Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Képes rendszerben gondolkodni még mindig...
Amadeus
Viszem tovább a sötét vonalat:

-Milyen rendszerben képes gondolkodni? Régi, nem NFL kompatibilis rendszerben?

-Ha Carr valóban ennyire alkalmatlan ezt miért nem látta előre egy O zseni? Maradhatott volna Mack és jöhetett volna rookie QB már idén...
-Ha valóban O zseni, miért nem tudja úgy használni, hogy sikeres legyen?
-Nem hiszem, hogy bizalom kérdése az, hogy változatos jó playeket hív-e a QB-nak vagy kiszámítható gyenge playeket...
-Carr a Min ellen, ha akart se tudott volna igazán mély labdát értelmesen megdobni, mert senki nem volt üresen/megjátszható helyzetben mélyen/mély útvonalon...ez OC/playcaller feladat...

-Waller és Jacobs valóban tetszetős eddig, de pl a nagy T.Williams igazolás már annyira nem pörög...

-Védelem kapcsán én is nagyon csalódott vagyok. Sokkal többet vártam PG-től, de úgy fest nem elit DC és ebből a keretből nem tud többet kihozni. Le lehet cserélni, de nem hiszem, hogy Gruden alá jönne igazán jó DC ehhez a kerethez...

-Ami szintén frusztráló, hogy úgy fest nem csak OL coach terén nyúlt mellé a hosszú szünet és gondolkodás után, de igazán jó DC-t se talált...OC ugye súlytalan pozíció alatti, tehát mondhatjuk, hogy igen gyenge stábot tudott csak összerakni...ez volt JDR legnagyobb baja is...

-Nem hiszem, hogy rosszabb helyzetben lennénk, ha maradt volna a JDR-McKenzie duó és cseréltek volna OC-t alatta. Itt lenne még Mack, itt lenne Cooper és simán lenne ilyen lapos csapatunk...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Vagy Mayock marad - great hire imo - és a komplett offenset kukázzuk Grudennel együtt, fiatal hc + agresszív védelem combo a 0-ról. Türelmes vagyok a Gruden projecttel, de jelenleg szar irányba megy. Más staff, más qb kell hozzá és kreativitás playcall és qb téren.
Amadeus
Mayock engem nem zavar, de nagyon nem is ragaszkodnék hozzá. Nekem a teljes tiszta lap lenne a legtisztább talán.

