Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Arnette várhatóan 6 hétig out...

Amik Robertson time vagy jön Amukamara?
Bruce
Edwards is out a következő meccsre.
deyell
Remek hírek vannak mostanában.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Arnette várhatóan 6 hétig out...

Amik Robertson time vagy jön Amukamara?
Bruce
Edwards is out a következő meccsre.

choose life
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Arnette várhatóan 6 hétig out...

Amik Robertson time vagy jön Amukamara?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Néztem egy ideig a tegnapi meccset. Furcsa egy csapatotok van, mert sok dolog szerethető abban ami töténik, de emellett vannak olyanok is amitől kihullik az ember haja. 😊

Az elején pozitívan meglepett játék képe, Gruden mind támadó oldalon, mind védő oldalon úgy tűnt, hogy beletrafált, hogy mit kell csinálni a Pats ellen. Ha nincsenek az elfumblizások, és kihasználja a csapat a lehetőségeit, a félidőt vezetéssel is zárhatta volna, bár a védelem már a második negyedben kezdett "lezülleni". Ez utóbbi elég érthetetlen, mert azért Newton / JMD nem tervezte át az offense-t menet közben. Tulajdonképpen csak annyit csináltak, hogy hagyták az RPO-t és több tervezett szélső futást hívtak vagy los mögötti mozgásból vagy a futó snap előtti kimozgásából. Ennyi is elég volt 250 futott yardhoz, ami nem dícséri sem a játékosokat, sem az edzőt. A Raiderst én egy esetleges PO aspiránsnak könyveltem el idény elején és az első két hét után. Egy PO aspiráns csapat védelmének ennél azért alkalmazkodóképesebbnek kéne majd lennie. Ha csak egy rossz nap volt, akkor oké.

A másik ami feltűnt, hogy Carr mennyire statikus. A passzaival nincs baj - ha van tiszta pocket, és idő, oda megy a labda ahova kell -, de úgy áll a pocketben, mint egy szobor. Nyilván nem azt várom, hogy szaladgáljon, de az nem jó, hogy hátralép annyit amennyit a játékhívás igényel, aztán cövek. Onnan sehova, egy lépést se. Ha odaér a passrush akkor annyi, akkor is, ha egy egyszerű oldalra lépéssel, vagy fellépéssel több ütemet is adhatna még magának. Egy pocket passernek is tudnia kell a zsebben pár lépést ide-oda ill felmozogni. Lehet, hogy a falban nem bízott, nem tudom, de feltűnő volt a dolog.
peterk2005
Carr idén önmagához képest jól nyomja, összeszedte magát fejben.

A védelemre nincs szó. Muszáj változtatni.
Amadeus
Az a baj a védelemről már 2 éve is ezt mondtuk és mondjuk folyamatosan.

Nem tudom mennyire illett volna ide Earl Thomas, de lehet hogy be kellett volna vele próbálkozni, mert Harris-nél mindenképpen jobb opció lenne. Abram is nagy szar volt vasárnap annak ellenére hogy INT-et fogott.

Akikkel elégedettek lehetünk valamennyire az a két CB, Hurst, Hankins, Crosby (bár hülye büntetéseket kapott)
De ennél jóval jobb teljesítmény kell mindenkitől és konzisztensebben. Mert hiába jó a mérkőzés elején valaki, ha a végére már semmit nem tesz hozzá, meg ha hülye büntetésekkel baromkodik.

A sérülések miatt sajnos az O teljesítménye is hétről-hétre csökkenni fog, így a védelemnek javulnia kellene egy picit azért, hogy kompenzáljunk.
A Bills ellen meg hazai pályán jó lenne nyerni megint, de Allen úgy látszik eléggé összeállít már az utóbbi időben, úgyhogy nem lesz egyszerű. A védelmük is elég jó, szóval remélem azért Ruggs már majd tud játszani és a fal is stabilabb lesz egy kicsit.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Néztem egy ideig a tegnapi meccset. Furcsa egy csapatotok van, mert sok dolog szerethető abban ami töténik, de emellett vannak olyanok is amitől kihullik az ember haja. 😊

