Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kurva nehéz türelmesnek lenni.
Amadeus
Ó, tudoménazt. 😀 Tavaly volt még Luckunk, és volt már Ballard is egy bő éve, tudtuk azt mondani, hogy ha csak egy NFL szintet megütő csapatot pályára tudunk tenni, akkor is nyerünk meccseket. Ebből lett egy 1:5-ös indulás. És akkor már 2 éve vártunk. Aztán beindultunk, hurrá. Csak azért, hogy idén Luck közölje, hogy szevasztok. 😕

Ezért is írtam, hogy ha nehéz várni, akkor segít ha az ember picit "elengedi" arra az időre. És csak élvezi, mint egy 12 hónapos show-t. Persze azt is tudom, hogy ezt nem lehet egy gombbal csak úgy egyszerűen átkapcsolni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Hát, az eredményesség nem szívderítő (legalábbis egyelőre), de szerintem kevés érdekesebb csapat van jelenleg az NFL-ben a Raidersnél. A Vegasba költözés, Gruden, Mayock, Carr, stb. Plusz erre jött még rá az AB sztori, ami ugyan negatív történet, de olvasnivalót, beszélnivalót bőven adott.

Legyen bármi is ennek a kísérletnek a vége, ezt a kísérletet nem 2019-re hegyezték ki, hanem 2020 (talán még inkább 2021) és beyond. Addig nincs értelme bedobnotok a törölközőt, egyszerűen türelem kell. És közben 12 hónapra megvan a program, mert az egész évnek mindig van olyan eseménye, ami valamiért érdekes. Ez is valami. Sőt, nekem pl. már lassan többet jelent (jobban érdekel), mint az, hogy januárban pár hétig tudok-e még szurkolni vagy sem.
peterk2005
tartom a Gruden project kapcsán amit leírtam annak idején: 4 évet adok ennek, mert nagyon mélyről indultunk, általában 3 év kell egy korrekt történethez. PO szintű csapat kell 21-re. Ez nem lehetetlen, de sürgősen el kell kezdeni egy PO kaliberű defense összerakását. Az offense nekem kicsit olyan, hogy "nem lenne rossz, de valami nincs meg" amitől jó lenne. Lehet egy konzisztens QB játék hiányzik, vagy egy QB, akiben bízik a staff. Írják kint, hogy a scriptelt gameplan és ez a max protect történet, amit a Vikes ellen produkáltunk, az azért volt, mert nem bíznak abban, hogy Carr egy elit pass rush ellen megállja a helyét.
Kurva nehéz türelmesnek lenni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Hát, az eredményesség nem szívderítő (legalábbis egyelőre), de szerintem kevés érdekesebb csapat van jelenleg az NFL-ben a Raidersnél. A Vegasba költözés, Gruden, Mayock, Carr, stb. Plusz erre jött még rá az AB sztori, ami ugyan negatív történet, de olvasnivalót, beszélnivalót bőven adott.

Legyen bármi is ennek a kísérletnek a vége, ezt a kísérletet nem 2019-re hegyezték ki, hanem 2020 (talán még inkább 2021) és beyond. Addig nincs értelme bedobnotok a törölközőt, egyszerűen türelem kell. És közben 12 hónapra megvan a program, mert az egész évnek mindig van olyan eseménye, ami valamiért érdekes. Ez is valami. Sőt, nekem pl. már lassan többet jelent (jobban érdekel), mint az, hogy januárban pár hétig tudok-e még szurkolni vagy sem.
peterk2005
Oké, csak most úgy néz ki, hogy a Denver meccs kivétel volt és a tavalyihoz képest szinte semmi fejlődés nem látszik azon kívül, hogy más szám és név van a mezek hátán.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, az eredményesség nem szívderítő (legalábbis egyelőre), de szerintem kevés érdekesebb csapat van jelenleg az NFL-ben a Raidersnél. A Vegasba költözés, Gruden, Mayock, Carr, stb. Plusz erre jött még rá az AB sztori, ami ugyan negatív történet, de olvasnivalót, beszélnivalót bőven adott.

Legyen bármi is ennek a kísérletnek a vége, ezt a kísérletet nem 2019-re hegyezték ki, hanem 2020 (talán még inkább 2021) és beyond. Addig nincs értelme bedobnotok a törölközőt, egyszerűen türelem kell. És közben 12 hónapra megvan a program, mert az egész évnek mindig van olyan eseménye, ami valamiért érdekes. Ez is valami. Sőt, nekem pl. már lassan többet jelent (jobban érdekel), mint az, hogy januárban pár hétig tudok-e még szurkolni vagy sem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Gabe a héten még nem fog edzeni valószínűleg, de a jövő héten már jó esély van rá. Szerintem a játékára majd csak a bye week után kerül sor, de aztán lehet már Londonban is játszik.
Nem mintha sokat számítana.

