Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
#Raiders coach Jon Gruden, when asked how he knows Paul Guenther is the right guy to be DC: "I know he's a good coach. The problems are correctable."

Na most tényleg hülye Gruden vagy a szokásos ködösítés és két hét múlva ki lesz baszva günter.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
A meccs vége környékén láttam Parkert, nem tudom mikortól, de lehet onnantól jöttek az elvesztett labdák?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
azon morfondíroztam, hogy nekem olyan ismerős ez a mostani Raiders mérkőzés ütem, támadás felépítés ahogyan lefolyik egy meccs számunkra. Valahol, valamikor láttam már ilyet. Ugyan az az érzés, ugyan az a várakozás majd mikor beköszön a rivális valósága, ugyan az a tehetettlenség. És az előbb rájöttem, hogy hol, meg mikor. 2000-es évek Tour de France és a két nagy rivális L Armstong és J Ulrich. Én persze JU fanatik voltam. Minden évben ment a hivatkozás, hogy most így meg úgy. Jó a Telekom, JU patika formában erős a csapat, igazoltunk a hiány posztokra stb. Csak amikor Armstrong a hegyen egy az egyben ütemet váltott JU elszállt. Bírta ő a hegyet mint egy bitang erős díesel de csak egy ütemben. És szét esett. Nem tudott reagálni a támadásokra. Ha hagyták, hogy saját ütemet menjen, szét hajtott mindenkit, de mikor reagálni, változtatni vagy alkalmazkodni kellett akkor elfogyott a kraft. Ez látom most bennünk. Mikor ülnek a tervek minden happy, de mikor kreatívan belekellene nyúlni a meccsbe, na az már nem megy. Nem tudjuk felvenni az ellenfél ritmusát és lereagálni majd vissza venni a kezdeményezés. Az O mék csak-csak képes valami halovány villanásokra ilyenkor. De a D számára ez most egy lehetettlen küldetés. PG miatt? Norton miatt? vagy a sorolhatnám a múlt árnyait. Woodson volt talán az utolsó aki hatékonyan tudott szervezni játékosként. De ez most nem megy.


5:20 első rogyasztás,
6.50 ko. hátra néz megnézi JU fejét aki már a seggén veszi a levegőt, megnézi h milyen tányéron van, majd odabasz.

 youtu.be/1oiuwRejx0g

Szerkesztette: Surda
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Bevallom, hogy bealudtam, de az összefoglaló alapján nekem nem tűnt annyira homálynak az offense annak ellenére, hogy sok a sérült. Szerintem jobb hívásokkal ez nyerhető lett volna.
Levi
Egy percig sem volt nyerhető. 17-16nal sem érződött, hogy fogható lenne.
Amadeus
Azért az első félidő végén szépen tudtunk haladni és a második is jól kezdődött, utána meg is fogtuk őket, puntoltak, aztán ott romlott el valami. Zay Jones nem kapta el a véleményem szerint elkapható labdát, amivel haladhattunk volna tovább, de ott elveszett a ritmus, jött a sack, a majdnem elvesztett labda (csak a síp mentette meg az elvesztett labdát). Kaptunk is egy TD-t belőle és onnantól valóban nem volt esélyünk.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Bevallom, hogy bealudtam, de az összefoglaló alapján nekem nem tűnt annyira homálynak az offense annak ellenére, hogy sok a sérült. Szerintem jobb hívásokkal ez nyerhető lett volna.
Levi
Egy percig sem volt nyerhető. 17-16nal sem érződött, hogy fogható lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Bevallom, hogy bealudtam, de az összefoglaló alapján nekem nem tűnt annyira homálynak az offense annak ellenére, hogy sok a sérült. Szerintem jobb hívásokkal ez nyerhető lett volna.
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Azért hiányzik az első és második számú WR! Szerintem ez látszik nagyon. Zay Jones meg Agholor...
Bár elég sokáig meccsben voltunk holott kurvára semmi esélyünk nem volt. XD
Amíg nincs pass rush lófasz nem lesz itt. Az a gáz, hogy a védelem nem állít meg senkit, a támadósor meg akkor is negyedeket van a pályán amikor még FG-f se rúgunk. Csak lassan tudnak haladni a pályán. Amikor meg végre behívják és bejönne egy nagy play akkor valaki menetrendszerűen elbassza.
Védelmre visszatérve, kit cserélnél le? Ferrellt az első kört vagy Crosbyt aki meg jobb mint Ferrell? Pont az ótvarszarnál jobbak mint akit lehetne szerezni helyettük. 😊
Nehéz már újat írni... Minden meccs más és más. Bízzunk a legjobbakban. Akiktől kikaptunk mind jó csapatok mi meg szenvedünk egyenlőre
Annyira nem látom borúsan, lehet a KC ellen lepnek meg minket a fiúk (haha)! ☺
TST
"Annyira nem látom borúsan, lehet a KC ellen lepnek meg minket a fiúk (haha)! ☺"
TST

