Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mi a vélleményetek David Montgomery-ről, Iowa State ?? Szerintem ő egy nagyon jó kis futó akiben óriási potenciál van ! (Elég sok Iowa mérkőzést láttam tavaly és szinte mindegyiken nagyon jó volt a srác) Én simán eltudnám őt képzelni ITT és szerintem még elérhető is lesz a Raidersnek
Rózsa Sándor (betyár)
Jó futó lehet a következő szinten is, de kérdéses mennyire passzol hozzánk, illetve kérdéses hol tudnánk behúzni szerintem.

Ahogy olvasom inkább power/gap sémába való, nálunk meg elvileg zóna heavy approach van továbbra is, bár ugye T.Brown és D.Good sem annyira logikus ZBS fit 😊, szóval lehet több power elem lesz...

A gond, hogy a második kör magas a negyedik meg vszeg alacsony ahhoz, hogy kiválasszuk...



CB poszton ugye a kérdés, hogy ki mire tartja Worley-t és Lawson-t...
Worley tavaly engem nem győzött meg, de a 2. körös tender arra is engedhet következtetni, hogy a stábot igen és simán kezdő CB lesz Conley túloldalán.
Lawson az elmúlt 3 évében kezdő CB volt a Lionsnál, így akár rá is lehet mondani, hogy kezdő kaliber. Persze az is igaz, hogy nem éppen sírnak utána a Lions drukkerek és nem volt nagy a harc érte az FA piacon se. Maradjunk annyiban, hogy tud kezdeni, ha kell, de nem lenne ideális.
Lamarcus Joyner érkezik még a CB közé a sok DB-s felállásokba mint NCB.
Ha nagy a bizalom Worley felé simán lehet, hogy nem hoznak CB-t. Conley-Worley kezd, Joyner nickel és Lawson mindenes back up, míg a tavalyi rookie Nelson fejlődik az árnyékban...ebben az esetben elég akár UDFA competition is a roster végére...
Ugyanakkor lehet azt is mondani, hogy jöjjön egy komoly prospect Conley mellé és a többiek küzdjenek a mélységi posztokért...sőt, mivel PG szereti padoztatni a fiatal CB-ket az is lehet, hogy annak ellenére jön korán CB, hogy Worley-t kedveljük...ugyanis Worley és Lawson is csak 1 éves dealen van.

Én most nem igen várok korán CB-t, mert túl sok a lyuk máshol és a CB poszt nagyjából rendezett...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Van azért akinek komolyabb méretű rózsaszín szemüvege van, mint nekem:
 www.silverandblackpride.com/2019/3/23/18278753/five-reasons-raiders-could-be-nfls-most-improved-team-in-2019

Szerinte mi leszünk a legnagyobbat fejlődő csapat jövőre az NFL-ben.
Indokai:
1. Carr 2. évét hozza majd Gruden rendszerében
2. Az SB run óta a legjobb támadó skill egységünk lesz
3. 3-4 volt az utolsó 7 meccsünk eredménye tavaly
4. TOP35-ben 4 pickünk is van
5. FO drámaian megerősödött

Sztem:
1-es pont valid. Carr NFL carrierjében másodszor fog azonos rendszerben játszani és ez sokat jelenthet. Év során is fejlődött tavaly, második évében komoly lépés várható. Ha nincs, akkor meg jöhet az új QB 😊

2-es pont részben valid, mert AB jellegű elkapónk nem volt azóta és Williams erős #2 lehet mellette. Ettől függetlenül sok még a kérdőjel RB és TE poszton, ahhoz, hogy ezt ki lehessen jelenteni...de hajlok én is arrafelé, hogy TC idejére ezt ki tudjuk majd jelenteni. Persze aztán még mindig kell majd, hogy Carr jobban használja AB-t, mint Coopert...

3-as pont sokat nem jelent sztem, de az tény, hogy nem csekkolt ki az öltöző, ami pozitív.