Nem tudom miért vagy türelmes, mert pont te is mondod, hogy szar irányba megy. Mit láttál eddig Grudentől, ami miatt türelmes tudsz maradni?
Rolni
Képes rendszerben gondolkodni még mindig. Azért aki idén az offensebe jött ember, az mind rendszerbe jött, nem ad hoc igazolás volt. Én 2 dolgot látok problémát az offenseben:
- Carr az egyik. Teljesen alkalmatlan erre a playaction fake, adott esetben drop back játékra. Ahogy azt írta valamelyikőtök - talán pont te -, hogy katasztrófa a lábmunkája center alatt, ütemtelen szar passzai vannak, bepánikol és elbassza a dolgokat. Gruden ezen azzal próbált segíteni, hogy scriptelte nem csak a playeket, de jó eséllyel a no1 targetet is, amit Carr többször agyatlanul próbál read nélkül megdobni. (ld game killer INT a KC ellen, Bruce és én még beszéltük is ezt az eredménykövetőben) El lehetne menni egy shotgun/pistol féle dolog fele, csak ahhoz Carr nem elég mobilis és nem elég bátor, megkockáztatom, hogy nem is olvas elég jól hozzá védelmet. Én azt gondolom, hogy a DC story a végéhez közeledik, jövőre meg egy Tua/Love/Herbert lesz nálunk, vagy Keenum.
- Másik az, hogy lehet egy run heavy dolgot csinálni, építeni playactionre, stb, de kéne egy változatosabb playcall. Hogy ez Gruden hülyesége, vagy szimplán nem bízik Carrban a tavalyi Miami meccs óta azt nem tudom, de látványosan nincs mélységi játékunk. Btw volt erről egy Gruden kiszólás, hogy többször van hívva deep ball, csak a pályán végül nem dobja meg Carr. Szóval bármi is az igazság, ezt aligha tudjuk meg.
- Waller, Jacobs kifejezetten optimizmusra ad okot számomra.
- ami kurva nagy baj és írtam, hogy szar irányba megyünk az a defense és annak kezelése. Én elengedtem a Guenther projectet. Reméltem, hogy idén gyorsabb emberekkel, normális MLB-vel valamit előrelép a D, de jelenleg 32. a ligában ez a csapategység. Nem lehet mentség a scheme, nem lehet mentség a a sec lassúsága, ez bizony egy szar defense. Nincs nyomás, nincs elég jó cover, egyedül futás ellen dolgozik a csapat úgy ahogy. Guenther nálam azonnali cut fekete hétfőn, már amennyiben addig kihúzza. Ha labdabirtoklásra játszunk, precíz offenset akarunk, akkor bizony kell egy baszó védelem mögé. Tampában azért nyert Gruden Super Bowlt - egy Carrnál gyengébb irányítóval - mert az a védelem odabaszott. Ezt a tanulságot mondjuk lehet nem vonta le, ami sajnálatos, mert lehet ezen megy el az itteni projectje.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Vagy Mayock marad - great hire imo - és a komplett offenset kukázzuk Grudennel együtt, fiatal hc + agresszív védelem combo a 0-ról. Türelmes vagyok a Gruden projecttel, de jelenleg szar irányba megy. Más staff, más qb kell hozzá és kreativitás playcall és qb téren.
Amadeus
Ez Mark Davis anyagi helyzete és Gruden szerződése miatt szvsz irreális.
empty taxi
meglepődnék ha egy 10 éves szerződésben nem lenne valami eredménytelenséggel összefüggő kilépési záradék
gordon
El tudom képzelni, de nem hinném h már 2 idény után alkalmazható.
empty taxi
én csak úgy tudom elképzelni ezt a 10 éves szerződést, hogy 2-3 évente vállnak garantálttá benne összegek, tehát max 1-2 évnyi pénzt kéne kifizetni. Ha 10 éves fully garanteed szerződés, akkor nem való Davis kezébe egy NFL franchise...
Black_Adder
Véleményem szerint régen el kellett volna adnia a franchise-t.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Vagy Mayock marad - great hire imo - és a komplett offenset kukázzuk Grudennel együtt, fiatal hc + agresszív védelem combo a 0-ról. Türelmes vagyok a Gruden projecttel, de jelenleg szar irányba megy. Más staff, más qb kell hozzá és kreativitás playcall és qb téren.
Amadeus
Ez Mark Davis anyagi helyzete és Gruden szerződése miatt szvsz irreális.
empty taxi
meglepődnék ha egy 10 éves szerződésben nem lenne valami eredménytelenséggel összefüggő kilépési záradék
gordon
El tudom képzelni, de nem hinném h már 2 idény után alkalmazható.
empty taxi
én csak úgy tudom elképzelni ezt a 10 éves szerződést, hogy 2-3 évente vállnak garantálttá benne összegek, tehát max 1-2 évnyi pénzt kéne kifizetni. Ha 10 éves fully garanteed szerződés, akkor nem való Davis kezébe egy NFL franchise...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Vagy Mayock marad - great hire imo - és a komplett offenset kukázzuk Grudennel együtt, fiatal hc + agresszív védelem combo a 0-ról. Türelmes vagyok a Gruden projecttel, de jelenleg szar irányba megy. Más staff, más qb kell hozzá és kreativitás playcall és qb téren.
Amadeus
Ez Mark Davis anyagi helyzete és Gruden szerződése miatt szvsz irreális.
empty taxi
meglepődnék ha egy 10 éves szerződésben nem lenne valami eredménytelenséggel összefüggő kilépési záradék
gordon
El tudom képzelni, de nem hinném h már 2 idény után alkalmazható.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Vagy Mayock marad - great hire imo - és a komplett offenset kukázzuk Grudennel együtt, fiatal hc + agresszív védelem combo a 0-ról. Türelmes vagyok a Gruden projecttel, de jelenleg szar irányba megy. Más staff, más qb kell hozzá és kreativitás playcall és qb téren.
Amadeus
Ez Mark Davis anyagi helyzete és Gruden szerződése miatt szvsz irreális.
empty taxi
meglepődnék ha egy 10 éves szerződésben nem lenne valami eredménytelenséggel összefüggő kilépési záradék

