Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
JA 4 president 😉


https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F1012%2Fr759728_1296x729_16-9.jpg
Johnathan Abram: Raiders chasing perfection, not Chiefs, after beating champs
Confidence is high among the Raiders after pulling an upset at their house of horrors, making them think that anything is possible after the bye.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Jeff Heath meg elit.
deyell
Látom már te is érted. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Crosby a bünti lett gyengén értékelt sztem

Az a Witten play kiverte nálam is...Majd all2-n meg kell nézni mi lehetett a terv 😊

Ez szép:
Per NFL Next Gen Stats, Carr was 4-of-6 for 219 yards and two touchdowns on pass attempts of over 20 air yards against the Chefs

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
| Crosbyt nem tudom miért húzták le |
deyell
| A 7 pressure magáért beszél, ha meg ez ennyi pontot ér, akkor legyen úgy, inkább húzzák lefelé, de nyerjünk! |
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
ez pedig (4 év után) újra aktuális:



Jeff Heath meg elit.

| Crosbyt nem tudom miért húzták le |

 i.imgur.com/ZP1iCnH.png

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ez kemény 😀 :

több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
minden jól alakult, nem tudok belekötni semmibe.

ja, de. 2nd & 20-nál a tight end screen Jason Wittennek odabaszott 😊

pass chart:

 i.imgur.com/kGXW1ZG.png

choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
PFF számok nincsenek még, de ezt berakom addig PFF-től:

The Raiders came out aggressive and were able to match the Chiefs’ explosive offense with big plays of their own. First-round pick Henry Ruggs returned from injury and made an immediate impact with two catches for 118 yards and a score — just his presence has made the Raiders’ offense scarier when he’s out there.

Quarterback Derek Carr generally lands on the more conservative side, but he pushed the ball down the field in this one. His average depth of target of 9.7 is the highest he’s posted under head coach Jon Gruden. Other than a turnover-worthy play for an interception, Carr played a clean game. Of his 347 passing yards, 201 came on third down, which is ultimately the biggest story of the game.

...

Overall, Mahomes was pressured on 23 of his 57 dropbacks and completed just 38% of his passes to go with three sacks on those plays.

Second-year edge defenders Clelin Ferrell and Maxx Crosby were consistently in the Kansas City backfield, while the Raiders’ coverage unit made life difficult down the field and made just enough plays to seal the deal for the upset.

Las Vegas finished with 265 yards on six explosive (15-plus yard) pass plays, while the Chiefs finished with 263 yards on their 11 explosive pass plays. That’s exactly what the Raiders envisioned when they drafted Ruggs last April— they deserve credit for beating the Chiefs at their own game.

ROOKIE WATCH
Ruggs is a clear game-changer for the Raiders — three of his six career catches have gone for at least 45 yards.

The Raiders also got a solid performance from CB Amik Robertson, who got in on a stop and didn’t give up anything in coverage on 15 snaps.



Amiket mi is írtunk!
Gruden és Carr elővette (vagy megtalálta) a tökeit!
Ruggs hatás és ha van pass rush hirtelen van védelem!


Carr leszámítva az INT-t remekül játszott, élvezet volt nézni. Remélem rákap az ízére és aggresszívebben tolja a továbbiakban, mert megvan a karja, pontossága és az emberei a deep playekhez, amik szépen meghúznák a védelmeket és lehetne lubickálni.
Remélem Gruden is tartja ezt a szintet és innentől minden meccsre nyerni megyünk, nem pedig nem veszíteni!

Ruggs és Agholor végre meghozta a sebességet. Renfrow mellé reméljük hamarosan visszaér Bryant a középső részre. Waller és Moreau pedig évvégére a liga legjobb TE párosai közé kerülhet. Végre kezd az elkapó egység jól kinézni évek óta először!

OL-be kell még vissza Richie, mert azért a futójáték Booker hosszúját leszámítva döcögött, de Jacobs is hozta a Bulldozer yardokat, amikor kellett. Ingold állat volt azzal a sisak leverős, váll süllyesztős rövid yardos elkapással 😊

Remélem Guenther és Marinelli végre megtalálta a DL kulcsát. Ferrell végre veszélyes volt pass rush terén is!

Kwia sokkal fontosabb eddig, mint Littleton, de most azért neki is volt 1-2 megmozdulása végre. DB-k azért hibázgattak, de volt 1-1 jó play is! Harris helyére jöhet rotációba többet Heath...hátha...

