Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Amúgy meg nem mondtam addig egyszer sem, hogy csak a játékos, de ilyen játékhívás NINCS, ezt a srácoknak sikerült összeolvasni, összerakni.
Ilyen felvételt 5-t lehet összerakni minden Dallas, Falcons, vagy Seattle meccsen.
Nem atomfizikusok futkároznak a pályán,-de ezek a srácok inkább ne döntsenek. Günther olyat próbál, ami nem megy!! Az, hogy nincs összerakva az egy dolog, kb 6-8 védelem van összerakva, a többi túlél hétről hétre.
Helmut Zimmer
Ez itt a gond!
Van egy DC, aki köti az ebet a karóhoz és olyan rendszert akar, ami egyszer korábban egy teljesen másik kerettel működött.
Cincy-ben fel volt ütve a rendszer és neki "csak" játékot kellett hívnia, illetve évente pár új embert szépen beengednie. Nálunk 3. éve nem bírja összerakni a rendszert és nem hiszem, hogy menni fog valaha.

A DL mizériát nem varrom teljesen a nyakába, mert az nem csak rajta múlik, bár gondolom én a DC-nek azért van szava a FA igazolásokba és a draft pickekbe...eddig Mayock se találja a DL embereket, ahogy előtte RM, se tette sajnos...innen indul, minden gond, mert egy erős DL-re könnyebb lenne építeni.

A secondaryba sorra hozzuk, húzzuk a press CB-ket, majd olyan soft módon játszunk a LOS-nál, hogy érthetetlen. Mullen és Arnette is jó press emberek, van adekvált sebességük is, ennek ellenére olyan messze állnak a LOStól, mint állat. Persze ne égjünk meg mélyen...ha nem lennének ordas elváltások és nevetséges hibák, amikből amúgy is égünk mélyen még azt mondanám, hogy ok, de így...

Nincs identitása a védelemnek 3. évében sem. Ez így elfogadhatatlan nekem.


Gruden legalább a másik oldalon felrajzolta mit akar. Domináns OL, erős futójáték, amire felrak egy biztonságos, haladós passz játékot. Ott látom a tervet és el tudom képzelni, hogy ha egészséges lesz végre mindenki, akkor a liga jobb támadó egységei között leszünk.
Továbbra sem látom Grudenben a zseni OC-t, aki odabassza a TOP 5 O-t, de az egy másik téma.

Jelenleg Grudennel a legnagyobb gondom, hogy 2 év után se tudta felmérni PG alkalmatlanságát és adott neki még egyet ahelyett, hogy idén már az új DC, új rendszerével szenvednénk, ami jövőre beérhetne...


Rod Marinelli esetleges beugrása se nagyon hoz lázba amúgy...annyi miatt lenne érdekes, hogy kiderüljön Collins, Heath meg esetleg a többi új igazolás mennyire működik egy másik szisztémába, ami gondolnám az idő rövidsége miatt faék egyszerűségű lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
 twitter.com/thadbrown7/status/1313329963211386880?s=19

Oof
Levi
Erről beszélek.
Amadeus
 www.sbnation.com/2017/9/25/16363040/seattle-seahawks-offensive-line-failing-very-badly-whiffed-blocks

Most akkor Tom Cable egy szar edző, vagy egészen egyszerűen zavar van a rendszerben, aminek ő is az oka, de a rosszul olvasó QB, is, és a vezérlő-Center is?

Az idézett játék tipikus példája a sok totálisan hibás olvasásnak, és még a zónát is elváltották. A 27 -es teljesen zavarban van, legalább két zónakezelési hiba van.
Most én azt mondanám, húzzátok be Earl Thomast, és hátul csak ő olvasson, aki meg 3-szor is elrontja a zónát, azt a meccs után megveri.

Azt azért még úgy megkérdezném, hogy a Bills vakoldali tackleje mit csinál? 😊
Helmut Zimmer
Azért ez elég erős, hogy csak a játékos faszoljon érte.
Amadeus
És akkor a Hawks OL-ben mi van? Vagy hirtelen Cable agyátültetésen esett át?
Ott elmondom mi történt. Hoxnál két fázisú OL blokkolás volt. még a rookieknak is. Nyilván a probowler Center ezt le tudta vezérelni, utána senki. Cablenek nem sikerült összetenni ezekből a srácokból. Itt nem kért ilyen hülyeséget tőle Gruden. Működik.