4-es pont fontos, de el is kell találni azokat a pickeket.

5-ös pont, most nagyon jól hangzik és nagyon felszopkodja mindenki Mayock-ot az AB trade miatt, de én azért olyan nagyon sokat még nem láttam tőle...RM is tudott Rodney Hudson-t, KO-t igazolni komoly pénzen vagy C-Wood-ot hazahozni, Tuck-ot leigazolni...ha van pénzed ez azért nem művészet szerintem. Az AB trade jól fest, de azért nem volt nagy és komoly a verseny, valamint AB és ügynöke végezte el a munka nehezét sztem. Nagyon nagyon sok kell a drafton MM-től, hogy valóban elkezdjük ünnepelni...
Rolni
Ezek az állítások önmagukban megállják a helyüket, vagy legalábbis lehet érvelni mellettük.
A kérdés az az "5 állítás" amit elengánsan elfelejtett közölni a szerző az érem másik oldaláról, például hogy hogyan akarjátok ebben a divízióban megállítani Mahomest, Riverst, mit hoz ki az OL-ből Cable, meg hasonlók. Nem írok most össze 5-öt, mert nincs értelme. Minden tavaly negatív mérlegű csapatra lehet írni 5 megállapítást, hogy miért ők fejlődik a legtöbbet, az egyikre igaz is lesz.

Persze márciusban mindenki bizakodik abban ami jól mutat és szőnyeg alá söpri ami nem, nincs is ezzel gond, így működik a szurkoló. Most a támadósorban lévő potenciálnak önmagában elégnek kéne lennie ahhoz, hogy ne egyedül Amadeus lássa optimistán a dolgokat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ezeket a Byron Murphy pickeket hogyan szülitek. Tele vagyunk cornerrel.
Amadeus
van 2 kezdő szintű corner? szerintem nincs
katonadani
Van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Lynch kapcsán megvárjuk a draftot és utána újra beszélgetnek a felek. Amennyiben nem sikerül megnyugtatóan rendezni a helyzetet gondolom visszatérhet BeastMode még egy évre...

D.Martin állítólag több pénzt kér, mint amennyit mi adni szeretnénk, ezért nem lett visszaigazolva eddig. Simán lehet, hogy draft után beszélnek majd csak vele is újra. Nála az is benne van a pakliban szerintem, hogy back upnak visszatérjen a rookie mellé, mögé...gondolom más se ad neki komolyabb pénzt, ha eddig nem tette...

A komoly kérdés, hogy mennyire korán szeretnék az RB draftot megeszközölni, mert ahogy katonadani is írta a kishírében Josh Jacobs tűnik az egyetlen top35-re érdemes RB-nek és mivel nincs harmadik körös pickünk más opciónk nem igen van, ha korai picket szánunk a posztra és nem akarunk reachelni.

Meglássuk, de egy ilyen offseason után komolyan fejvakarós lenne nekem, ha a top35-ben RB-t hoznánk, főleg ha előtte utána még TE-t is hozunk. Örülnék neki, ha a 4 pickből 3 a védelembe menne, ha maradunk mindegyikkel helyben...1\27 lehetne szerintem jó trade chip...

1\4 és 1\24 vagy 2\35 mehet DE-re
1\24 mehet TE, LB vagy DB posztra
az 1\27-ből kapott pickek meg mehetnek WR, RB posztokra is akár...
Rolni
én remélem kiviszitek előlünk 1/24re Jacobst 😀 amúgy tetszik a játékos igazából, de nem akarok első körös RB picket túlzottan nálunk...