Szerkesztette: gordon
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Tényleg, a draft az papíron kinek a produkciója volt?
gabokocka
Ha bejönnek a választások, akkor közösen, ha nem, akkor Mayock-é.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Tényleg, a draft az papíron kinek a produkciója volt?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Vagy Mayock marad - great hire imo - és a komplett offenset kukázzuk Grudennel együtt, fiatal hc + agresszív védelem combo a 0-ról. Türelmes vagyok a Gruden projecttel, de jelenleg szar irányba megy. Más staff, más qb kell hozzá és kreativitás playcall és qb téren.
Amadeus
Ez Mark Davis anyagi helyzete és Gruden szerződése miatt szvsz irreális.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Vagy Mayock marad - great hire imo - és a komplett offenset kukázzuk Grudennel együtt, fiatal hc + agresszív védelem combo a 0-ról. Türelmes vagyok a Gruden projecttel, de jelenleg szar irányba megy. Más staff, más qb kell hozzá és kreativitás playcall és qb téren.
Amadeus
Mayock engem nem zavar, de nagyon nem is ragaszkodnék hozzá. Nekem a teljes tiszta lap lenne a legtisztább talán.

Nem tudom miért vagy türelmes, mert pont te is mondod, hogy szar irányba megy. Mit láttál eddig Grudentől, ami miatt türelmes tudsz maradni?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Én továbbra is hiszek Carr-ba, ha egyszer elmegy, akkor BB tuti elviszi Brady mögé backupnak. McVay meg tudta oldani Goff-al, nekünk is meg kellene tudni oldani.
Részben szarok a playcall-ok, de ahogy az egyik cikkben is volt a Vikes meccs kapcsán:
Carr wasn’t missing many opportunities downfield on Sunday – and plenty of the short throws were by design. If anything, Gruden’s gameplan could have used a little critiquing against the Vikings.
Ami meg a másikba volt, hogy a playcall predictible...
Mindkettő coaching hiba. Az O fal jónak tűnik, mert Carr 2,3 sec alatt szabadul a labdától, de ennyi idő csak a rövid passzos játékra elég.
Nem látom a kiutat, mondanám, hogy majd jobb lesz és fejlődnek, de elsősorban a playbookot kéne az O erősségeire szabni és kevésbé kiszámíthatónak lenni.

A pats és a chiefs pont ebben jó. Noname arcokat hoznak 4-6 körökben és 3 év alatt olyan playert nevelnek belőlük, hogy beszarás
Pari
Az a baj, hogy annyira egymástól függenek ezek a dolgok, hogy mi mezei nézők, fotelszakértők, nem tudjuk megítélni, hogy ki a ludas. Nekem van egy olyan érzésem, hogy mind edzői, mind játékos oldalról van hiba és ez okozza sokszor azt a kilátástalanságot, ami jellemzi a meccseinket.

Egy jó irányító jellemzője az, hogy nehezebb szituációkban tud pluszt adni az offense-nek egy-egy jó megoldással. Ez 2016-ban megvolt Carr-ban, de azóta nem látszik.

Szóval nem is kell temetni Carr-t, de valami elmozdulás kell erről a nihillről. Mert most mindenkire lehet mutogatni, de kiderülni megint nem fog semmi számunkra.

Én Gruden-ben is csalódtam és Carr-ben is egyelőre, vagy csak egyszerűen nagy volt a várakozásom az idei szezonra, a hard knocks és az első győzelem meg még csak fokozta a várakozásokat. A Vikings elleni vereség nagysága és milyensége láttán túl nagy volt a pofáraesés.
Bruce
Meglátásom szerint Grudennek Carrnál arra kellene törekednie, hogy ne játsszon emlékezetből. Pre snapben egész jól működik és az sem lehet véletlen, hogy a scriptelt játékokat végigviszi szinte hibátlanul.

