Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Győzelem után könnyebb a szemüveget viselni 😊
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Hudson a liga egyik legjobbja! T.Brown és Incognito is elég jól értékelt a PFF által...lenne egy rendes OL edzőnk még erős falunk is lenne...

Egy poszt van, amihez amúgy ért Gruden vagy legalábbis a rendszere kedvez nekik: TE
Waller remekel, de Moreau is érdemel szerintem némi dícséretet.

Az Ingold-Jacobs rookie páros is a pozitív oldalra helyezhető, de számomra érthetetlen, hogy a WR edzői múlttal rendelkező Gruden ennyire nem képes a WR egységet rendezni...
Rolni
Amúgy azon gondolkodtam, hogy ezzel a két TE-vel és a Jacobs-Richard RB párossal komolyan még kellene dolgozni a pálya közepét rövid-közép utakkal, amit ráadásul még Carr is érez, kedvel...az még talán nyit majd a szélen is 1-1 lehetőségeket...
Rolni
SZEMÜVEGET LE!
TST
A remény hal meg utoljára!
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hudson a liga egyik legjobbja! T.Brown és Incognito is elég jól értékelt a PFF által...lenne egy rendes OL edzőnk még erős falunk is lenne...

Egy poszt van, amihez amúgy ért Gruden vagy legalábbis a rendszere kedvez nekik: TE
Waller remekel, de Moreau is érdemel szerintem némi dícséretet.

Az Ingold-Jacobs rookie páros is a pozitív oldalra helyezhető, de számomra érthetetlen, hogy a WR edzői múlttal rendelkező Gruden ennyire nem képes a WR egységet rendezni...
Rolni
Amúgy azon gondolkodtam, hogy ezzel a két TE-vel és a Jacobs-Richard RB párossal komolyan még kellene dolgozni a pálya közepét rövid-közép utakkal, amit ráadásul még Carr is érez, kedvel...az még talán nyit majd a szélen is 1-1 lehetőségeket...
Rolni
SZEMÜVEGET LE!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Hudson a liga egyik legjobbja! T.Brown és Incognito is elég jól értékelt a PFF által...lenne egy rendes OL edzőnk még erős falunk is lenne...

Egy poszt van, amihez amúgy ért Gruden vagy legalábbis a rendszere kedvez nekik: TE
Waller remekel, de Moreau is érdemel szerintem némi dícséretet.

Az Ingold-Jacobs rookie páros is a pozitív oldalra helyezhető, de számomra érthetetlen, hogy a WR edzői múlttal rendelkező Gruden ennyire nem képes a WR egységet rendezni...
Rolni
Amúgy azon gondolkodtam, hogy ezzel a két TE-vel és a Jacobs-Richard RB párossal komolyan még kellene dolgozni a pálya közepét rövid-közép utakkal, amit ráadásul még Carr is érez, kedvel...az még talán nyit majd a szélen is 1-1 lehetőségeket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Maxx Crosby
 youtu.be/r6PgH5qVQWg
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Hudson a liga egyik legjobbja! T.Brown és Incognito is elég jól értékelt a PFF által...lenne egy rendes OL edzőnk még erős falunk is lenne...

Egy poszt van, amihez amúgy ért Gruden vagy legalábbis a rendszere kedvez nekik: TE
Waller remekel, de Moreau is érdemel szerintem némi dícséretet.

Az Ingold-Jacobs rookie páros is a pozitív oldalra helyezhető, de számomra érthetetlen, hogy a WR edzői múlttal rendelkező Gruden ennyire nem képes a WR egységet rendezni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
A mai edzés Londonban éppen most zajlik.
Ferrell és Tyrell Williams nem vesz részt az edzésen, az okát nem tudják.
Dwayne Harris visszatért.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Jacobs a legjobb első körös újonc jelenleg a pff szerint.