LB úgy néz ki 1/24re nem lesz már bent (White, Bush szerintem kimegy) és még 2/35-re is reach talán Mack Wilson, így nálatok ezt tartom a legnehezebb dolognak, az LB poszt erősítését (1/4-re meg azért nem szívesen húznék még LBt)

Szerintem ez egy elég jó (és reális) draft lenne részetekről:
1/4 Josh Allen (alternatív: Devin White, Quinnen Williams)
1/24 és 1/27: Byron Murphy és Noah Fant (alternatív: Josh Jacobs)
2/35 Chris Lindstrom (alternatív: Mack Wilson, Jachai Polite)

De nem lepne meg egyébként ha QBt vinnétek az elején 😊
katonadani
Mi a vélleményetek David Montgomery-ről, Iowa State ?? Szerintem ő egy nagyon jó kis futó akiben óriási potenciál van ! (Elég sok Iowa mérkőzést láttam tavaly és szinte mindegyiken nagyon jó volt a srác) Én simán eltudnám őt képzelni ITT és szerintem még elérhető is lesz a Raidersnek
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Van azért akinek komolyabb méretű rózsaszín szemüvege van, mint nekem:
 www.silverandblackpride.com/2019/3/23/18278753/five-reasons-raiders-could-be-nfls-most-improved-team-in-2019

Szerinte mi leszünk a legnagyobbat fejlődő csapat jövőre az NFL-ben.
Indokai:
1. Carr 2. évét hozza majd Gruden rendszerében
2. Az SB run óta a legjobb támadó skill egységünk lesz
3. 3-4 volt az utolsó 7 meccsünk eredménye tavaly
4. TOP35-ben 4 pickünk is van
5. FO drámaian megerősödött

Sztem:
1-es pont valid. Carr NFL carrierjében másodszor fog azonos rendszerben játszani és ez sokat jelenthet. Év során is fejlődött tavaly, második évében komoly lépés várható. Ha nincs, akkor meg jöhet az új QB 😊

2-es pont részben valid, mert AB jellegű elkapónk nem volt azóta és Williams erős #2 lehet mellette. Ettől függetlenül sok még a kérdőjel RB és TE poszton, ahhoz, hogy ezt ki lehessen jelenteni...de hajlok én is arrafelé, hogy TC idejére ezt ki tudjuk majd jelenteni. Persze aztán még mindig kell majd, hogy Carr jobban használja AB-t, mint Coopert...

3-as pont sokat nem jelent sztem, de az tény, hogy nem csekkolt ki az öltöző, ami pozitív.

4-es pont fontos, de el is kell találni azokat a pickeket.

5-ös pont, most nagyon jól hangzik és nagyon felszopkodja mindenki Mayock-ot az AB trade miatt, de én azért olyan nagyon sokat még nem láttam tőle...RM is tudott Rodney Hudson-t, KO-t igazolni komoly pénzen vagy C-Wood-ot hazahozni, Tuck-ot leigazolni...ha van pénzed ez azért nem művészet szerintem. Az AB trade jól fest, de azért nem volt nagy és komoly a verseny, valamint AB és ügynöke végezte el a munka nehezét sztem. Nagyon nagyon sok kell a drafton MM-től, hogy valóban elkezdjük ünnepelni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ezeket a Byron Murphy pickeket hogyan szülitek. Tele vagyunk cornerrel.
Amadeus
van 2 kezdő szintű corner? szerintem nincs
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
én remélem kiviszitek előlünk 1/24re Jacobst 😀 amúgy tetszik a játékos igazából, de nem akarok első körös RB picket túlzottan nálunk...

LB úgy néz ki 1/24re nem lesz már bent (White, Bush szerintem kimegy) és még 2/35-re is reach talán Mack Wilson, így nálatok ezt tartom a legnehezebb dolognak, az LB poszt erősítését (1/4-re meg azért nem szívesen húznék még LBt)

Szerintem ez egy elég jó (és reális) draft lenne részetekről:
1/4 Josh Allen (alternatív: Devin White, Quinnen Williams)
1/24 és 1/27: Byron Murphy és Noah Fant (alternatív: Josh Jacobs)
2/35 Chris Lindstrom (alternatív: Mack Wilson, Jachai Polite)

De nem lepne meg egyébként ha QBt vinnétek az elején 😊
katonadani
Első körben szerintem se kéne futó, de sírni nem fogok azért, ha mégis Jacobs érkezik.

