Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
NFL.com's Steve Wyche reports Oklahoma QB Kyler Murray has canceled his scheduled visit with the Redskins.
The Redskins pick at No. 15 overall. The canceled visit is not a smoking gun that Murray will be going at No. 1 overall to the Cardinals, but it is yet another piece of evidence that Murray's draft fate has already been decided.

1\1?
1\4?
Vki ezekszerint mondott nekik egy tuti elviszünk mondatot 😊
Rolni
1/4-1/14 között Giants, Denver, Cincy, Dolphins, mind vihet QB-t, és mindnél elég agyatlan a FO, hogy meg is tegye.
Amadeus
Persze, de a legagyatlanabb brigád papíron azért a miénk még mindig sajnos...remélem Mayock megmutatja jövő héten, hogy nem csak 1 báb...
Rolni
kizártnak tartom, hogy Carr helyére QB-t húzzunk ilyen korán. Megenné a capet a DM. Jövőre 5m DM lesz Carr után csak, szerintem idén make or break, aztán jövőre még tudunk húzni QB-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
NFL.com's Steve Wyche reports Oklahoma QB Kyler Murray has canceled his scheduled visit with the Redskins.
The Redskins pick at No. 15 overall. The canceled visit is not a smoking gun that Murray will be going at No. 1 overall to the Cardinals, but it is yet another piece of evidence that Murray's draft fate has already been decided.

1\1?
1\4?
Vki ezekszerint mondott nekik egy tuti elviszünk mondatot 😊
Rolni
1/4-1/14 között Giants, Denver, Cincy, Dolphins, mind vihet QB-t, és mindnél elég agyatlan a FO, hogy meg is tegye.
Amadeus
Persze, de a legagyatlanabb brigád papíron azért a miénk még mindig sajnos...remélem Mayock megmutatja jövő héten, hogy nem csak 1 báb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
NFL.com's Steve Wyche reports Oklahoma QB Kyler Murray has canceled his scheduled visit with the Redskins.
The Redskins pick at No. 15 overall. The canceled visit is not a smoking gun that Murray will be going at No. 1 overall to the Cardinals, but it is yet another piece of evidence that Murray's draft fate has already been decided.

1\1?
1\4?
Vki ezekszerint mondott nekik egy tuti elviszünk mondatot 😊
Rolni
1/4-1/14 között Giants, Denver, Cincy, Dolphins, mind vihet QB-t, és mindnél elég agyatlan a FO, hogy meg is tegye.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
NFL.com's Steve Wyche reports Oklahoma QB Kyler Murray has canceled his scheduled visit with the Redskins.
The Redskins pick at No. 15 overall. The canceled visit is not a smoking gun that Murray will be going at No. 1 overall to the Cardinals, but it is yet another piece of evidence that Murray's draft fate has already been decided.

1\1?
1\4?
Vki ezekszerint mondott nekik egy tuti elviszünk mondatot 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Van olyan forgatókönyv 1/4re amit még nem írtak biztosra?
Black_Adder
Az a jó az 1\4-ben, hogy nem kell annyi forgatókönyvet végigpörgetni, így aránylag gyorsan, pár cikkben mindent tudsz teljes bizonyossággal állítani. Így aránylag kevés befektetett munkával biztosan elő fogod tudni húzni a draft után azt a cikkedet, amiben Te ugye előre megmondtad!! #insider

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Van olyan forgatókönyv 1/4re amit még nem írtak biztosra?
Black_Adder
Még szerencsére CB-t nem írtak oda velünk kapcsolatban...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Van olyan forgatókönyv 1/4re amit még nem írtak biztosra?

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Michael Gehlken@GehlkenNFL
Raiders expected to pass on quarterback in first round. Indications remain they’ll continue building around Derek Carr, adding as many as three offensive starters throughout draft.

Remélem tényleg így lesz, már a nincs QB pick része!

