Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Quinnen Williamst felhívta a Cards, hogy esélyes 1/1-re.
Amadeus
Az en telefonom is csorgott az elobb, de nem vettem fel.
Stez
téged Gruden fog draftolni.
Amadeus
1/4re vagy 1/15re?
Cuchulain82
Engem nem mer, nem eleg jo a mentalitasom. Rosszul ereznem magam az oltozoben ennyi… xD
Stez
ne izgulj majd megnevel 😉
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Quinnen Williamst felhívta a Cards, hogy esélyes 1/1-re.
Amadeus
Az en telefonom is csorgott az elobb, de nem vettem fel.
Stez
téged Gruden fog draftolni.
Amadeus
1/4re vagy 1/15re?
Cuchulain82
Engem nem mer, nem eleg jo a mentalitasom. Rosszul ereznem magam az oltozoben ennyi… xD

több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Quinnen Williamst felhívta a Cards, hogy esélyes 1/1-re.
Amadeus
Az en telefonom is csorgott az elobb, de nem vettem fel.
Stez
téged Gruden fog draftolni.
Amadeus
1/4re vagy 1/15re?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Quinnen Williamst felhívta a Cards, hogy esélyes 1/1-re.
Amadeus
Az en telefonom is csorgott az elobb, de nem vettem fel.
Stez
téged Gruden fog draftolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Quinnen Williamst felhívta a Cards, hogy esélyes 1/1-re.
Amadeus
Az en telefonom is csorgott az elobb, de nem vettem fel.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Quinnen Williamst felhívta a Cards, hogy esélyes 1/1-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
sztem 1/4-re Oliver lesz a pick. aztán egy edge rusher, majd CB. 2. körben TE vagy RB.
d3Y
csütörtökön imádkozzál értem, hogy elkerüljem Kisfát.
Amadeus
off
annyi a lényeg - legyen bárki a vizsgáztató - hogy végig nyugodtan, összeszedetten kell mondani a tételt, akkor is ha közben próbálnak összezavarni. ez bőven +1 jegyet jelenthet ahhoz képest, ha ugyanazt mondod, de nyökögve, dadogva, őőőzve, pusztán ezen múlhat a vizsga sikere. különösen Kisfánál, aki szadista, és azt aki gyengeséget mutat, élvezettel filézi ki. én Darázsnál vizsgáztam, ha hozzá kerülsz, a kötelmi részt át kell nézni, mert nála azon áll vagy bukik minden.
menni fog, hajrá!
d3Y
Megvan!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A forgatókönyv ami engem boldoggá tenni:
1/4: Bosa/Williams/White/Oliver/Allen (ebben a sorrendben); amit nem szeretnék látni QB, le/fel trade
1/8-1/14 feltrade: White/Bush/Hockerson/Sweat/Gary/OT (Taylor/Williams) (nincs más akiért felmozognék)
1/24 és 1/27: Gary/Sweat/Fant/M. Brown/OT (Williams/Dillard) nagyot csúszó BPA (főként a korábbiakból)
2/35: Lidstrom/Metcalf/Jacobs
RB-t, OG-t, QB-t nem szivesen látnék az első körbe
Pari
Én Josh Jacobs-on nem lennék kiakadva az első kör végén.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
A forgatókönyv ami engem boldoggá tenni:
1/4: Bosa/Williams/White/Oliver/Allen (ebben a sorrendben); amit nem szeretnék látni QB, le/fel trade
1/8-1/14 feltrade: White/Bush/Hockerson/Sweat/Gary/OT (Taylor/Williams) (nincs más akiért felmozognék)
1/24 és 1/27: Gary/Sweat/Fant/M. Brown/OT (Williams/Dillard) nagyot csúszó BPA (főként a korábbiakból)
2/35: Lidstrom/Metcalf/Jacobs
RB-t, OG-t, QB-t nem szivesen látnék az első körbe
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hajnali 2-kor kezdődik a draft?
Bruce
ja
Pari
Zsír! Holnap hulla leszek munkahelyen 😀

Amúgy nem tudom, hogy mi a faszom lehet az a meglepetés pick amire készülnek, de ha valami lámaság, akkor szerintem tényleg menthetetlenek vagyunk.
Bruce
Ma twitteren már van minden 😊
TJ Hockenson vagy Drew Lock eddig a legmelegebb, amit láttam 😊
Kyler Murray és Dwayne Haskins továbbra is sláger téma.
Ed Oliver, illetve Devin White az akiket D meglepinek említenek páran.
Persze a Redskins TOP5-be felmozgása kapcsán is felmerültünk rögtön, mint trade partner...