LB kapcsán nekem is ez a meglátásom. 1\4-en White reach, 1\24-en White és Bush nem lesz elérhető, Wilson meg reach. Talán 2\35-nél belefér, de ott is lenne előtte bőven ember akit vinnék.

1\4 nálam Bosa/Allen/Williams egyike. Ehhez kell ugye legalább 1 QB pick (kettőt sem zárom ki per pill) majd. Leginkább ugye Bosa vagy Allen kéne az ordas need miatt és amiatt, hogy Bosa van olyan prospect, mint Q és Allen sem marad el sokkal talán.

1\24-en nekem most Fant-TJ, illetve egy tier 2-es DE (Sweat, Gary, Burns, Ferrell) lenne a célpont vagy ugye Bush

1\27-en jöhet DB akár, de egyáltalán nem biztos, hogy érkezik korán DB, mert megvagyunk bőven darabra és van azért potenciális kezdő is mindenhol. Persze ugrade azért elférne, főleg CB poszton, mert én Worley-től nem vagyok hanyatt esve. Ha nincs meg a bizalom D.Good felé akkor itt simán jöhet szerintem OL pick. D.Risner adná magát, ha elérhető pl.

2\35-en én szívesen visszamennék megint a DE posztra, hacsak nem érkezik még egy Ansah mondjuk a draftig. Collier, Omenihu vagy Z.Allen lehet esetleg célpont, mint nagyobb DE, de érkezhet esetleg a Winovich, C.Miller, D.Walker trióból is valaki, ha eléggé megkedveltük. Itt ennyi pickkel belefér némi reach sztem...OG itt is lehet opció, ha Good max stop gap a tervek szerint...

Amúgy továbbra is azt gondolom érkezik majd egy hátra mozgás 1\27-ről vagy esetleg az 1\24-ről és szerzünk majd még pickeket, hogy a Brown trade miatt kiesett pickeket "pótóljuk".
Rolni
Futót későbbi körben is lehet találni szvsz. Idén szerintem Mike weber nagy sleeper lehet aki a 3-4 körben elérhető lehet akár.


több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
én remélem kiviszitek előlünk 1/24re Jacobst 😀 amúgy tetszik a játékos igazából, de nem akarok első körös RB picket túlzottan nálunk...

LB úgy néz ki 1/24re nem lesz már bent (White, Bush szerintem kimegy) és még 2/35-re is reach talán Mack Wilson, így nálatok ezt tartom a legnehezebb dolognak, az LB poszt erősítését (1/4-re meg azért nem szívesen húznék még LBt)

Szerintem ez egy elég jó (és reális) draft lenne részetekről:
1/4 Josh Allen (alternatív: Devin White, Quinnen Williams)
1/24 és 1/27: Byron Murphy és Noah Fant (alternatív: Josh Jacobs)
2/35 Chris Lindstrom (alternatív: Mack Wilson, Jachai Polite)

De nem lepne meg egyébként ha QBt vinnétek az elején 😊
katonadani
Első körben szerintem se kéne futó, de sírni nem fogok azért, ha mégis Jacobs érkezik.

LB kapcsán nekem is ez a meglátásom. 1\4-en White reach, 1\24-en White és Bush nem lesz elérhető, Wilson meg reach. Talán 2\35-nél belefér, de ott is lenne előtte bőven ember akit vinnék.

1\4 nálam Bosa/Allen/Williams egyike. Ehhez kell ugye legalább 1 QB pick (kettőt sem zárom ki per pill) majd. Leginkább ugye Bosa vagy Allen kéne az ordas need miatt és amiatt, hogy Bosa van olyan prospect, mint Q és Allen sem marad el sokkal talán.

