Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Szerdai edzés

Limitáltak:
Trent Brown
Vontaze Burfict
Nicholas Morrow
Kyle Wilber

Nem edzettek
Gabe Jackson
Dwayne Harris

Az LB sorunk teljes gatya. Lee ugye ment IR-re. Ezért jött Dakota Allen is és felszedtük Justin Phillips-et a practice squadról. Mondjuk sajnálom hogy Cabinda nem tér vissza.
Ryan Grant-et pedig elküldtük.
Bruce
Elnézve Ferrellt White kellett volna
Amadeus
Elnézve Burfict-ot, White kellett volna
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Rapoport szerint Burfict eltiltást kap, amelyről még ma jöhet infó.
Beki
Eddig bírta!
🤘gaben🤘
Kár hogy visszaesőnek minősül, mert így jóval komolyabb eltiltás jöhet. Meg az sem használ, hogy röhögve vonult le...
Bruce
Nekem nem fog hiányozni! Csak kijátssza magát az összes köcsög a csapatból.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Rapoport szerint Burfict eltiltást kap, amelyről még ma jöhet infó.
Beki
A patses gyerek meg buksi simit?
Amadeus
 twitter.com/mattdolloff/status/1178427799947878405
Nem is értem, miért nem életfogytigos 😀
Wyatt
Srácok ezzel a visszajátszással csak egy baj van, nem mutatja, hogy Jones mennyire emberkedett az ütközése után... na nálam az volt felháborító. Nekem nincs bajom a kemény játékkal, Burfict megérdemelte és meg is kapta a büntetését, de Allen-t kár volt így megbüntetni, mert már le volt szerelve, jött Jones és pont annyira szándékosan büntetett, mint Burfict, csak Allen nem volt olyan rossz helyzetben, mint Doyle. Az a baj, hogy ha Brady kapott volna egy ilyet, akkor Jones sem látna idén pályát...
peterbadbone
Egyszerűen szar ez a defenseless reciever/runner rendszer.
Egyetemen ez targeting - fejre irányuló mozdulat sisakkal, vagy vállvédővel -, mindkét eset kiállítás lett volna.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Vontaze Burfict is facing a season-long suspension for his late conduct on field, per source. - Chris Mortensen

Helyes döntésnek vélem.
Beki
Jó, ez nevetséges.
Amadeus
A te velekedesed a nevetseges. Amikor Burfict nyomta a kocsog uteseit a Bengalsnal, ki voltal akadva es frocsogtel ra, micsoda paraszt, most meg fel vagy haborodva, megallas nelkul veded es nem latod a fatol az erdot. A hosod baszki ugy futott neki a tight endnek, hogy az mar harom masodperce terdelt, es feladta a jatekot. Szintiszta dirty hit volt, egyertelmu szandekossag, ami semmi masra nem iranyult, mint hogy buntesse az ellenfelet.

Keptelen vagy megerteni, hogy nem az volt a gond, hogy nyomott egy helmet to helmetet, hanem az, hogy kesve erkezett, akkor, amikor mar Doyle szinte a foldon ult. Ebbol pedig egyertelmuen kiderult, hogy nem egy elbaltazott vagy tulsagosan eroszakos szereles volt, hanem szimplan mocskos huzas, amivel nem is volt mas a celja.
Stez
Többszörös visszaesőként gondoltam hogy több meccses lesz, de az egész szezonosat is megérdemli...

több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Rapoport szerint Burfict eltiltást kap, amelyről még ma jöhet infó.
Beki
A patses gyerek meg buksi simit?
Amadeus
 twitter.com/mattdolloff/status/1178427799947878405
Nem is értem, miért nem életfogytigos 😀
Wyatt
Srácok ezzel a visszajátszással csak egy baj van, nem mutatja, hogy Jones mennyire emberkedett az ütközése után... na nálam az volt felháborító. Nekem nincs bajom a kemény játékkal, Burfict megérdemelte és meg is kapta a büntetését, de Allen-t kár volt így megbüntetni, mert már le volt szerelve, jött Jones és pont annyira szándékosan büntetett, mint Burfict, csak Allen nem volt olyan rossz helyzetben, mint Doyle. Az a baj, hogy ha Brady kapott volna egy ilyet, akkor Jones sem látna idén pályát...

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, es akkor azt sem art hozzatenni, hogy miutan kiallitottak, a csavo rohogve setalt le a palyarol, es a Colts-szurkoloknak megallas nelkul mutogatott.

