Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Csak én vagyok pozitív?
Mert az vagyok ☠️
Surda
Na jó, de hány unikumot ittál ehhez? 😊
iktriad
😁 Nem kellett hozzá
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Amúgy KJ sztem lehet visszakerült a trade blokkra egyből...
Eléggé hasonló játékos Abram és Karl, de Abram jobb mérettel rendelkezik és Gruden&Mayock Pick ugyebár...
Kérdés mit lehet kapni Karl-ért...el szórni nem kéne azért sztem
Rolni
Szerintem FS lesz, make or break neki is a szezon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Amúgy KJ sztem lehet visszakerült a trade blokkra egyből...
Eléggé hasonló játékos Abram és Karl, de Abram jobb mérettel rendelkezik és Gruden&Mayock Pick ugyebár...
Kérdés mit lehet kapni Karl-ért...el szórni nem kéne azért sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Aludva egyet

Ferrell: kellett egy 4-3 DE, jött egy 4-3 DE. Bosa kimenetele után tulajdonképpen logikus, mivel Mackből tanulva nem akartunk 4-3ba erőltetni 3-4 embert. Prototípus méret, prototípus mentalitás - nagyon jó a gametap, folyamatosan megy előre az emberünk, nem áll meg - és systemfit. Nem sikerült a mozgás, kellett valaki, hoztuk. Jobb pick, mintha elhozzuk Whiteot, akinek nem is feltétlen lett volna helye a nickelben.

Jacobs: tud futni, tud blokkolni, tud elkapni, intelligens. Tipikusan az az elkapni tudó RB, aki WCO-ba kell, az interjúk szerint kifejezetten célpontunk volt az 1. kör végén. Kellett egy, jött egy. Alapvetően tetszik a pick.

Abram: fejvakarós. Akkora, mint Tatum, úgy üt, mint Tatum, SEC-ből jön. Skull 'n' bones védelmet akar Gruden úgy fest, Abram, Burfict és KJ egy csapatban. Akkor látom értelmét, ha Joseph FS lesz - erre lehet esély, mert sokat fejlődött KJ iq-ban - Joyner pedig nickel/mindenes.

Mi tetszik: rendszerbe draftoltunk. Van világos elképzelés a LoS mindkét oldalán, védelem egyértelműen a 4-2-5 = nickel, double a gap setje, ehhez kerestük a blitzelni is tudó S-t és Nickel-t, plusz a 4-3 endeket (Ferrell, Mayowa),offense pedig all in WCO, amibe jöttek fegyverek (Jacobs, AB, Nelson).

Mi nem tetszik: reach, de ez benne van.

tőlem eddig egy "B" ez eddig. Következő tipp: Irv Smith. Kell egy TE, jól futja a routetot, WCO-ba tökéletes lenne, magas munkamorált követelő programból jön. Nagyon esélyesnek érzem.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A koncepció jól látszik, hogy mennyire helyes azt majd az idő eldönti.

1\4:
Miután kiment Bosa, Williams és nem sikerült hátra cserélni jött a kedvenc DE-jük, ezzel a legnagyobb needet tömték be. Azért mehetett ekkora Haskins smoke screen, mert érezték, hogy kell egy trade up TOP3-ba ahhoz, hogy meglegyen Bosa vagy Williams. A hátra trade úgy fest nem csak nekünk nem sikerült, de a dokumentáltan erőlködő Jets-nek sem, egészen a 10. pickig kellett várni.

Ed Oliver gondolom túl hasonló Mo Hurst-höz és Hall-hoz, White meg ugye ILB, amit ezek szerint nem értékeltek elég magasra vagy nagyon közel voltak a boardon és a need döntött. Igazából elég régóta mindannyian azt mondjuk sztem, hogy pass rusher kell, főleg szélre. Megkaptuk.

Az, hogy a média előrébb sorolta Josh Allen-t vagy Brian Burns-t vagy Rashan Gary-t vagy Montez Sweat-t akár mindet egyik másik helyen engem túlzottan nem zavar. Mayock, Guenther, Buckner és Trgovac mindegyik srácot vihette volna, mégis Ferrell lett a pick. Ez nekem egyenlőre elég. Papíron Ferrell ideális fit PG rendszerébe és úgy fest Ő volt az a fiatalember, akit vezérként, karakterként is a legtöbbre tartottak. A gond akkor lesz, ha nem válik be emberünk. Ennél a picknél a hátra trade hiánya miatt van igazából bennem tüske, de azt meg megértem, hogy nem jött, végülis 2 fél kell hozzá.