1\24-en nekem most Fant-TJ, illetve egy tier 2-es DE (Sweat, Gary, Burns, Ferrell) lenne a célpont vagy ugye Bush

1\27-en jöhet DB akár, de egyáltalán nem biztos, hogy érkezik korán DB, mert megvagyunk bőven darabra és van azért potenciális kezdő is mindenhol. Persze ugrade azért elférne, főleg CB poszton, mert én Worley-től nem vagyok hanyatt esve. Ha nincs meg a bizalom D.Good felé akkor itt simán jöhet szerintem OL pick. D.Risner adná magát, ha elérhető pl.

2\35-en én szívesen visszamennék megint a DE posztra, hacsak nem érkezik még egy Ansah mondjuk a draftig. Collier, Omenihu vagy Z.Allen lehet esetleg célpont, mint nagyobb DE, de érkezhet esetleg a Winovich, C.Miller, D.Walker trióból is valaki, ha eléggé megkedveltük. Itt ennyi pickkel belefér némi reach sztem...OG itt is lehet opció, ha Good max stop gap a tervek szerint...

Amúgy továbbra is azt gondolom érkezik majd egy hátra mozgás 1\27-ről vagy esetleg az 1\24-ről és szerzünk majd még pickeket, hogy a Brown trade miatt kiesett pickeket "pótóljuk".

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ezeket a Byron Murphy pickeket hogyan szülitek. Tele vagyunk cornerrel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Lynch kapcsán megvárjuk a draftot és utána újra beszélgetnek a felek. Amennyiben nem sikerül megnyugtatóan rendezni a helyzetet gondolom visszatérhet BeastMode még egy évre...

D.Martin állítólag több pénzt kér, mint amennyit mi adni szeretnénk, ezért nem lett visszaigazolva eddig. Simán lehet, hogy draft után beszélnek majd csak vele is újra. Nála az is benne van a pakliban szerintem, hogy back upnak visszatérjen a rookie mellé, mögé...gondolom más se ad neki komolyabb pénzt, ha eddig nem tette...

A komoly kérdés, hogy mennyire korán szeretnék az RB draftot megeszközölni, mert ahogy katonadani is írta a kishírében Josh Jacobs tűnik az egyetlen top35-re érdemes RB-nek és mivel nincs harmadik körös pickünk más opciónk nem igen van, ha korai picket szánunk a posztra és nem akarunk reachelni.

Meglássuk, de egy ilyen offseason után komolyan fejvakarós lenne nekem, ha a top35-ben RB-t hoznánk, főleg ha előtte utána még TE-t is hozunk. Örülnék neki, ha a 4 pickből 3 a védelembe menne, ha maradunk mindegyikkel helyben...1\27 lehetne szerintem jó trade chip...

1\4 és 1\24 vagy 2\35 mehet DE-re
1\24 mehet TE, LB vagy DB posztra
az 1\27-ből kapott pickek meg mehetnek WR, RB posztokra is akár...
Rolni
én remélem kiviszitek előlünk 1/24re Jacobst 😀 amúgy tetszik a játékos igazából, de nem akarok első körös RB picket túlzottan nálunk...

LB úgy néz ki 1/24re nem lesz már bent (White, Bush szerintem kimegy) és még 2/35-re is reach talán Mack Wilson, így nálatok ezt tartom a legnehezebb dolognak, az LB poszt erősítését (1/4-re meg azért nem szívesen húznék még LBt)

Szerintem ez egy elég jó (és reális) draft lenne részetekről:
1/4 Josh Allen (alternatív: Devin White, Quinnen Williams)
1/24 és 1/27: Byron Murphy és Noah Fant (alternatív: Josh Jacobs)
2/35 Chris Lindstrom (alternatív: Mack Wilson, Jachai Polite)

De nem lepne meg egyébként ha QBt vinnétek az elején 😊
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Lynch kapcsán megvárjuk a draftot és utána újra beszélgetnek a felek. Amennyiben nem sikerül megnyugtatóan rendezni a helyzetet gondolom visszatérhet BeastMode még egy évre...