Post snap azonban véleményem szerint átlag alatti. Nem reagál a def mozgásokra, áthívásokra és simán becsapdázzák, a fejjel széteséssel együtt jön a pánik és szétesik a mechanikája is. Carr eldönti pre snap, hogy mi lesz a játék és az lesz, kész. Pont ezért is igaz az, amit írtál, hogy LOS-tól távolabb kellene játszatni és opciós útvonalakat adni neki, vagy én Jacobssal simán többet nyomatnám az RPO-t.

Gruden azonban sztem begyöpösödött és nem hajlandó engedni abból, hogy a QB-ja legyen kézivezérelt és futtassa a rendszert. Különben pedig az opciós routokat és az ütemezést be is kell gyakorolni orrvérzésig. Antonio Brownnal ez mestermunka lehetett volna - de szerintem mindenki látta, hogy a srác már Hollywood.

(Pl.: McVay mostanában sokkal többet elengedi Goff-ot - gyakorlatilag a D-jük keménysége és a schedule miatt belefér nekik egy kis kísérletezés - és bár fejlődött egyénileg, de ott is látszik, hogy mik a limitáltságok, többek között ezért is döcög pl a Rams O.)

Szerk: Különben mondtam anno, hogy Gruden rosszul draftol, de ezt Mayocknak illene ellensúlyoznia, ha valóban igazi, saját felelősségű GM lenne és nem egy beosztott. Grudennek itt kellene szerintem leginkább átadni a stafétát és hagynia dolgozni Mike-ot.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Én továbbra is hiszek Carr-ba, ha egyszer elmegy, akkor BB tuti elviszi Brady mögé backupnak. McVay meg tudta oldani Goff-al, nekünk is meg kellene tudni oldani.
Részben szarok a playcall-ok, de ahogy az egyik cikkben is volt a Vikes meccs kapcsán:
Carr wasn’t missing many opportunities downfield on Sunday – and plenty of the short throws were by design. If anything, Gruden’s gameplan could have used a little critiquing against the Vikings.
Ami meg a másikba volt, hogy a playcall predictible...
Mindkettő coaching hiba. Az O fal jónak tűnik, mert Carr 2,3 sec alatt szabadul a labdától, de ennyi idő csak a rövid passzos játékra elég.
Nem látom a kiutat, mondanám, hogy majd jobb lesz és fejlődnek, de elsősorban a playbookot kéne az O erősségeire szabni és kevésbé kiszámíthatónak lenni.

A pats és a chiefs pont ebben jó. Noname arcokat hoznak 4-6 körökben és 3 év alatt olyan playert nevelnek belőlük, hogy beszarás
Pari
Az a baj, hogy annyira egymástól függenek ezek a dolgok, hogy mi mezei nézők, fotelszakértők, nem tudjuk megítélni, hogy ki a ludas. Nekem van egy olyan érzésem, hogy mind edzői, mind játékos oldalról van hiba és ez okozza sokszor azt a kilátástalanságot, ami jellemzi a meccseinket.

Egy jó irányító jellemzője az, hogy nehezebb szituációkban tud pluszt adni az offense-nek egy-egy jó megoldással. Ez 2016-ban megvolt Carr-ban, de azóta nem látszik.

Szóval nem is kell temetni Carr-t, de valami elmozdulás kell erről a nihillről. Mert most mindenkire lehet mutogatni, de kiderülni megint nem fog semmi számunkra.

