Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
hátralévő sorsolás erőssége

 www.tankathon.com/nfl/remaining_schedule_strength

mondjuk szerintem a Chargers nem lesz könnyű.
deyell
Jaja, mert a broncos könnyű lesz


viccet félretéve, sztem nagyon torzító a szezon ezen szakaszában, pusztán a mérlegek alapján ilyet jósolni.
Általános Doktor
Veletek sosem könnyű, talán most könnyebb, de nem könnyű.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 015 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én vagyok az egyetlen, aki pedig senki ellen nem mondom azt hogy nyerni fogunk, főleg minél közelebb vagyunk a mérkőzés kezdetéhez. Az idő arányával fordítottan arányos a pesszimizmusom. Bár én realistának gondolom magam, de sokszor inkább pesszimistának látszom egy külső szemlélő számára.
Bruce
Akkor én vagyok az inverz ikred, mert én meg már most azt érzem h simán verjük a Pecct és még hol a vasárnap 11 | vegasban -9 az oddsunk, de ezt a friss fosztogatós ellenszenvnek tudom be 😀 | .

Nade nem akarok spammelni, sok sikert a broncos meccsekig!

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Én vagyok az egyetlen, aki pedig senki ellen nem mondom azt hogy nyerni fogunk, főleg minél közelebb vagyunk a mérkőzés kezdetéhez. Az idő arányával fordítottan arányos a pesszimizmusom. Bár én realistának gondolom magam, de sokszor inkább pesszimistának látszom egy külső szemlélő számára.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 015 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
hátralévő sorsolás erőssége

 www.tankathon.com/nfl/remaining_schedule_strength

mondjuk szerintem a Chargers nem lesz könnyű.
deyell
Jaja, mert a broncos könnyű lesz
 media1.tenor.com/images/1a04e8c68164463599cdd60ce60efa07/tenor.gif?itemid=3428841

viccet félretéve, sztem nagyon torzító a szezon ezen szakaszában, pusztán a mérlegek alapján ilyet jósolni.
Általános Doktor
annyira nem indulok ki pusztán a mérlegből, a Chargerst egyértelműen erősebbnek gondolom, mint a mérlege mutatja, a Browns meg talán a Colts esetében is ez fordítva van.
de amúgy igen, elnézve a hátralévő ellenfeleket, a Broncost a könnyebbek közé sorolom. baj?
deyell
dehogy baj, a broncos fórum fele is egyetért veled, bár én azokat erősítem akik minden meccsen sima broncos győzelmet várnak és ennek a realitását féltudományosan mindig le is tudják vezetni 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
hátralévő sorsolás erőssége

 www.tankathon.com/nfl/remaining_schedule_strength

mondjuk szerintem a Chargers nem lesz könnyű.
deyell
Jaja, mert a broncos könnyű lesz
 media1.tenor.com/images/1a04e8c68164463599cdd60ce60efa07/tenor.gif?itemid=3428841

viccet félretéve, sztem nagyon torzító a szezon ezen szakaszában, pusztán a mérlegek alapján ilyet jósolni.
Általános Doktor
annyira nem indulok ki pusztán a mérlegből, a Chargerst egyértelműen erősebbnek gondolom, mint a mérlege mutatja, a Browns meg talán a Colts esetében is ez fordítva van.
de amúgy igen, elnézve a hátralévő ellenfeleket, a Broncost a könnyebbek közé sorolom. baj?

choose life
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 015 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
hátralévő sorsolás erőssége

 www.tankathon.com/nfl/remaining_schedule_strength

mondjuk szerintem a Chargers nem lesz könnyű.
deyell
Jaja, mert a broncos könnyű lesz


viccet félretéve, sztem nagyon torzító a szezon ezen szakaszában, pusztán a mérlegek alapján ilyet jósolni.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
hátralévő sorsolás erőssége

 www.tankathon.com/nfl/remaining_schedule_strength

mondjuk szerintem a Chargers nem lesz könnyű.

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
majdnem minden működött

 www.youtube.com/watch?v=d0Zm2J47onE
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Most jutottam odáig, hogy írjak a Chiefs ellenivel kapcs, műtöttek a héten - fasza minden - szóval csak nézni volt időm a dolgokat.