Jókor jön a bye! Morál az egekben, önbizalom az egekben, kezdünk egészségesek lenni, de ez a meccs után vszeg hullafáradt mindenki. Jól jön a szünet és utána lehet darálni tovább!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Naugyehogyugye? Minden meccs más és más. Tényleg megleptek minket a fiúk! 😊

14-3-nál az INT után azt hittem pakolunk és megyünk haza, aztán 21-10-nél se sokat reménykedtem... Nem szokás errefelé hátrányból visszajönni a meccsbe. Viszont a playhívás Grudenhez képest extra liberális volt! 😊 Carr meg eddig tökösen játszik! Voltak nagy playek amik idáig hiányoztak. Tetszik. Az első számú WR-ek tényleg ennyit számítanak. Gruden ezek szerint nem bízik annyira, hogy másra merjen hívni nagy játékokat. Ezek alapján tavaly még jobb lett volna minden is az O-ban ha AB nem olyan amilyen.

Védelemnél ennyit számít, hogy nem váltják el egymást a srácok. Kvia ennyit jelent középen? Illetve ahogy sikerült 1szer megállítani a Chiefst a második félidőben felpörögtek vagy a fene se tudja. Lehet, hogy a második félidőre készültek alapból, hogy ne tudják jól lereagálni a Kansasnél a meccs végét? Soha nem tudjuk meg.
Amm jó volt látni, hogy éledezik a védelem és kezd mindenki az értékének megfelelően játszani.... 1 TD-t engedtünk a Chiefsnek a második félidőben.
Atyaég. Még mindig maximális extázis!

Amm Bruce által mindig kért PFF statokért hálásak lennénk! 😊

Szerkesztette: TST
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Valami megmozdult óklendben, csak így tovább, hajrá!
mirdal
Egész konkrétan a franchise, egészen Las Vegasig. 😊
empty taxi
Megmozdulni megmozdult. Az a lényeg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Gratulálok - a meccset nem láttam, mert próbáltam rájönni, hogy mások mit látnak a Bengalsban, de pótlom.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
All five teams the Raiders have played this season are .500 or better with a combined record of 15-7.

The Raiders are 3-2.


és ha Ruggs a pályán van, veretlenek vagyunk.
deyell
Igen, azért az elején nagyon leírt Panthers is ott van a szeren. 3-2-vel állnak ők is.
A legjobban meg a Pats meccset sajnálom, mert nyerhető lett volna az is, ha jobban meg tudjuk fogni a futásokat.

Jön a bye week, remélem Incognito vissza tud térni és a sérültjeink száma is csökkenni fog.
Bruce
Ilyen alapon mi is sajnálhatjuk a Hawks és a Covid miatt a KC meccset, mert akkor 2-2 helyett 4-0-val állnánk.

Ez van, a foci sajnos ilyen.
Solymi
Tudom, hogy ilyen a foci. De attól függetlenül a két vereségünk közül ott éreztem jobban, hogy megfoghattuk volna az ellenfelet. A Bills ellen nem láttam/éreztem ennyi esélyt.

A lényeg, hogy jól megy az offense idén.
Tegnap meg a védelem is felnőtt a feladathoz.
Két hét múlva meg jön Brady papa és a Bucs, az is egy pikáns kis meccs lesz 😊
Bruce
Mondjuk ja, azon a meccsen talán lett volna keresnivalótok, de az látszott, hogy a második félidőben lenullázódtatok, vhogy szétesett minden.

A KC ellen - már amennyit láttam - meg néztem, hogy mi a fene folyik itt...
A védelmük az valami vicc volt ilyen téren.

Mindenesetre érdekes lesz ez a szezon, szerintem a rájátszásban találkozhat megint ez a három csapat ha ilyen jól mennek.
Solymi
Az még azért odébb van, mármint a PO. Amíg ilyen kétarcú a csapatunk, addig nem érdemes nagyon előre néznünk, csak egy-egy meccset. De reménykedni lehet 😊
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 912
All five teams the Raiders have played this season are .500 or better with a combined record of 15-7.

The Raiders are 3-2.


és ha Ruggs a pályán van, veretlenek vagyunk.
deyell
Igen, azért az elején nagyon leírt Panthers is ott van a szeren. 3-2-vel állnak ők is.
A legjobban meg a Pats meccset sajnálom, mert nyerhető lett volna az is, ha jobban meg tudjuk fogni a futásokat.

Jön a bye week, remélem Incognito vissza tud térni és a sérültjeink száma is csökkenni fog.
Bruce
Ilyen alapon mi is sajnálhatjuk a Hawks és a Covid miatt a KC meccset, mert akkor 2-2 helyett 4-0-val állnánk.

Ez van, a foci sajnos ilyen.
Solymi
Tudom, hogy ilyen a foci. De attól függetlenül a két vereségünk közül ott éreztem jobban, hogy megfoghattuk volna az ellenfelet. A Bills ellen nem láttam/éreztem ennyi esélyt.

