Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Kolton Miller:
I am close to 330 pounds right now and bench and my squat have gone up. I was throwing around 505 pounds in the back squat and benching 320 like it was nothing. I got a lot stronger.


Jelly főleg akkor lehet létszám feletti, ha érkezik korán még DT...
Rolni
Hankins jobb játékos, plusz Hurst, Hall, Eddie is ott van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kolton Miller:
I am close to 330 pounds right now and bench and my squat have gone up. I was throwing around 505 pounds in the back squat and benching 320 like it was nothing. I got a lot stronger.


Jelly főleg akkor lehet létszám feletti, ha érkezik korán még DT...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Jellyt áruljuk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/VicTafur/status/1119291086587908096?s=19

Ebben mondjuk van valami.
Levi
ha minden igaz a scoutok zömét Mayock kirúgja, mert nem egészen tetszettek neki a dolgok.
Amadeus
Engem nem különösebben izgat a sztori. Röhögjön meg pofázzon akinek jól esik. A lényeg, hogy jól sikerüljön a draft.

| Meg valamikor basszák ki Cablet 😊 |
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/VicTafur/status/1119291086587908096?s=19

Ebben mondjuk van valami.
Levi
ha minden igaz a scoutok zömét Mayock kirúgja, mert nem egészen tetszettek neki a dolgok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/VicTafur/status/1119291086587908096?s=19

Ebben mondjuk van valami.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 twitter.com/MoveTheSticks/status/1119279975645925376?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1119279975645925376&ref_url=https%3A%2F%2Fraiderforums.com%2Fviewtopic.php%3Ff%3D3%26t%3D14950%26view%3Dunread%23unread

annyira nem.
Amadeus
Jó DJ védi az ex főnökét 😊

Amúgy félig érthető, úgyse kellenek a Warroomba és mivel GM cserénk volt ezeknek a scoutoknak a jó része úgyse tér vissza, csak megint egy hír a médiában, amin aztán lehet röhögni, csámcsogni...megint melyik csapat fest dilettánsnak, bénának draft előtt?...mi...

Persze ha ezzel elkerülhető pl, h draft előtti napon egy LaCanfornya beírja kit húzunk -akkor még üdvözlöm is a dolgot, főleg egy olyan draft előtt ahol ennyi pickünk van és tradelgetni is akarunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
@RapSheet: Sources: #Raiders coach Jon Gruden and GM Mike Mayock sent their scouts home for the weekend and they are not expected to return by draft time. The belief is they don’t know who to trust and wanted to clear the room.

Senkiben sem lehet megbízni.
Bazzani
Kabaré 😀
Rolni
 twitter.com/MoveTheSticks/status/1119279975645925376?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1119279975645925376&ref_url=https%3A%2F%2Fraiderforums.com%2Fviewtopic.php%3Ff%3D3%26t%3D14950%26view%3Dunread%23unread

annyira nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
@RapSheet: Sources: #Raiders coach Jon Gruden and GM Mike Mayock sent their scouts home for the weekend and they are not expected to return by draft time. The belief is they don’t know who to trust and wanted to clear the room.

Senkiben sem lehet megbízni.
Bazzani
Kabaré 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: Sources: #Raiders coach Jon Gruden and GM Mike Mayock sent their scouts home for the weekend and they are not expected to return by draft time. The belief is they don’t know who to trust and wanted to clear the room.

Senkiben sem lehet megbízni.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Igazából kurvára az van, hogy kb szept közepén lehet először látni, hogy kinek milyen éve lesz. Mockolhatunk itt, de simán összeeshet bárki akitől tartunk most, és feljöhet olyan csapat, akit most nem érzünk erősnek + sérülések.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Remélhetőleg a szezon második fele könnyebb lesz. Ha sikerülne a Denver és KC meccset rögtön az elején megfogni még jól is elsülhet az idény...
Mondjuk sokkal jobb lett volna ha pont fordított lenne a sorsolás. Bár tudja a fene...

Ez van, mindenkit ki kell tömni!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Legalább amikor már elment a szezon lesz esélyünk nyerni 3-4 meccset!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Sziasztok. Bocs az off topicért. Játszik innen valaki az NFL manager 2019 mobilos játékkal?
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Szamarak ellen kezdünk, MNF.
Amadeus
Íme a többi része a menetrendnek.

Lesz egy TNF is a Chargers ellen.
iktriad
0-6-os kezdéstől egy 4-2-es ig minden benne van.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
De szar ez a menetrend anyám...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szamarak ellen kezdünk, MNF.
Amadeus
Íme a többi része a menetrendnek.

Lesz egy TNF is a Chargers ellen.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Szamarak ellen kezdünk, MNF.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Összeesküvés elmélet Ulpi?
Rolni
Marmint mire?