Clelin Ferrell 6'4 magas, 264 fontos súllyal mérlegelt a combine-on, jó hosszú karjai vannak és technikailag, football IQ szempontjából nagyon rendben van. Mindkét oldalról indítható és egyetemen többször láttam kicsit bentről 4-5 techből is dolgozni...versatile a srác, na! Elég széles rush repertoárja van és a futás ellen is hatékony, így day 1 kezdő/impact ember lehet. Vele kapcsolatban negatívomként a kiemelkedő atletikusság hiányát szokták említeni, emiatt volt legtöbb helyen első kör közepe-vége a besorolás amit kapott. Combine-on nem futott 40-et és nem ugrott egy turf toe sérülés miatt, de a 3 cone és 20 yard shuttle számai hasonlóak Michael Johnson vagy Carlos Dunlap számaihoz, akik elég jól dolgoztak ebben a rendszerben PG alatt. Nem sexy pick, de elég biztonságos picknek tűnik...dolgozni fog, nem lesz sitten, meg a hírekben és megbízható kezdő válhat belőle...hogy jön-e majd az extra amivel igazolni lehet a TOP5-ös picket az más kérdés. Egy kezdő helyet kipipáltak ezzel DE poszton.

1\24:
Jobban örültem volna nem RB-nek, de nagyon úgy fest, hogy Gruden teljesen beleszeretett a srácba. Itt megint azt gondolom belefért volna egy hátra trade, de nem történt meg. Én a 2017 draft óta abszolút úgy gondolom, hogy nem kell, érdemes RB-t ennyire korán vinni, de persze erre lehet azt is mondani, hogy amikor van 3 db első körös picked és ennyire egyértelmű need-ed, meg system match-ed, akkor belefér. Érdekes kérdés mi lett volna, ha benn marad Noah Fant pl, de nem lesznek igazán rémálmaim ettől a picktől. Igazi amerikai sikersztori a srác, akinek egyetemig nem volt saját ágya és kvázi mindent a focinak köszönhet. Ő is olyan fajta srácnak tűnik, aki keményen fog dolgozni és nem faszsággal lesz benne a hírekben. Jó mérete van (5'10 220), bár nem egy speedster, megvan a megfelelő sebessége a poszthoz. Erősen és elusive módon is tud futni és nagyon hasznos lehet elkapásokkal is, mert slotba is simán ki lehet tolni, az RB utak meg alap nála, jók a kezei és a routejai is.

1\27:
Megint nem tetszett igazán a poszt itt, főleg, hogy volt pár hasonló srác benn még ezen a poszton, így itt is lehetett volna hátra mozogni vagy várni a második körös pickig sztem. Itt abszolút OL-t, esetleg a legjobb CB-t vittem volna, de ezek szerint úgy érezték a S sorba jobban kell az erősítés, mint CB posztra. A sok FA pick up után kicsit meglepő volt a dolog, de azt azért láttuk tavaly is, hogy vmiért Karl Joseph felé nincs komoly bizalom és Joyneren kívül minden érkező inkább depthnek való. Abram jó méretű (5'11 205), megfelelő sebességű (4,45) S, aki bazi nagyot tud ütni. Egyenlőre box S-nek a leghasznosabb, de több helyen olvastam, hogy TE ellen is hatékony lehet még némi fejlesztéssel, nekünk a Cover 2/4 rendszerbe működőképes lehet korán is. A TE védekezési képesség mondjuk bazira kéne is Kelce, Hunter és Fant divíziójába, de rookie-ként azért ebben túl sokat ne várjunk tőle sztem...vele kapcsolatban is azt lehet olvasni, hogy remek karakter, kemény munkás ember 😊...21 évesen nős és apuka, rendben az élete...állítólag a csapatoktól kérdezett a gyereke kapcsán iskolákról, oktatásról a környéken...


Jól látszik, hogy dolgos, szorgos, remek karakterű srácokat kerestek, ráadásul olyanokat, akik rookie-ként is kezdeni vagy komoly snap számot fognak tudni játszani.

Gondolom ez alapján megy majd a 2\35 is, bár itt megint erős esély van a le trade-re.

Támadó oldalon TE és OG jöhet szerintem szóba a fenti logika mentén, míg a védő oldalra CB (bár PG szereti ültetni a rookie-kat) vagy esetleg egy LB (bár megvan elvileg a kezdő és van némi depth is).

TE poszton Irv Smith Jr. elvileg a következő legjobb, de ugye nem biztos a mi boardunk egyezik a "média" boardokkal...Kahale Warring esetleg beelőzheti, mert méretre jobban megfelelhet Gruden igényeinek...

OG posztra Dalton Risner lenne a tippem, mert Őt nagyon kedvelték a Senior Bowl alatt, nagyon passzolna a mentalitása Gruden elképzeléseibe. Cody Ford is szóba jöhet persze...

CB poszton komoly még a választék, mert Greedy Williams, Byron Murhpy és Rock Ya-Sin is elérhető jelenleg. Greedy mentlitása sztem nem fit, Murphy és Rock lehet befutó esetleg, de én nem érzem annyira a CB picket.