A lényeg, hogy jól megy az offense idén.
Tegnap meg a védelem is felnőtt a feladathoz.
Két hét múlva meg jön Brady papa és a Bucs, az is egy pikáns kis meccs lesz 😊
Bruce
Mondjuk ja, azon a meccsen talán lett volna keresnivalótok, de az látszott, hogy a második félidőben lenullázódtatok, vhogy szétesett minden.

A KC ellen - már amennyit láttam - meg néztem, hogy mi a fene folyik itt...
A védelmük az valami vicc volt ilyen téren.

Mindenesetre érdekes lesz ez a szezon, szerintem a rájátszásban találkozhat megint ez a három csapat ha ilyen jól mennek.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Valami megmozdult óklendben, csak így tovább, hajrá!
mirdal
Egész konkrétan a franchise, egészen Las Vegasig. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Gratulálok a csapatnak, jobbak voltatok, megérdemelten nyertetek.
A védelem nálunk nem tudom, hol maradt, még nem néztem meg a meccset, de pótolni fogom.
Valami megmozdult óklendben, csak így tovább, hajrá!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
All five teams the Raiders have played this season are .500 or better with a combined record of 15-7.

The Raiders are 3-2.


és ha Ruggs a pályán van, veretlenek vagyunk.
deyell
Igen, azért az elején nagyon leírt Panthers is ott van a szeren. 3-2-vel állnak ők is.
A legjobban meg a Pats meccset sajnálom, mert nyerhető lett volna az is, ha jobban meg tudjuk fogni a futásokat.

Jön a bye week, remélem Incognito vissza tud térni és a sérültjeink száma is csökkenni fog.
Bruce
Ilyen alapon mi is sajnálhatjuk a Hawks és a Covid miatt a KC meccset, mert akkor 2-2 helyett 4-0-val állnánk.

Ez van, a foci sajnos ilyen.
Solymi
Tudom, hogy ilyen a foci. De attól függetlenül a két vereségünk közül ott éreztem jobban, hogy megfoghattuk volna az ellenfelet. A Bills ellen nem láttam/éreztem ennyi esélyt.

A lényeg, hogy jól megy az offense idén.
Tegnap meg a védelem is felnőtt a feladathoz.
Két hét múlva meg jön Brady papa és a Bucs, az is egy pikáns kis meccs lesz 😊
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 912
All five teams the Raiders have played this season are .500 or better with a combined record of 15-7.

The Raiders are 3-2.


és ha Ruggs a pályán van, veretlenek vagyunk.
deyell
Igen, azért az elején nagyon leírt Panthers is ott van a szeren. 3-2-vel állnak ők is.
A legjobban meg a Pats meccset sajnálom, mert nyerhető lett volna az is, ha jobban meg tudjuk fogni a futásokat.

Jön a bye week, remélem Incognito vissza tud térni és a sérültjeink száma is csökkenni fog.
Bruce
Ilyen alapon mi is sajnálhatjuk a Hawks és a Covid miatt a KC meccset, mert akkor 2-2 helyett 4-0-val állnánk.

Ez van, a foci sajnos ilyen.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
All five teams the Raiders have played this season are .500 or better with a combined record of 15-7.

The Raiders are 3-2.


és ha Ruggs a pályán van, veretlenek vagyunk.
deyell
Igen, azért az elején nagyon leírt Panthers is ott van a szeren. 3-2-vel állnak ők is.
A legjobban meg a Pats meccset sajnálom, mert nyerhető lett volna az is, ha jobban meg tudjuk fogni a futásokat.

Jön a bye week, remélem Incognito vissza tud térni és a sérültjeink száma is csökkenni fog.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
All five teams the Raiders have played this season are .500 or better with a combined record of 15-7.

The Raiders are 3-2.


és ha Ruggs a pályán van, veretlenek vagyunk.
deyell
Ő a vertikális opció a történetben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
All five teams the Raiders have played this season are .500 or better with a combined record of 15-7.

The Raiders are 3-2.


és ha Ruggs a pályán van, veretlenek vagyunk.

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Tegnapi meccsen egyébként Ferrell nagyot játszott érzésem szerint és Key is sokszor zavarta meg Mahomes-t, majd meg kell nézni mennyi hurry volt, de az első félidőben volt egy stat, hogy 17 nyomás volt az irányítón. A második félidőre meg feljavult a védelem 😀
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 069 — Steelers fan
Nem néztem...
Amadeus
Látod milyen egyszerű? Nem kell ide mélyelemzés, nem nézed: W.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Nem néztem...
Amadeus
Köszönjük szépen! 😉
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem néztem...
Amadeus
innentől black out egész szezonra 😉 😛