Ámen. 😎
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért hiányzik az első és második számú WR! Szerintem ez látszik nagyon. Zay Jones meg Agholor...
Bár elég sokáig meccsben voltunk holott kurvára semmi esélyünk nem volt. XD
Amíg nincs pass rush lófasz nem lesz itt. Az a gáz, hogy a védelem nem állít meg senkit, a támadósor meg akkor is negyedeket van a pályán amikor még FG-f se rúgunk. Csak lassan tudnak haladni a pályán. Amikor meg végre behívják és bejönne egy nagy play akkor valaki menetrendszerűen elbassza.
Védelmre visszatérve, kit cserélnél le? Ferrellt az első kört vagy Crosbyt aki meg jobb mint Ferrell? Pont az ótvarszarnál jobbak mint akit lehetne szerezni helyettük. 😊
Nehéz már újat írni... Minden meccs más és más. Bízzunk a legjobbakban. Akiktől kikaptunk mind jó csapatok mi meg szenvedünk egyenlőre
Annyira nem látom borúsan, lehet a KC ellen lepnek meg minket a fiúk (haha)! ☺
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Amíg ilyen szar a védelem én a red zoneban elfelejteném a field goalt. Persze tökösebb hívásokkal, mint a 8as box elleni középen futás...
Levi
volt már rá példa nem is egy, már a tökös bejövős húzásra.
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Azt vettem észre, hogy nagyobb hátrányban és időhiányban fogy el a tudomány az o oldalon. És ezt nem csak Grudenre értem, hanem úgy látszik, hogy Carr is akkor inog meg és a többi játékos is. Ez a meccs nem tudom kin ment el az o oldalán, de Waller is és Carr is benne volt jócskán. Simán lehetne egyébként több hosszú labdát megereszteni, mert azért bejönnek a hosszabb passzok.

A védelemben meg már úgyis csak annyit kell írni, hogy fire Guenther, de nem igazán hiszem, hogy az ő kirúgása gyökeres változásokat hozna. Bár Kwiatowski nekem tetszett a mostani meccsen és Littleton is jobban nézett ki. Viszont Harris-t nagyon gyorsan el kellene felejteni, mert oké hogy mindig ott van a tűz közelében, de hogy soha nem oldja meg a feladatot úgy ahogy kellene az is biztos. Egy brutál pass rusher is hiányzik nagyon, mert oké hogy néha-néha vannak felvillanásaik a DE-knek, de azért ennél kicsit több kellene és kevesebb büntetés tőlük, mert elég sokat kapunk róluk.

A Chiefs ellen nem lesz esélyünk, csak ha mondjuk a fél kezdő O kidől a Chiefsnél hajnalban. Viszont a Bucs ellen lehet keresnivalónk csak be kell vállalni egy kicsivel több rizikót.
Bruce
Néztem TB-t, eleinte rozsdásnak tűnt, de megtalálták WD-40t Szét fog dobni minket mint a szél.
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Amíg ilyen szar a védelem én a red zoneban elfelejteném a field goalt. Persze tökösebb hívásokkal, mint a 8as box elleni középen futás...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Azt vettem észre, hogy nagyobb hátrányban és időhiányban fogy el a tudomány az o oldalon. És ezt nem csak Grudenre értem, hanem úgy látszik, hogy Carr is akkor inog meg és a többi játékos is. Ez a meccs nem tudom kin ment el az o oldalán, de Waller is és Carr is benne volt jócskán. Simán lehetne egyébként több hosszú labdát megereszteni, mert azért bejönnek a hosszabb passzok.

