Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Gannon mondta a közvetítésben, hogy Gruden az első 20 play-t írja meg.
Nos, 24 play volt a harmadik TD-ig, utána jöttek puntok. Egy kicsit többet kéne dolgozni és talán az első félidőben meglenne 28-35 pont 😀

Trevor Davis szépen mutatkozott be, Jacobs is jól játszott és végre a passzjátékból is kivette a részét. A támadófal is elég szépen tartott, viszont Trent Brown elég gyakran hiányzik a pályáról sérülések miatt.

Burfict kiállítása egyértelmű volt, sisakkal és könyökkel ment fejre, az előéletét és Goodellt ismerve nem lepne meg egy 2-4 hetes eltiltás. Szerencsétlen 40 évvel később született, mint kellett volna...
A Harris-Riley cserét jó döntésnek tartom, jobban helyezkedik, nagyobbat üt és még a meccset is el tudja dönteni. A pass rush hiánya viszont nagyon zavaró, tényleg csak Crosby érdemel említést a védőfalból.

Ezt a meccset inkább a Colts vesztette el, mint mi nyertünk. Ha csak a dropok fele elkapás lesz, most megint Gruden/Carr fejét követelnénk felváltva. A győzelem az győzelem, de továbbra is több kell támadóoldalon, ha bármit is el akarunk érni.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Devey IR
Amadeus
Nem értettem egyébként, hogy miért ő játszik Good helyett RG-ben, amikor eddig Good volt.

Egyébként azt mondták, hogy a héten már edzeni fog várhatóan Gabe, de ha nem is lesz még bevethető állapotban Londonban, de a Bye week után már jönni fog.

Kérdés, hogy mi lesz Burficttel valóban, mert most újra megnézve elég durva volt és visszaesőnek számít. A helyén szerintem Whitehead nem volt túl jó, igaz biztos nem erre készültek a héten, hogy ő ott lesz.

Carr továbbra sem győzött meg bár voltak szép passzok, de megint sokszor kapkodott, sokkal nyugodtabban kellene játszania. Az O fal a jobbak közé tartozott. Waller most nem volt olyan domináns és sajnos most sem sikerült TD-t szereznie. Tyrell Williams viszont minden meccsen szerzett 1 TD-t, igaz a yardokat már nem termeli olyan szépen.

A védelemnek voltak fellángolásai, az első negyedben ők is elég jól tolták, illetve hát az első negyedben nem nagyon volt hiba. Aztán jöttek a hibák is meg a bekapott nagyobb playek, de legalább megvan az első INT és védelmi TD is.
Crosby teljesítménye emelhető ki.

Ez a teljesítmény nem lesz elég sem a Bears, sem a Packers ellen. A Texans meg a Lions meg még messze van.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
1 negyedben voltunk jók és ez most elég volt egy agyonsérült Colts ellen.

1.negyedben a felscriptelt O működött aztán azért sok minden megint nem ment...a különbség, hogy a D eddigi legjobb meccsét hozta és a Colts O gyengélkedett.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Devey IR

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Lehet Backup QB ellen megyünk jövő héten...
skat
az baj, Turbo volt az esélyünk arra a meccsre.
Amadeus
Pont ezt akartam írni, de egyébként nekünk a Cicago ellen sztem semmi esélyünk, irányító ide vagy oda.

Most is nulla volt szinte a pass rush. Igaz Mayowa nem játszott, de ez nagyon kevés. Kb csak Crosby-t lehet dícsérni a két leütött passza miatt és a fumble force miatt. Ferrell megint nulla volt. Key-t csak integetni láttam a pályán. Mauro-nak volt egy-két jó megmozdulása. Ezzel egy QB-t sem fogunk zavarba hozni.
Bruce
meg amúgy is London, nem tudunk ott meccselni. Egy meccs van, amit fixen kivettem idén lossnak, az a Bears Londonban. Fel sem fogom magam baszni jövőhéten ezen. (6-10/8-8 lesz a szezon szerintem)

Nekünk lehet tényleg egy 3-4 DC kéne. Key, Crosby egyszerűen nem 4-3 DE-k, Ferrell is súlytalan jelenleg. Ami még kihívás az a 3. negyed. Ez szerintem coaching, adjustment, amiben előre kéne lépni. Ma az 1. félidő pöpec volt, a 4. negyedben hozta a csapat a kötelezőt a 3 flaget leszámítva. Azt gondolom középcsapat vagyunk jelenleg, megcsapjuk a Colts/Broncos szintet, de még nincs esélyünk conteredek ellen. (KC/Vikes) lesz ez jobb is.


btw, Jacobs elit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Burfickt miatt megy a hiszti.
Ezt a sok nyekergő hisztist
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Lehet Backup QB ellen megyünk jövő héten...
skat
az baj, Turbo volt az esélyünk arra a meccsre.
Amadeus
Pont ezt akartam írni, de egyébként nekünk a Cicago ellen sztem semmi esélyünk, irányító ide vagy oda.

