem was whenever one player had a nice rush, the rest of the rush was dominated, so Teddy Bridgewater had plenty of room to step up and escape the rush. The Raiders’ best edge rusher on Sunday was third-year defensive end Arden Key.

And from Twitter, a little lagniappe:


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!


Nem kívánok neki rosszat, de ez nekünk annyira nem jó hír.
Levi
Nem edzett a héten, nem hiszem hogy fog játszani, nagyobb sérülést kockáztatna


több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Ruggs megint nem edzett. Örülnék ha a visszatérése után kevesebbet kerülne a darálóba és többször menne hosszúra.
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597


Nem kívánok neki rosszat, de ez nekünk annyira nem jó hír.

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
MNF Raiders VS Saints, ami ráadásul stadion nyitó számunkra Las Vegasban, mégha szurkolók nélkül is!

Ha Gruden és csapata komoly és valós terveket dédelget idén egy PO futással kapcsolatban, akkor legalább szoros, jó meccset kéne játszani az erősebb Saints ellen.

Michael Thomas nem lesz ott a Saints soraiban, így az igencsak ismerős Jared Cook lehet Alvin Kamara mellett a legveszélyesebb fegyver Payton és Brees "kezében" ellenünk. Itt az első komoly teszt a TE elleni védekezésünk számára, amit várhatóan Kwia nélkül kell megoldania a csapatnak.
Alvin Kamara jól nézett ki a nyitó meccsen, így rá kell leginkább figyelnünk majd szerintem. Szintén régi ismerős Latavius Murray próbálja meg majd erőből büntetni a DL-t és a run D-t, ami annyira nem félelmetes azért szerintem.

A Bucs ellen nem igen sikerült futniuk, de a mi DL-ünk nagyon messze van a Tampa védőfalától, szóval ez a meccs run D szempontból is újabb jó teszt CMC-ék után.

Fogni kell a futást, Kamara és Cook között kell megosztani a figyelmünket és próbálni kell Brees-t arra rászorítani, hogy más skill emberekkel kelljen megvernie. Nagyon komoly segítség a Thomas kiesés, mert bár így sem könnyű a D dolga, de így egy kicsit reálisabbnak tűnik a feladat.
Persze kelleni fog némi pass rush és a Saints OL a liga jobb és mélyebb falai közé tartozik, szóval nem lesz könnyű dolguk a fiúknak.
A McCoy-Easton C-RG párosnál lehet keresnivalója Hurstnek és Collinsnak, ha Ruiz felépül, akkor is a fal ezen része a támadható szerintem egyedül. Ha sikerülne Breest középen megzavarni rendszeresen, az sokat számíthatna a végelszámolásnál.

A Saints védelme is elég jó papíron, de ha Gruden tényleg akkora O szaki, akkor azért kell fogást találni szerintem. Cam Jordan remek játékos, de a DL Davenport nélkül azért nem annyira gyilkos és a mi OL-unk erősebb, mint a Tampa fala, még Trent Brown nélkül is szerintem.
A Saints secondary igen veszélyes, szóval Carr megint okosan kell, hogy játszon, reméljük Ruggs tudja vállalni a játékot, mert kell a sebessége.
Remélem folytatja Gruden a play-action heavy approach-ot, mert (ha jók az olvasott cikk forrásai) ez nagyon működött első héten is. 37%-ban használtuk a play action-t, ami komoly növekmény tavalyról (22,3%) és Carr remekül teljesített ezekkel a játékokkal. 72,7%-os pontossággal, 8.5-ös YPA-val és 98.3-as passer ratinggel tolta a play action-t és Ruggs szép hosszú elkapása is ebből eredt.

Nyomni kell Jacobs-ot szépen és utána meg megszórni őket play actionnel.


Jöjjön az upset, jöjjön a meglepi stadion nyitó W!!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Én nagyon adnám

 www.raidersbeat.com/if-nick-kwiatkoski-misses-time-the-raiders-should-look-for-help-from-a-familiar-face/
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Köszi deyell!

Mibe kerül egy ilyen előfizetés havonta?
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Valakinek van PFF előfizetése?
Tudnátok az értékelésekről kirakni egy kis táblát?
Bruce
 i.imgur.com/WPlS6ef.jpg

 i.imgur.com/HOaMOZK.jpg

ezek meg coverage statok:


choose life
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Valakinek van PFF előfizetése?
Tudnátok az értékelésekről kirakni egy kis táblát?
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Carlson STPoW.
Amadeus
Végre 50 yard felett is betalált, meg is érdemi!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Carlson STPoW.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
NS power-4.
Mi 20-ról 19 -re.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ziftkofg5chrt4r2ouat
NFL Power Rankings, Week 2: Packers vault into top three
After the opening week of the 2020 season, Dan Hanzus' NFL Power Rankings feature a whole bunch of movement, including a new team in the top three and some fresh hell at No. 32.