LB posztra ugye Mack Wilson jöhet talán itt szóba, de reachnek érezném azért ennyire korán. Nagyjából meg is van a LB sor, lehet csak később jön ide ember.

Én most TE-t mondanék, mondjuk Irv Smith, bár komoly esélyt látok egy Risner pickre.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Drukkoljatok, hogy a jövő évi draft mélyebb legyen felül, hogy az első kör második felének is legyen igazi első körös értéke. Idén sajna kb. az 1/4 volt csak "igazi" első kör, a húszon kívüliek már olyanok, hogy azok szinte egy körrel későbbiek is lehettek volna, akkor se lett volna rosszabb a draft.

Ferrell elég nagy reach, de a Kolton Miller picknél sokkal jobb. Elég biztos, és tényleg csak a ceiling lehet az 1/4-hez mérten alacsony, amúgy a játékos szinte biztos, hogy hasznos lesz évekig. (Mondjuk 1/4-en ha nem tudok lemozogni, akkor egy most épülő csapat esetén én inkább BPA-t húztam volna. Akárkit. Mondjuk a jobbik Devin, vagy Allen, stb. Tálentum maximalizálás címszóval.)

A hátsó kettő pick meg lásd fent. Ésszerű pickek, jobb nem volt, ez van. Esetleg itt is a hátratrade lehetett volna alternatíva - legalább az egyik pickkel. De mivel nem nagyon volt tolongás feltrade-ért az első körben, gondolom partner se nagyon lett volna.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak én vagyok pozitív?
Mert az vagyok ☠️
Surda
Na jó, de hány unikumot ittál ehhez? 😊
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Csak én vagyok pozitív?
Mert az vagyok ☠️
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Találtam egy Clelin Ferrell fant.
 twitter.com/TonyPauline/status/1121577735749545989
Tony Paulinéknél 8. volt a big boardon pl. Hockenson, Sweat vagy Haskins előtt.
 draftanalyst.com/top300
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én úgy fogom fel, hogy lehetne sokkal rosszabb is!!!!
Főleg ha magunkból indulunk ki.

A SEC lassan rendeződni fog ahogy nézem. Az LB sor még nem az igazi. Ha jönne még Ansah egy korrekt dealért akkor ez a védelem so-so elkaristolna.

Az O meg "ha" a fal úgy akarja, akkor TOP-nak kell lenni, nincs mese! Top WR, első körös futó, magas szinten játszani tudó QB... TE... khm khm.
Amennyiben még itt lenne Cook akkor hát jah... Dehátmánmindeggy...
Ha még hozunk másodikban egy LB-t vagy egy elkapó TE-t akkor nem szomorkodhatunk véleményem szerint.

Így látatlanban B+/B- gradet adnék a második körtől függően.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem ebben a formában ez az első kör csalódás.
Valóban szerezni kellett volna plusz cetliket és ha már húzzuk Jacobs-t, akkor 27-en is jöhetett volna. 24-en meg akkor Sweat, de ez az 1/4 ez felfoghatatlan.
több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Clellin Ferrell helyett nem tudom, hogy kinek örültem volna jobban, cserék sem nagyon voltak, így húzni kellett. Szerintem ez jó választás, még ha korainak is tűnik.

Josh Jackson
kb előre be volt nálam írva, miután BeastMode visszavonult. Itt azért tudtam volna mást választani, nekem Montgomery szimpatikusabb, ráadásul később is elérhető lett volna, így én itt inkább egy váratlant húztam volna és elvittem volna Sweat-et.

Johnatan Abram választásánál kicsit csalódott voltam, mert ha boxsafety kellett akkor a kicsi kínait (Taylor Rapp ) hoztam volna. Ha más poszt is szóba jöhetett volna, akkor talán CB.

Bízzunk benne, hogy rendesen felmérték a srácokat és beválnak mindannyian.

Jó lett volna szerezni egy 3. körös picket, de lehet ez nem volt most prioritás. 2/3-ra jöhet még egy nagyon tehetséges játékos, de jelenleg nem tudom, hogy kit választanék... CB,TE,EDGE,WR... talán ezen posztok valamelyikére várok valakit.

több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
És megint nem jött korán lb 😀
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mindhárom srác remek ember, karakter, igazi grinderek...értem, hogy ez koncepció, de azért az első körös embernél nem ez kéne, hogy az első pozitívum legyen...na mindegy

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
1/27: Johnathan Abram, S, Mississippi States
Nem igazán tetszik ez sem, pedig nem rossz a játékos. Hoztunk egy box SS-t az első kör végén. Megint nem érzem a remek value-t, sokkal jobbat is lehetett volna szerintem húzni. Legalább nem Lock jött...