Most is nulla volt szinte a pass rush. Igaz Mayowa nem játszott, de ez nagyon kevés. Kb csak Crosby-t lehet dícsérni a két leütött passza miatt és a fumble force miatt. Ferrell megint nulla volt. Key-t csak integetni láttam a pályán. Mauro-nak volt egy-két jó megmozdulása. Ezzel egy QB-t sem fogunk zavarba hozni.
Bruce
Meg ugye kérdés , hogy Burficttel mi lesz...

Szerkesztette: skat
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Lehet Backup QB ellen megyünk jövő héten...
skat
az baj, Turbo volt az esélyünk arra a meccsre.
Amadeus
Pont ezt akartam írni, de egyébként nekünk a Cicago ellen sztem semmi esélyünk, irányító ide vagy oda.

Most is nulla volt szinte a pass rush. Igaz Mayowa nem játszott, de ez nagyon kevés. Kb csak Crosby-t lehet dícsérni a két leütött passza miatt és a fumble force miatt. Ferrell megint nulla volt. Key-t csak integetni láttam a pályán. Mauro-nak volt egy-két jó megmozdulása. Ezzel egy QB-t sem fogunk zavarba hozni.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Lehet Backup QB ellen megyünk jövő héten...
skat
az baj, Turbo volt az esélyünk arra a meccsre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Lehet Backup QB ellen megyünk jövő héten...
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Akkor most mi van szar Chucky vagy nem szar Chucky? 😊
dande
Szerintem nem változott semmi, az első két drive volt jó, de most a védelem is jól tolta az elején, így futni kellett a Coltsnak az eredmény után.
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Akkor most mi van szar Chucky vagy nem szar Chucky? 😊
dande
Szar. A 2. Félidőben megint majdnem elengedtük... A félidőben nem tudom mi folyik az öltözőben...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most mi van szar Chucky vagy nem szar Chucky? 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
W az W 🖤
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
2-2, jól ment az offense leszámítva a 3 false startot abban a driveban, és végre láttunk valamit a védelemtől.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Oszika86 Las Vegas Raiders 1
Végre nyertünk idegenbe 😀
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
 www.youtube.com/watch?v=lGakLw_deQU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3hHxPLHvjrOLKtocMqOTtz0Nw7p4tMtnxClKG8I2r-gfXgXpjFW4wdwyU
Surda
ezt néztem én is
Amadeus
Mit szűrsz le belőle?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
 www.youtube.com/watch?v=lGakLw_deQU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3hHxPLHvjrOLKtocMqOTtz0Nw7p4tMtnxClKG8I2r-gfXgXpjFW4wdwyU
Surda
ezt néztem én is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
 www.youtube.com/watch?v=lGakLw_deQU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3hHxPLHvjrOLKtocMqOTtz0Nw7p4tMtnxClKG8I2r-gfXgXpjFW4wdwyU
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Ugye nincs esélye, hogy megszivasson még ez is?ekkora patkány nincs a világon,bocsi a szóhasználatért de ez most nagyon felbaszott...
 nflhu.blog.hu/2019/09/28/antonio_brown_vissza_akarja_szerezni_a_raiders-tol_a_30_millio_dollarjat
skat
Esélytelen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Ugye nincs esélye, hogy megszivasson még ez is?ekkora patkány nincs a világon,bocsi a szóhasználatért de ez most nagyon felbaszott...
 nflhu.blog.hu/2019/09/28/antonio_brown_vissza_akarja_szerezni_a_raiders-tol_a_30_millio_dollarjat

