Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mikortól van edzés a srácoknak? Csak azért kérdem, mert Conley épp most posztolta instára, ahogy lóg a nyál a szájából. Szerintem kezdi unni magát.
Amadeus

Kivancsisagbol megneztem, mit tulzol el mar megint, mert ennyire nem gyagyas senki, es tenyleg bameg, faszint videozza, ahogy a csula 10-15 centire kilog a szajabol es megtartja. XD

Ilyen az igazi franchise klasszis playa. XD

Szerintem emberunk le lesz meg tartoztatva nehany baromsag miatt. Xd

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Mikortól van edzés a srácoknak? Csak azért kérdem, mert Conley épp most posztolta instára, ahogy lóg a nyál a szájából. Szerintem kezdi unni magát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 www.youtube.com/watch?v=5wwzoommDlk

állítólag szabad esésben van, mert bűnszar prodayt hozott össze egy erős classban, ha kicsúszik 1-2. körből, akkor 3-4.-ben szívesen látnám. Tetszik eyetest alapján amit művel.
Amadeus
a pályán jól mutat, top20 tehetség lehetne, de állítólag borzasztóan éretlen, megsértődik ha rossz szót kap az edzőktől, nem edzhető és nem igazán lehet megbízni benne, hogy képes rendben tartani a testét a profik közt.

Ezek miatt csúszik igazán.
katonadani
Igazi Raider!
ulpianus
Ilyen téren John Matuszak a kedvencem, aki meg is verte az egyik edzőjét.
Amadeus
Adom. Cable úgyis szeret verekedni.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 www.youtube.com/watch?v=5wwzoommDlk

állítólag szabad esésben van, mert bűnszar prodayt hozott össze egy erős classban, ha kicsúszik 1-2. körből, akkor 3-4.-ben szívesen látnám. Tetszik eyetest alapján amit művel.
Amadeus
a pályán jól mutat, top20 tehetség lehetne, de állítólag borzasztóan éretlen, megsértődik ha rossz szót kap az edzőktől, nem edzhető és nem igazán lehet megbízni benne, hogy képes rendben tartani a testét a profik közt.

Ezek miatt csúszik igazán.
katonadani
Igazi Raider!
ulpianus
Ilyen téren John Matuszak a kedvencem, aki meg is verte az egyik edzőjét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 www.youtube.com/watch?v=5wwzoommDlk

állítólag szabad esésben van, mert bűnszar prodayt hozott össze egy erős classban, ha kicsúszik 1-2. körből, akkor 3-4.-ben szívesen látnám. Tetszik eyetest alapján amit művel.
Amadeus
a pályán jól mutat, top20 tehetség lehetne, de állítólag borzasztóan éretlen, megsértődik ha rossz szót kap az edzőktől, nem edzhető és nem igazán lehet megbízni benne, hogy képes rendben tartani a testét a profik közt.

Ezek miatt csúszik igazán.
katonadani
Nem Gruden kompatibilis első hallásra 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
 www.youtube.com/watch?v=5wwzoommDlk

állítólag szabad esésben van, mert bűnszar prodayt hozott össze egy erős classban, ha kicsúszik 1-2. körből, akkor 3-4.-ben szívesen látnám. Tetszik eyetest alapján amit művel.
Amadeus
a pályán jól mutat, top20 tehetség lehetne, de állítólag borzasztóan éretlen, megsértődik ha rossz szót kap az edzőktől, nem edzhető és nem igazán lehet megbízni benne, hogy képes rendben tartani a testét a profik közt.

Ezek miatt csúszik igazán.
katonadani
Igazi Raider!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
 www.youtube.com/watch?v=5wwzoommDlk

állítólag szabad esésben van, mert bűnszar prodayt hozott össze egy erős classban, ha kicsúszik 1-2. körből, akkor 3-4.-ben szívesen látnám. Tetszik eyetest alapján amit művel.
Amadeus
a pályán jól mutat, top20 tehetség lehetne, de állítólag borzasztóan éretlen, megsértődik ha rossz szót kap az edzőktől, nem edzhető és nem igazán lehet megbízni benne, hogy képes rendben tartani a testét a profik közt.