Maxx Crosby lett a legjobb védőnk a Colts elleni meccsen 85,2 ponttal

A legjobb támadóink a Colts meccsen:  twitter.com/PFF/status/1179180950565146624

Hudson 142 passz szituációnál volt a pályán idén és egyetlen nyomást sem engedett
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Jó hírek vidékről: Jay Gruden jó eséllyel repül Washingtonban és robban a stáb. Callahan felkészül.
Amadeus
A fovaros videknek szamit? 😀
ulpianus
Vegasból nézve mégiscsak keleten van.
Amadeus
Es Viktor is megmondana, aki nem tagja az EUnak, nem orszag!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Jó hírek vidékről: Jay Gruden jó eséllyel repül Washingtonban és robban a stáb. Callahan felkészül.
Amadeus
A fovaros videknek szamit? 😀
ulpianus
Vegasból nézve mégiscsak keleten van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Jó hírek vidékről: Jay Gruden jó eséllyel repül Washingtonban és robban a stáb. Callahan felkészül.
Amadeus
A fovaros videknek szamit? 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Srácok ha valaki jön Londonba meccsre és akarna bandázni egyet szombat délután. Esetleg kéne valami segítség szóljon nyugodtan. Össze dobhatnánk egy kis iszogatást vagy valamit!

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Jó hírek vidékről: Jay Gruden jó eséllyel repül Washingtonban és robban a stáb. Callahan felkészül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Most nézem a Bears meccset és hát ismét a kurva anyját annak aki elcserélte Mack-et!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
 www.si.com/nfl/2019/09/06/raiders-jon-gruden-mike-mayock-antonio-brown-mark-davis

Highlights

Mack
When other teams inquired about Mack last July during his contract holdout, they were told he wasn’t available. But as the season neared, the Raiders had not made a serious offer, according to multiple sources with direct knowledge of the negotiations. When the Rams signed Aaron Donald to a six-year, $135 million extension in late August, with $87 million in guarantees, the staggering figure all but cemented Mack’s departure. The Raiders struck a deal with the Bears, who awarded Mack the six-year, $141 million contract, including $90 million in guarantees, that Oakland refused to pay. (Mack declined an interview request through a Bears spokesperson, who wrote in an e-mail that Mack “has moved on from that era” and is focused on pursuing a championship with Chicago).

One member of the Oakland organization lamented to another, “Well, you can’t have three $100 million players”—meaning Carr, Mack and Gruden. He knew the Raiders’ move to Vegas centered on money; specifically, their lack of it. The Raiders, with limited stadium suites and no naming-rights income, ranked last in the NFL in revenue in 2017, at $335 million, less than half of the league-leading Cowboys. In addition to the team’s cash crunch, other executives around the league wondered if there might have been sticker shock for a coach who last navigated the salary cap a decade ago.

Plus, Gruden wasn’t shy about noting that Oakland hadn’t won anything with Mack on the roster—a statement that threatened to alienate the locker room after dividing the front office. As one former Raider puts it, “if Mack sneezed, you’d have 52 players saying bless you.” His previous head coach was so confident Mack would go down as a Raiders legend that, before a 2016 road game in Baltimore, Del Rio snapped a photo of the Ray Lewis statue in front of the Ravens’ stadium and showed it to Mack. “Someday,” Del Rio told him, “you can be like this.” Now, in a team meeting after the trade, Gruden was telling his players that he’d tried to reach out to Mack but Mack didn’t call back, presenting the decision as “out of his control,” according to one player—which countered the widespread sentiment that Gruden, in fact, controlled all.

“Everybody in the building knew he was the best guy, best player in the building,” Irvin says. “When you trade him on the eve of the season, that’s a shocker and a blow to everybody. You see he went to the Bears, and they turned into a damn near Super Bowl team. He changed the whole culture over there; that’s what a guy like that does.”

Carr
Carr remains the centerpiece of Gruden’s plan, the star around whom the coach has chosen to rebuild—for now. The quarterback, who signed a five-year, $125 million deal in June 2017, “fully” bought into Gruden immediately, former teammate Rucker says, “and that’s why he’s still there.” He went so far as to buy a house in Vegas next door to his head coach. But like Gruden, Carr must show his value soon; the team could move on from him after the season at the marginal price of a $5 million dead cap hit.