Most már tényleg csak szórakoztató eszköz a média 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Hajnali 2-kor kezdődik a draft?
Bruce
ja
Pari
Zsír! Holnap hulla leszek munkahelyen 😀

Amúgy nem tudom, hogy mi a faszom lehet az a meglepetés pick amire készülnek, de ha valami lámaság, akkor szerintem tényleg menthetetlenek vagyunk.
Bruce
Ha nem az, hogy elcseréljük Cable-t+2. körösünket, egy jövő évi 7-ért, akkor boldogtalan leszek...
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hajnali 2-kor kezdődik a draft?
Bruce
ja
Pari
Zsír! Holnap hulla leszek munkahelyen 😀

Amúgy nem tudom, hogy mi a faszom lehet az a meglepetés pick amire készülnek, de ha valami lámaság, akkor szerintem tényleg menthetetlenek vagyunk.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
lesz valami össznépi chat, ahol dühönghetünk?
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Hajnali 2-kor kezdődik a draft?
Bruce
ja
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hajnali 2-kor kezdődik a draft?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Michael Gehlken@GehlkenNFL
It was Oakland Raiders or no one. RB Marshawn Lynch has elected to retire, per @AdamSchefter. Team had shown reticence to re-sign while exploring a new, younger direction at position. Lynch was franchise’s 2018 Walter Payton Man of Year for continued work in Oakland community.


Köszi BeastMode!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Csináltam egy utolsó mock-ot, amiben mindenhova két embert tettem be, kvázi alternate pick gyanánt. Csináltam benne egy hátra trade-t, szinte biztos vagyok benne, hogy vmelyik első körrel Mayock-ék is mozognak majd lefele...enjoy!

1\4: Quinnen Williams DT\Ed Oliver DT
Nick Bosa minden jel szerint nem elérhető, így hozunk egy elit DT embert Mo Hurst és PJ Hall mellé. Lehet soknak tűnik, de szerintem elfér a DT posztra a mélység és PG rendszerének kulcsa a belső nyomás.

1\24: Montez Sweat DE\Clelin Ferrell DE
Legnagyobb need-re behúzzuk az elérhető csúszót. Sweat a szíve miatt, Ferrell meg a gyengébb atletikussága miatt csúszhat le eddig. Ehhez persze kell egy kis szerencse is már.

1\27: trade 2019 2nd + 2019 3rd
Itt a csere amit említettem. Nem dolgoztam ki túlzottan, de azt gyanítom lesz olyan csapat aki vkire rá akar repülni első kör végén és beáldoz egy 2. és egy 3. kört ezért.

2\35: Dalton Risner OL\Chris Lindstrom OG
Van még a falban egy kiadó interior pozíciónk és OL-be is kell a mélység alaposan. Mindkét sráccal kapcsolatban voltunk említve, passzolnának a csapatba.

2nd: LJ Collier DE\Zach Allen DE
A beszerzett 2. körrel megint a szélre hozunk embert, így a leggyengébb posztunk lassan elfogadható szintre jut. Nem speed rusher egyik srác sem, de jó mérettel és erővel rendelkeznek. Mauro hamar mögöttük találhatná magát sztem.

3rd: David Montgomery RB\Miles Sanders RB
Nem hatalmas need az RB Crowell érkezése után, de kétségtelen, hogy jól jönne egy mindenes futó Richard és Crowell mellé. Nem örülnék korai picknek erre a posztra és bár bőven benne van a pakliban egy akár első körös Jacobs pick IRL én sokkal inkább itt a harmadik elején próbálkoznék.

4th: Kahale Warring TE\Josh Oliver TE
Kell TE, mert bár darabra megvagyunk és a blokkolással nem lesz gond, amíg Lee Smith megvan, de elkapás terén meredek lenne Waller-re hagyatkozni. Mindkét srác jó méretű elkapó TE prospect.

5th: Bobby Okereke LB\Drue Tranquill LB
Burfict és Marshall érkezése után nem égető need a LB és mindhárom kezdő mögött akad fiatal depth is, de mivel Burfict igen sok meccset hagyott ki az utóbbi években szerintem érdemes lenne még egy fiatalt beilleszteni a képletbe.

7th: Penny Hart WR\Greg Dortch WR
Komoly átalakításon ment át a WR egységünk, ennek köszönhetően nem kell korán WR-t húzni sztem, de itt már bőven megérhet egy próbát a dolog. Olyan slot\returner opciót nézegettem itt, akik Harris-nek okozhatnak elsősorban komolyabb kihívást ST oldalon és másod sorban jelenthetnek pár snapre slot-ban is alternatívát.