Hat bocs.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Vontaze Burfict is facing a season-long suspension for his late conduct on field, per source. - Chris Mortensen

Helyes döntésnek vélem.
Beki
Jó, ez nevetséges.
Amadeus
A te velekedesed a nevetseges. Amikor Burfict nyomta a kocsog uteseit a Bengalsnal, ki voltal akadva es frocsogtel ra, micsoda paraszt, most meg fel vagy haborodva, megallas nelkul veded es nem latod a fatol az erdot. A hosod baszki ugy futott neki a tight endnek, hogy az mar harom masodperce terdelt, es feladta a jatekot. Szintiszta dirty hit volt, egyertelmu szandekossag, ami semmi masra nem iranyult, mint hogy buntesse az ellenfelet.

Keptelen vagy megerteni, hogy nem az volt a gond, hogy nyomott egy helmet to helmetet, hanem az, hogy kesve erkezett, akkor, amikor mar Doyle szinte a foldon ult. Ebbol pedig egyertelmuen kiderult, hogy nem egy elbaltazott vagy tulsagosan eroszakos szereles volt, hanem szimplan mocskos huzas, amivel nem is volt mas a celja.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 077
Raiders LB Burfict suspended for rest of season

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 869 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Rapoport szerint Burfict eltiltást kap, amelyről még ma jöhet infó.
Beki
A patses gyerek meg buksi simit?
Amadeus
witter.com/mattdolloff/status/1178427799947878405
Nem is értem, miért nem életfogytigos 😀
Wyatt
Esetleg Allent el lehet tiltani, mert szándékosan sisakkal ment Jones fejére...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rapoport szerint Burfict eltiltást kap, amelyről még ma jöhet infó.
Beki
A patses gyerek meg buksi simit?
Amadeus
 twitter.com/mattdolloff/status/1178427799947878405
Nem is értem, miért nem életfogytigos 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Burflict ugyanolyan kezelhetetlen mint AB, csak Burflict a pályán az, ami AB a pályán kívül. Nem csak a fejelései, de kb. nem telik el meccs, hogy ne látnád, hogy direkt rálép az ellenfele kezére, combjára, fejére. A játékos kupacba meg kb. úgy érkezik, mint egy kung-fu bajnok, ököllel előre. Üt mindent amit lát.

Egyszerűen túl buta. Nem keménység ez, mert még az UFC-ben is tudják a versenyzők - kivéve az ottani hasonló idiótákat -, hogy mit lehet és mit nem. Nem is technika kérdése, mert azt 10 perc lenne megtanulni, hogy egy földre huppanó defenseless elkapóra ne rakétázzon rá 5 yardról sisakkal előre. Nyolcszáz védő meg tudja oldani, 1-2, - köztük Burflict - képtelen rá, mert buta, és a vére viszi.

Kár érte, mert jó játékos lenne egyébként. Ahogy AB is. Gruden rizikózott vele is egyet, ez se jött be. Én - függetlenül attól, hogy nem kivánom a Raiders vesztét - örülök, hogy nem jött be, mert nem szeretek ilyen játékosokat látni az NFL-ben. Sem AB-t, sem Burflictet, sem a hasonlókat. Minél több esetben nem jön be valakinek egy ilyen játékos, annál óvatosabban vállalják majd be őket a jövőben. És akkor talán ki is kopnak majd.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Vontaze Burfict is facing a season-long suspension for his late conduct on field, per source. - Chris Mortensen

Helyes döntésnek vélem.
Beki
Jó, ez nevetséges.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Vontaze Burfict is facing a season-long suspension for his late conduct on field, per source. - Chris Mortensen