Highly publicized tension bubbled over between the two at times last year, including one sideline spat caught by TV cameras after an incompletion. Spotting Gruden’s red face, former Raiders tight end Lee Smith pulled Gruden back. But running back Jalen Richard, for whom that pass was intended, asserts that the tension might bring out the best in his QB, describing a “click” he sees in Carr when his head coach challenges him. “You can tell it gets under DC’s skin a little bit when the coach is yelling at him,” Richard says. “He needs that, and it helps him. It helps him so much.” Rich Gannon, who played three of his best seasons under Gruden from 1999 to 2001, says he jokes with the QB that Gruden is easier on Carr than he ever was on him. Gannon recalls Gruden screaming at him while he was standing over center, and Gannon turning around and screaming back, but he says it elevated his play. He was named league MVP in 2002.

Tim Brown, who speaks regularly with Gruden, believes his former coach can help Carr return to his pre-injury form, if the quarterback follows the rules of Gruden’s system, freelancing less. Gruden’s philosophy remains grounded in West Coast principles, the short-efficient passing game that bolstered Carr’s career-best 68.9% completion rate last season. The coach had hoped his new receivers and better protection would allow for a stronger vertical game this year; Gruden has always had a knack for designing formations and route combinations to get his best players open, a critical task with or without Antonio Brown. “There’s no doubt in my mind he could be a franchise quarterback,” Tim Brown says. “Let me just say this to you: Did you ever think Rich Gannon would be the MVP of the NFL?”

Mark Davis
The truth was that Davis’s fixation with Gruden, who’d coached the Raiders from 1998 to 2001 under Mark’s father, Al, ran deeper than most realized. In Gruden, Mark saw the only person he believed loved the game as deeply as his father had. Three months after Al died, Mark tried to bring Gruden back to the Raiders for the first time—and he continued to do so for the next six years. When Davis hired Jack Del Rio in 2015, after making yet another run at Gruden, he openly told his new head coach that he would continue trying to land the one who got away. “He was always very straightforward with the fact that he was in love with Jon, and if he had the chance, he was going to hire him,” Del Rio says now. “He said it every chance he got.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Burfict kapcsán várható volt, hogy a szezon jelentős részét sérülés vagy eltiltás miatt kihagyja...ezt az LB kérdést megint rendesen elbaltázták, mint évek óta mindig...lassan vki megunhatná és rendbe tehetné a MLB posztot egy all down modern NFL LB-vel és egyből jobban festene a Whitehead-Morrow páros is...

AB trade helyett is mennyivel jobban állnánk most azzal a két draftolt rookie-val...

Ez történik, amikor nincs rendes koncepció, amikor Gruden a HC befolyásolja Gruden a GM gondolatmenetét, elhiteti vele, hogy csak 1-2 jó veterán játékos kéne és már versenyben is lehetnénk Főnök!


Nekem amúgy most nem tiszta itt a ködösítés kapcsán, hogy ki hívja az első 20 scriptelt play után az O playeket? Azt is Gruden hívja, csak az nem megy neki már? Olson hívja csak vakon van? Ha utóbbi, azt miért hagyja az isteni Gru? Nah mindegy...
Rolni
A 15 meg a 20 scriptelt play az egy olyan gumicsont, amit azért dobnak leginkább, hogy legyen min rágódni.
Mindig vannak szétgyakorolt playek, és tervezett játékok. Ezek egy része scouting jellegű , másik része haladás jellegű. (lásd Seattle, amely közel egy félidőt, de legalább 1 negyed+1 drivet áldoz a D-mapre. Ott a New England, ami folyamatosan variál, hogy matematikai módszerekkel nehezen legyen elemezhető a játékhívás (ami ha igaz, akkor a New Englandben tényleg hülyék ülnek, szóval nem tartom valószínűnek).