D.Martin állítólag több pénzt kér, mint amennyit mi adni szeretnénk, ezért nem lett visszaigazolva eddig. Simán lehet, hogy draft után beszélnek majd csak vele is újra. Nála az is benne van a pakliban szerintem, hogy back upnak visszatérjen a rookie mellé, mögé...gondolom más se ad neki komolyabb pénzt, ha eddig nem tette...

A komoly kérdés, hogy mennyire korán szeretnék az RB draftot megeszközölni, mert ahogy katonadani is írta a kishírében Josh Jacobs tűnik az egyetlen top35-re érdemes RB-nek és mivel nincs harmadik körös pickünk más opciónk nem igen van, ha korai picket szánunk a posztra és nem akarunk reachelni.

Meglássuk, de egy ilyen offseason után komolyan fejvakarós lenne nekem, ha a top35-ben RB-t hoznánk, főleg ha előtte utána még TE-t is hozunk. Örülnék neki, ha a 4 pickből 3 a védelembe menne, ha maradunk mindegyikkel helyben...1\27 lehetne szerintem jó trade chip...

1\4 és 1\24 vagy 2\35 mehet DE-re
1\24 mehet TE, LB vagy DB posztra
az 1\27-ből kapott pickek meg mehetnek WR, RB posztokra is akár...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Gruden a tulajdonosok gyűlésén:

"Yeah. He's going to be our quarterback," Gruden told the NFL Network's Jim Trotter at the Annual League Meeting. "I'm not going to address all the rumors. I could care less about the rumors. He threw for 4,100 yards. Threw for almost 70 percent in a very dire, tough circumstance. So I've got a lot of confidence in Carr; what he can do with Antonio Brown, with Tyrell Williams, with Trent Brown coming in here to help our offensive line."
Rolni
Make or break.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gruden a tulajdonosok gyűlésén:

"Yeah. He's going to be our quarterback," Gruden told the NFL Network's Jim Trotter at the Annual League Meeting. "I'm not going to address all the rumors. I could care less about the rumors. He threw for 4,100 yards. Threw for almost 70 percent in a very dire, tough circumstance. So I've got a lot of confidence in Carr; what he can do with Antonio Brown, with Tyrell Williams, with Trent Brown coming in here to help our offensive line."

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ziggy Ansah április középen megy vissza a vállát műtő szakihoz és akkor kap véleményt tőle, mikorra lehet ready...elvileg több csapat is erre az infóra vár...jó eséllyel mi is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ha van valami, amit a legjobban szeretek ebben a csapatban, az a következetesség. Fél Amerika fel volt sorolva, mint átmeneti otthonunk LV előtt, csak Oakland volt kategorikusan kizárva. Hol játszunk 2019-ben? Oakland.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
After the Lions announced the deal for Rashaan Melvin, the cornerback used social media to thank the Raiders organization and apologize for his play last season.

It didn’t work out for Melvin in Oakland after he signed as a free agent last offsason. He made only seven starts, getting benched in favor of Dominique Rodgers-Cromartie.

“I greatly appreciate the Oakland organization for giving me the opportunity to further my career this past season,” Melvin wrote. “I respect the Raiders organization; I respect the tradition; and I respect the die-hard fans that has and will forever believe in Raider Nation. I feel like I cheated the fans and organization and [the] long list of players that came before me that made the organization what it is. It was always a lifetime dream of mine to wear the silver and black. It really hurt me that I wasn’t able to be myself and play the style of play that I know I was capable of playing. To all my guys in that locker room, I appreciate you guys for making the year special through everything. I cherish the relationships that were created on and off the field. I respect you guys, and I wish you boys the best. Y’all ball out for the city of Oakland one more time or for however long y’all [are] there. Respect!”

Melvin’s deal with the Lions is for one year and $3.5 million. He reunites with Lions head coach Matt Patricia, whom Melvin played for in New England.