Ezek miatt csúszik igazán.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 www.youtube.com/watch?v=5wwzoommDlk

állítólag szabad esésben van, mert bűnszar prodayt hozott össze egy erős classban, ha kicsúszik 1-2. körből, akkor 3-4.-ben szívesen látnám. Tetszik eyetest alapján amit művel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
1/4 Josh Allen DE
1/24 Clelin Ferrell DE
1/27 N'Keal Harry WR
2/35 Lonnie Johnson CB

Ezzel most kiegyeznék asszem 😊
Rolni
Harry helyett nem volt TE? 😀
Bruce
TJ és Fant "kiment" már...majd a 4. körben jön a TE 😉

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
1/4 Josh Allen DE
1/24 Clelin Ferrell DE
1/27 N'Keal Harry WR
2/35 Lonnie Johnson CB

Ezzel most kiegyeznék asszem 😊
Rolni
Harry helyett nem volt TE? 😀
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
1/4 Josh Allen DE
1/24 Clelin Ferrell DE
1/27 N'Keal Harry WR
2/35 Lonnie Johnson CB

Ezzel most kiegyeznék asszem 😊
Rolni
Én is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
1/4 Josh Allen DE
1/24 Clelin Ferrell DE
1/27 N'Keal Harry WR
2/35 Lonnie Johnson CB

Ezzel most kiegyeznék asszem 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Akkor akár Ansah is beférhet.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na akkor pontosítsunk, mert jogos Bruce észrevétele 😊

Spotrac szerint most 29,5M a cap space és Crowell (2,5) + Marshall (4,1) még nincs benne, így 22,9M lehet a hely a két igazolás után. 13,6M-t mond az oldal a rookie classra, ergó 9,3M marad még garázdálkodni.

Rolni
13,6 millió a rookie class, azonban számolni kell azzal, hogy ők kiütnek a roster végéről 8 játékost, akiknek a fizetését nem kell a capbe számolni, szóval ez a 13,6 millió is lecsökken kb 9 millióra
katonadani
Jogos...csak a 51 számít a végén majd

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Na akkor pontosítsunk, mert jogos Bruce észrevétele 😊

Spotrac szerint most 29,5M a cap space és Crowell (2,5) + Marshall (4,1) még nincs benne, így 22,9M lehet a hely a két igazolás után. 13,6M-t mond az oldal a rookie classra, ergó 9,3M marad még garázdálkodni.

Rolni
13,6 millió a rookie class, azonban számolni kell azzal, hogy ők kiütnek a roster végéről 8 játékost, akiknek a fizetését nem kell a capbe számolni, szóval ez a 13,6 millió is lecsökken kb 9 millióra
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Majdnem annyira várom most a draftot, mint a trónok harcát! 😊
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Garyt 1.kor végén húznám csak ki. 1/4 Bosa/Allen. Szerintem Bosa lecsúszhat hozzánk, ha 2 QB kimegy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Amúgy a DE akkora kiugró need a csapatban ez a két igazolást követően, hogy akkor sem sírnám el magam, ha bevállalnánk egy felfele mozgást 1\24-ről annak érdekében, hogy megcsípjünk vkit a tier 2-ből, miután 1\4-en hoztuk már DE-t...

Bosa, Allen, Sweet, Burns, Ferrell, Gary azok akiket elsőben szívesen látnék. Remélem a TOP 2 közül az egyik meglesz 4-re és a másik négyből kell 1-re rámenni.
Giants szerintem QB-t visz 1\6-on vagy trade up után előttünk. Az igazi az lenne, ha elénk jönnének, ezzel javítva az esélyt a Bosa/Allen duóra. Persze kell a Cards QB pick is 😊.
Az álom scenario: Cards viszi Murray-t, a 49ers mégse Bosa-t viszi, hanem Q-t a Ford trade után, a Jets helyére bejön a Giants és viszi DH-t, mi pedig berántjuk Nick Bosa-t.