A három offensive starter nem tudom, hogy jön ki amúgy...TE, RB és OG esetleg? Ahhoz mondjuk, hogy kezdők legyenek és ne csak azért, mert nincs jobb lehet erre kell ellőni a 1\24, 1\27 és 2\35-ös pickeket is...így meg a top4-ből csak az 1\4 menne D-be, ami baromi kevés lenne, főleg, hogy nincs 3. körös pick...

Lesz még itt hátra fele csere, főleg, ha tényleg ennyi O embert is akarnak még hozni. A 3 első körös közül vmelyikkel majd megyünk hátra, hogy szerezzünk még egy 2. kört és egy 3. kört is mondjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Devin Whiteot nagyon mondják 1/4-re.
Amadeus
Hát nem tudom...nem lenne felhőtlen az örömöm. Off ball LB top 5-ben nagyon erős. Egy kisebb hátra trade után ok, de persze lehet nem jut túl a Tampán és akkor meg meg kell húzni a ravaszt, ha valóban annyira sokat gondolnak róla...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Devin Whiteot nagyon mondják 1/4-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem is ökörség lenne ekkora DM-et bevállalni Carr kapcsán. Szerintem is top 10 teljesítményt nyom majd Carr ( nálam ez nem annyira bold, mint nálad 😊 ).Rolni
Hát, ha tényleg top10 teljesítményt fog nyomni, akkor lep*sálhatjátok a bokátokat a gyönyörtől, hogy egy 2. körös lássuk mit tud picből meglesz tényleg a frencsájz kúbé, aki még a Gruden-Vegas vihart is túlélte. 😊

(Amúgy a top10 azért elég bold. Mahomes, Rivers, Brees, Brady, Wilson, Wentz, Luck, Roethlisberger, Rogers, Ryan, és már tíznél is vagyunk. Goff, Cousins, Stafford, Mayfield, Cam Newton, Deshaun Watson ki is maradtak már. Szerintem egy liga első fele - top16 - is simán pozitív lenne a tavalyi "nincsenek tökei, elbizonytalanodott, pityereg a pályán, tradeljükel" után.)
peterk2005
Rogers erdekes tipp, Goodel elég szar szokott lenni.
Rodgers mar valid 😊 sorry csak szúrta a szemem.
De BigBen már nalam tavaly se volt ott és 1-1 betliző mindig van.

A top10 sem ekzakt minden esetben. Inkabb arra utaltam en is, hogy a teljesítménye "top10" kaliber lesz. Lehet hogy ilyen teljesítmény jovore 12 jatekostol lesz epp nem ez volt a lenyege az egesznek. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Jipí, Mayowa!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szerintem is ökörség lenne ekkora DM-et bevállalni Carr kapcsán. Szerintem is top 10 teljesítményt nyom majd Carr ( nálam ez nem annyira bold, mint nálad 😊 ).Rolni
Hát, ha tényleg top10 teljesítményt fog nyomni, akkor lep*sálhatjátok a bokátokat a gyönyörtől, hogy egy 2. körös lássuk mit tud picből meglesz tényleg a frencsájz kúbé, aki még a Gruden-Vegas vihart is túlélte. 😊

(Amúgy a top10 azért elég bold. Mahomes, Rivers, Brees, Brady, Wilson, Wentz, Luck, Roethlisberger, Rogers, Ryan, és már tíznél is vagyunk. Goff, Cousins, Stafford, Mayfield, Cam Newton, Deshaun Watson ki is maradtak már. Szerintem egy liga első fele - top16 - is simán pozitív lenne a tavalyi "nincsenek tökei, elbizonytalanodott, pityereg a pályán, tradeljükel" után.)
peterk2005
Amikor rajtam van a rózsaszínű napszemcsim akkor abból indulok ki, hogy 2016-ban, amikor top 10 QB volt Billy fuckin Musgrave rendszerében volt "másodéves", most pedig Jon grinder Gruden rendszerében lesz visszatérő. Nem tud oda visszaugrani, akkor baj van és jöhet az új QB, mert új HC nem jön az tuti...