Szerkesztette: Surda
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Thomas nem lesz ellenünk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Erik Harrisben én továbbra is bízok, hátha még lesz jó meccse. Nyilván nem hosszútávú megoldás, de csereként örülnék neki, ha még sokáig a színeinkben maradna.

Lehet már volt ez a cikk:
 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-most-probalok-utananezni-egyaltalan-ki-ez-a-srac-2733771
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
érdekes amúgy, hogy a PFF-nél a négy legjobban értékelt Raiders védő az első meccsen mind a védőfalból került ki. közülük két kezdő volt, Ferrell és Hankins, mindketten a futás ellen védekeztek jól. a másik kettő jóra értékelt Key és Hurst volt, akik meg pass rushban tették magukat oda rotációs játékosként. Hurst bár kevesebb snapen volt pályán, egyértelműen jobb teljesítményt nyújtott mint a holtszezonban felhype-olt Collins. talán őt kellene erőltetni, mert ő nem csak egy szezonra van itt.

a leggyengébb játékosunk nem meglepően Erik Harris volt. van még pár elérhető safety a piacon, kellene igazolni. pl. Eric Reid, aki upgrade lenne, de lehet, hogy Kaepernickhez hasonlóan nem nyerő az aktivizmusa miatt. addig is (ha már Joynert nem) Jeff Heathet kellene megpróbálni helyette, bár valszeg ő ugyanaz a kategória. Harrisről amúgy olyan remek korábbi safetyk jutnak eszembe, mint Stuart Schweigert és Matt Giordano.

a védőfalba nem tudom mekkora upgrade lenne, mert már túl vannak a zeniten, de Cameron Wake vagy Clay Matthews leigazolása talán segítséget jelentene. Morrow helyett pedig McMillant kellene a pályán látni a linebacker sorban, ha már tradeltünk érte.

ez meg egy classic Raider megmozdulás a múltból:


choose life
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/RapSheet/status/1305586910098845696

 twitter.com/E_Geerlings/status/1305247418485596160

 twitter.com/RaiderCody/status/1305551825328697345

Szerkesztette: Bruce
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Figyu már Amadeus!

Tudom, hogy rólam leesett a szemcsó, de Te meg mit szívsz? 😀

Azt mondod séma szinten van gond a D-vel és uncoached a secondary. Ferrell mozgatása, ami mindenki szerint fölösleges edzői döntés. Ezek akkor edzői hibák nem? Ki az aki harmadik szezonjára is visszahozta PG-t, miután nem igazán sikerült tavaly sem sokat javulnia? Gruden, a HC, szóval ez akkor HC hiba nem? Az egója, nem engedi, hogy belássa rossz hire volt? Vagy fontosabb neki a haverja, mint a siker? Egyik se hangzik jól.

LB sorban értem én, hogy papíron van fejlődés, de én a tegnapi meccsen azért sok javulást nem láttam. Tavaly, amíg volt Burfict hoztak a fiúk egy hasonló szintet, illetve most nem volt veszélyes TE, aki égethette volna őket. Nem azt mondom, hogy nem lesz javulás, de azért egyenlőre nem láttam, hogy olyan sokat hozzá tettek volna. Amikor az OL el tudt tolni a DL-unkat akkor azért CMC szépen futott, nem igen emlékszem az egy Abram hiten kívül olyanra, hogy az egyik LB lépett volna gyönyörűen rá...

CB-k kapcsán egyetértünk, nekem egyenlőre Abram kicsit inkább hangos, mint hatékony feeling, de ő azért léphet még előre komolyat, mert kvázi rookie...természetesen nagyon drukkolok neki! Joyner sose lesz itt FS, ezt nyugodtan engedd el. Ha tavaly nem tették be, már nem is fogják. Egyszerűen nem akarnak ilyen kis embert hátul. Harris legalább szép nagy...edzői döntés, hiba megint?