Amúgy meg nem mondtam addig egyszer sem, hogy csak a játékos, de ilyen játékhívás NINCS, ezt a srácoknak sikerült összeolvasni, összerakni.
Ilyen felvételt 5-t lehet összerakni minden Dallas, Falcons, vagy Seattle meccsen.
Nem atomfizikusok futkároznak a pályán,-de ezek a srácok inkább ne döntsenek. Günther olyat próbál, ami nem megy!! Az, hogy nincs összerakva az egy dolog, kb 6-8 védelem van összerakva, a többi túlél hétről hétre.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
 twitter.com/thadbrown7/status/1313329963211386880?s=19

Oof
Levi
Erről beszélek.
Amadeus
 www.sbnation.com/2017/9/25/16363040/seattle-seahawks-offensive-line-failing-very-badly-whiffed-blocks

Most akkor Tom Cable egy szar edző, vagy egészen egyszerűen zavar van a rendszerben, aminek ő is az oka, de a rosszul olvasó QB, is, és a vezérlő-Center is?

Az idézett játék tipikus példája a sok totálisan hibás olvasásnak, és még a zónát is elváltották. A 27 -es teljesen zavarban van, legalább két zónakezelési hiba van.
Most én azt mondanám, húzzátok be Earl Thomast, és hátul csak ő olvasson, aki meg 3-szor is elrontja a zónát, azt a meccs után megveri.

Azt azért még úgy megkérdezném, hogy a Bills vakoldali tackleje mit csinál? 😊
Helmut Zimmer
Azért ez elég erős, hogy csak a játékos faszoljon érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
 twitter.com/thadbrown7/status/1313329963211386880?s=19

Oof
Levi
Erről beszélek.
Amadeus
 www.sbnation.com/2017/9/25/16363040/seattle-seahawks-offensive-line-failing-very-badly-whiffed-blocks

Most akkor Tom Cable egy szar edző, vagy egészen egyszerűen zavar van a rendszerben, aminek ő is az oka, de a rosszul olvasó QB, is, és a vezérlő-Center is?

Az idézett játék tipikus példája a sok totálisan hibás olvasásnak, és még a zónát is elváltották. A 27 -es teljesen zavarban van, legalább két zónakezelési hiba van.
Most én azt mondanám, húzzátok be Earl Thomast, és hátul csak ő olvasson, aki meg 3-szor is elrontja a zónát, azt a meccs után megveri.

Azt azért még úgy megkérdezném, hogy a Bills vakoldali tackleje mit csinál? 😊
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Egyébként volt egy cikk arról, hogy összehasonlították azokat az edzőket, akik a legalább 36 meccsen voltak edzők a raidersnél, hogy milyen rekordot sikerült elérniük:



Csak Dennis Allent tudta megelőzni Grudent a jelenlegi edzősködése alatt. Még Jack Del Rio is 8 győzelemmel többet szerzett nála, a jelenleg is nálunk lévő Tom Cable pedig hajszálra ugyanolyan mérleget ért el. A többiek annyira nem érdekesek, mert nem a fórum ideje alatt voltak a Raiders edzői.

Illetve itt van a 4. hét legnagyobb edzői hibáinak TOP 5-ös listája



Két 4th and 2 kísérletnél inkább FG-t rúgtunk, mintsem hogy tovább haladjunk.

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Hurstnek pozitív lett a korona tesztje.
Levi
Na ez még érdekes lesz...
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Hurstnek pozitív lett a korona tesztje.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
 twitter.com/thadbrown7/status/1313329963211386880?s=19

Oof
Levi
Erről beszélek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/thadbrown7/status/1313329963211386880?s=19

Oof
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Mostanra biztos vagyok benne, hogy PG alkalmatlan a feladatra. 3. éve próbálja felhúzni a rendszerét hiába.
Bengalsnál átvette Zimmer védelmét és ott volt felette M.Lewis még segítségnek. Úgy működött a dolog, így meg nem megy, hogy egyedül van. Rod Marinelli érkezése se segített egyenlőre, lehet az Ő érkezése csak rontott a helyzeten, mert most 2 megmondó van...