7th: Malik Gant S\Jonathan Crawford S
Darabra bőven megvan a S részleg, de sok a kérdőjel. Jó méretű ST-ben bevethető srácokat néztem ide. A befutó esetleg rostert foghat, mint ST és S depth, akár vmelyik veterán előtt, illetve PS-be is kell vkit tenni ugye 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 637
sztem 1/4-re Oliver lesz a pick. aztán egy edge rusher, majd CB. 2. körben TE vagy RB.
d3Y
csütörtökön imádkozzál értem, hogy elkerüljem Kisfát.
Amadeus
off
annyi a lényeg - legyen bárki a vizsgáztató - hogy végig nyugodtan, összeszedetten kell mondani a tételt, akkor is ha közben próbálnak összezavarni. ez bőven +1 jegyet jelenthet ahhoz képest, ha ugyanazt mondod, de nyökögve, dadogva, őőőzve, pusztán ezen múlhat a vizsga sikere. különösen Kisfánál, aki szadista, és azt aki gyengeséget mutat, élvezettel filézi ki. én Darázsnál vizsgáztam, ha hozzá kerülsz, a kötelmi részt át kell nézni, mert nála azon áll vagy bukik minden.
menni fog, hajrá!

choose life
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Insiderek szerint a Cards elviszi Bosa-t 1/1-re.


Lécci ne Murrayt 1/4-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
sztem 1/4-re Oliver lesz a pick. aztán egy edge rusher, majd CB. 2. körben TE vagy RB.
d3Y
Mostanában Olivert a Jets-hez is mondogatják...

Szerintem benn lehet nálunk simán a pakliban Oliver. Kérdés, hogy azért meglepi, mert mondjuk úgy visszük,Rolni
Am ez az Oliver Jets+Raiders lámúr csak a héten került elő...vmiért nagyon gyanús h pont draft hetében érkeznek ilyen hírek. 😀
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
sztem 1/4-re Oliver lesz a pick. aztán egy edge rusher, majd CB. 2. körben TE vagy RB.
d3Y
Mostanában Olivert a Jets-hez is mondogatják...

Szerintem benn lehet nálunk simán a pakliban Oliver. Kérdés, hogy azért meglepi, mert mondjuk úgy visszük, hogy még Williams is benn van?
Oliver egyébként remek fit a mi sémánkba és bár sokan erőltetik az Aaron Donald hasonlatot, sztem Geno Atkins jobb comp és ugye Ő meg PG rendszerének volt az alapja Cincy-ben...
A kérdés az, hogy Mo Hurst marad akkor hosszabb távon back up mögötte? Mondjuk miután 5. körös pick volt beleférhet és belülre amúgy is kell az erős rotáció mindig...Hall meg lehet pakol még izmot, súlyt magára és megy Hankinssel NT-be rotálni...pofás DT egység lenne.

1\24-en nem tudom ki lesz elérhető impact EDGE...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
sztem 1/4-re Oliver lesz a pick. aztán egy edge rusher, majd CB. 2. körben TE vagy RB.
d3Y
csütörtökön imádkozzál értem, hogy elkerüljem Kisfát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 637
sztem 1/4-re Oliver lesz a pick. aztán egy edge rusher, majd CB. 2. körben TE vagy RB.

choose life
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Kolton Miller:
I am close to 330 pounds right now and bench and my squat have gone up. I was throwing around 505 pounds in the back squat and benching 320 like it was nothing. I got a lot stronger.


Jelly főleg akkor lehet létszám feletti, ha érkezik korán még DT...
Rolni
Hankins jobb játékos, plusz Hurst, Hall, Eddie is ott van.
Amadeus
Hankins sztem elég hasonló amúgy...Eddie azzal az injury history-val nem olyan játékos, aki miatt mozgatnám Jelly-t...1/4-en Williams vagy Oliver már ez a kategória lehet...főleg, hogy egy ilyen pick után Hall jó eséllyel átkerülhet NT rotációba...


Nagyon meglepi pickről beszélnek velünk kapcsolatban, de senki nem tud semmit 😊 lehet az lesz a meglepi, hogy faszát húzunk...lehet csere is, meg persze vmi ordas reach is 😉
Na most sztem elég jól megmondtam a dolgot...#insider
Rolni
Igen, én is arra gondoltam, hogy szabályosan sokkolni fogjuk a ligát egy jó pickkel. Nálam:
1/4 Williams
1/24 Ferrell
1/27 Mack Wilson/Legjobb edge

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kolton Miller:
I am close to 330 pounds right now and bench and my squat have gone up. I was throwing around 505 pounds in the back squat and benching 320 like it was nothing. I got a lot stronger.


Jelly főleg akkor lehet létszám feletti, ha érkezik korán még DT...
Rolni
Hankins jobb játékos, plusz Hurst, Hall, Eddie is ott van.
Amadeus
Hankins sztem elég hasonló amúgy...Eddie azzal az injury history-val nem olyan játékos, aki miatt mozgatnám Jelly-t...1/4-en Williams vagy Oliver már ez a kategória lehet...főleg, hogy egy ilyen pick után Hall jó eséllyel átkerülhet NT rotációba...


Nagyon meglepi pickről beszélnek velünk kapcsolatban, de senki nem tud semmit 😊 lehet az lesz a meglepi, hogy faszát húzunk...lehet csere is, meg persze vmi ordas reach is 😉
Na most sztem elég jól megmondtam a dolgot...#insider

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!