Offense lehet rendben van, de azért egy ennyire fiatal, új védelem ellen én dominánsabb játékot és főleg több deep shot-ot vártam volna. Azt a konzervatív megközelítést megint, amit a második félidő elején, közepén láttunk nem is nagyon akarom elhinni...olyan kicsit, mintha Gruden nem elemezné rendesen a dolgokat, nem néznék a statisztikákat, adatokat eléggé. Ilyen old school megérzésből edzősködünk, amikor a sikeres csapatok komolyan analitikai alapon dolgoznak már. Ha tavaly minden alkalommal rosszul jártunk ezzel a nagy konzervativizmussal, miért ezt toljuk megint? Lehet mondani, hogy ez elég volt most, de azért az a 4&1 stop a végén inkább ordas mázli volt. Ha CMC kapja a labdát simán mennek tovább és meglehet nekik a W. Ami persze HA, csak éppen nem kéne erre esélyt adni szerintem.

Cable tényleg remek munkát végez és eszem is boldogan a kalapomat vele kapcsolatban.

Azt mondod, hogy a Saints ellen semmire se számítasz. Én meg azt mondom, hogy a harmadik éve van itt Gruden. Átformálta az egész keretet, minden az Ő szája íze van kialakítva. Ezek után minden csapat ellen esélyt akarok, mint szurkoló. Nem nyerni kell mindenki ellen, mert az nem megy persze, de az, hogy még mindig vannak meccsek, ami előtt előre feltesszük a kezünket, hogy úgysincs esélyünk az nekem nem tetszik.

A bajom az, hogy coaching, koncepció terén látok komoly gondokat és ezen nem változtat majd az sem, ha jön mondjuk jövőre egy brutál DE...
Azt mondtad legutóbb, hogy a 4év neked 4év. Mi fog változni mondjuk idénről jövőre, ha megint nem lettünk PO csapat?
Ezt én végig csináltam Dennis Allennél...nem volt fejlődés, de azt mondtam, hogy idő kell, hogy nem fair az edzőnek felróni a dolgot, mert szar volt a keret, amit kapott. Lassan halad a keret átalakítása stb. Nem igazán tudom ezt megint megtenni főleg, amikor NFL szinten azért látunk sikeres friss edzőket, sikeres rebuildeket itt ott. Illetve látjuk, hogy a sikeres csapatokhoz képest ugyan olyan messze vagyunk, mint korábban.

Remélem 5-6 meccs múlva majd az orrom alá tudod dörgölni ezt a posztot és kiderül, hogy csak én voltam türelmetlen, illetve kellett 1-2 meccs a sok új elemet tartalmazó D-nek, hogy összeálljon, illetve Gruden csak nem akarta ellőni a puskaporát hamar és minden meccsen tudunk jobban és jobban játszani.


A Saints offense azért nem volt életveszélyes a Tampa ellen, illene a hazai stadion nyitón egy jó meccset játszani velük. Illene Gruden-nek és Carr-nak például több pontot feltennie, mint a tök új Arians-Brady párosnak ezzel a rövid offseasonnal. Ha a Saints felmossa velünk a padlót, akkor az megint coaching és megint az én negatív hullámaim erősödhetnek 😊
Rolni
34 pontnak elégnek kell lennie, annál többet felesleges követelni. PG kapcsán egy állásponton vagyunk. Én őt kirúgtam volna.

A 4 év az 4 év. Ha 4.évben nincs PO, akkor fire Gruden.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Figyu már Amadeus!

Tudom, hogy rólam leesett a szemcsó, de Te meg mit szívsz? 😀

Azt mondod séma szinten van gond a D-vel és uncoached a secondary. Ferrell mozgatása, ami mindenki szerint fölösleges edzői döntés. Ezek akkor edzői hibák nem? Ki az aki harmadik szezonjára is visszahozta PG-t, miután nem igazán sikerült tavaly sem sokat javulnia? Gruden, a HC, szóval ez akkor HC hiba nem? Az egója, nem engedi, hogy belássa rossz hire volt? Vagy fontosabb neki a haverja, mint a siker? Egyik se hangzik jól.

LB sorban értem én, hogy papíron van fejlődés, de én a tegnapi meccsen azért sok javulást nem láttam. Tavaly, amíg volt Burfict hoztak a fiúk egy hasonló szintet, illetve most nem volt veszélyes TE, aki égethette volna őket. Nem azt mondom, hogy nem lesz javulás, de azért egyenlőre nem láttam, hogy olyan sokat hozzá tettek volna. Amikor az OL el tudt tolni a DL-unkat akkor azért CMC szépen futott, nem igen emlékszem az egy Abram hiten kívül olyanra, hogy az egyik LB lépett volna gyönyörűen rá...