Amikor Marinelli befutott legtöbben azt gondoltuk, hogy megvan a házon belüli cseréje PG-nek. Ha megint égünk a Chiefs és a Bucs ellen a bye week érkeztével adott a lehetőség a DC cserére. Marinelli rendszere, ha jól emlékszem elég egyszerű, talán lehetne vele előrelépni...mondjuk amit eddig a DL-től látók idén nem tölt el nagy bizalommal...
Rolni
Dallasba top10 védelmet rakott össze, Marinelli nem bohóc. Az, hogy a DL szar és azzal párhuzamosan minden más is szerintem séma gond.

Változtatni kell, nem kérdés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Mostanra biztos vagyok benne, hogy PG alkalmatlan a feladatra. 3. éve próbálja felhúzni a rendszerét hiába.
Bengalsnál átvette Zimmer védelmét és ott volt felette M.Lewis még segítségnek. Úgy működött a dolog, így meg nem megy, hogy egyedül van. Rod Marinelli érkezése se segített egyenlőre, lehet az Ő érkezése csak rontott a helyzeten, mert most 2 megmondó van...

Amikor Marinelli befutott legtöbben azt gondoltuk, hogy megvan a házon belüli cseréje PG-nek. Ha megint égünk a Chiefs és a Bucs ellen a bye week érkeztével adott a lehetőség a DC cserére. Marinelli rendszere, ha jól emlékszem elég egyszerű, talán lehetne vele előrelépni...mondjuk amit eddig a DL-től látók idén nem tölt el nagy bizalommal...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Egyébként az utóbbi időben gondolkoztam ezen, de most Helmut megerősített benne egy kicsit, hogy olyan érzésem van, hogy teljesen háttérbe szorulnak a védelmek a jelenlegi NFL-ben. Hogy ez annak az eredménye, hogy nagyon védik a támadójátékosokat vagy valóban egyelőre nincs válaszuk a védelmeknek a jelenlegi offense-kre.
Szóval lehet hogy nem is kellene a védelmekkel foglalkozni egyáltalán, csak a támadásokkal aztán kapa
Bruce
De erre meg Gruden alkalmatlan látszólag.
Levi
Sajnos a fal és a WR-ek hiánya most kicsit fals képet ad, de valóban kicsit döcögős a dolog. De alapvetően működhetne, ha be tudnánk fejezni a támadásokat TD-kkel és nem lenne ennyi fumble lost. Mert egyelőre az INT-ekkel nincs probléma.
Bruce
Mondjuk én nem csak mostanra értettem. Szerintem a shootouthoz több 20+os passz kéne és kevesebb futás, illetve 4&2nél rá kell menni tdre az ellenfél 7esén.
Levi
Igen, az biztos, hogy konzervatív, amin lehetne javítani, bevállalósabbnak lenni. A 20+-os passzokat sztem akkor ha teljes lesz a WR arzenál többet fogjuk elvenni. Aztán meglátjuk.