“I’m thankful for every opportunity God has placed in my life,” Melvin added on social media. “We all must go through some things to get to what is actually meant for us. Excited about this next step.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Cowboys are signing S George Iloka.

erről ennyit.
d3Y
Kíváncsi leszek a pénzére...nekem fejvakarós, hogy miért Riley jött helyette...ő kezdő volt PG alatt, tuti rendszer fit, míg Riley erős kérdőjel nekem...
Persze, ha sokkal többet kap akkor érthető...
Rolni
Riley valami egészen szélsőséges játékos, szerintem zoneban a legjobb safetynk jelenleg. Szerintem meghatározott szerepre kerestek és Iloka ahhoz meg sokat kért. Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy nickelbe kerestünk cover FS-t. SS lesz KJ, Joyner meg nickel CB/base set FS.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Cowboys are signing S George Iloka.

erről ennyit.
d3Y
Kíváncsi leszek a pénzére...nekem fejvakarós, hogy miért Riley jött helyette...ő kezdő volt PG alatt, tuti rendszer fit, míg Riley erős kérdőjel nekem...
Persze, ha sokkal többet kap akkor érthető...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 637
Cowboys are signing S George Iloka.

erről ennyit.

choose life
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/03/22/safety-curtis-riley-joining-the-raiders/

6 200 tavaly 16 meccsen kezdő a Giantsban
Előtte Titansnál kieg ember CB-S-ST...

Versatile depth ember aki rotációs kezdő is lehet akár...

Ez mondjuk no bueno:
#Raiders new safety Curtis Riley led all safeties last season with 23 missed tackles and his @PFF run stop grade grade of 37.1 was last in the league among 64 qualifying safeties.

Karl, Joyner, Riley és Harris akár működhet is
Rolni
tudjon menni a TE-del. Ennyit kérek. Futás ellen van verőlegény már.
Amadeus
Coverben jó volt tavaly, lehet csak passz szituknál használjuk majd 😊


Rolni
2nd lowest passer rating against (of all safety's per PFF).
Did not allowing a receiving TD in 2018 (of qualifying safety's, he's the only to do that).

His tackling is among the worst for safetys

Tisztán cover safety. Kellett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
A jelenlegi pickekkel vagy felesleges (1/4) vagy esélytelen (1/24-re nem marad értelme). Ha trade-eltek, akkor lehet szerezni, bár abban meg nem vagytok túl jók (pl kinézitek White-ot, 1/4-re nem viszitek el, de majd lecseréltek 1/8-10 közé egy 5. körért)
Wyatt
simán reachelnék 1/4-en Whiteért, vagy 1/24 Mack Wilson.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A jelenlegi pickekkel vagy felesleges (1/4) vagy esélytelen (1/24-re nem marad értelme). Ha trade-eltek, akkor lehet szerezni, bár abban meg nem vagytok túl jók (pl kinézitek White-ot, 1/4-re nem viszitek el, de majd lecseréltek 1/8-10 közé egy 5. körért)

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Van egy olyan érzésem, hogy idén sem lesz első körös LB nálunk...
Bruce
Pedig nagyon kéne

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Van egy olyan érzésem, hogy idén sem lesz első körös LB nálunk...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/03/22/safety-curtis-riley-joining-the-raiders/

6 200 tavaly 16 meccsen kezdő a Giantsban
Előtte Titansnál kieg ember CB-S-ST...

Versatile depth ember aki rotációs kezdő is lehet akár...

Ez mondjuk no bueno:
#Raiders new safety Curtis Riley led all safeties last season with 23 missed tackles and his @PFF run stop grade grade of 37.1 was last in the league among 64 qualifying safeties.

Karl, Joyner, Riley és Harris akár működhet is
Rolni
tudjon menni a TE-del. Ennyit kérek. Futás ellen van verőlegény már.
Amadeus
Coverben jó volt tavaly, lehet csak passz szituknál használjuk majd 😊

Glennon talán jobb, mint Peterman szóval ok.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!