Én Gruden-ben is csalódtam és Carr-ben is egyelőre, vagy csak egyszerűen nagy volt a várakozásom az idei szezonra, a hard knocks és az első győzelem meg még csak fokozta a várakozásokat. A Vikings elleni vereség nagysága és milyensége láttán túl nagy volt a pofáraesés.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Én továbbra is hiszek Carr-ba, ha egyszer elmegy, akkor BB tuti elviszi Brady mögé backupnak. McVay meg tudta oldani Goff-al, nekünk is meg kellene tudni oldani.
Részben szarok a playcall-ok, de ahogy az egyik cikkben is volt a Vikes meccs kapcsán:
Carr wasn’t missing many opportunities downfield on Sunday – and plenty of the short throws were by design. If anything, Gruden’s gameplan could have used a little critiquing against the Vikings.
Ami meg a másikba volt, hogy a playcall predictible...
Mindkettő coaching hiba. Az O fal jónak tűnik, mert Carr 2,3 sec alatt szabadul a labdától, de ennyi idő csak a rövid passzos játékra elég.
Nem látom a kiutat, mondanám, hogy majd jobb lesz és fejlődnek, de elsősorban a playbookot kéne az O erősségeire szabni és kevésbé kiszámíthatónak lenni.

A pats és a chiefs pont ebben jó. Noname arcokat hoznak 4-6 körökben és 3 év alatt olyan playert nevelnek belőlük, hogy beszarás
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Middlekauff írt egy cikket, amiben pont szt fejtegeti, amit én is írtam nemrég...nem látható Gruden kapcsán az az offensive zsenialitás, ami miatt az ember pozitív tud maradni gyenge szezon, gyenge eredmény, gyenge védelem mellett is, mint pl. a 49ers Kis Shanny-vel.

Nincs Grudennek olyan meccse, amit szét lehetne elemezni, dícsérni, nem tud elkapókat szépen konstans üresre sémázni, nem átütő a playcall, nem tudja Carr-t megsegíteni gameplannel, playcallal, amikor szenved.

Ez pedig bazi nagy gond.

Vic Tafur pedig közben egyre sűrűbben használja az emotional franchise jelzőt Gruden kapcsán és azt is leírta már, hogy van némi törés a Gruden-Mayock kapcsolatban az AB ügy miatt/óta. Tafur azt is leírta, hogy amikor emotional franchise-ról beszél abban nincs benne Mayock, csak Gruden.

Érzelmi döntéseket hoz, egóból dolgozik...Mack trade, Cooper trade, WR trade-ek, kivágások...nem racionális alapon dolgozik és úgy fest Mayock ezt próbálja ellensúlyozni, de végső soron Gruden a mindent eldöntő emberünk, MM neki dolgozik ergó...

Ott tartunk továbbra is, hogy Gruden a GM folyton keresztbe tesz Gruden a HC-nek, aki mellesleg nem túl jó ebben a playcaller HC szerepben és inkább segítség kéne a GM-től nem hátráltatás.

Komolyan azt gondolom, hogy az lehet esetleg megoldás, ha robban a Redskins stáb és érkezik alá Callahan és Jay, akik kapnak esetleg nagyobb teret, mint az Olson-Cable páros és sikerül az O-t sínre tenni, Gruden meg lehet HC/motivátor...csak ezért meg sok a 10év/100M, de ez már főleg MD baja...
Rolni
Vagy Mayock marad - great hire imo - és a komplett offenset kukázzuk Grudennel együtt, fiatal hc + agresszív védelem combo a 0-ról. Türelmes vagyok a Gruden projecttel, de jelenleg szar irányba megy. Más staff, más qb kell hozzá és kreativitás playcall és qb téren.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Middlekauff írt egy cikket, amiben pont szt fejtegeti, amit én is írtam nemrég...nem látható Gruden kapcsán az az offensive zsenialitás, ami miatt az ember pozitív tud maradni gyenge szezon, gyenge eredmény, gyenge védelem mellett is, mint pl. a 49ers Kis Shanny-vel.

Nincs Grudennek olyan meccse, amit szét lehetne elemezni, dícsérni, nem tud elkapókat szépen konstans üresre sémázni, nem átütő a playcall, nem tudja Carr-t megsegíteni gameplannel, playcallal, amikor szenved.

Ez pedig bazi nagy gond.