Az a bajom, hogy a fal jobb oldala szerintem az év végéig gond lesz, mert TB nem fog visszatérni, vagy ha igen, akkor abban nem lesz köszönet. Annyira kedvetlennek látszik az egész ember, hogy el sem hiszem.
Good nem lenne rossz a helyén, de annyira nem is jó. Young szintén sérülékeny, Parker meg nem opció.
Sajnos amíg nincs Incognito, addig az RT poszt nem lesz megoldva és az elég nagy baj.
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Egyébként az utóbbi időben gondolkoztam ezen, de most Helmut megerősített benne egy kicsit, hogy olyan érzésem van, hogy teljesen háttérbe szorulnak a védelmek a jelenlegi NFL-ben. Hogy ez annak az eredménye, hogy nagyon védik a támadójátékosokat vagy valóban egyelőre nincs válaszuk a védelmeknek a jelenlegi offense-kre.
Szóval lehet hogy nem is kellene a védelmekkel foglalkozni egyáltalán, csak a támadásokkal aztán kapa
Bruce
De erre meg Gruden alkalmatlan látszólag.
Levi
Sajnos a fal és a WR-ek hiánya most kicsit fals képet ad, de valóban kicsit döcögős a dolog. De alapvetően működhetne, ha be tudnánk fejezni a támadásokat TD-kkel és nem lenne ennyi fumble lost. Mert egyelőre az INT-ekkel nincs probléma.
Bruce
Mondjuk én nem csak mostanra értettem. Szerintem a shootouthoz több 20+os passz kéne és kevesebb futás, illetve 4&2nél rá kell menni tdre az ellenfél 7esén.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Illetve iden ugy "oldottak meg" a holding nem holding kerdest, hogy szinte semmi nem holding es kesz. Ez persze feltunt par csapatnak. Es igy mar lassan ciki 30 pont alatt termelni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Egyébként az utóbbi időben gondolkoztam ezen, de most Helmut megerősített benne egy kicsit, hogy olyan érzésem van, hogy teljesen háttérbe szorulnak a védelmek a jelenlegi NFL-ben. Hogy ez annak az eredménye, hogy nagyon védik a támadójátékosokat vagy valóban egyelőre nincs válaszuk a védelmeknek a jelenlegi offense-kre.
Szóval lehet hogy nem is kellene a védelmekkel foglalkozni egyáltalán, csak a támadásokkal aztán kapa
Bruce
De erre meg Gruden alkalmatlan látszólag.
Levi
Sajnos a fal és a WR-ek hiánya most kicsit fals képet ad, de valóban kicsit döcögős a dolog. De alapvetően működhetne, ha be tudnánk fejezni a támadásokat TD-kkel és nem lenne ennyi fumble lost. Mert egyelőre az INT-ekkel nincs probléma.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Egyébként az utóbbi időben gondolkoztam ezen, de most Helmut megerősített benne egy kicsit, hogy olyan érzésem van, hogy teljesen háttérbe szorulnak a védelmek a jelenlegi NFL-ben. Hogy ez annak az eredménye, hogy nagyon védik a támadójátékosokat vagy valóban egyelőre nincs válaszuk a védelmeknek a jelenlegi offense-kre.
Szóval lehet hogy nem is kellene a védelmekkel foglalkozni egyáltalán, csak a támadásokkal aztán kapa
Bruce
Egyetértek, elmúlt 10 év (de lehet csak 5) annyira rámentek, arra, hogy megvédjék a poszterboy támadókat, a néző csalogató offenset, hogy a védők ledolgozhatatlan hátrányba kerültek. Néha úgy hiszem, hogy ettől már a flag foci is igazságosabb lenne. Nagyságrendekkel jobb eséllyel lehet egy freak (thx Helm) offenset megalkotni, mint egy No1 védelmet. Invesztáljunk mindent az O-ba, oszt legyen pisztolypárbaj.
Pari
Ez van.
2013 -14 szabályváltozás.
Abban a percben, amikor Jerry Jones (akit amúgy kedvelek) elment Goodellhez, hogy a Richard Sherman mennyire vállalhatatlan, és a press, és a minden mennyire rettenetes, és Goodell nem köszönte meg udvariasan a tájékoztatást, hanem becsicskult, akkor ért véget az a foci, amit sokan szerettek a 2000-es években: Ravens D, Tampa D, LOB.
Persze hogyan is tehette volna, amikor ott volt Jerry mellett egy halom más tulaj, akik megtalálták a bűnöst, és az igazolást a sikertelenség mögött.

Hellóhelló kivettünk egy nem kicsit fontos védelmi fegyvert. az arzenálból, és felértékeltük a DL-t. Várható volt, hogy mindenki lépni fog. Így jutottunk el idáig.

Volt egy 4-5 év, hogy erős D frontok nyertek csoportokat, divíziót, bajnokságot: Broncos. Rams, Niners...