Egyébként olyan egykedvű vagyok a Raiders miatt. Sajnálom hogy semmi nem jön össze nekünk.
Bruce
egy jó társaság azért itt összejött. Ez is valami.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Gabe a héten még nem fog edzeni valószínűleg, de a jövő héten már jó esély van rá. Szerintem a játékára majd csak a bye week után kerül sor, de aztán lehet már Londonban is játszik.
Nem mintha sokat számítana.

Egyébként olyan egykedvű vagyok a Raiders miatt. Sajnálom hogy semmi nem jön össze nekünk.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A LB Dakota Allen a fedélzeten a Rams practice squadból. Last Chance U alum (2. évad).Fel is tűnik az előzeteseben.
 www.youtube.com/watch?v=c3aIdhWe8NE
A doku-realityben NAGYON szimpi volt személyiségre is, és talán a legjobb játékos is abban az évadban. Az EMCC-s szezon előtt a Texas Techre járt, betörés gyanúja miatt küldték el, de mindent elmond, hogy a Texas Tech 1 év után visszavette és talán a csapat legjobb védője volt 2 évig (a junior évében mindenképp). Jó kis középső LB.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Rólam leesett a rózsaszín szemüveg srácok! Eltörött és így már visszatenni se tudom.

Gruden nem tudom bánja-e már, hogy visszatért, de én biztosan. Nem offensive genius O csak egy megöregedett bohóc. Semmit nem mutat az O, amire azt lehetne mondani, hogy wow tessék itt látszik, hogy Gruden vágja!

Carr nem képes szintet lépni, a kérdés annyi, hogy év végén el küldjük-e vagy Gruden még egy évig küzd vele. Sajnálom baromira, de egyszerűen nem megy neki...lehet egy bazi erős routeren, remek O edzővel jó QB lesz/lehetne, de ide kevés.

RB és TE poszt korrekt, de a WR egység már necces. Lehet itt AB-zni, de egyfelől Gruden annál is nagyobb ókor, mint gondolom, ha valóban rá hegyezte ki a teljes tervet, másfelől egy rendes QB-OC páros tudna bőven ezzel a WR egységgel "főzni" a meglévő RB és TE keret mellett.

OL egy meccsen volt jó. Cable továbbra is mehet a fenébe részemről. Nem lesz itt rendes fal, amíg itt van. Ha Gruden nem küldi el szezon végén, nem tudom miket fogok írni...

A védelem és PG is csalódás, mondjuk bazi sokat töltenek pályán a töketlen Ő miatt és így hullák. Meg hullanak, mint a legyek...mi van a tréning/erőnléti staffal?? Ja ott is van 1 Gruden...

Nem lesz így csapat Vegasban sem...legalábbis nem egyhamar...
Rolni
Csak neked, csak ilyen alkalmakra...
 www.youtube.com/watch?v=LbQSzs11euk
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Mivel mutatott Gruden többet, mint PG?

Sztem zsák, meg a foltja...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
 twitter.com/VicTafur/status/1175886280980221952

Nem tudom, hogy Gruden vagy MD rögeszméje a "fix the Carr", de ideje elengedni. Max prot blockinggal senkit nem fogunk megverni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Rólam leesett a rózsaszín szemüveg srácok! Eltörött és így már visszatenni se tudom.

Gruden nem tudom bánja-e már, hogy visszatért, de én biztosan. Nem offensive genius O csak egy megöregedett bohóc. Semmit nem mutat az O, amire azt lehetne mondani, hogy wow tessék itt látszik, hogy Gruden vágja!

Carr nem képes szintet lépni, a kérdés annyi, hogy év végén el küldjük-e vagy Gruden még egy évig küzd vele. Sajnálom baromira, de egyszerűen nem megy neki...lehet egy bazi erős routeren, remek O edzővel jó QB lesz/lehetne, de ide kevés.

RB és TE poszt korrekt, de a WR egység már necces. Lehet itt AB-zni, de egyfelől Gruden annál is nagyobb ókor, mint gondolom, ha valóban rá hegyezte ki a teljes tervet, másfelől egy rendes QB-OC páros tudna bőven ezzel a WR egységgel "főzni" a meglévő RB és TE keret mellett.