Helyes döntésnek vélem.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Rapoport szerint Burfict eltiltást kap, amelyről még ma jöhet infó.
Beki
Eddig bírta!
🤘gaben🤘
Kár hogy visszaesőnek minősül, mert így jóval komolyabb eltiltás jöhet. Meg az sem használ, hogy röhögve vonult le...
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Rapoport szerint Burfict eltiltást kap, amelyről még ma jöhet infó.
Beki
Eddig bírta!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint Burfict eltiltást kap, amelyről még ma jöhet infó.
Beki
A patses gyerek meg buksi simit?
Amadeus
Csak néha pillantottam rá a meccsre, de ott volt 2 zászló, ami kiütötte egymást, így a sporik kivághatták volna zászló nélkül?
Bár nemtom h meccs után pénzbünti mellett van-e esély ilyesmire, mert az ilyen vadászatokat meg kellene fékezni (most függetlenül h Burfict vagy Pats-es játékos csinálta).
Beki
Burfictet sem állították ki rögtön. Először csak 15 yard volt szükségtelen durvaságért, aztán a központból visszanézették és csak utána küldték le.
bmg
Na erről nem tudtam, csak videót láttam a történtekről. Pats meccsen ugye repült a zászló, de gondolom h az offset miatt vissza sem nézhették volna.
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Rapoport szerint Burfict eltiltást kap, amelyről még ma jöhet infó.
Beki
A patses gyerek meg buksi simit?
Amadeus
Csak néha pillantottam rá a meccsre, de ott volt 2 zászló, ami kiütötte egymást, így a sporik kivághatták volna zászló nélkül?
Bár nemtom h meccs után pénzbünti mellett van-e esély ilyesmire, mert az ilyen vadászatokat meg kellene fékezni (most függetlenül h Burfict vagy Pats-es játékos csinálta).
Beki
Burfictet sem állították ki rögtön. Először csak 15 yard volt szükségtelen durvaságért, aztán a központból visszanézették és csak utána küldték le.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint Burfict eltiltást kap, amelyről még ma jöhet infó.
Beki
A patses gyerek meg buksi simit?
Amadeus
Csak néha pillantottam rá a meccsre, de ott volt 2 zászló, ami kiütötte egymást, így a sporik kivághatták volna zászló nélkül?
Bár nemtom h meccs után pénzbünti mellett van-e esély ilyesmire, mert az ilyen vadászatokat meg kellene fékezni (most függetlenül h Burfict vagy Pats-es játékos csinálta).
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Rapoport szerint Burfict eltiltást kap, amelyről még ma jöhet infó.
Beki
A patses gyerek meg buksi simit?

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint Burfict eltiltást kap, amelyről még ma jöhet infó.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Gannon mondta a közvetítésben, hogy Gruden az első 20 play-t írja meg.
Nos, 24 play volt a harmadik TD-ig, utána jöttek puntok. Egy kicsit többet kéne dolgozni és talán az első félidőben meglenne 28-35 pont 😀

Trevor Davis szépen mutatkozott be, Jacobs is jól játszott és végre a passzjátékból is kivette a részét. A támadófal is elég szépen tartott, viszont Trent Brown elég gyakran hiányzik a pályáról sérülések miatt.

Burfict kiállítása egyértelmű volt, sisakkal és könyökkel ment fejre, az előéletét és Goodellt ismerve nem lepne meg egy 2-4 hetes eltiltás. Szerencsétlen 40 évvel később született, mint kellett volna...
A Harris-Riley cserét jó döntésnek tartom, jobban helyezkedik, nagyobbat üt és még a meccset is el tudja dönteni. A pass rush hiánya viszont nagyon zavaró, tényleg csak Crosby érdemel említést a védőfalból.

Ezt a meccset inkább a Colts vesztette el, mint mi nyertünk. Ha csak a dropok fele elkapás lesz, most megint Gruden/Carr fejét követelnénk felváltva. A győzelem az győzelem, de továbbra is több kell támadóoldalon, ha bármit is el akarunk érni.
bmg
20 felett szerintem nem lehet scriptelni már.
Amadeus
Második félidőre nem lehetne 1-2 drive erejéig más stílusú játékot előre scriptelni? Lehet hülyeség amit kérdezek, én buta vagyok efféle dolgokhoz.
TST
Különböző scenariokra lehetne szerintem. Ehhez mondjuk lehet kell egy Gannon/Manning IQval bíró QB. Carr one read qb, az is csoda, hogy ennyit meg tud tanulni.

Egy RW már simán elmenne pl.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Gannon mondta a közvetítésben, hogy Gruden az első 20 play-t írja meg.
Nos, 24 play volt a harmadik TD-ig, utána jöttek puntok. Egy kicsit többet kéne dolgozni és talán az első félidőben meglenne 28-35 pont 😀

Trevor Davis szépen mutatkozott be, Jacobs is jól játszott és végre a passzjátékból is kivette a részét. A támadófal is elég szépen tartott, viszont Trent Brown elég gyakran hiányzik a pályáról sérülések miatt.

Burfict kiállítása egyértelmű volt, sisakkal és könyökkel ment fejre, az előéletét és Goodellt ismerve nem lepne meg egy 2-4 hetes eltiltás. Szerencsétlen 40 évvel később született, mint kellett volna...
A Harris-Riley cserét jó döntésnek tartom, jobban helyezkedik, nagyobbat üt és még a meccset is el tudja dönteni. A pass rush hiánya viszont nagyon zavaró, tényleg csak Crosby érdemel említést a védőfalból.