A védelemben meg már úgyis csak annyit kell írni, hogy fire Guenther, de nem igazán hiszem, hogy az ő kirúgása gyökeres változásokat hozna. Bár Kwiatowski nekem tetszett a mostani meccsen és Littleton is jobban nézett ki. Viszont Harris-t nagyon gyorsan el kellene felejteni, mert oké hogy mindig ott van a tűz közelében, de hogy soha nem oldja meg a feladatot úgy ahogy kellene az is biztos. Egy brutál pass rusher is hiányzik nagyon, mert oké hogy néha-néha vannak felvillanásaik a DE-knek, de azért ennél kicsit több kellene és kevesebb büntetés tőlük, mert elég sokat kapunk róluk.

A Chiefs ellen nem lesz esélyünk, csak ha mondjuk a fél kezdő O kidől a Chiefsnél hajnalban. Viszont a Bucs ellen lehet keresnivalónk csak be kell vállalni egy kicsivel több rizikót.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Van egy ultrakonzervatív és nem kikapásra játszó HC-nk, aki amúgy egy összességében középszerű O playcaller.
Van mellé egy nagyon pontos, de baromi biztonsági játékos QB-nak.

Van melléjük egy alkalmatlan DC-nk.

Így azért nehéz...

Eddig megvertünk egy formálódó csapatot, aki most kezd kissé összeállni és azt a Saints, aki eddig az egyik legnagyobb negatív meglepetés csapat.
Simán kikaptunk 2 jó csapattól...

Jön a Chiefs és a Bucs...2-4 here we come...

#positiveMonday

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Tegnap meccs után Gruden elbeszélgetett Guentherrel, amiről kiszivárgott egy videó.

 youtu.be/Fdd92eAb-YU
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Még mindig nemnegatív a mérleg! 😊
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Realitás bekapcsolva.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
“The only thing I can do is do what is coached to me and try to put on the best performance I can,” Littleton said on Thursday after practice. “So far, it hasn’t been that great, but hey that’s football. There’s upswings and downswings. Hopefully get back on track and be the player I want to be.”

Littleton kicsit burkoltan Guentert hibáztatja a gyenge játékáért.
deyell
hát mondogatják, hogy a védelem oldalán zúgolódik az öltöző. Nem csodálom, nem lepne meg, ha Gruden engedélyével szivárogna a sztori, Marinelli pedig átveheti bye week alatt a dolgokat.

Joyner, Littleton, Collins nem rossz nevek. Eddig tudtak futballozni. Olyan hibákat vét a védelem és olyan dolgokat nyelünk be - ld Pats meccs -, ami séma szinten van elrontva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
“The only thing I can do is do what is coached to me and try to put on the best performance I can,” Littleton said on Thursday after practice. “So far, it hasn’t been that great, but hey that’s football. There’s upswings and downswings. Hopefully get back on track and be the player I want to be.”

Littleton kicsit burkoltan Guentert hibáztatja a gyenge játékáért.

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Cam Newton koronás...lesz nálunk is emiatt esetleg? Hiányzik még erre a rengeteg sérültre egy kis korona is...
Rolni
Elvileg a mostani tesztje adta be. Nem hiszem, hogy gondunk lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Cam Newton koronás...lesz nálunk is emiatt esetleg? Hiányzik még erre a rengeteg sérültre egy kis korona is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Hello:
Freak buildre találtam egy gyönyörű metafórát, más sportból. Hátha valakit érdekel 😊

 www.youtube.com/watch?v=6lo4dGTrzr8
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Mariota visszatért az edzésbe, Kizer ment a practice squadba.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Szerdai Injury report:

DNP:
Damon Arnette CB Wrist/Thumb
Trent Brown T Calf
Bryan Edwards WR Foot/Ankle
Rico Gafford WR Hamstring
Daniel Ross DT Foot
Henry Ruggs III WR Knee/Hamstring

LP:
Johnathan Abram S Shoulder/Thumb
Nick Kwiatkoski LB Pectoral
Cory Littleton LB Knee

FP:
Denzelle Good G/T Thumb
Johnathan Hankins DT Shoulder
Alec Ingold FB Ankle/Quad
Josh Jacobs RB Hip/Knee
John Simpson G Shoulder
Darren Waller TE Knee
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0521%2Fr700849_1296x729_16-9.jpg
Davis upset by sight of maskless Raiders at event
Raiders owner Mark Davis said Tuesday that the team is looking into why several players were not wearing masks while attending a charity event held by teammate Darren Waller that broke Nevada rules for the pandemic and might have violated NFL regulations.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Legalább könnyű meccsek következnek...ja nem 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!