A játékhívás mögött állhat döntési fák modell (egyetemen van ilyen) valószínűségekkel, ezt a tervet szituációs tape elemzés alapján viszonylag jól össze lehet rakni de ezt a D mozgásokkal, emberezés, zónakiosztás, frontmissmatch felülírja. Egyetemen ez azért egyszerűbb, mert a játékosok zöme nem állítható át egyik pillanatról a másikra. Az NFL-ben, ahol a krémek krémje játszik, ez nehéz. Bills LB Matt Milanoról nem sokan hallottak, gyakorlatilag Safety szinten tud emberezni… remekül zónázik. Rá pl nehéz készülni.

0 valószínűségű játékot ettől még van értelme hívni, ha meg akarsz rogyasztani frontot, vagy meg akarsz nézni valamit.
Szóval az O playhívás, hacsak nincs totális missmatch amolyan tájékozódási futás jellegű, kicsit tájékozódunk, kicsit futunk.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Visszaesőknél nem kell mérlegelni. Sajnos benne volt, hogy elszáll az agya. Attól függetlenül én sajnálom nagyon, már nem mint emberet, hanem a csapatot, hogy most az LB sor nem lesz rendben megint. Ha Lee lenne, akkor annyira nem lennék ideges emiatt, de így szükség lesz egy további emberre a poszton.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
#55 SIO MOORE ( kár azért a sérülésért)

 www.youtube.com/watch?v=F6YIBcs80ZM

 www.youtube.com/watch?v=AjIBMe5lmxE
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
túlzás volt eltiltani B-t.
és nem csak szerintem.

https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fmedia%2Fmotion%2F2019%2F1001%2Fdm_191001_NFL_SVP_ON_BURFICT%2Fdm_191001_NFL_SVP_ON_BURFICT.jpg
SVP: Burfict hit on Doyle didn't warrant suspension - ESPN Video
Scott Van Pelt contends that Vontaze Burfict's hit on Jack Doyle doesn't warrant a season-long suspension.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Burfict kapcsán várható volt, hogy a szezon jelentős részét sérülés vagy eltiltás miatt kihagyja...ezt az LB kérdést megint rendesen elbaltázták, mint évek óta mindig...lassan vki megunhatná és rendbe tehetné a MLB posztot egy all down modern NFL LB-vel és egyből jobban festene a Whitehead-Morrow páros is...

AB trade helyett is mennyivel jobban állnánk most azzal a két draftolt rookie-val...

Ez történik, amikor nincs rendes koncepció, amikor Gruden a HC befolyásolja Gruden a GM gondolatmenetét, elhiteti vele, hogy csak 1-2 jó veterán játékos kéne és már versenyben is lehetnénk Főnök!


Nekem amúgy most nem tiszta itt a ködösítés kapcsán, hogy ki hívja az első 20 scriptelt play után az O playeket? Azt is Gruden hívja, csak az nem megy neki már? Olson hívja csak vakon van? Ha utóbbi, azt miért hagyja az isteni Gru? Nah mindegy...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Brandon Marshall-t visszahozhatnánk most, hogy Burfict már nincs.
Bruce
nekem is ő jutott eszembe

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
20 felett szerintem nem lehet scriptelni már.
Amadeus
Alan Ball is 42 volt, mikor megírta az Amerikai Szépséget. 😊
empty taxi
Az egykori Jags CB nem hiszem, hogy ilyen idős lenne. 😊
iktriad
Khömm. 42.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
20 felett szerintem nem lehet scriptelni már.
Amadeus
Alan Ball is 42 volt, mikor megírta az Amerikai Szépséget. 😊
empty taxi
Az egykori Jags CB nem hiszem, hogy ilyen idős lenne. 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
20 felett szerintem nem lehet scriptelni már.
Amadeus
Alan Ball is 42 volt, mikor megírta az Amerikai Szépséget. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Brandon Marshall-t visszahozhatnánk most, hogy Burfict már nincs.