Az elején pozitívan meglepett játék képe, Gruden mind támadó oldalon, mind védő oldalon úgy tűnt, hogy beletrafált, hogy mit kell csinálni a Pats ellen. Ha nincsenek az elfumblizások, és kihasználja a csapat a lehetőségeit, a félidőt vezetéssel is zárhatta volna, bár a védelem már a második negyedben kezdett "lezülleni". Ez utóbbi elég érthetetlen, mert azért Newton / JMD nem tervezte át az offense-t menet közben. Tulajdonképpen csak annyit csináltak, hogy hagyták az RPO-t és több tervezett szélső futást hívtak vagy los mögötti mozgásból vagy a futó snap előtti kimozgásából. Ennyi is elég volt 250 futott yardhoz, ami nem dícséri sem a játékosokat, sem az edzőt. A Raiderst én egy esetleges PO aspiránsnak könyveltem el idény elején és az első két hét után. Egy PO aspiráns csapat védelmének ennél azért alkalmazkodóképesebbnek kéne majd lennie. Ha csak egy rossz nap volt, akkor oké.

A másik ami feltűnt, hogy Carr mennyire statikus. A passzaival nincs baj - ha van tiszta pocket, és idő, oda megy a labda ahova kell -, de úgy áll a pocketben, mint egy szobor. Nyilván nem azt várom, hogy szaladgáljon, de az nem jó, hogy hátralép annyit amennyit a játékhívás igényel, aztán cövek. Onnan sehova, egy lépést se. Ha odaér a passrush akkor annyi, akkor is, ha egy egyszerű oldalra lépéssel, vagy fellépéssel több ütemet is adhatna még magának. Egy pocket passernek is tudnia kell a zsebben pár lépést ide-oda ill felmozogni. Lehet, hogy a falban nem bízott, nem tudom, de feltűnő volt a dolog.
peterk2005
Carr idén önmagához képest jól nyomja, összeszedte magát fejben.

A védelemre nincs szó. Muszáj változtatni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
A támadókat egyenlőre nem szidom, mert azért hiányzott a
-WR1
-WR2
-LG1
-RT1
-RT2
| DE ezzel együtt annyit halkan hozzátennék, hogy úgy fest Gruden és Carr erős kerettel tud eredményes lenni, ami meg nem igazi zseni HC és franchise QB képét vetíti elém a falra... |

A védelem gyalázatos volt megint...persze rövid héten JMD és Cam nem könnyű falat, de miután az első nyegyedben rájöttek mire készültünk simán váltottak és szopatták onnantól PG-t és fiait...
Rolni
Az a baj, hogy kifogásokkal tele a padlás. Ehhez képest az öböl túl oldalán 3 év alatt döntőbe mentek egy hasonlóan erős csoportból és látszólag idén se túl szarok. Nekik sikerült a félig rokkant csapattal 36 pontot feltenni a táblára.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Néztem egy ideig a tegnapi meccset. Furcsa egy csapatotok van, mert sok dolog szerethető abban ami töténik, de emellett vannak olyanok is amitől kihullik az ember haja. 😊

Az elején pozitívan meglepett játék képe, Gruden mind támadó oldalon, mind védő oldalon úgy tűnt, hogy beletrafált, hogy mit kell csinálni a Pats ellen. Ha nincsenek az elfumblizások, és kihasználja a csapat a lehetőségeit, a félidőt vezetéssel is zárhatta volna, bár a védelem már a második negyedben kezdett "lezülleni". Ez utóbbi elég érthetetlen, mert azért Newton / JMD nem tervezte át az offense-t menet közben. Tulajdonképpen csak annyit csináltak, hogy hagyták az RPO-t és több tervezett szélső futást hívtak vagy los mögötti mozgásból vagy a futó snap előtti kimozgásából. Ennyi is elég volt 250 futott yardhoz, ami nem dícséri sem a játékosokat, sem az edzőt. A Raiderst én egy esetleges PO aspiránsnak könyveltem el idény elején és az első két hét után. Egy PO aspiráns csapat védelmének ennél azért alkalmazkodóképesebbnek kéne majd lennie. Ha csak egy rossz nap volt, akkor oké.