Közben Benson Mayowa visszatér 1 évre cirka 3M-ért...már van 4 DE rosteren! 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Szerintem is ökörség lenne ekkora DM-et bevállalni Carr kapcsán. Szerintem is top 10 teljesítményt nyom majd Carr ( nálam ez nem annyira bold, mint nálad 😊 ).Rolni
Hát, ha tényleg top10 teljesítményt fog nyomni, akkor lep*sálhatjátok a bokátokat a gyönyörtől, hogy egy 2. körös lássuk mit tud picből meglesz tényleg a frencsájz kúbé, aki még a Gruden-Vegas vihart is túlélte. 😊

(Amúgy a top10 azért elég bold. Mahomes, Rivers, Brees, Brady, Wilson, Wentz, Luck, Roethlisberger, Rogers, Ryan, és már tíznél is vagyunk. Goff, Cousins, Stafford, Mayfield, Cam Newton, Deshaun Watson ki is maradtak már. Szerintem egy liga első fele - top16 - is simán pozitív lenne a tavalyi "nincsenek tökei, elbizonytalanodott, pityereg a pályán, tradeljükel" után.)
peterk2005
Lamar Jacksont kihagytad!
cikesz
Mert most irányítókról volt szó, nem futókról. 😀
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Szerintem is ökörség lenne ekkora DM-et bevállalni Carr kapcsán. Szerintem is top 10 teljesítményt nyom majd Carr ( nálam ez nem annyira bold, mint nálad 😊 ).Rolni
Hát, ha tényleg top10 teljesítményt fog nyomni, akkor lep*sálhatjátok a bokátokat a gyönyörtől, hogy egy 2. körös lássuk mit tud picből meglesz tényleg a frencsájz kúbé, aki még a Gruden-Vegas vihart is túlélte. 😊

(Amúgy a top10 azért elég bold. Mahomes, Rivers, Brees, Brady, Wilson, Wentz, Luck, Roethlisberger, Rogers, Ryan, és már tíznél is vagyunk. Goff, Cousins, Stafford, Mayfield, Cam Newton, Deshaun Watson ki is maradtak már. Szerintem egy liga első fele - top16 - is simán pozitív lenne a tavalyi "nincsenek tökei, elbizonytalanodott, pityereg a pályán, tradeljükel" után.)
peterk2005
Lamar Jacksont kihagytad!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Szerintem is ökörség lenne ekkora DM-et bevállalni Carr kapcsán. Szerintem is top 10 teljesítményt nyom majd Carr ( nálam ez nem annyira bold, mint nálad 😊 ).Rolni
Hát, ha tényleg top10 teljesítményt fog nyomni, akkor lep*sálhatjátok a bokátokat a gyönyörtől, hogy egy 2. körös lássuk mit tud picből meglesz tényleg a frencsájz kúbé, aki még a Gruden-Vegas vihart is túlélte. 😊

(Amúgy a top10 azért elég bold. Mahomes, Rivers, Brees, Brady, Wilson, Wentz, Luck, Roethlisberger, Rogers, Ryan, és már tíznél is vagyunk. Goff, Cousins, Stafford, Mayfield, Cam Newton, Deshaun Watson ki is maradtak már. Szerintem egy liga első fele - top16 - is simán pozitív lenne a tavalyi "nincsenek tökei, elbizonytalanodott, pityereg a pályán, tradeljükel" után.)
peterk2005
Goff?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem is ökörség lenne ekkora DM-et bevállalni Carr kapcsán. Szerintem is top 10 teljesítményt nyom majd Carr ( nálam ez nem annyira bold, mint nálad 😊 ).Rolni
Hát, ha tényleg top10 teljesítményt fog nyomni, akkor lep*sálhatjátok a bokátokat a gyönyörtől, hogy egy 2. körös lássuk mit tud picből meglesz tényleg a frencsájz kúbé, aki még a Gruden-Vegas vihart is túlélte. 😊