Szerkesztette: skat
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
azt, hogy Guenther ekkora flop lesz szerintem kevesen látták előre. Én pl egyáltalán nem.
Amadeus
Pechedre, viszont te nem kapsz 100 milliot, hogy nem tudtad. 😀
ulpianus
utálok tévedni, de ennyi pénzért szívesen bármikor.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
azt, hogy Guenther ekkora flop lesz szerintem kevesen látták előre. Én pl egyáltalán nem.
Amadeus
Pechedre, viszont te nem kapsz 100 milliot, hogy nem tudtad. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Ha én egy zseni O szaki vagyok kellene látnom ki a zseni D szaki nem? Főleg, hogy bejárásom van a csapatokhoz és mondjuk tudhatom mennyi beleszólása van M.Lewisnak a védelembe...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Képes rendszerben gondolkodni még mindig. Azért aki idén az offensebe jött ember, az mind rendszerbe jött, nem ad hoc igazolás volt. Én 2 dolgot látok problémát az offenseben:
- Carr az egyik. Teljesen alkalmatlan erre a playaction fake, adott esetben drop back játékra. Ahogy azt írta valamelyikőtök - talán pont te -, hogy katasztrófa a lábmunkája center alatt, ütemtelen szar passzai vannak, bepánikol és elbassza a dolgokat. Gruden ezen azzal próbált segíteni, hogy scriptelte nem csak a playeket, de jó eséllyel a no1 targetet is, amit Carr többször agyatlanul próbál read nélkül megdobni. (ld game killer INT a KC ellen, Bruce és én még beszéltük is ezt az eredménykövetőben) El lehetne menni egy shotgun/pistol féle dolog fele, csak ahhoz Carr nem elég mobilis és nem elég bátor, megkockáztatom, hogy nem is olvas elég jól hozzá védelmet. Én azt gondolom, hogy a DC story a végéhez közeledik, jövőre meg egy Tua/Love/Herbert lesz nálunk, vagy Keenum.
- Másik az, hogy lehet egy run heavy dolgot csinálni, építeni playactionre, stb, de kéne egy változatosabb playcall. Hogy ez Gruden hülyesége, vagy szimplán nem bízik Carrban a tavalyi Miami meccs óta azt nem tudom, de látványosan nincs mélységi játékunk. Btw volt erről egy Gruden kiszólás, hogy többször van hívva deep ball, csak a pályán végül nem dobja meg Carr. Szóval bármi is az igazság, ezt aligha tudjuk meg.
- Waller, Jacobs kifejezetten optimizmusra ad okot számomra.
- ami kurva nagy baj és írtam, hogy szar irányba megyünk az a defense és annak kezelése. Én elengedtem a Guenther projectet. Reméltem, hogy idén gyorsabb emberekkel, normális MLB-vel valamit előrelép a D, de jelenleg 32. a ligában ez a csapategység. Nem lehet mentség a scheme, nem lehet mentség a a sec lassúsága, ez bizony egy szar defense. Nincs nyomás, nincs elég jó cover, egyedül futás ellen dolgozik a csapat úgy ahogy. Guenther nálam azonnali cut fekete hétfőn, már amennyiben addig kihúzza. Ha labdabirtoklásra játszunk, precíz offenset akarunk, akkor bizony kell egy baszó védelem mögé. Tampában azért nyert Gruden Super Bowlt - egy Carrnál gyengébb irányítóval - mert az a védelem odabaszott. Ezt a tanulságot mondjuk lehet nem vonta le, ami sajnálatos, mert lehet ezen megy el az itteni projectje.
Amadeus
Viszem tovább a sötét vonalat:

-Milyen rendszerben képes gondolkodni? Régi, nem NFL kompatibilis rendszerben?

-Ha Carr valóban ennyire alkalmatlan ezt miért nem látta előre egy O zseni? Maradhatott volna Mack és jöhetett volna rookie QB már idén...
-Ha valóban O zseni, miért nem tudja úgy használni, hogy sikeres legyen?
-Nem hiszem, hogy bizalom kérdése az, hogy változatos jó playeket hív-e a QB-nak vagy kiszámítható gyenge playeket...
-Carr a Min ellen, ha akart se tudott volna igazán mély labdát értelmesen megdobni, mert senki nem volt üresen/megjátszható helyzetben mélyen/mély útvonalon...ez OC/playcaller feladat...

-Waller és Jacobs valóban tetszetős eddig, de pl a nagy T.Williams igazolás már annyira nem pörög...

-Védelem kapcsán én is nagyon csalódott vagyok. Sokkal többet vártam PG-től, de úgy fest nem elit DC és ebből a keretből nem tud többet kihozni. Le lehet cserélni, de nem hiszem, hogy Gruden alá jönne igazán jó DC ehhez a kerethez...

-Ami szintén frusztráló, hogy úgy fest nem csak OL coach terén nyúlt mellé a hosszú szünet és gondolkodás után, de igazán jó DC-t se talált...OC ugye súlytalan pozíció alatti, tehát mondhatjuk, hogy igen gyenge stábot tudott csak összerakni...ez volt JDR legnagyobb baja is...

-Nem hiszem, hogy rosszabb helyzetben lennénk, ha maradt volna a JDR-McKenzie duó és cseréltek volna -ig-, DC-t alatta. Itt lenne még Mack, itt lenne Cooper és simán lenne ilyen lapos csapatunk...
Rolni
azt, hogy Guenther ekkora flop lesz szerintem kevesen látták előre. Én pl egyáltalán nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?