Vic Tafur pedig közben egyre sűrűbben használja az emotional franchise jelzőt Gruden kapcsán és azt is leírta már, hogy van némi törés a Gruden-Mayock kapcsolatban az AB ügy miatt/óta. Tafur azt is leírta, hogy amikor emotional franchise-ról beszél abban nincs benne Mayock, csak Gruden.

Érzelmi döntéseket hoz, egóból dolgozik...Mack trade, Cooper trade, WR trade-ek, kivágások...nem racionális alapon dolgozik és úgy fest Mayock ezt próbálja ellensúlyozni, de végső soron Gruden a mindent eldöntő emberünk, MM neki dolgozik ergó...

Ott tartunk továbbra is, hogy Gruden a GM folyton keresztbe tesz Gruden a HC-nek, aki mellesleg nem túl jó ebben a playcaller HC szerepben és inkább segítség kéne a GM-től nem hátráltatás.

Komolyan azt gondolom, hogy az lehet esetleg megoldás, ha robban a Redskins stáb és érkezik alá Callahan és Jay, akik kapnak esetleg nagyobb teret, mint az Olson-Cable páros és sikerül az O-t sínre tenni, Gruden meg lehet HC/motivátor...csak ezért meg sok a 10év/100M, de ez már főleg MD baja...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Én így javítanám át a mondandódat.

Ferrel jó játékos lesz, csak nem a Raiders-nél 1/4 értékű. De ezt már tudta mindenki a draft előtt is. Megbízható erős oldali DE, aki hoz majd 6-8 sacket évenként és fogja a futást.
gabokocka
Bruce
Erre jó esély van, mivel Ti gondolom nem fogtok vele hosszabbítani, máshol meg fasza stabil kezdő lesz.

Amúgy az is megér egy misét, hogy a három első körös pickből jött egy RB, egy S és egy alacsony plafonnal bíró DE. Nem biztos, hogy ezek a legfontosabb posztok a mai fociban és egyikük sem tűnik posztja korszakos tehetségének...
gabokocka
Egyszerűen nem értenek hozzá. Majd 8 év múlva az új GM/HC páros megoldja.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/PFF/status/1176470340245098496?s=09
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Én így javítanám át a mondandódat.

Ferrel jó játékos lesz, csak nem a Raiders-nél 1/4 értékű. De ezt már tudta mindenki a draft előtt is. Megbízható erős oldali DE, aki hoz majd 6-8 sacket évenként és fogja a futást.
gabokocka
Bruce
Erre jó esély van, mivel Ti gondolom nem fogtok vele hosszabbítani, máshol meg fasza stabil kezdő lesz.

Amúgy az is megér egy misét, hogy a három első körös pickből jött egy RB, egy S és egy alacsony plafonnal bíró DE. Nem biztos, hogy ezek a legfontosabb posztok a mai fociban és egyikük sem tűnik posztja korszakos tehetségének...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
 www.12up.com/posts/raiders-cut-veteran-wr-ryan-grant-and-add-lb-justin-phillips-to-active-roster-01dnmsx6zst3/partners/40920?fbclid=IwAR1__BpfIeuQvVmZObq77aHntTQTieXcuWPEjEgGPMoRCs2Chgiyq54wrUI
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Én így javítanám át a mondandódat.

Ferrel jó játékos lesz, csak nem a Raiders-nél 1/4 értékű. De ezt már tudta mindenki a draft előtt is. Megbízható erős oldali DE, aki hoz majd 6-8 sacket évenként és fogja a futást.
gabokocka
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Szerdai edzés