Nagyon tetszett ahogy a védő fal dolgozott, különösen a második félidőben. Volt fenn egy jó elemzés, ami bemutatta, hogy a Key - először Morrow volt - spyként hogyan játszott egy 4-3/3-1-3-4 hybrid rendszerben. Az ötlet amúgy nem forradalmian új, a Dallas Marinelli vezetésével így állította meg anno pont a KC-t többek között, csak ott Jaylon Smith volt a DT pozícióba felrakott spy. (Igen, Jaylon Smith) Nagyon tetszett, hogy agresszív volt a fal, Ferrell kifejezetten jól mozgott, nagyon érik neki a sack már.

Az offense po kaliber, nem kérdés. Ruggs tökéletesen passzol a sémába és hozza, amiért Gruden draftolta. (Beszéltük is az elmúlt hetekben, hogy ő vele komplett a séma, és ezért szenvedett a támadósor a Pats és a Bills ellen, mert nem volt ki vertikálisan nyújtsa a védelmet.) Igazából hosszútávon Rico helyett kell valaki Ruggs mögé és rendben lesz az offense. Playcall nagyon rendben volt, gameplan dettó. Carr hosszú idő óta először játszik kiegyensúlyozottan. Lehet azoknak van igazuk, akik azt mondták, hogy Gruden rendszerébe 3 év beletanulni teljesen. Egyelőre Carr úgy fest, hogy sikerrel vette a dolgot.

3-2, miközben lassan kiérünk a schedule keményebb feléből. Nem irreális idén a WC.

ui: Idén Agholor igazolja Ulpi törvényét.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Ez nem rossz:
Highest percentage of drives ending in a score:
1. Packers - 64.1%
2. Raiders - 56.0%
3. Dolphins - 52.9%
4. Titans - 51.5%
5. Chiefs - 50.0%

Pts per drive:
1. Packers - 3.67
2. Raiders - 3.04
3. Bills - 3.02
4. Seahawks - 2.98
5. Chiefs - 2.86
Rolni
Mondom, hogy elit hc, elit offense, csak nem hisztek nekem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Ez nem rossz:
Highest percentage of drives ending in a score:
1. Packers - 64.1%
2. Raiders - 56.0%
3. Dolphins - 52.9%
4. Titans - 51.5%
5. Chiefs - 50.0%

Pts per drive:
1. Packers - 3.67
2. Raiders - 3.04
3. Bills - 3.02
4. Seahawks - 2.98
5. Chiefs - 2.86

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Nem szoktam figyelgetni nagyon a power rankingokat, de az érdekes ebben, hogy az öt ellenfelünkből 4et elénk helyeznek itt, míg a Panther rögtön mögöttünk van.
Így elég pofás a 3-2...

 www.nfl.com/news/nfl-power-rankings-week-6-packers-claim-no-1-browns-crack-top-10
Rolni
Akkor már olvass minőségi PR-t 😉
 www.first-down.hu/erosorrend-az-5-jatekhet-utan/
empty taxi
Rams kapcsán nem félsz attól, hogy csak NFC Least ellen nyertek eddig?
Egyetlen erős csapattól rögtön bukta volt...

Saints miért van előttünk mikor nyakon vágtuk őket és azóta se sziporkáznak azért?
Rolni
A Rams enyhén fogalmazva is meccsben volt a Bills ellen, így nem feltétlen gondolom őket túlértékeltnek, ugye azt kell megverni, aki szembejön.

Saints kapcsán értem a kontrát, de jöjjön a pro:
- A védelem meccsről meccsre fejlődik, a secondaryben még mindig vannak elképesztően homály megmozdulások, de a védőfal egyre jobb, ez meg sztem idővel a secondaryn is meg fog látszani, elvégre könnyebb dolguk lesz
- Sanderst sikerült integrálni Payton rendszerébe, ha visszatér Michael Thomas (legutóbb is csak fegyelmi okokból maradt ki, egészsége rendben van) akkor Cookkal kiegészülve Breesnek lesz annyi minőségi célpontja h stabilan tudjanak haladni pláne h Agrárkamara és Lattey Murray jó futótandem így nem is lesznek feltétlen egysíkúak.
Szal egyfajta megelőlegzett bizalom is ez a részemről. Mindamellett ha lejátszana 10 meccset a 2 csapat semleges pályán egymás ellen, nem gondolnám h pozitív lenne a Raiders mérlege.
empty taxi
Korrekt elfogadom 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Nem szoktam figyelgetni nagyon a power rankingokat, de az érdekes ebben, hogy az öt ellenfelünkből 4et elénk helyeznek itt, míg a Panther rögtön mögöttünk van.
Így elég pofás a 3-2...