CB-k kapcsán egyetértünk, nekem egyenlőre Abram kicsit inkább hangos, mint hatékony feeling, de ő azért léphet még előre komolyat, mert kvázi rookie...természetesen nagyon drukkolok neki! Joyner sose lesz itt FS, ezt nyugodtan engedd el. Ha tavaly nem tették be, már nem is fogják. Egyszerűen nem akarnak ilyen kis embert hátul. Harris legalább szép nagy...edzői döntés, hiba megint?

Offense lehet rendben van, de azért egy ennyire fiatal, új védelem ellen én dominánsabb játékot és főleg több deep shot-ot vártam volna. Azt a konzervatív megközelítést megint, amit a második félidő elején, közepén láttunk nem is nagyon akarom elhinni...olyan kicsit, mintha Gruden nem elemezné rendesen a dolgokat, nem néznék a statisztikákat, adatokat eléggé. Ilyen old school megérzésből edzősködünk, amikor a sikeres csapatok komolyan analitikai alapon dolgoznak már. Ha tavaly minden alkalommal rosszul jártunk ezzel a nagy konzervativizmussal, miért ezt toljuk megint? Lehet mondani, hogy ez elég volt most, de azért az a 4&1 stop a végén inkább ordas mázli volt. Ha CMC kapja a labdát simán mennek tovább és meglehet nekik a W. Ami persze HA, csak éppen nem kéne erre esélyt adni szerintem.

Cable tényleg remek munkát végez és eszem is boldogan a kalapomat vele kapcsolatban.

Azt mondod, hogy a Saints ellen semmire se számítasz. Én meg azt mondom, hogy a harmadik éve van itt Gruden. Átformálta az egész keretet, minden az Ő szája íze van kialakítva. Ezek után minden csapat ellen esélyt akarok, mint szurkoló. Nem nyerni kell mindenki ellen, mert az nem megy persze, de az, hogy még mindig vannak meccsek, ami előtt előre feltesszük a kezünket, hogy úgysincs esélyünk az nekem nem tetszik.

A bajom az, hogy coaching, koncepció terén látok komoly gondokat és ezen nem változtat majd az sem, ha jön mondjuk jövőre egy brutál DE...
Azt mondtad legutóbb, hogy a 4év neked 4év. Mi fog változni mondjuk idénről jövőre, ha megint nem lettünk PO csapat?
Ezt én végig csináltam Dennis Allennél...nem volt fejlődés, de azt mondtam, hogy idő kell, hogy nem fair az edzőnek felróni a dolgot, mert szar volt a keret, amit kapott. Lassan halad a keret átalakítása stb. Nem igazán tudom ezt megint megtenni főleg, amikor NFL szinten azért látunk sikeres friss edzőket, sikeres rebuildeket itt ott. Illetve látjuk, hogy a sikeres csapatokhoz képest ugyan olyan messze vagyunk, mint korábban.

Remélem 5-6 meccs múlva majd az orrom alá tudod dörgölni ezt a posztot és kiderül, hogy csak én voltam türelmetlen, illetve kellett 1-2 meccs a sok új elemet tartalmazó D-nek, hogy összeálljon, illetve Gruden csak nem akarta ellőni a puskaporát hamar és minden meccsen tudunk jobban és jobban játszani.


A Saints offense azért nem volt életveszélyes a Tampa ellen, illene a hazai stadion nyitón egy jó meccset játszani velük. Illene Gruden-nek és Carr-nak például több pontot feltennie, mint a tök új Arians-Brady párosnak ezzel a rövid offseasonnal. Ha a Saints felmossa velünk a padlót, akkor az megint coaching és megint az én negatív hullámaim erősödhetnek 😊

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Halljuk az orosz nős törtenetet is! 😎
Bruce
lemaradtam az első félidőről.

Szerinted?
Amadeus
Te mesélj, ne az én gondolataimat boncolgassuk! 🤭
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Halljuk az orosz nős törtenetet is! 😎
Bruce
lemaradtam az első félidőről.

Szerinted?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Halljuk az orosz nős törtenetet is! 😎
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
W megvan, de sokat sajnos nem ér ez így...

A védelem nagyon gyenge volt.