Ezt a meccset inkább a Colts vesztette el, mint mi nyertünk. Ha csak a dropok fele elkapás lesz, most megint Gruden/Carr fejét követelnénk felváltva. A győzelem az győzelem, de továbbra is több kell támadóoldalon, ha bármit is el akarunk érni.
bmg
20 felett szerintem nem lehet scriptelni már.
Amadeus
Második félidőre nem lehetne 1-2 drive erejéig más stílusú játékot előre scriptelni? Lehet hülyeség amit kérdezek, én buta vagyok efféle dolgokhoz.
TST
Ott már nagyban befolyásolja a hívásokat a pillanatnyi állás, nem ugyanazt játszák 30 pont hátrányban, mint ugyanennyi előnnyel.
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Gannon mondta a közvetítésben, hogy Gruden az első 20 play-t írja meg.
Nos, 24 play volt a harmadik TD-ig, utána jöttek puntok. Egy kicsit többet kéne dolgozni és talán az első félidőben meglenne 28-35 pont 😀

Trevor Davis szépen mutatkozott be, Jacobs is jól játszott és végre a passzjátékból is kivette a részét. A támadófal is elég szépen tartott, viszont Trent Brown elég gyakran hiányzik a pályáról sérülések miatt.

Burfict kiállítása egyértelmű volt, sisakkal és könyökkel ment fejre, az előéletét és Goodellt ismerve nem lepne meg egy 2-4 hetes eltiltás. Szerencsétlen 40 évvel később született, mint kellett volna...
A Harris-Riley cserét jó döntésnek tartom, jobban helyezkedik, nagyobbat üt és még a meccset is el tudja dönteni. A pass rush hiánya viszont nagyon zavaró, tényleg csak Crosby érdemel említést a védőfalból.

Ezt a meccset inkább a Colts vesztette el, mint mi nyertünk. Ha csak a dropok fele elkapás lesz, most megint Gruden/Carr fejét követelnénk felváltva. A győzelem az győzelem, de továbbra is több kell támadóoldalon, ha bármit is el akarunk érni.
bmg
20 felett szerintem nem lehet scriptelni már.
Amadeus
Második félidőre nem lehetne 1-2 drive erejéig más stílusú játékot előre scriptelni? Lehet hülyeség amit kérdezek, én buta vagyok efféle dolgokhoz.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Gannon mondta a közvetítésben, hogy Gruden az első 20 play-t írja meg.
Nos, 24 play volt a harmadik TD-ig, utána jöttek puntok. Egy kicsit többet kéne dolgozni és talán az első félidőben meglenne 28-35 pont 😀

Trevor Davis szépen mutatkozott be, Jacobs is jól játszott és végre a passzjátékból is kivette a részét. A támadófal is elég szépen tartott, viszont Trent Brown elég gyakran hiányzik a pályáról sérülések miatt.

Burfict kiállítása egyértelmű volt, sisakkal és könyökkel ment fejre, az előéletét és Goodellt ismerve nem lepne meg egy 2-4 hetes eltiltás. Szerencsétlen 40 évvel később született, mint kellett volna...
A Harris-Riley cserét jó döntésnek tartom, jobban helyezkedik, nagyobbat üt és még a meccset is el tudja dönteni. A pass rush hiánya viszont nagyon zavaró, tényleg csak Crosby érdemel említést a védőfalból.

Ezt a meccset inkább a Colts vesztette el, mint mi nyertünk. Ha csak a dropok fele elkapás lesz, most megint Gruden/Carr fejét követelnénk felváltva. A győzelem az győzelem, de továbbra is több kell támadóoldalon, ha bármit is el akarunk érni.
bmg
20 felett szerintem nem lehet scriptelni már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Waller rekordot állított be a meccsen, egy játékosnak volt csak rajta kívül 33 elkapása TE poszton az első négy meccs során, mégpedig Antonio Gates-nek, még 2007-ben.
A csapaton belül is csak egy bizonyos Tim Brown szerzett 33 elkapást egy szezon első négy meccsén, úgyhogy hamar felvette a ritmust a drogos koma! 😊

Jacobs is állított fel egy rekordot, mégpedig újoncként az első négy meccsen legtöbb futott yard tulajdonosa lett a maga 307 yardjával. 2008-ban McFadden állította fel a rekordot 272 yarddal.

Mindkettőjüknél a TD-k hiányoznak igazából. Ha abban is tudnának többet elérni, akkor az igazán király lenne.

Gabe Jackson-ról most már azt olvasom, hogy csak bye week után fog tudni visszatérni... meglátjuk.