OL egy meccsen volt jó. Cable továbbra is mehet a fenébe részemről. Nem lesz itt rendes fal, amíg itt van. Ha Gruden nem küldi el szezon végén, nem tudom miket fogok írni...

A védelem és PG is csalódás, mondjuk bazi sokat töltenek pályán a töketlen Ő miatt és így hullák. Meg hullanak, mint a legyek...mi van a tréning/erőnléti staffal?? Ja ott is van 1 Gruden...

Nem lesz így csapat Vegasban sem...legalábbis nem egyhamar...
Rolni
a védelem katasztrófa, ott egyre jobban szorgalmazok egy radikális lépést.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Rólam leesett a rózsaszín szemüveg srácok! Eltörött és így már visszatenni se tudom.

Gruden nem tudom bánja-e már, hogy visszatért, de én biztosan. Nem offensive genius O csak egy megöregedett bohóc. Semmit nem mutat az O, amire azt lehetne mondani, hogy wow tessék itt látszik, hogy Gruden vágja!

Carr nem képes szintet lépni, a kérdés annyi, hogy év végén el küldjük-e vagy Gruden még egy évig küzd vele. Sajnálom baromira, de egyszerűen nem megy neki...lehet egy bazi erős routeren, remek O edzővel jó QB lesz/lehetne, de ide kevés.

RB és TE poszt korrekt, de a WR egység már necces. Lehet itt AB-zni, de egyfelől Gruden annál is nagyobb ókor, mint gondolom, ha valóban rá hegyezte ki a teljes tervet, másfelől egy rendes QB-OC páros tudna bőven ezzel a WR egységgel "főzni" a meglévő RB és TE keret mellett.

OL egy meccsen volt jó. Cable továbbra is mehet a fenébe részemről. Nem lesz itt rendes fal, amíg itt van. Ha Gruden nem küldi el szezon végén, nem tudom miket fogok írni...

A védelem és PG is csalódás, mondjuk bazi sokat töltenek pályán a töketlen Ő miatt és így hullák. Meg hullanak, mint a legyek...mi van a tréning/erőnléti staffal?? Ja ott is van 1 Gruden...

Nem lesz így csapat Vegasban sem...legalábbis nem egyhamar...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Azt gondolom, hogy a temetői hangulat, kicsit korai, pedig szörnyű volt ez a meccs.
KC-vel nem vagyunk egy bolygón az biztos. Maho bomba jó és élvezi is amit csinál. Carr sztm görcsöl, de a KC szaltó mutatta, hogy nem fizikálisan vannak félelmei. Vikings meccsen is volt egy ütés ami a nyakára ment, persze passz után és zászló nélkül....
Nyilván felsorolható, hogy mi nem működött este és nem is vitatom, de képletből azért hiányzik egy fontos rész (AB, vagy hasonló). A D meg ezer sebből vérzik, egészségesen is csak so-so kategória, de így? na mindegy. Csalódott vagyok, de még nem temetek. Van még bennünk kraft, remélem Londonban a Medvéket megcsapjuk, valahogy. ( lázálom?)
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem a tegnap mutatott játéknál mindenképpen jobbak a srácok.
Ez kezd egy nagy hullámvölgy lenni. Lehet Gruden elhitette velük, hogy tényleg világverők aztán a Chiefs 2. negyed arcon vágott mindenkit?
A fene se tudja.
Szar volt nézni a meccset... Kíváncsi leszek jövő hétre sikerül-e kicsit rendbe rakni a fejeket.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
A pozitívumokat kell csak nézni, még ha kevés is van belőle:

Darren Waller egyértelműen itt említhető (3 meccs 29 target 26 rec 267 yard 10,3 y/rec, sajnos TD még nincs)
Az egész O fal nagyjából rendben van, Incognito mondjuk nekem egyelőre nem mutatott semmit, de gyengülni nem gyengültünk, ha Gabe is jön, akkor még jobbak lehetünk
Josh Jacobs is egyelőre inkább ide sorolandó, de azért kezd beszürkülni.
Nincs még elvesztett fumble-ünk

Aztán az O oldalán mást nagyon nem tudok, sajnos Carr úgy néz ki, hogy nem tudott előre lépni annyit amennyi szükség lenne, ahhoz hogy meccsben legyünk és vannak eladott labdái is.