A másik ami feltűnt, hogy Carr mennyire statikus. A passzaival nincs baj - ha van tiszta pocket, és idő, oda megy a labda ahova kell -, de úgy áll a pocketben, mint egy szobor. Nyilván nem azt várom, hogy szaladgáljon, de az nem jó, hogy hátralép annyit amennyit a játékhívás igényel, aztán cövek. Onnan sehova, egy lépést se. Ha odaér a passrush akkor annyi, akkor is, ha egy egyszerű oldalra lépéssel, vagy fellépéssel több ütemet is adhatna még magának. Egy pocket passernek is tudnia kell a zsebben pár lépést ide-oda ill felmozogni. Lehet, hogy a falban nem bízott, nem tudom, de feltűnő volt a dolog.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
A támadókat egyenlőre nem szidom, mert azért hiányzott a
-WR1
-WR2
-LG1
-RT1
-RT2
| DE ezzel együtt annyit halkan hozzátennék, hogy úgy fest Gruden és Carr erős kerettel tud eredményes lenni, ami meg nem igazi zseni HC és franchise QB képét vetíti elém a falra... |

A védelem gyalázatos volt megint...persze rövid héten JMD és Cam nem könnyű falat, de miután az első nyegyedben rájöttek mire készültünk simán váltottak és szopatták onnantól PG-t és fiait...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Grudennek a védelem a legnagyobb sara vagyis az, hogy egyszerűen nem tud működni a dolog Guentherrel és mégsem próbálkozik új DC-t keresni. Oké cserélgetik a pozíciós edzőket, de valahogy az egész koncepció nem működik jól.
Az offense oldalon többé kevésbé sikerült megtalálni a saját embereit, de a sérülések, most nem az ő malmára hajtják a vizet. Elkapók nélkül nehéz lesz a továbbiakban. (
Bruce
Ez a bajom. Ocnek lehet tök jó, de gmként és hcként nem igazán működik.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Grudennek a védelem a legnagyobb sara vagyis az, hogy egyszerűen nem tud működni a dolog Guentherrel és mégsem próbálkozik új DC-t keresni. Oké cserélgetik a pozíciós edzőket, de valahogy az egész koncepció nem működik jól.
Az offense oldalon többé kevésbé sikerült megtalálni a saját embereit, de a sérülések, most nem az ő malmára hajtják a vizet. Elkapók nélkül nehéz lesz a továbbiakban. (
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
lehet mondani, hogy Littleton leigazolása is kidobott pénz volt, vagy még várjak vele?
deyell
És azt lehet már mondani, hogy Gruden szerződtetése kidobott pénz volt?
Levi
Szerintem nem.
Nagy hullámverést vezényelt le.
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
lehet mondani, hogy Littleton leigazolása is kidobott pénz volt, vagy még várjak vele?
deyell
És azt lehet már mondani, hogy Gruden szerződtetése kidobott pénz volt?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Ami nekem iden mindenkepp pozitivum. Mar nem kell ugy nekiulni a masodik felidoknek, hogy akkor ennyi volt. Sztem ez jo dolog. Bar nyilvan most senkit nem vigasztal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez a meccs úgy el volt baszva ahogy kell.
Szarni rá, menni tovább keményen!

Szerkesztette: TST
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Senki nem várta, h veretlenül jussunk a PO-ba,
BB>Gruden
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
lehet mondani, hogy Littleton leigazolása is kidobott pénz volt, vagy még várjak vele?
deyell
Írtak róla pont a héten, hogy nem hozza még azt a számot amit a Rams-ba letett az asztalra, és az egyik érv az volt, hogy ott egy elég jó D line mögött volt jó, itt meg azért nem ugyanaz van. Javulhat még, de számottevő javulás nem lesz, úgyhogy mindenképpen sok pénzt kapott...

A védelem egyébként most az elején kifejezetten jó volt, de elfáradtak hamar és utána már jöttek a szokásos hibák.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
250 yardot kaptunk futásból. Az sok.

És minden meccsen 100 felett kaptunk eddig.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Én csak arra leszek kíváncsi, hogy Bill bácsi is kap-e egy szép büntetést?
Az első félidőben ritkán volt rajta maszk.
bmg
Pont ez jutott eszembe. Red Zonet neztem, es hat gyakorlatilag mindenki levette a maszkot. Na mondom, mekkora buntik lesznek itten. Lesznek?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
lehet mondani, hogy Littleton leigazolása is kidobott pénz volt, vagy még várjak vele?
deyell
várj még vele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
lehet mondani, hogy Littleton leigazolása is kidobott pénz volt, vagy még várjak vele?

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
fire Guenther.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Én csak arra leszek kíváncsi, hogy Bill bácsi is kap-e egy szép büntetést?
Az első félidőben ritkán volt rajta maszk.
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Visszabaszódtunk a földre.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Valahogy ma nincs meccs hangulatom, nem érzem a feelinget. Nem sok jóra számítok...
Bruce
Te sohasemnem számítasz semmi jóra. 😊
TST
Így 10 év után lebuktam 😀