(Amúgy a top10 azért elég bold. Mahomes, Rivers, Brees, Brady, Wilson, Wentz, Luck, Roethlisberger, Rogers, Ryan, és már tíznél is vagyunk. Goff, Cousins, Stafford, Mayfield, Cam Newton, Deshaun Watson ki is maradtak már. Szerintem egy liga első fele - top16 - is simán pozitív lenne a tavalyi "nincsenek tökei, elbizonytalanodott, pityereg a pályán, tradeljükel" után.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
A tavalyi/tavaly előtti első körös mockjai közül egyik sem tűnik rossznak, ha a draftoltak teljesítményeit nézem. Jó lesz az.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Carr maradjon idén, ha szarul megy neki, akkor jövőre is lesz két első pickünk húzni irányítót helyette. Csak mondjuk az ő csereértékét jócskán csökkenti ha szarul teljesít.
Legkevésbé egyébként Williams-nek örülnék, mert nekünk Edge kell mindenképpen és nem DT.

De egyébként abban reménykedem, hogy nem lesz az első két napon agyfaszt okozó választásunk vagy cserénk, de erre azért nagy összeget nem tennék...
Bruce
Pontosan! Maradjon Carr és, ha szar, akkor úgyis megint korai pickünk lesz, amihez lesz egy extra első körünk is, így ha kell tudunk felfele is menni jövőre QB-ért...

Williamsnak én tudnék örülni. PG sémájában fontosabb a belső pusztító, mint a király EDGE és azért a Hurst, Hall, Williams trió már nem vicc kategória lenne. Utána lehet duplázni EDGE posztra és hajrá...

A tavalyi első 3 kör után nincsenek komoly reményeim amúgy, mert továbbra is Gruden a végső igen birtokosa...csak abban tudok bízni, hogy Mayock boardja alapján mennek majd és max a 2-3 Mike szerint előre sorolt ember közül választ majd Gruden. Persze élesben Mike BigBoardja sem volt még sose kipróbálva, de azért abban bízom, hogy nem a tavalyihoz hasonló ámokfutás lesz a draftunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egyetértünk alatriste több ponton is 😊

Szerintem is ökörség lenne ekkora DM-et bevállalni Carr kapcsán. Szerintem is top 10 teljesítményt nyom majd Carr ( nálam ez nem annyira bold, mint nálad 😊 ).

1\4 sima DL pick vagy trade down nálam. A Murray-Bosa páros szerintem is kimegy, a wild card a Jets...maradnak és viszik Allen-t? maradnak és viszik Q-t? Lecserélnek és valaki viszi Haskins-t?

Szerintem a mi boardunk 1. Bosa, 2. Williams, 3. jó áron trade back. Nem nagy trade back, de ha nincs benn Bosa vagy Q akkor jó lenne kicsit hátra mozogni és ott kilőni a következő tier DL emberek egyikét...Ha nincs jó ajánlat jöhet Allen, Sweat, Gary, Oliver vagy akit legjobb fitnek és legjobb játékosnak gondolnak, de mennyivel jobb lenne ezt 6-10 helyen húzni és bezsebelni némi extra lőszert...
Rolni
Én továbbra is csak akkor tartom jónak Carr elküldését, ha helyette Rosen jön és nem egy most draftolt újonc. De erre szerintem nincs sansz, meg mondjuk ha Rosen az alacsony fizetésével kerül egy első kör végi pickbe, akkor kb Carr-ért is max annyit lehet kapni vagy egy picit magasabbat, ami viszont már nem érné meg.