Limitáltak:
Trent Brown
Vontaze Burfict
Nicholas Morrow
Kyle Wilber

Nem edzettek
Gabe Jackson
Dwayne Harris

Az LB sorunk teljes gatya. Lee ugye ment IR-re. Ezért jött Dakota Allen is és felszedtük Justin Phillips-et a practice squadról. Mondjuk sajnálom hogy Cabinda nem tér vissza.
Ryan Grant-et pedig elküldtük.
Bruce
Elnézve Ferrellt White kellett volna
Amadeus
Jó azért srácok egy rookie DL embert egy igen gyenge DL-ben azért ne 3 meccs után írjunk már le...
Rolni
Sajnos kicsi a minta, de kicsi a teljesítmény is. Folyamatosan azt várjuk mindenkitől (kezdve Carr-től, illetve legfőképpen az új játékosoktól Kolton Miller, Conley, PJ Hall, Hurst, Key, de sorolhatnám), hogy majd fejlődik. Nem tudom ki írta korábban itt - talán Pari -, hogy eddig még szinte senkinél nem jött be ez a fejlődés kérdése pozitív irányban.
Mitől lenne jobb Ferrell? A társak sem lesznek jobbak sajnos és úgy gondolom, hogy nagyon nagy fejlődést ezen a területen tőle sem remélhetünk a korábbiakból kiindulva.

Már azon az állásponton vagyok, hogy jobb lett volna tavaly egy teljes restartot venni és Carr-t is eladni a picsába, aztán két-három szezonunk lett volna fiatalokból valamit kezdeni. De egyébként meg ha a playekkel is baj van, akkor mindegy ki játszik a labda mögött, jobb nem lesz.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Ferrel jó játékos lesz, csak nem 1/4 értékű. De ezt már tudta mindenki a draft előtt is. Megbízható erős oldali DE, aki hoz majd 6-8 sacket évenként és fogja a futást.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Szerdai edzés

Limitáltak:
Trent Brown
Vontaze Burfict
Nicholas Morrow
Kyle Wilber

Nem edzettek
Gabe Jackson
Dwayne Harris

Az LB sorunk teljes gatya. Lee ugye ment IR-re. Ezért jött Dakota Allen is és felszedtük Justin Phillips-et a practice squadról. Mondjuk sajnálom hogy Cabinda nem tér vissza.
Ryan Grant-et pedig elküldtük.
Bruce
Elnézve Ferrellt White kellett volna
Amadeus
Jó azért srácok egy rookie DL embert egy igen gyenge DL-ben azért ne 3 meccs után írjunk már le...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Rolni!

Mikent érted, Hogy Carr spread rendszerbe valo QB?
ulpianus
Amióta az NFL-be érkezett egyszer volt kimondottan sikeres. Amikor Musgrave sokat dolgoztatta shotgun-ból és több 3-4 WR-es felállással operáltunk. Ha jól rémlik egyetemen is spread QB volt Ő.

Ehhez a WC alapú, C mögüli játékhoz nincs meg a konzisztens lábmunkája, nem tudja kezelni a nyomást.

Olyan offenseben tudna szerintem sikeres lenni, ahol bőven a LOS mögül dolgozhatna, végig nézhetné a védelmet és lenne több célpont akik közül tudna gyorsan választani. Ez a C mögül hátra mozgás, esetleg play action a védelemnek teljesen háttal nem megy neki. Ahogy kicsit is nyomják elkezd kapkodni...talán egy spread rendszerben lassabban érnének oda hozzá vagy legalább nem pánikolna annyira, mert látná végig a védelmet.

Ebben a mostani rendszerben sokkal jobb WR-ek kellenének neki, mert megint ott tartunk, hogy nem igen tud senki elszakadni és Ő meg nem hajlandó/mer várni arra amíg hosszabb route-ból lesz vmi. Csak ugye egy fr.QB-nak épp, hogy feljavítania kéne pl a WR egységet és nem fordítva...
A másik opció egy olyan OC/HC lenne, aki képes az elkapóit üres helyekre mozgatni folyamatosan...érdekes, de szerintem Carr pl. remekül illenne Reid rendszerében...nem Mahomes lenne, de egy jó A.Smith-et simán csinálna belőle Reid. Csak ugye nekünk Gruden van...

Aki most éppen az espn cikkben magyarázza a bizonyítványát...kíváncsi vagyok mikor unja meg a folyamatos magyarázkodást...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0916%2Fr598757_2_1296x729_16-9.jpg
Gruden defends Carr: AB's exit impacted offense
Raiders coach Jon Gruden defended Derek Carr, saying the quarterback has done some good things: "I'm not going to put it all on Derek."