Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Grudent is megbaszták 100k-ra mert nem végig volt rajta maszk...
nem semmi...
Pari
Tudnám mi értelme van ennek a maszkozásnak, mikor mögötte 40 emberen nincs
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Grudent is megbaszták 100k-ra mert nem végig volt rajta maszk...
nem semmi...
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
 www.youtube.com/watch?v=MRAYBxB5NC8
Amadeus
nagyon jó beszélgetés, nagyjából tökéletesen látják, ha úgy tekintjük, hogy a kontextus felértékelésre kerül a reláció pedig hát nem. (nem Puzsér találmánya, Hanem NoChompé)
szóval tökéletes, 2 fanasztikus szakember beszélgetése ... 2004-bôl. Ez az ô világuk, ez az amit szeretnek, stabil alapok, birtoklás, dominanciát sugalló mutatók.Meccsupok, minden magic buzzword a helyén.
Ès amikor szembejön egy, hiányos misfit build és úgy megveri a raiderst, mint szódás a lovát, azt nem fogják érteni, nem is szokták.
Teljesen tárgyilagosan nem ismerek Allennél rossxabb DCt, talán Ken Nortont. Tom Brady és Kam Newton tátott szájjsl mentek a faszerdôbe knuckle paszokkal ezek a 5-8-10 hook, roll, curl. Náluk Carr semmivel sem dobta jobban ezeket, sem window méretben, sem ütemben. Egzszerûen annyira felkészületlen, rozsdás és fizikailagnlegyôzött volt a Saints védelem, hogy reagálni nem tudott.

Ma nem ezt játszák már az elit tánadósorok. Nagyon nem. Én mégis nagyon jónak értékelem a Raiders offseasonját. Szerintem fantasztikus melót toltak bele, és az akapok klappolnak. Ki van gyakorolva össze van rakva, szóval teljesen egyet értek SS el. Engem is meglepett mind a Saints C staff inkompetenciájs, mind a Raiders dominanciája a fronton, hogy ledugják a futást az ellenfél torkán.

Brees külön téma, nagyon szeretem, és látszik, hogy már nem esik jól, lehet már az öltöző sem a régi. (szerintem tavaly sem esett már jól) Thomas hiánya megmutatta, hogy nincs egy platformon sokakkal, és ez sajnos nagyon olvashatóvá teszi a hívásokat. Mindegy Kisember nem volt jó.
A Raiders viszont klassz volt, de Carrt nem vettem meg,és bleed the Freak! 😊
üdv.
Helmut Zimmer
Az a bajom, hogy nem mindig értem mit akarsz leírni. Biztos az én készülékemben van a baj, de nem világos teljesen minden.

Amit kihámoztam, hogy a raiders offense egy 2004-ben ragadt egyáltalán nem modern támadósor. Viszont azok az alapok, amelyek már elavultnak számítanak azok jól össze vannak rakva és így ha olyan defense kerül szembe, ami ezeket az idejétmúlt dolgokat sem tudja levédekezni, akkor jól tud szerepelni a Raiders O.

A hiányos misfit build kifejezést nem értem, így arra tudok gondolni, hogy ez egy modern védelmi felfogás, ami ellen az elavult támadásaink nem fognak működni és akkor majd kikapunk. De lehet hogy mást jelent (én így értelmezném)

Amit még gondolok, hogy hasonlóan az offensünkhöz a defensünk is elavult, csak amellett hogy elavult, még az alapok sincsenek rendben. Így érthetően egy elit, modern támadósor ezt ízekre szaggatja (egyébként úgy gondolom, hogy a Saints offense is elit közeli, de most Brees nem volt jó és Thomas sem volt a pályán, így nem sikerült több pontot rakniuk a táblára, mint nekünk).

A korábbi írásaidból az van meg, hogy a jelenlegi modern felfogás az az, hogy az offense játékosokat kvázi programozzák mint a robotokat. Hatalmas mintákból vételezve adatokat. Minél több időt tölt el egy játékos egy adott rendszerben, annál több tudásanyagot tudnak ráprogramozni.

Szóval igazából nekem nem derült ki ebből az írásodból sok minden, csak annyi, hogy ha nyerünk, akkor az annak köszönhető, hogy az ellenfél védelme nem tud reagálni az antik támadóstratégiánkra és az ő offensük meg vagy alapvetően gyenge vagy a kulcsjátékosok rossz napot fognak ki és nem tudnak annyi pontot felrakni ami a győzelemhez kellene.