Toltunk egy erős reachet, aztán húztunk egy futót és egy SS-t az első körben. Nem igazán tetszik, pedig konkrétan egyik playával sincs bajom. Fura...jobb ez eddig, mint a tavalyi WTF hullám, de többet vártam Mayocktól...

Ja Karl Joseph utolsó évére készülhet, ha el nem cserélik...

Ami legjobban zavar, hogy ezekkel a játékosokkal a kártyáinkon kötelező lett volna szotyiért is hátra mozogni sztem. Mind elérhető lett volna később és legalább jött volna még pick...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
1/24: Josh Jacobs, RB, BAMA
Jó játékos, jól passzol Gruden rendszerébe, de mégse igazán tetszik. Szívesebben láttam volna RB picket a 3. körben. Nagyon needre húzunk eddig. Az az érzésem az első kör Grudené és talán holnaptól dolgozhat majd Mayock...

1/27-re van még célpont mindkét oldalra, de jöhet trade is simán...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Amúgy rengeteget játszott nyújtott LoS-n, jó motorja van, jó mentalitással. Tudod mi lesz itt; nem tudtunk lemozogni, és 1/24-en nem lett volna már benn.
Amadeus
Egyetértünk! Nyomták a QB smoke-ot ezerrel, de nem jött trade ajánlat, így elvitték Bosa után a kedvenc ED embert.

Amúgy remek séma fit, de azért érdekes lesz, hogy Allen mit csinál majd a Jags-nél 4-3ban...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Legalább 4-3 DE.
Amadeus
Legalább nem QB
Legalább DE és séma fit
De cserébe komoly reach
Nem jött a trade hiába a QB smoke

Magas a padló, de nem annyira magas a plafon Ferrell esetében szerintem. Remek technikával dolgozik, komoly rutinja van, futás és passz ellen is hatékony volt az egyetemen, de nem egy extra atléta és nagyon erős DL tagja volt, emiatt a két dolog miatt lehet sose lesz igazi 10+ sackes sztár passz rusher. Cserébe rookie impact meglehet és 10 éves korrekt kezdő simán lehet.

Needre reach-->HC pick?
Biztonságos konzervatív pick-->óvatos első GM Pick ever?


Remélem nem jön vmi brain fart vagy/és QB pick 1/24-re/így...
Rolni
Amúgy rengeteget játszott nyújtott LoS-n, jó motorja van, jó mentalitással. Tudod mi lesz itt; nem tudtunk lemozogni, és 1/24-en nem lett volna már benn.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Legalább 4-3 DE.
Amadeus
Legalább nem QB
Legalább DE és séma fit
De cserébe komoly reach
Nem jött a trade hiába a QB smoke

Magas a padló, de nem annyira magas a plafon Ferrell esetében szerintem. Remek technikával dolgozik, komoly rutinja van, futás és passz ellen is hatékony volt az egyetemen, de nem egy extra atléta és nagyon erős DL tagja volt, emiatt a két dolog miatt lehet sose lesz igazi 10+ sackes sztár passz rusher. Cserébe rookie impact meglehet és 10 éves korrekt kezdő simán lehet.

Needre reach-->HC pick?
Biztonságos konzervatív pick-->óvatos első GM Pick ever?


Remélem nem jön vmi brain fart vagy/és QB pick 1/24-re/így...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Legalább 4-3 DE.
Amadeus
Naja. Ha imádták, akkor ez van. Reméljük az élet őket igazolja.
Levi
Legjobb 4-3 DE volt btw. Bosa utan. Allen 3-4 inkább. Gary a sérülése miatt offos. Kellett edge a systembe, jött edge. Jó lehet, még ha reach is. Nem qb, nem wr, needre jött.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Legalább 4-3 DE.
Amadeus
Naja. Ha imádták, akkor ez van. Reméljük az élet őket igazolja.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Legalább 4-3 DE.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Quinnen Williamst felhívta a Cards, hogy esélyes 1/1-re.
Amadeus
Az en telefonom is csorgott az elobb, de nem vettem fel.
Stez
téged Gruden fog draftolni.
Amadeus
Az bebaszna ☠️
Surda
Na, nem orulnel nekem?
Stez
Stez 69, azonnal rendelném a mezed.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Quinnen Williamst felhívta a Cards, hogy esélyes 1/1-re.
Amadeus
Az en telefonom is csorgott az elobb, de nem vettem fel.
Stez
téged Gruden fog draftolni.
Amadeus
Az bebaszna ☠️
Surda
Na, nem orulnel nekem?

több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Quinnen Williamst felhívta a Cards, hogy esélyes 1/1-re.
Amadeus
Az en telefonom is csorgott az elobb, de nem vettem fel.
Stez
téged Gruden fog draftolni.
Amadeus
Az bebaszna ☠️