Aztán a Jets és a Falcons tuti ED-t visz sztem viszont, ha a többi ED veszélyes csapat más irányba megy lehet működhet egy trade up a Panthers elé, akik megint komoly ED veszélyforrás számunkra. 1\15-ön a Redskins áll, akikkel elvileg elég jó kapcsolatunk kéne, hogy legyen, illetve nekik jól is jöhet egy kis hátra mozgás és második napon felmozgás egy D. Jones pick előtt mondjuk...
1\15+3\76-->1\24+2\35
Nekünk összejöhetne mondjuk egy Bosa/Allen és egy Ferrell/Gary DE páros és a harmadik körben tudnánk azért még húzni egyet az 1\27 után, míg a Redskins kicsit hátrébb olcsóbban beránthatná D.Jones-t mondjuk és a második körben 2szer húzhatna...
Jó jó tudom bilibe lóg a kezem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na akkor pontosítsunk, mert jogos Bruce észrevétele 😊

Spotrac szerint most 29,5M a cap space és Crowell (2,5) + Marshall (4,1) még nincs benne, így 22,9M lehet a hely a két igazolás után. 13,6M-t mond az oldal a rookie classra, ergó 9,3M marad még garázdálkodni.

Ez mondjuk tényleg kevés lehet Ziggy-re, bár esetleg egy 2 vagy több éves back loaded deal még működhet. Persze pont az Ő injury history-ja mellé nem biztos, hogy akarunk olyat adni...


Gondolom megpróbálunk legalább két DE-t szerezni a drafton és, ha sikerül elég korán ezt megtenni, akkor a Key-Mauro-rookie-rookie-Cowser-Calhoun(bár neki még nincs szerződése elvileg) 6-os fogat vághat neki a TC-nek majd...Michael Johnson lehet esetleg még fall back option, mint rendszert és PG-t ismerő veterán, ha nem megnyugtató a draft haul...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Mennyink lehet még a Cap space-ben?
FinoDaLungovillagio
Over the cap szerint 28 millió
kapitnono
Jó a szám, de ebből még képzeletben le kell venni vagy 13M a draft classra, ami a sok korai pick miatt drágább lesz a szokásosnál.

Ettől függetlenül még Ziggy vagy más akár draft után simán érkezhet...vagy megint lesz rollover
Rolni
Szerintem a 28 misiben még nincs benne a Marshall és Crowell igazolás, szóval majd 7 miskát le kell venni. Lehet hogy már Ansah nem fér bele.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mennyink lehet még a Cap space-ben?
FinoDaLungovillagio
Over the cap szerint 28 millió
kapitnono
Jó a szám, de ebből még képzeletben le kell venni vagy 13M a draft classra, ami a sok korai pick miatt drágább lesz a szokásosnál.

Ettől függetlenül még Ziggy vagy más akár draft után simán érkezhet...vagy megint lesz rollover

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Egyfelől heuerman 4,5 milláját bármikor inkább Marshallnak adtam volna, másfelől viszont azért Marshall túl van már pályafutása csúcsán. Persze ő azt mondja, hogy nem volt teljesen egészséges, csak az se 30 fölött szokott jobbra fodulni.
Szerintem ő már inkább 3rd down LB-nek lenne hasznosabb, kicsit reméltem is hogy oda akciósan visszahozzuk, mert ő is szeretett volna maradni, de hát kellett a pénz mediocre injury prone good-for-nothning tightendre, szóval ezt buktuk.

Azért remélem ő egyénileg jó lesz itt, majd Burfict meg a többiek elronthatják a csapatnak.

Crowellel voltak rémálmaim a közelmúltban, jobban örültem volna ha Martin marad...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 983 — WHO DAT!!!!
Mennyink lehet még a Cap space-ben?
FinoDaLungovillagio
Over the cap szerint 28 millió


több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Mennyink lehet még a Cap space-ben?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Tetszik a Marshall deal is. Tepernie kell, ha LV-ben is játszani akar 😊

Már csak Ziggy kell a draft előtt és aztán egy bazi erős draft 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!