Szóval nekem továbbra is az alapjaimmal van baj, azért nem értem amit írsz, korábban is ez volt a kérdésem hozzád, hogy szeretném egy kicsit jobban megismerni a modern offense rendszerek működését, felépítését illetve ezzel kapcsolatosan a védelmek válaszát (gondolom a védelmek is modernizálódnak az offense fejlődésével).
Egyelőre sötétben tapogatózok, szóval ha lesz egy kis időd, akkor erről írhatnál (biztos vagyok benne, hogy nem csak nekem van az értelmezéssel gondom).
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
 www.youtube.com/watch?v=MRAYBxB5NC8
Amadeus
nagyon jó beszélgetés, nagyjából tökéletesen látják, ha úgy tekintjük, hogy a kontextus felértékelésre kerül a reláció pedig hát nem. (nem Puzsér találmánya, Hanem NoChompé)
szóval tökéletes, 2 fanasztikus szakember beszélgetése ... 2004-bôl. Ez az ô világuk, ez az amit szeretnek, stabil alapok, birtoklás, dominanciát sugalló mutatók.Meccsupok, minden magic buzzword a helyén.
Ès amikor szembejön egy, hiányos misfit build és úgy megveri a raiderst, mint szódás a lovát, azt nem fogják érteni, nem is szokták.
Teljesen tárgyilagosan nem ismerek Allennél rossxabb DCt, talán Ken Nortont. Tom Brady és Kam Newton tátott szájjsl mentek a faszerdôbe knuckle paszokkal ezek a 5-8-10 hook, roll, curl. Náluk Carr semmivel sem dobta jobban ezeket, sem window méretben, sem ütemben. Egzszerûen annyira felkészületlen, rozsdás és fizikailagnlegyôzött volt a Saints védelem, hogy reagálni nem tudott.

Ma nem ezt játszák már az elit tánadósorok. Nagyon nem. Én mégis nagyon jónak értékelem a Raiders offseasonját. Szerintem fantasztikus melót toltak bele, és az akapok klappolnak. Ki van gyakorolva össze van rakva, szóval teljesen egyet értek SS el. Engem is meglepett mind a Saints C staff inkompetenciájs, mind a Raiders dominanciája a fronton, hogy ledugják a futást az ellenfél torkán.

Brees külön téma, nagyon szeretem, és látszik, hogy már nem esik jól, lehet már az öltöző sem a régi. (szerintem tavaly sem esett már jól) Thomas hiánya megmutatta, hogy nincs egy platformon sokakkal, és ez sajnos nagyon olvashatóvá teszi a hívásokat. Mindegy Kisember nem volt jó.
A Raiders viszont klassz volt, de Carrt nem vettem meg,és bleed the Freak! 😊
üdv.
Helmut Zimmer
Na és a többi? 😮

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
 www.youtube.com/watch?v=MRAYBxB5NC8
Amadeus
nagyon jó beszélgetés, nagyjából tökéletesen látják, ha úgy tekintjük, hogy a kontextus felértékelésre kerül a reláció pedig hát nem. (nem Puzsér találmánya, Hanem NoChompé)
szóval tökéletes, 2 fanasztikus szakember beszélgetése ... 2004-bôl. Ez az ô világuk, ez az amit szeretnek, stabil alapok, birtoklás, dominanciát sugalló mutatók.Meccsupok, minden magic buzzword a helyén.
Ès amikor szembejön egy, hiányos misfit build és úgy megveri a raiderst, mint szódás a lovát, azt nem fogják érteni, nem is szokták.
Teljesen tárgyilagosan nem ismerek Allennél rossxabb DCt, talán Ken Nortont. Tom Brady és Kam Newton tátott szájjsl mentek a faszerdôbe knuckle paszokkal ezek a 5-8-10 hook, roll, curl. Náluk Carr semmivel sem dobta jobban ezeket, sem window méretben, sem ütemben. Egzszerûen annyira felkészületlen, rozsdás és fizikailagnlegyôzött volt a Saints védelem, hogy reagálni nem tudott.

Ma nem ezt játszák már az elit tánadósorok. Nagyon nem. Én mégis nagyon jónak értékelem a Raiders offseasonját. Szerintem fantasztikus melót toltak bele, és az akapok klappolnak. Ki van gyakorolva össze van rakva, szóval teljesen egyet értek SS el. Engem is meglepett mind a Saints C staff inkompetenciájs, mind a Raiders dominanciája a fronton, hogy ledugják a futást az ellenfél torkán.

