Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Cable még mindig bassza a csőrömet, de ez az fa időszak valóban elég korrekt eddig.
Levi
Ha még a draft is elfogadható lesz, akkor talán jobbak leszünk mint tavaly.
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Cable még mindig bassza a csőrömet, de ez az fa időszak valóban elég korrekt eddig.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Megmontuk vagy Megmondtuk ,hogy Jon Gruden egy kibaszott zseni ☝

(Na elő a rózsaszín napszemcsikkel 😜)
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Mindjárt magamhoz nyúlok: kezdőszintű linebackerek a rosteren! Beszarok. Ilyen sem volt Wimbley óta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Az jo kis deal


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/AdamSchefter/status/1111370178921676800?s=19
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Marshall ezt dobta fel instara

 twitter.com/TDGawd/status/1111368341967429632?s=19
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Fasza igazolás ez így sztem

Jöhet akkor még Marshall és draft előtt Ziggy 😊
Rolni
Elvileg együtt jöttek ma látogatóba, szal több mint valószínű, hogy ő is aláír ma.

Szerkesztette: Levi
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Fasza igazolás ez így sztem

Jöhet akkor még Marshall és draft előtt Ziggy 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/AdamSchefter/status/1111361749146652672?s=19
Levi
Ő is jó pénzért jött
Amadeus
Gondolom a garantált itt is pár 100k körül lesz
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/AdamSchefter/status/1111361749146652672?s=19
Levi
Ő is jó pénzért jött

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/AdamSchefter/status/1111361749146652672?s=19
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Burfict meg Marshall együtt pont kibír 16 meccset 😊

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Brandon Marshall tavaly csak 11 meccset bírt, 7 kezdéssel és azért 2015 és 2017 kivételével sose tolt még 16 meccset végig, rendre vannak gondjai az egészségével. Ettől függetlenül főleg coverben hasznos lenne és mivel Las Vegasban született a srác, neki egy több éves szerződés homecoming is lehetne, ami esetleg nyomhat a lattba...

Részemről megfelelő áron mind Marshall, mind Crowell jöjjön. Mindkettő jó lépés lenne a draft előtt, mert instant needet tömne és bátran lehet BPA alapon dolgozni majd.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Brandon Marshall (LB, Nevada szülötte) vizitel gyerekek. Nagyon kéne ő is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jordy Nelson visszavonult...szép karrier volt az övé


Taylor Rapp a mi cover2, cover4 rendszerünkbe illene szerintem. Elérhető is lesz, ahogy/ahol mondod szerintem, de kérdés, hogy a Harris hosszabbítás, a Joyner és Ridley igazolások után még akarunk-e ilyen magasan S-t hozni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Olvastam most megint, hogy a Giants érdeklődik Rosen-ért és akár az is szóba jöhet, hogy 2/37-et adnának Rosenért, ami nem igazán magas ellenérték.
Ennyit még nekünk is megérne szerintem, aztán meg nem lenne tovább téma Carr, mert őt meg elcserélhetnénk még akár a draft előtt is.

De ez szerintem esélytelen így tovább nem is fecsérelnék rá betűt.

Inkább azt kérdezném, hogy nálunk van e esélye/lehetősége annak, hogy Taylor Rapp-et kihúzzuk akár az első kör végén vagy akár a második kör elején? Elég jókat írtak róla, csak a sebessége kérdéses a safety poszthoz meg hát igazából az, hogy egyedüli S-ként hátul nem biztos hogy megállná a helyét, de ha megtalálnánk azt a pozíciót neki, amiben lubickolhat, akkor lehet hogy hosszú időre megoldaná az egyik secondary posztunkat.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Free agent RB Isaiah Crowell will visit the Raiders on Thursday.
This will be Crowell's first visit since being released by the Jets 12 days ago after the team signed Le'Veon Bell. Per NFL Network's Ian Rapoport, coach Jon Gruden is "hoping" to add Crowell to the Raiders' backfield mix.
empty taxi
D.Martin túl sokat kért, jöhet helyette Crowell. Ha le is igazoljuk tőle még pont draftolhatunk korán is RB-t majd, de legalább lenne tapasztalt futó Richard mellett rosteren.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Free agent RB Isaiah Crowell will visit the Raiders on Thursday.
This will be Crowell's first visit since being released by the Jets 12 days ago after the team signed Le'Veon Bell. Per NFL Network's Ian Rapoport, coach Jon Gruden is "hoping" to add Crowell to the Raiders' backfield mix.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 104 — Deion Sanders for president!
Ez meg igen low risk deal lett:

Adam Schefter@AdamSchefter
Raiders gave former Bengals’ LB Vontaze Burfict a 1-year, $2 million deal that includes $300K guaranteed, per source.
Rolni
Nettó vagy a büntetéseit mi fizetjük?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Landry Jones is jött. Legalább lesz egy kis verseny a back up posztért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez meg igen low risk deal lett:

Adam Schefter@AdamSchefter
Raiders gave former Bengals’ LB Vontaze Burfict a 1-year, $2 million deal that includes $300K guaranteed, per source.
Rolni
Ennyiért ajándék.
Amadeus
Ha kiüti Mahomest és visszavonul már megérte.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ez meg igen low risk deal lett:

Adam Schefter@AdamSchefter
Raiders gave former Bengals’ LB Vontaze Burfict a 1-year, $2 million deal that includes $300K guaranteed, per source.
Rolni
Ennyiért ajándék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ez meg igen low risk deal lett:

Adam Schefter@AdamSchefter
Raiders gave former Bengals’ LB Vontaze Burfict a 1-year, $2 million deal that includes $300K guaranteed, per source.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Lynch kapcsán megvárjuk a draftot és utána újra beszélgetnek a felek. Amennyiben nem sikerül megnyugtatóan rendezni a helyzetet gondolom visszatérhet BeastMode még egy évre...

D.Martin állítólag több pénzt kér, mint amennyit mi adni szeretnénk, ezért nem lett visszaigazolva eddig. Simán lehet, hogy draft után beszélnek majd csak vele is újra. Nála az is benne van a pakliban szerintem, hogy back upnak visszatérjen a rookie mellé, mögé...gondolom más se ad neki komolyabb pénzt, ha eddig nem tette...

A komoly kérdés, hogy mennyire korán szeretnék az RB draftot megeszközölni, mert ahogy katonadani is írta a kishírében Josh Jacobs tűnik az egyetlen top35-re érdemes RB-nek és mivel nincs harmadik körös pickünk más opciónk nem igen van, ha korai picket szánunk a posztra és nem akarunk reachelni.

Meglássuk, de egy ilyen offseason után komolyan fejvakarós lenne nekem, ha a top35-ben RB-t hoznánk, főleg ha előtte utána még TE-t is hozunk. Örülnék neki, ha a 4 pickből 3 a védelembe menne, ha maradunk mindegyikkel helyben...1\27 lehetne szerintem jó trade chip...

1\4 és 1\24 vagy 2\35 mehet DE-re
1\24 mehet TE, LB vagy DB posztra
az 1\27-ből kapott pickek meg mehetnek WR, RB posztokra is akár...
Rolni
én remélem kiviszitek előlünk 1/24re Jacobst 😀 amúgy tetszik a játékos igazából, de nem akarok első körös RB picket túlzottan nálunk...

LB úgy néz ki 1/24re nem lesz már bent (White, Bush szerintem kimegy) és még 2/35-re is reach talán Mack Wilson, így nálatok ezt tartom a legnehezebb dolognak, az LB poszt erősítését (1/4-re meg azért nem szívesen húznék még LBt)

Szerintem ez egy elég jó (és reális) draft lenne részetekről:
1/4 Josh Allen (alternatív: Devin White, Quinnen Williams)
1/24 és 1/27: Byron Murphy és Noah Fant (alternatív: Josh Jacobs)
2/35 Chris Lindstrom (alternatív: Mack Wilson, Jachai Polite)

De nem lepne meg egyébként ha QBt vinnétek az elején 😊
katonadani
Mi a vélleményetek David Montgomery-ről, Iowa State ?? Szerintem ő egy nagyon jó kis futó akiben óriási potenciál van ! (Elég sok Iowa mérkőzést láttam tavaly és szinte mindegyiken nagyon jó volt a srác) Én simán eltudnám őt képzelni ITT és szerintem még elérhető is lesz a Raidersnek
Rózsa Sándor (betyár)
1/4-en tuti 😉😊