Carr maradjon idén, ha szarul megy neki, akkor jövőre is lesz két első pickünk húzni irányítót helyette. Csak mondjuk az ő csereértékét jócskán csökkenti ha szarul teljesít.
Legkevésbé egyébként Williams-nek örülnék, mert nekünk Edge kell mindenképpen és nem DT.

De egyébként abban reménykedem, hogy nem lesz az első két napon agyfaszt okozó választásunk vagy cserénk, de erre azért nagy összeget nem tennék...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Egyetértünk alatriste több ponton is 😊

Szerintem is ökörség lenne ekkora DM-et bevállalni Carr kapcsán. Szerintem is top 10 teljesítményt nyom majd Carr ( nálam ez nem annyira bold, mint nálad 😊 ).

1\4 sima DL pick vagy trade down nálam. A Murray-Bosa páros szerintem is kimegy, a wild card a Jets...maradnak és viszik Allen-t? maradnak és viszik Q-t? Lecserélnek és valaki viszi Haskins-t?

Szerintem a mi boardunk 1. Bosa, 2. Williams, 3. jó áron trade back. Nem nagy trade back, de ha nincs benn Bosa vagy Q akkor jó lenne kicsit hátra mozogni és ott kilőni a következő tier DL emberek egyikét...Ha nincs jó ajánlat jöhet Allen, Sweat, Gary, Oliver vagy akit legjobb fitnek és legjobb játékosnak gondolnak, de mennyivel jobb lenne ezt 6-10 helyen húzni és bezsebelni némi extra lőszert...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kimegy előttetek Murray - Bosa duó szinte tuti és vagy QWill vagy Oliver elérhető lesz a picken. Nem tudom miért nyelne be ilyen kemény dm-et a csapat egy amúgy simán jó QB után főleg egy olyan évben ahol (persze minden évben az adott évi class az elmúlt évek legrosszabbja), de tényleg idén elég gyengüsz a felhozatal...

Sima Dl/Edge pick lesz amit csak "édesebbé" tehet, ha hátracserélve jön össze.
Ja, és Carr top10 teljesítményt nyom majd le, de ez már a bold része 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
draftnight trade keretein belül megy Carr és kapunk még egy első kört.
Amadeus
itt mi a konkrét elképzelés? 1/4+Carr cserébe 1/x+2020 1/x? Vagy 1/4-re jön qb és 24 vagy 27+Carr cserébe 2 első kör?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Nagyon nyomják, h Gruden bele van zúgva Haskins-ba...remélem csak smoke, hogy valaki ugorjon elénk érte...
Rolni
Egyszerre van belezúgva Drew Lockba, Murraybe és Haskinsbe. Ezeket mind leírták mockokban a legnagyobb oldalak. Ezért fogjuk Williamst húzni. Mernék rá fogadni egy nagyobb tételben.
Amadeus
Én is ezt gondolom, meg baromira bízom benne 😊
Rolni
emberünk master kommunikációból (mármint Master diplomája van), Mayock mellette meg uszkve 30 éve van benne minimum az nfl körüli médiában. Még mindig DL a legnagyobb need és még mindig 20m dm lenne Carr után, cserébe annyira nyomják az összes QB-ra, hogy kell nekünk, hogy szinte ordít, hogy be akarunk valakit ugratni magunk elé. Volt már Murray, Haskins, Grier, Lock. Lassan csak mi draftolunk első körben irányítót. Vagy DL-t húzunk, vagy draftnight trade keretein belül megy Carr és kapunk még egy első kört. Előbbit tartom sanszosnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nagyon nyomják, h Gruden bele van zúgva Haskins-ba...remélem csak smoke, hogy valaki ugorjon elénk érte...
Rolni
Egyszerre van belezúgva Drew Lockba, Murraybe és Haskinsbe. Ezeket mind leírták mockokban a legnagyobb oldalak. Ezért fogjuk Williamst húzni. Mernék rá fogadni egy nagyobb tételben.
Amadeus
Én is ezt gondolom, meg baromira bízom benne 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!