A védelem az sajnos eléggé vakon van többnyire, ha van is fellángolás, akkor ezt követően jön egy olyan hiba, ami teljesen annullálja az addigi jó teljesítményt.
Sajnos nem sikerült még INT-et fogni, a sackek száma nem rossz, de a pass rush, az egyelőre nem dominál egyáltalán (pedig a MIN nem a legjobb pass protection-ban).

Elnézve a mostani formákat az elkövetkező 5 meccsünkből szerintem egyiket sem fogjuk tudni megnyerni, sajnos!
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Tegnap valóban eléggé világtalan volt a védelem, pl. ugyanazt a futójátékot egymás után kétszer benézték, TD is lett a vége, de nekem a támadóegységgel van bajom.
Szar védelemmel is lehet nyerni -, ha az ellenfélé szarabb, vagy pontgyár van a másik oldalon -, de eredményes támadójáték nélkül nem. 14-10-7 pont az első félidőkben kevés, arról nem is beszélve, hogy a második félidőkben ehhez csak 10-0-7 pontot sikerült hozzátenni és ez szerintem nem egyedül Carr hibája.
Talán TST írta múlt héten, hogyha hiba csúszik az előre megkomponált drive-ba, akkor borul az egész és valóban így van, mintha Gruden nem tudna improvizálni és ez gáz, ha azt nézzük, hogy elvileg egy - talán kissé berozsdásodott, de - támadózseniről van szó egy legalább átlagos támadóegységgel, amibe öntöttük a pénzt az elmúlt két offseasonban...
Amíg nem tudunk konstans, ponterős játékot nyújtani, addig lehet akár az évszazad védelme is a miénk, nem fogunk nyerni.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Punt
Punt
Punt
Punt
Félidő vége
INT
INT
Punt
Punt
Punt
Punt
INT
TD
Punt
Punt
Downs
Kihagyott mezőnygól
🤣🤣🤣
🤘gaben🤘
10 év, 100M 😕 😕

Mark Davis akkora öngólt lőtt Grudennel, hogy fáj nézni...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1
Hasonlit egy kacsára.😃
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Punt
Punt
Punt
Punt
Félidő vége
INT
INT
Punt
Punt
Punt
Punt
INT
TD
Punt
Punt
Downs
Kihagyott mezőnygól
🤣🤣🤣

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Egyszerűen nincs pass rush-unk. Az egyik legtöbb hurry a Vikings ellen volt eddig. Sőt még most kiesett egy játékosuk is a falból és mégis nulla volt a nyomás szinte.

Incognito szerintem nem váltotta meg a világot, viszont Good nem nagyon játszott és a helyére ugrott be Devey. Brown megint a végén már nem játszott. Kolton sem volt azért túl jó.
Carr bénázott elég sokat, de a meccs végén javított a statjain.

A védelemtől nagy javulás kell, hogy tudjunk még meccseket nyerni, mert így nem látom, hogy ki lehet az, akit mi meg fogunk verni.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Ha elengeded Carrt, elengeded a szezont.
Surda
nem igazán tudom, hogy miben kéne reménykedni vele kapcsolatban. Az elmúlt két meccse bűnszar volt. Lehet a stat ma jobban nézett ki, de szarul játszott. Waller és Jacobs nélkül szar az egész. Defense ugyanez, Bufict és Abram nélkül meg vagyunk baszódva. Joynert nem tudom mikor rakják vissza a helyére FS-be, de ez a Riley-KoJo safety páros kivégzi a csapatot gyakorlatilag. Joseph szar, Conley szar, Arden Key szar. Nem elég, hogy szarok, de full agyatlan büntetéseket szednek össze. 45 yard 2 drive alatt. Tavaly Frisco után Guenthert ki kellett volna baszni. Halál komolyan mondom: az egyik top10 pickünket ami jövőre lesz, azt oda kell adni Wade Phillipsért. Carr cut, rookie QB 5 évig rookie pénzen és mindent a D-be ölni. (ennyire) Szar védelemmel ma már nem lehet nyerni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Ha elengeded Carrt, elengeded a szezont.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Részemről elengedtem a Carr történetet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Crosby kapott egy 20k dolláros büntit
Amadeus
Nevetséges!
Szegénynek 30k a heti fizetése és erről nem is tehetett igazán. A zászló isa erős volt, de ez a bünti túlzás...
Bruce
+1 Nem értem mit kell itt cickánykodni csórival.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
van a falban mindenki (minusz Gabe), odaát viszont nincs Barr a védelemben.

criminal lawyer or criminal lawyer?