 www.nfl.com/news/nfl-power-rankings-week-6-packers-claim-no-1-browns-crack-top-10
Rolni
Akkor már olvass minőségi PR-t 😉
 www.first-down.hu/erosorrend-az-5-jatekhet-utan/
empty taxi
Rams kapcsán nem félsz attól, hogy csak NFC Least ellen nyertek eddig?
Egyetlen erős csapattól rögtön bukta volt...

Saints miért van előttünk mikor nyakon vágtuk őket és azóta se sziporkáznak azért?
Rolni
- Sanderst sikerült integrálni Payton rendszerébe, ha visszatér Michael Thomas (legutóbb is csak fegyelmi okokból maradt ki, egészsége rendben van) akkor Cookkal kiegészülve Breesnek Winstonnak lesz annyi minőségi célpontja h stabilan tudjanak haladni pláne h Agrárkamara és Lattey Murray jó futótandem így nem is lesznek feltétlen egysíkúak.
Szal egyfajta megelőlegzett bizalom is ez a részemről. Mindamellett ha lejátszana 10 meccset a 2 csapat semleges pályán egymás ellen, nem gondolnám h pozitív lenne a Raiders mérlege.
empty taxi
Ftfy
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Szokásos

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Nem szoktam figyelgetni nagyon a power rankingokat, de az érdekes ebben, hogy az öt ellenfelünkből 4et elénk helyeznek itt, míg a Panther rögtön mögöttünk van.
Így elég pofás a 3-2...

 www.nfl.com/news/nfl-power-rankings-week-6-packers-claim-no-1-browns-crack-top-10
Rolni
Akkor már olvass minőségi PR-t 😉
 www.first-down.hu/erosorrend-az-5-jatekhet-utan/
empty taxi
Rams kapcsán nem félsz attól, hogy csak NFC Least ellen nyertek eddig?
Egyetlen erős csapattól rögtön bukta volt...

Saints miért van előttünk mikor nyakon vágtuk őket és azóta se sziporkáznak azért?
Rolni
A Rams enyhén fogalmazva is meccsben volt a Bills ellen, így nem feltétlen gondolom őket túlértékeltnek, ugye azt kell megverni, aki szembejön.

Saints kapcsán értem a kontrát, de jöjjön a pro:
- A védelem meccsről meccsre fejlődik, a secondaryben még mindig vannak elképesztően homály megmozdulások, de a védőfal egyre jobb, ez meg sztem idővel a secondaryn is meg fog látszani, elvégre könnyebb dolguk lesz
- Sanderst sikerült integrálni Payton rendszerébe, ha visszatér Michael Thomas (legutóbb is csak fegyelmi okokból maradt ki, egészsége rendben van) akkor Cookkal kiegészülve Breesnek lesz annyi minőségi célpontja h stabilan tudjanak haladni pláne h Agrárkamara és Lattey Murray jó futótandem így nem is lesznek feltétlen egysíkúak.
Szal egyfajta megelőlegzett bizalom is ez a részemről. Mindamellett ha lejátszana 10 meccset a 2 csapat semleges pályán egymás ellen, nem gondolnám h pozitív lenne a Raiders mérlege.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Nem szoktam figyelgetni nagyon a power rankingokat, de az érdekes ebben, hogy az öt ellenfelünkből 4et elénk helyeznek itt, míg a Panther rögtön mögöttünk van.
Így elég pofás a 3-2...

 www.nfl.com/news/nfl-power-rankings-week-6-packers-claim-no-1-browns-crack-top-10
Rolni
Akkor már olvass minőségi PR-t 😉
 www.first-down.hu/erosorrend-az-5-jatekhet-utan/
empty taxi
Rams kapcsán nem félsz attól, hogy csak NFC Least ellen nyertek eddig?
Egyetlen erős csapattól rögtön bukta volt...