Várható volt, hogy jön valami nagyon más. Reid évek óta tervezgeti, építi, Carroll abban a pillanatban engedte el a régi koncit, amikor kitette Shermant, 3 éve volt. BB szerintem legalább 3 éve próbálja összerakni.
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Egyébként az utóbbi időben gondolkoztam ezen, de most Helmut megerősített benne egy kicsit, hogy olyan érzésem van, hogy teljesen háttérbe szorulnak a védelmek a jelenlegi NFL-ben. Hogy ez annak az eredménye, hogy nagyon védik a támadójátékosokat vagy valóban egyelőre nincs válaszuk a védelmeknek a jelenlegi offense-kre.
Szóval lehet hogy nem is kellene a védelmekkel foglalkozni egyáltalán, csak a támadásokkal aztán kapa
Bruce
De erre meg Gruden alkalmatlan látszólag.
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Egyébként az utóbbi időben gondolkoztam ezen, de most Helmut megerősített benne egy kicsit, hogy olyan érzésem van, hogy teljesen háttérbe szorulnak a védelmek a jelenlegi NFL-ben. Hogy ez annak az eredménye, hogy nagyon védik a támadójátékosokat vagy valóban egyelőre nincs válaszuk a védelmeknek a jelenlegi offense-kre.
Szóval lehet hogy nem is kellene a védelmekkel foglalkozni egyáltalán, csak a támadásokkal aztán kapa
Bruce
Egyetértek, elmúlt 10 év (de lehet csak 5) annyira rámentek, arra, hogy megvédjék a poszterboy támadókat, a néző csalogató offenset, hogy a védők ledolgozhatatlan hátrányba kerültek. Néha úgy hiszem, hogy ettől már a flag foci is igazságosabb lenne. Nagyságrendekkel jobb eséllyel lehet egy freak (thx Helm) offenset megalkotni, mint egy No1 védelmet. Invesztáljunk mindent az O-ba, oszt legyen pisztolypárbaj.

Szerkesztette: Pari
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Egyébként az utóbbi időben gondolkoztam ezen, de most Helmut megerősített benne egy kicsit, hogy olyan érzésem van, hogy teljesen háttérbe szorulnak a védelmek a jelenlegi NFL-ben. Hogy ez annak az eredménye, hogy nagyon védik a támadójátékosokat vagy valóban egyelőre nincs válaszuk a védelmeknek a jelenlegi offense-kre.
Szóval lehet hogy nem is kellene a védelmekkel foglalkozni egyáltalán, csak a támadásokkal aztán kapa
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
#Raiders coach Jon Gruden, when asked how he knows Paul Guenther is the right guy to be DC: "I know he's a good coach. The problems are correctable."

Na most tényleg hülye Gruden vagy a szokásos ködösítés és két hét múlva ki lesz baszva günter.
Bruce
nagyon remélem. Az egész védelem szörnyen alulteljesít. A védőfal rémes. Collins 2 tacklet hozott eddig 4 meccsen, Ferrell gyakorlatilag nincs. Crosby hozott most gyors 3 sacket, de eddig ő sem olyan, mint vártuk. Key és Nassib értékelhetetlenek.

LB sorban Littleton hol értékelhető hol nem, a többiekről nem lehet kb véleményt mondani, mert a base nickel miatt nincsenek fenn a pályán. Joynert még mindig nickelben égetjük, a cornereket meg kb esély nélkül küldjük fel a pályára. Egyedül Mullen néz ki valahogy.

Nem értem, hogy hol maradnak az agresszív sémák, nem értem, hogy az a Collins aki Dallasban jó volt, hogy 2 tackellel, Ferrell miért tűnt el, hogy a NFC champ Rams védelem két oszlopa Joyner és Littleton miért ég nálunk.

Hogy a Marinelli által Dallasban sikerrel alkalmazottak közül nálunk miért van pontosan 0 a gameplanben. Pl, ahogy Jaylon Smith volt használva a rendszerében.

Egészen égető kérdések ezek. És persze értem én, hogy komplex rendszer, meg ilyenek, de egyelőre egy egyszerűbb, agresszívabb séma jobban feküdne, tekintve, hogy 3 éve nem sikerült a jelenlegi meghonosítani, annyira komplex.

Na mindegy, ha jövőre sem lesz jó a védelem, akkor Gruden csomagolhat Guentherrel együtt.

PO-ról kár álmodozni ezzel a védelemmel.
Amadeus
Érdekes, hogy pont Wade Phillips Rams védelmét hozod példának. Az általam emlegetetett overhaul Wade Phillips one gap rendszere. Igen, ezt meg lehetne próbálni, DE.

Ez egy egyértelmű feladatkiosztással rendelkező rendszer, amiben mindenki pontosan tudja a dolgát játékra lebontva, és csak kötött számú improvizáció lehetséges, és szükséges. Prevent rendszer , rengeteg gyors megállításra felépítve.

Az a baj vele.... hogy úgy 3-4 pro-bowler nem árt a rendszerébe és a fontba 2 all pro nem árt. Donald-Suh, Von Miller-Ware..... És akkor persze elrohangásznak még ilyen Malick Jacksonok....

Még annyi gondj van, hogy amikor olyan direkt a DL-t kicsináló sémát játszanak az O-k, hogy 2. ütemre tud repülni a hosszú passz, tehát nem ér oda a DL. illetve a DLnek folyamatosan kell horizontálisan játszania, mert annyi sideline to sideline O playhívás van (lásd Saints, Seattle), akkor ezek a rendszerek összedőlnek.

Amit látunk ma az a védelmek válsága, ezen belűl persze a Tietek egy rosz védelem, a Cowboysé egy rossz védelelm, az Atlantáé rossz védelem. DE mondom azt érdemes látni, hogy az útkeresés folyik.
Helmut Zimmer
Nem okvetlenül arra gondoltam, hogy WP rendszerét vegyük át, de értelek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/VicTafur/status/1313212353769472001?s=19

Szerintem amíg Gruden így gondolkozik, hogy egyéni hibák miatt szar a védelem és nem rendszerszinten, addig Guenther biztonságban van sajnos.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
#Raiders coach Jon Gruden, when asked how he knows Paul Guenther is the right guy to be DC: "I know he's a good coach. The problems are correctable."

Na most tényleg hülye Gruden vagy a szokásos ködösítés és két hét múlva ki lesz baszva günter.
Bruce
nagyon remélem. Az egész védelem szörnyen alulteljesít. A védőfal rémes. Collins 2 tacklet hozott eddig 4 meccsen, Ferrell gyakorlatilag nincs. Crosby hozott most gyors 3 sacket, de eddig ő sem olyan, mint vártuk. Key és Nassib értékelhetetlenek.

LB sorban Littleton hol értékelhető hol nem, a többiekről nem lehet kb véleményt mondani, mert a base nickel miatt nincsenek fenn a pályán. Joynert még mindig nickelben égetjük, a cornereket meg kb esély nélkül küldjük fel a pályára. Egyedül Mullen néz ki valahogy.

Nem értem, hogy hol maradnak az agresszív sémák, nem értem, hogy az a Collins aki Dallasban jó volt, hogy 2 tackellel, Ferrell miért tűnt el, hogy a NFC champ Rams védelem két oszlopa Joyner és Littleton miért ég nálunk.

Hogy a Marinelli által Dallasban sikerrel alkalmazottak közül nálunk miért van pontosan 0 a gameplanben. Pl, ahogy Jaylon Smith volt használva a rendszerében.

Egészen égető kérdések ezek. És persze értem én, hogy komplex rendszer, meg ilyenek, de egyelőre egy egyszerűbb, agresszívabb séma jobban feküdne, tekintve, hogy 3 éve nem sikerült a jelenlegi meghonosítani, annyira komplex.

Na mindegy, ha jövőre sem lesz jó a védelem, akkor Gruden csomagolhat Guentherrel együtt.

PO-ról kár álmodozni ezzel a védelemmel.
Amadeus
Érdekes, hogy pont Wade Phillips Rams védelmét hozod példának. Az általam emlegetetett overhaul Wade Phillips one gap rendszere. Igen, ezt meg lehetne próbálni, DE.