Továbbra sincs sebesség a fal szélén és nincsen rendes nyomás belülről se, hiába forgatjuk az 1\4-es DE-nket be egy csomót...Amikor végre jött a szélen némi nyomás Crosby vagy Key , esetleg Nassib kapcsán, akkor simán előre tudott futni Teddy, mert a fal közepe teljesen szétnyílt és nem volt belül érkező DL ember. Gyalázat volt ez a pass rush egy nem túl veretes OL ellen...Breesnek annyi ideje lesz, hogy semmi esélye se lesz a back 7-nek.

LB sorban nem sikerült felfedezni azt a borzalmas upgradet...Kwia sérülése remélem nem súlyos azért.

CB-k nem voltak rosszak szerintem korukhoz és rutinjukhoz képest, de ilyen pass rush mellett bukásra vannak ítélve. Az mondjuk nem tetszik, hogy nagyon sokszor nem állunk fel a LOS-hoz a CB-kel...

S páros igen gyenge volt szerintem. Harris nem kezdő kaliber sajnos, az a szög, amivel Andresonra próbált kiérni...Abram pörög 1000-el, meg bemutatott egy brutál ütközést, de kb ennyi...nem volt éppen game changer.


Támadó oldal se volt szemet gyönyörködtető egy-egy playtől eltekintve. Jacobs-ot jó nézni és volt Wallernek egy remek elkapása, meg Ruggs nagyon szépen üresre játszotta magát egyszer (persze a passz kicsit rövid volt), de ennyi. OL többnyire szépen dolgozott és főleg Good érdemel hátba veregetést a beugrós teljesítményért. Carr pontosan, biztoságosan és tulajdonképpen okosan dolgozott (az intentional grounding és utána a 2&20-ra a LOS-on megakasztott Jacobshoz vágott labda volt egyedül komolyan kiakasztó), de ez nagyon kevés összességében. Hiába gyorsabb az egység, se a playcall, se a QB nem használja ki. Annyira konzervatív módon tolja ez a Gruden-Carr páros, hogy fáj nézni. Többször előre bemondtam magamnak a 2. félidőben, hogy futni fogunk és fogja majd a Panthers, mert mindenki tudta mi jön. Simán leadtuk a double digit vezetést ezzel a passzív, konzervatív szarral és a végén teperni kellett.


Lehet jövő héten felpörögnek valamitől mindannyian, de egy meccs alapján nem igen látom az előre lépést sajnos. Nem volt rendes offseason, össze kell szokni stb....értem én, de attól pass rush kellett volna, hogy legyen és attól ezt a fiatalokkal telepakolt secondaryt, meg kellett volna szórni hosszú playekkel. Ez így nagyon halovány.
Rolni
Én értem, hogy leesett a rózsaszín a bucidról, de hogy a feketét tedd fel a helyére. Azért na.

A védelem gyenge, elsősorban mert a Dline egyszerűen nem működik. Emellett tartom, amit írtam a követőbe is, hogy séma szinten van probléma a védelemben, valamint uncoached a secondary. (ld. azt a kabaré szintű benyelt td-t.)

Ferrell forgatása hiba, ő egy run stuffer RDE egyelőre, annak speciel nagyon jó, teljesen felesleges betenni RDT-be.

Crosby és Nassib gyenge volt, Key nálam instant cut. Teljes zsákutca.

Az LB sorral kapcs nem értek egyet. Littleton jó ösztönökkel játszik, ha passrusht be fogja tudni fejezni, akkor ő nagyon masszív igazolás lesz. Gyakorlatilag egy 4-3 prototípus olb. Kwiatowski szintén előrelépés. Egy normális fallal előttük nem lenne kérdés itt szerintem.

A CB-ket én sem venném elő, fal híján elég kiszolgáltatottak.

Abram nem volt rossz, sőt, nekem ő a szegény ember Adamsének tűnik. Sokkal kevésbé kellene őt konzervatívan használni, szerintem egy Greg Williams csodákat tudna vele tenni. Nálam továbbra is Joyner kezdene FS-ben, nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez mikor lesz végre meglépve.

Az offense szerintem rendben van. Carr okosan játszott, Ruggs III, Jacobs pedig olyan lehetőségeket nyitnak meg, amelyekkel azért lehet már szép dolgokat csinálni. A 34 pont pedig 34 pont, nincs mit magyarázni rajta.

Van egy diszkrét bája, hogy anno egy coach hire volt, amelyiktől ki volt mindenki akadva, Cable. Ehhez képest a támadófal lett a legkonzisztensebb egység a csapatban.

A Saints meccstől nem várok semmit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 www.youtube.com/watch?v=3mh9sznCdNY