Brees külön téma, nagyon szeretem, és látszik, hogy már nem esik jól, lehet már az öltöző sem a régi. (szerintem tavaly sem esett már jól) Thomas hiánya megmutatta, hogy nincs egy platformon sokakkal, és ez sajnos nagyon olvashatóvá teszi a hívásokat. Mindegy Kisember nem volt jó.
A Raiders viszont klassz volt, de Carrt nem vettem meg,és bleed the Freak! 😊
üdv.
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
azt pedig említsük meg mindenképpen, hogy az első Raiders touchdown Las Vegasban Spider 2 Y Banana playből született.


choose life
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Raiders coach Jon Gruden confirmed Tuesday he had coronavirus during the offseason.
Gruden first made the admission following Monday night's win over the Saints. “I don’t want to get into it, really," Gruden said. "It wasn’t pleasant. ... But it’s a very serious matter and, you know, obviously, I’m sensitive about it. But yeah, it was a tough ordeal, that’s for sure. Just like everybody else that’s had it.” Gruden is one of several coaches who has contracted and beaten COVID-19, including his Monday evening counterpart Sean Payton. The league has so far kept a remarkable lid on the pandemic since the beginning of training camp, but it will not be able to breathe easy until the final snap of the Super Bowl.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Report: Richie Incognito’s Achilles injury isn’t serious

nem komoly a sérülése, de én azért komolynak mondanám olyan szempontból, hogy már az edzőtábor óta gond van a Achillesével, és úgy tűnik, nem akar elmúlni. kellene is vissza Richie, mert szegény John Simpson a támadóegység legrosszabbul értékelt játékosa volt.

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
 www.youtube.com/watch?v=MRAYBxB5NC8

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
No 4. Offense eddig.

#elithc
Amadeus
no, akkor bár megígértem, nem rontom el a hangulatot. 😀
Helmut Zimmer
Naaa, én kíváncsi vagyok hogy látod. Becsszó nem kerül elő a vasvilla!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
No 4. Offense eddig.

#elithc
Amadeus
no, akkor bár megígértem, nem rontom el a hangulatot. 😀
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
No 4. Offense eddig.

#elithc

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Rolni, okuláré ügyileg hogyan állunk?
Amadeus
Fenn van apukám a rózsaszínű 😊

Nem szidok most 1-2 napig senkit 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
Atyagatya, erre nem számítottam, hogy verjük a Saints-t, 0-10-ről ráadásul!!, tulajdoképpen utána simán, megérdemelten öf. alapján!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Rolni, okuláré ügyileg hogyan állunk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Ritka, hogy egy pff-es arc elismerően beszél Grudenről. Ezt bekereteztetem.

 twitter.com/PFF_Moo/status/1308321109985632257?s=19

| telóról nem tudok embed twitter linket |
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Az első négy drive után belenyugodtam, hogy az lesz, amit mindenki várt, aztán beindult a támadóegység és végül egész magabiztosan nyertünk.

Kb. olyan most a csapat, mint a 2010 körüli Saints. A védelmen mindenki átmegy, de a támadók bárkivel tartják a lépést. Reméljük az eredményességünk is hasonló lesz.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Csak reggel az összefoglalót megnézve...
Alakulgat itt valami.
Mondjuk Kamarával eleinte látványosan nem tudtunk mit kezdeni, de az O ügyes volt, az O fal is, Carr is. A védelem meg javulgat...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
És még a reggeli tárgyalást is nyertem.

Szép napunk van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/LeighMayock/status/1308249177596375041?s=09
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
34 pontos átlagunk van 😎

Remélem azért Incognito sérülése nem súlyos, mert a futáshoz szükség van rá. TB bamba fejét látva sztem ő már nem fog pályára lépni idén. Kíváncsi leszek mi lesz vele. Úgy láttam hogy kis sérülése lett Jacobsnak és Renfrownak is.

Passz rush most sem volt sokkal jobb, inkább a Saints hibázott sokat, mint a mi védelmünk volt jó, de ez már nem számít. De ha lesz még további javulás a D oldalán, akkor lehetnek jó meccseink, az O-rá nem lehet egy szavunk sem.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
WOW

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Holnap születésnapom van btw
Amadeus
Boldog szülinapot előre akkor!

Amúgy gratu a mai meccshez. Szezon előtt reménykedtem, hogy versenyben leszünk veletek a WC helyért, de kicsit meg előrébb vagytok nálunk😀 (plusz nálunk lassan a teljes kezdő kiesik)
roberto23
Hát az o-fal nálunk is kezd ritkulni.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 048 — #officialBoliever
Holnap születésnapom van btw
Amadeus
Boldog szülinapot előre akkor!

Amúgy gratu a mai meccshez. Szezon előtt reménykedtem, hogy versenyben leszünk veletek a WC helyért, de kicsit meg előrébb vagytok nálunk😀 (plusz nálunk lassan a teljes kezdő kiesik)

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove