Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
QB Zsiráfnyak (Mike Glennon) a házban, mint Carr | (és/vagy Haskins?) | új cseréje.

Most már nem kell Peterman pályára lépésétől komolyan tartani.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/03/22/safety-curtis-riley-joining-the-raiders/

6 200 tavaly 16 meccsen kezdő a Giantsban
Előtte Titansnál kieg ember CB-S-ST...

Versatile depth ember aki rotációs kezdő is lehet akár...

Ez mondjuk no bueno:
#Raiders new safety Curtis Riley led all safeties last season with 23 missed tackles and his @PFF run stop grade grade of 37.1 was last in the league among 64 qualifying safeties.

Karl, Joyner, Riley és Harris akár működhet is
Rolni
tudjon menni a TE-del. Ennyit kérek. Futás ellen van verőlegény már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/03/22/safety-curtis-riley-joining-the-raiders/

6 200 tavaly 16 meccsen kezdő a Giantsban
Előtte Titansnál kieg ember CB-S-ST...

Versatile depth ember aki rotációs kezdő is lehet akár...

Ez mondjuk no bueno:
#Raiders new safety Curtis Riley led all safeties last season with 23 missed tackles and his @PFF run stop grade grade of 37.1 was last in the league among 64 qualifying safeties.

Karl, Joyner, Riley és Harris akár működhet is

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
1\4 esetében szerintem csak akkor szabad elgondolkozni a hátra cserélésen, ha kimegy a TOP 3 védő játékos és nincs egy olyan név a kalapban, akivel maximálisan elégedettek lennének ott.

Ezalatt azt értem, hogy ha mondjuk Montez Sweat vagy Devin White olyan kaliberű játékos akit a stáb TOP 10-re értékel és jó érzéssel ki tudja vinni 1\4-en akkor inkább tegyék meg szerintem. Van annyi pickünk, hogy beleférjen egy kis reach.
1\4-ről lemozogni csak komoly ellenértékért szabad és akkor, ha mondjuk van egy adag játékos, aki nagyon hasonló értékelést kapott a stábtól. Itt arra gondolok, hogy amennyiben mondjuk Sweat, Ferrell, Gary, Burns, esetleg Polite fej fej mellett vannak és kapunk egy komoly ajánlatot egy olyan csapattól akinek a helyén egyik másik még biztos elérhető, akkor meg lehet húzni a ravaszt szerintem.

Elég jó az esély arra, hogy TOP 3-ban kimegy egy QB és így 1\4-en én maradnék helyben és vinném a Bosa/Allen/Williams trió elérhető tagját. 49ers és Jets kapcsán is emlegetik ugyan Q.Williams-et, de én egyenlőre sajnos minkét gárdától a DE\OLB picket tartom reálisabbnak, így lehet "csak" Q marad nekünk benn...itt komoly kérdés lehet pl az is, hogy bár Q.Williams a BPA viszünk-e helyette egy DE-t a tier 2-ből, mert ordas nagy a need egyik poszton, a másik poszton meg igazából rendben vagyunk.

1\24, 1\27 és 1\35 már könnyebben trade chip lehet szerintem. Abban az esetben, ha nem sikerül elsőre DE-t húzni el tudok képzelni egy feltradet, de nem lenne ideális azzal a lyukas rosterrel, amink van. Emiatt is fontos lehet 1\4-en a DE...

A Brown trade miatt hiányzik a 3. körös pickünk és 3 első körös pick anyagilag erős megterhelés lehet a jövőben, így simán el tudom képzelni, hogy vmelyik első körrel a végén lemozgunk.

Én most azt mondom, hogy van elég sok pickünk a TOP35-ben, nem kell igazán hátra felé mozogni...szépen dolgozzunk ezekkel a pickekkel a helyükön...persze erős ajánlatokra érdemes lehet nyitott füllel figyelni, mert nem egy draft alatt kell felépíteni a csapatot, illetve minél több a picked, annál jobb az esélyed...

Jelenleg annyira nincs DE kereten, hogy TOP35-ben én simán el tudok képzelni 2 db DE-t is.

1\4: Nick Bosa\Josh Allen
Aztán első körben a tier 2 DE-k közül, ha valaki benn marad vagy a második elején egy Collier\Omenihu\Allen...

Ha sikerülne egy LDE-t és egy RDE-t is leakasztani az volna a megnyugtató, mert én Key-re baromira nem alapoznék. Persze a megnyugtató így is csak relatív, mert ugye egy esetleges rookie DE párostól nem lehet világmegváltást várni. Ettől függetlenül például egy Allen-Omenihu-Key-Mauro 4-es már nem lenne kiröhöghető állomány legalább 😊. Főleg, ha a fal közepe összeáll rendesen és belülről konstans nyomás lenne végre, meg lezárt futó sávok...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 www.youtube.com/watch?v=GXeeKZ6dF60

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Draft pickjeink értékét számolgattam, hogy hova tudnánk fel mozogni, ha kéne:

2019 - #35+#27-el fel tudnánk jönni a #9-12-ig helyig
2019 - #35+#24-el a #8-11-ig
2019 - #27+#24-el pedig a #6-9-ig helyig tudnánk felmozogni

2019 - #35 + 2020 bears 1st = 2019 #21
2019 - #35 + 2020 raiders 1st = 2019 #13
2019 - #27 vagy #24 + 2020 bears 1st = 2019 #14-15
2019 - #27 vagy #24 + 2020 raiders 1st = 2019 #9-10

szóval van lehetőségünk bőven felmozogni, ha valamelyik LB, vagy TE kellene nekünk.
Pari
Azért valljuk be a hátra trade jobb lenne ebből a szempontból.

De mondjuk ha Allen-t be tudnánk rántani 1/4-en, akkor ne is tradelgessünk hátra. Williamsnél én már elgondolkodnék, hogy ha van cserepartner, akkor elfogadjam e, mert helyette lehetne húzni inkább LB-t, ami fontosabb lenne számunkra.

Jó lenne amúgy a DE/LB/TE needet első körben kipipálni.
Bruce
A várakozások azt mutatják, hogy 1/4-n még bent lesz az egyik TOP3 védő én ezért nem gondolkodnék a letrade-be, de ha még is, akkor is max 2-3 helyet, de arra meg nem hiszem, hogy lesz partner. 2-3 helyes hátra mozgás egy 3. kört elejét ér, vagy egy jövő évi 2. kör elejét...
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Draft pickjeink értékét számolgattam, hogy hova tudnánk fel mozogni, ha kéne:

2019 - #35+#27-el fel tudnánk jönni a #9-12-ig helyig
2019 - #35+#24-el a #8-11-ig
2019 - #27+#24-el pedig a #6-9-ig helyig tudnánk felmozogni

2019 - #35 + 2020 bears 1st = 2019 #21
2019 - #35 + 2020 raiders 1st = 2019 #13
2019 - #27 vagy #24 + 2020 bears 1st = 2019 #14-15
2019 - #27 vagy #24 + 2020 raiders 1st = 2019 #9-10

szóval van lehetőségünk bőven felmozogni, ha valamelyik LB, vagy TE kellene nekünk.
Pari
Azért valljuk be a hátra trade jobb lenne ebből a szempontból.

De mondjuk ha Allen-t be tudnánk rántani 1/4-en, akkor ne is tradelgessünk hátra. Williamsnél én már elgondolkodnék, hogy ha van cserepartner, akkor elfogadjam e, mert helyette lehetne húzni inkább LB-t, ami fontosabb lenne számunkra.

Jó lenne amúgy a DE/LB/TE needet első körben kipipálni.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Draft pickjeink értékét számolgattam, hogy hova tudnánk fel mozogni, ha kéne:

2019 - #35+#27-el fel tudnánk jönni a #9-12-ig helyig
2019 - #35+#24-el a #8-11-ig
2019 - #27+#24-el pedig a #6-9-ig helyig tudnánk felmozogni

2019 - #35 + 2020 bears 1st = 2019 #21
2019 - #35 + 2020 raiders 1st = 2019 #13
2019 - #27 vagy #24 + 2020 bears 1st = 2019 #14-15
2019 - #27 vagy #24 + 2020 raiders 1st = 2019 #9-10

szóval van lehetőségünk bőven felmozogni, ha valamelyik LB, vagy TE kellene nekünk.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Jordan Devey (OG-C) érkezett. Gondolom ő lehet Feliciano helyett a csereember belső posztokon.
peterbadbone
Gyűjtjük a SB győztes ex-patriota falembereket.h

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jordan Devey (OG-C) érkezett. Gondolom ő lehet Feliciano helyett a csereember belső posztokon.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 5 éve
DeLigt San Francisco 49ers 5
Vagytok olyan draft pozícióban hogy a két sztár TE közül jöjjön valamelyik. 😊
DeLigt
Csak ha sikerül hátra trade-elni.
1/4-en nem éri meg húzni TE-t, 1/24-en már valszeg egyik Iowa TE sem lesz benn, Irv Smith meg egy kicsit reach meg itt és 1/27-en is. Úgyhogy talán a második körben.

Viszont ha oltári mákkal meg valamelyik benn van a 24-nél, akkor be kell rántani.
Bruce
Szerintem egyikük bent lesz. Több QB needes csapat van aki mégis bepróbálkozik a gyenge class ellenére is. Rengeteg jó defense játékos van ami sok csapatnál elsőbbséget fog élvezni.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lawson 1 évre 3Mért a fedélzeten. Remek value lehet nekünk jövőre, neki meg jó prove it lehetőség...

Conley, Worley, Lawson és Nelson egész használható 4es benyomását keltik főleg, ha még Joynert is ide vesszük félig...
Rolni
Lawson marha jó abban, hogy 1 centivel maradjon le az elkapóról.
Nem mindent kapnak el mellette mert valamiből büntetés (DPI) lesz.
0 INT a Lionsos 4 éve alatt.

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Vagytok olyan draft pozícióban hogy a két sztár TE közül jöjjön valamelyik. 😊
DeLigt
Csak ha sikerül hátra trade-elni.
1/4-en nem éri meg húzni TE-t, 1/24-en már valszeg egyik Iowa TE sem lesz benn, Irv Smith meg egy kicsit reach meg itt és 1/27-en is. Úgyhogy talán a második körben.

Viszont ha oltári mákkal meg valamelyik benn van a 24-nél, akkor be kell rántani.
több mint 5 éve
DeLigt San Francisco 49ers 5
Vagytok olyan draft pozícióban hogy a két sztár TE közül jöjjön valamelyik. 😊
több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jared Cook a Saints játékosa lett... ebből nagy valószínűséggel TE draft lesz, mert nem hiszem, hogy a Smith - Carrier - Waller hármas elég jó lenne.

Valahol jogos, hogy nem veteránt hozunk erre a posztra az FA tevékenységünk után.

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Lawson 1 évre 3Mért a fedélzeten. Remek value lehet nekünk jövőre, neki meg jó prove it lehetőség...

Conley, Worley, Lawson és Nelson egész használható 4es benyomását keltik főleg, ha még Joynert is ide vesszük félig...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 youtu.be/G0Ar5PBXV2Q

A legjobb rész, amikor Skip a 77’-es Raidersről mesél (egyik első melója volt)

“party hard, hit harder”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 silverandblacktoday.com/2019/03/20/the-breakdown-vontaze-burfict/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Majd jön hozzánk 1 éves prove it dealen a végén és kész

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Iloka nem is értem miért nem jött előbb vizitre...legalább annyira no brainer visit, mint VB...Dennard se tudom hol késlekedik amúgy 😊

Rolni
Dennardra magyarázat:  bengalswire.usatoday.com/2019/03/17/darqueze-dennard-free-agency-10-million-per-year-bengals/

Nem csoda h eddig csak a Chiefsnél vizitelt, de ugye ők azóta aláíratták Breelandet.
empty taxi
Ez nevetségesebb, mint Cook 12 milliója.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Iloka nem is értem miért nem jött előbb vizitre...legalább annyira no brainer visit, mint VB...Dennard se tudom hol késlekedik amúgy 😊

Rolni
Dennardra magyarázat:  bengalswire.usatoday.com/2019/03/17/darqueze-dennard-free-agency-10-million-per-year-bengals/

Nem csoda h eddig csak a Chiefsnél vizitelt, de ugye ők azóta aláíratták Breelandet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Iloka nem is értem miért nem jött előbb vizitre...legalább annyira no brainer visit, mint VB...Dennard se tudom hol késlekedik amúgy 😊

Lawson ezzel a mérettel PG rendszerében sztem csak NCB posztra tud pályázni...és ott se lenne full time, mert ugye Joyner FS/NCB hibrid...értem én a GM játék szempontjait Wyatt, de akkor is 😀

Conley a #1CB és jelenleg Worley a #2, de remélem mellé azért jön még versenytárs
Rolni
egyébként a Joyner, Iloka, KJ, Harris négyes a legjobb safety unit lenne szerintem évek óta, meg úgy a sec egésze pofássá válna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Iloka nem is értem miért nem jött előbb vizitre...legalább annyira no brainer visit, mint VB...Dennard se tudom hol késlekedik amúgy 😊

Lawson ezzel a mérettel PG rendszerében sztem csak NCB posztra tud pályázni...és ott se lenne full time, mert ugye Joyner FS/NCB hibrid...értem én a GM játék szempontjait Wyatt, de akkor is 😀

Conley a #1CB és jelenleg Worley a #2, de remélem mellé azért jön még versenytárs

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az rendben van, ha a második helyre befut, akkor én csak örülök neki 😊

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Former Lions’ CB Nevin Lawson is visiting the Raiders on Wednesday, per source.

5'9 192 méretű 27 éves CB 3,5 éves kezdői tapasztalattal. Mérete alapján inkább NCB lehetne nálunk, mint szélső...szerintem...Tahir Whitehead már "rá is kiabált" twitteren...meglátjuk érkezik-e...

...But Lawson has only allowed 61.1 percent of the passes thrown his way to be completed. That’s better than Slay’s 64.7 percent of targets caught so far this season...

...Nevin Lawson has allowed 75 or fewer yards in 45 consecutive games dating back to 2015. That is the longest active streak, more than doubling any other cornerback, and is tied with Darrelle Revis from 2007-2010 and Patrick Peterson from 2014-2017 for the longest streaks for a cornerback in the last 13 seasons. A cornerback needed at least 10 coverage snaps in each game to qualify...


AB úgy fest jóváhagyta közben a Burfict igazolást, aki amúgy első interjúban elmondta, hogy egy csapat, egy cél, lehet legjobb barátok lesznek...
Antonio Brown@AB84
Just talked @King55Tez black and silver baby #RaiderNation #BullySeason



Közben Trent Sieg is visszigazolt/aláírta a tenderét:
Trent Sieg@tsieg58
Excited to announce that I will be back in #RaiderNation next year. Let's make it a great one! #raiders #longsnapper
Rolni
Futás ellen elég jóra értékelte őt a PFF, de első számú CB-nek megennék a jobb WR-ek. Egy második posztot azért jó lenne, ha megszerezne nálatok 😊
Wyatt
első számú az Conley szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?