Saints miért van előttünk mikor nyakon vágtuk őket és azóta se sziporkáznak azért?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Nem szoktam figyelgetni nagyon a power rankingokat, de az érdekes ebben, hogy az öt ellenfelünkből 4et elénk helyeznek itt, míg a Panther rögtön mögöttünk van.
Így elég pofás a 3-2...

 www.nfl.com/news/nfl-power-rankings-week-6-packers-claim-no-1-browns-crack-top-10
Rolni
Akkor már olvass minőségi PR-t 😉
 www.first-down.hu/erosorrend-az-5-jatekhet-utan/
empty taxi
Már az elején megütötte a szemem, hogy Metcalf az első az nfl-ben az elkapásonkénti yardmennyiségben, pedig Ruggs is jobb nála, igaz csak 6 elkapásból. 😊
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Nem szoktam figyelgetni nagyon a power rankingokat, de az érdekes ebben, hogy az öt ellenfelünkből 4et elénk helyeznek itt, míg a Panther rögtön mögöttünk van.
Így elég pofás a 3-2...

 www.nfl.com/news/nfl-power-rankings-week-6-packers-claim-no-1-browns-crack-top-10
Rolni
Akkor már olvass minőségi PR-t 😉
 www.first-down.hu/erosorrend-az-5-jatekhet-utan/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Nem szoktam figyelgetni nagyon a power rankingokat, de az érdekes ebben, hogy az öt ellenfelünkből 4et elénk helyeznek itt, míg a Panther rögtön mögöttünk van.
Így elég pofás a 3-2...

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lkribf6g7rn76zz8f8tu
NFL Power Rankings, Week 6: Packers claim No. 1; Browns crack top 10
After a wild Week 5, Dan Hanzus updates his NFL Power Rankings with a new No. 1 spot. Plus, major boosts for the Browns, Raiders & Bears.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Akiről keveset beszélünk, de bazi nagy szerepe van a jó szereplésben az Kolton Miller!
A csávó iszonyat mennyit fejlődött rookie szezonjához képest.
Chiefs ellen remekül nyomta és eddig az egész szezonban jól dolgozik, pedig folyamatosan cserélődik mellette az LG személye. Cable-nak és neki is jár a pacsi!

Ha már OL, akkor pedig érdemes szerintem D.Good-ot is megemlíteni, hogy az RT szerep után, így a második LG meccsén elég jól festett. Meglássuk Richie mikor tér vissza, mennyi ideje lesz Good-nak játszani, de ár érték arányban remek döntés volt Őt megtartani.

Másik oldalon

Ferrell eddigi legjobb meccsét játszotta, mint Raider. Reméljük, hogy ez a forma állandósul és nem fanyalogni kell mindig a draft helye miatt. Futás ellen eddig is jó volt és biztosan szerel, de most végre pass rush terén is hasznos volt. Remélhetőleg kezd ráérezni, hogyan is kell NFL szinten támadni az OT-kat. E.Fisher nem egy elit LT, de azért szerintem erős átlagosnak nevezhető és komolyan meggyűlt a baja Cle-vel. Ha nem egy ennyire mobilis/menekülő bűvész QB lett volna a zsebben még látványosabb lehetett volna a szereplése.

Kwiatkoski tűnik még igen fontos láncszemnek. Szerelése nem az igazi, lehet itt hátráltatja legjobban a mellizom sérülése, de szépen dolgozik futás és passz ellen is, most is volt 1-2 igazán komoly játéka. Szépen szervezi a srácokat is, így úgy fest LB és DB sorban (Abram) is van szervező végre.

Amik Robertson, ha így folytatja lehet bele ehet Joyner snapjaiba majd...

J.Hankins játszik amúgy egyenlőre úgy a 3 UFA DT közül, mint aki hosszabbítást érdemel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
De jó, hogy Bellt megúsztuk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624

choose life