Nem. Csak celozgattad, miszerint Grudi tavaly, megkerdojelezhetoen, inkabb csak rombolt. Erre irtam, hogy az tavaly volt. Egesz mas az idei terv.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
hát eddig egy Cable fire hiányzik csak ahhoz, hogy tökéletes legyen az offseason, szóval nem értem a pesszimizmust. Védelmen erősítünk a drafton, aztán meglátjuk a pályán, hogy mire elég. Okosabbak szeptemberben leszünk csak.
Amadeus
Pont Cable miatt én fázok a TB igazolástól is pl., illetve ha a drafton nem jön a D, ahogy logikus lenne azért bajba leszünk 😊
De igazad van, vissza is vettem a szemüvegemet!!


Összeesküvés elmélet Ulpi?
Rolni
akkor fogok kurva nagyot röhögni, ha csak összeáll a falunk valahogy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
hát eddig egy Cable fire hiányzik csak ahhoz, hogy tökéletes legyen az offseason, szóval nem értem a pesszimizmust. Védelmen erősítünk a drafton, aztán meglátjuk a pályán, hogy mire elég. Okosabbak szeptemberben leszünk csak.
Amadeus
Pont Cable miatt én fázok a TB igazolástól is pl., illetve ha a drafton nem jön a D, ahogy logikus lenne azért bajba leszünk 😊
De igazad van, vissza is vettem a szemüvegemet!!


Összeesküvés elmélet Ulpi?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Rolni
A tavalyi holtszezon egesz masrol szolt, mint az idei.
ulpianus
"néha le kell rombolni azt, ami fennáll, hogy építhess helyette valami újat" Amadeus Coelho

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Rolni
A tavalyi holtszezon egesz masrol szolt, mint az idei.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
NFL.com's Steve Wyche reports Oklahoma QB Kyler Murray has canceled his scheduled visit with the Redskins.
The Redskins pick at No. 15 overall. The canceled visit is not a smoking gun that Murray will be going at No. 1 overall to the Cardinals, but it is yet another piece of evidence that Murray's draft fate has already been decided.

1\1?
1\4?
Vki ezekszerint mondott nekik egy tuti elviszünk mondatot 😊
Rolni
1/4-1/14 között Giants, Denver, Cincy, Dolphins, mind vihet QB-t, és mindnél elég agyatlan a FO, hogy meg is tegye.
Amadeus
Persze, de a legagyatlanabb brigád papíron azért a miénk még mindig sajnos...remélem Mayock megmutatja jövő héten, hogy nem csak 1 báb...
Rolni
kizártnak tartom, hogy Carr helyére QB-t húzzunk ilyen korán. Megenné a capet a DM. Jövőre 5m DM lesz Carr után csak, szerintem idén make or break, aztán jövőre még tudunk húzni QB-t.
Amadeus
Szerintem is!!
De a tavalyi offseason után nem lehet egyenlőre semmit kizárni sztem és óvatosan hülyézzünk másokat szerintem, amíg nálunk van az ügyeletes főhülye...hidd el én is baromira remélem, hogy MM érkeztével rendeződünk és Gruden is rájön mi az ő feladata...
Rolni
hát eddig egy Cable fire hiányzik csak ahhoz, hogy tökéletes legyen az offseason, szóval nem értem a pesszimizmust. Védelmen erősítünk a drafton, aztán meglátjuk a pályán, hogy mire elég. Okosabbak szeptemberben leszünk csak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
NFL.com's Steve Wyche reports Oklahoma QB Kyler Murray has canceled his scheduled visit with the Redskins.
The Redskins pick at No. 15 overall. The canceled visit is not a smoking gun that Murray will be going at No. 1 overall to the Cardinals, but it is yet another piece of evidence that Murray's draft fate has already been decided.

1\1?
1\4?
Vki ezekszerint mondott nekik egy tuti elviszünk mondatot 😊
Rolni
1/4-1/14 között Giants, Denver, Cincy, Dolphins, mind vihet QB-t, és mindnél elég agyatlan a FO, hogy meg is tegye.
Amadeus
Persze, de a legagyatlanabb brigád papíron azért a miénk még mindig sajnos...remélem Mayock megmutatja jövő héten, hogy nem csak 1 báb...
Rolni
kizártnak tartom, hogy Carr helyére QB-t húzzunk ilyen korán. Megenné a capet a DM. Jövőre 5m DM lesz Carr után csak, szerintem idén make or break, aztán jövőre még tudunk húzni QB-t.
Amadeus
Szerintem is!!
De a tavalyi offseason után nem lehet egyenlőre semmit kizárni sztem és óvatosan hülyézzünk másokat szerintem, amíg nálunk van az ügyeletes főhülye...hidd el én is baromira remélem, hogy MM érkeztével rendeződünk és Gruden is rájön mi az ő feladata...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!