Ez egy egyértelmű feladatkiosztással rendelkező rendszer, amiben mindenki pontosan tudja a dolgát játékra lebontva, és csak kötött számú improvizáció lehetséges, és szükséges. Prevent rendszer , rengeteg gyors megállításra felépítve.

Az a baj vele.... hogy úgy 3-4 pro-bowler nem árt a rendszerébe és a fontba 2 all pro nem árt. Donald-Suh, Von Miller-Ware..... És akkor persze elrohangásznak még ilyen Malick Jacksonok....

Még annyi gondj van, hogy amikor olyan direkt a DL-t kicsináló sémát játszanak az O-k, hogy 2. ütemre tud repülni a hosszú passz, tehát nem ér oda a DL. illetve a DLnek folyamatosan kell horizontálisan játszania, mert annyi sideline to sideline O playhívás van (lásd Saints, Seattle), akkor ezek a rendszerek összedőlnek.

Amit látunk ma az a védelmek válsága, ezen belűl persze a Tietek egy rosz védelem, a Cowboysé egy rossz védelelm, az Atlantáé rossz védelem. DE mondom azt érdemes látni, hogy az útkeresés folyik.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680


erről beszélek. Nevetséges.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
#Raiders coach Jon Gruden, when asked how he knows Paul Guenther is the right guy to be DC: "I know he's a good coach. The problems are correctable."

Na most tényleg hülye Gruden vagy a szokásos ködösítés és két hét múlva ki lesz baszva günter.
Bruce
nagyon remélem. Az egész védelem szörnyen alulteljesít. A védőfal rémes. Collins 2 tacklet hozott eddig 4 meccsen, Ferrell gyakorlatilag nincs. Crosby hozott most gyors 3 sacket, de eddig ő sem olyan, mint vártuk. Key és Nassib értékelhetetlenek.

LB sorban Littleton hol értékelhető hol nem, a többiekről nem lehet kb véleményt mondani, mert a base nickel miatt nincsenek fenn a pályán. Joynert még mindig nickelben égetjük, a cornereket meg kb esély nélkül küldjük fel a pályára. Egyedül Mullen néz ki valahogy.

Nem értem, hogy hol maradnak az agresszív sémák, nem értem, hogy az a Collins aki Dallasban jó volt, hogy 2 tackellel, Ferrell miért tűnt el, hogy a NFC champ Rams védelem két oszlopa Joyner és Littleton miért ég nálunk.

Hogy a Marinelli által Dallasban sikerrel alkalmazottak közül nálunk miért van pontosan 0 a gameplanben. Pl, ahogy Jaylon Smith volt használva a rendszerében.

Egészen égető kérdések ezek. És persze értem én, hogy komplex rendszer, meg ilyenek, de egyelőre egy egyszerűbb, agresszívabb séma jobban feküdne, tekintve, hogy 3 éve nem sikerült a jelenlegi meghonosítani, annyira komplex.

Na mindegy, ha jövőre sem lesz jó a védelem, akkor Gruden csomagolhat Guentherrel együtt.

PO-ról kár álmodozni ezzel a védelemmel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
#Raiders coach Jon Gruden, when asked how he knows Paul Guenther is the right guy to be DC: "I know he's a good coach. The problems are correctable."

Na most tényleg hülye Gruden vagy a szokásos ködösítés és két hét múlva ki lesz baszva günter.
Bruce
Régimódi Gruden. Amíg nem az iránnyal van baja nem fogja kivágni. Amúgy nem Günter a megfelelő ember. Günti komplex rendszert akar, csak egyszerűen nem tudja fellőni a prototípust. Mayock meg kiemelkedően motorikus, produktív de átlagosan okos játékosokkal operál. Parryzni a falban konkrétsn fél ütemre (ghost notera) senki sem tud, Cowboys detto. ide egy remek one gap point overhaul kőehyszerű rendszer kell.
sorry.
De ebben megvan Guenter sara is, mert nem akar alkalmazkodni, és ki játszik ma még preventet??