Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
4/4: Maxx Crosby, DE, Eastern Michigan
Rolni
nagyon jó a sajtója, kíváncsi vagyok milyen tape van róla elérhető. Méretre prototípus 4-3 DE.
Amadeus
Relentless motort írnak "természetesen"...beleillik a képbe
Rolni
 www.youtube.com/watch?v=YzTfIfJ5m7g

igen, hasonlít Ferrellre, ez a gyerek is megy mint a golyó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hátra trade közben
4/7-->4/27+4/33

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
4/4: Maxx Crosby, DE, Eastern Michigan
Rolni
nagyon jó a sajtója, kíváncsi vagyok milyen tape van róla elérhető. Méretre prototípus 4-3 DE.
Amadeus
Bazi jó lett a combine-ja. 4,66-os 40-t futott, van benne lehetőség. Relentless motort írnak "természetesen"...beleillik a képbe

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
4/4: Maxx Crosby, DE, Eastern Michigan
Rolni
nagyon jó a sajtója, kíváncsi vagyok milyen tape van róla elérhető. Méretre prototípus 4-3 DE.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
4/4: Maxx Crosby, DE, Eastern Michigan

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 637
 twitter.com/mattschneidman/status/1121886478160629761

choose life
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001027731/article/2019-nfl-draft-ryan-finley-among-best-prospects-remaining

Sok jó WR van még benn
OL, TE és LB is van még...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
4.-5. körben imádnám: Mack Wilson (ILB, Alabama), Christian Miller (OLB, Alabama, 3-4 edge fit inkább, de 4. körben már megérné szituációs játékosnak bevállalni), Michael Jordan (G, Ohio State, mind2 G és C poszton képes játszani).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
kinti fórumról,

Player 1 Career: Solo: 84, AST: 82, Total 166, Loss 50, sacks 27
Player 2 Career: Solo: 47, AST: 30, Total 77, Loss 29, Sacks 17,5

tipp, melyik Bosa és melyik Ferrell.
Amadeus
Szóval ezen számsor alapján ha bent lett volna mindkettő te akkor is Ferrell-t vitted volna?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mullen + leadership? A csavonak derogal a futas elleni vedekezes. Masreszt mintha nem szeretne szerelni. Kovet o barkit, de nem fogja kockaztatni az egezseget. Nalam pont a legnagyobb kerdes a hozzaallasa.
ulpianus
Nem Greedy Williams-al kevered?
Rolni
Nem. Egyebkent nagyon tehetseges, tenyleg lekovet barkit. Csak meglepett, hogy pont o nala emelted ki a leadership kepesseget.
ulpianus
Megmondom őszintén meccset nem néztem még végig róla, egyenlőre scouting reportokat nézegettem, nem jött szembe, hogy ne lenne megfelelő a mentalitása, de majd még ismerkedek vele 😊
Azt olvastam, h nem jó szerelő, de inkább technikai problémának írták, leejti a fejét és inkább ráakaszkodik az emberre...

PG elvárja a run supportot, szóval amíg nem megy neki, nem sokat lát majd pályát...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Mullen + leadership? A csavonak derogal a futas elleni vedekezes. Masreszt mintha nem szeretne szerelni. Kovet o barkit, de nem fogja kockaztatni az egezseget. Nalam pont a legnagyobb kerdes a hozzaallasa.
ulpianus
Nem Greedy Williams-al kevered?
Rolni
Nem. Egyebkent nagyon tehetseges, tenyleg lekovet barkit. Csak meglepett, hogy pont o nala emelted ki a leadership kepesseget.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mullen + leadership? A csavonak derogal a futas elleni vedekezes. Masreszt mintha nem szeretne szerelni. Kovet o barkit, de nem fogja kockaztatni az egezseget. Nalam pont a legnagyobb kerdes a hozzaallasa.
ulpianus
Nem Greedy Williams-al kevered?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Mullen + leadership? A csavonak derogal a futas elleni vedekezes. Masreszt mintha nem szeretne szerelni. Kovet o barkit, de nem fogja kockaztatni az egezseget. Nalam pont a legnagyobb kerdes a hozzaallasa.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Trayvon Mullen érdekes prospect, én kedvelem. Megindult a CB run, elhoztuk Őt tradek után!!, részemről rendben van. PG elvileg szereti padoztatni a rookie CBket, így várhatóan lesz ideje tanulni, fejlődni és jövőre belépni Conley mellé.

A poszt és Mullen nem passzol a tegnapi azonnali impact ember, magas padlóval vonalra, de szerintem jó upsideja van! Leadership stb megvan. Ferrell csapattársa volt ugye, Abrams barátja és AB-vel is nagy snap a pre draft vizitje óta...Persze erre is lehet mondani, h reach kicsit, de a dupla hátra trade után nekem tetszik!

Még jön pár grinder holnap is:
Round 4, pick 106
Round 4, pick 109 (from JAX)
Round 5, pick 158 (from BUF)
Round 7, pick 218

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Trayvon Mullen, CB Clemson

6'1 magas, 4,46 alatt futja a 40-et. Igazából scheme fit ő is, bár én DL-t vagy TE-t hoztam volna. Ésszel draftolunk gyerekek, örülök, hogy nem Greedy lett.

Tavaly issue volt, hogy a DB-k nem tudtak szerelni és lassúak voltak, idén jött: Joyner, Abram és Mullen.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/MarquetteKing/status/1121903852540710912?s=19
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
kinti fórumról,

Player 1 Career: Solo: 84, AST: 82, Total 166, Loss 50, sacks 27
Player 2 Career: Solo: 47, AST: 30, Total 77, Loss 29, Sacks 17,5

tipp, melyik Bosa és melyik Ferrell.
Amadeus
mondjuk többet is játszott cserébe. Viszont 2016-17-et mindketten nyomták és ott is megelőzi Bosát.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
minél többet nézem Jacobs tapejét, annál biztosabb vagyok benne, hogy Gruden rendszerében kurva nagy steal lesz. Mindent tud, amit kell. Szerintem RunDMC óta nem volt ilyen sokoldalú és kezdőszintű futónk.
Amadeus
Dolgozik, hajt, nem pofazik, teszi a dolgat.
Stez
=
Gruden Grinder
Amadeus
Nem, nem ebben az ertelemben. Jacobs a legjobbjat akarja adni, nyerni akar es megmutatni mindenkinek, mit tud. Maximalista, akiben eg a bizonyitasi vagy. Es ez pozitiv. Most az, hogy nem egy olyan karakter, aki szetvet az ego es az arc, ez nem jelenti azt, hogy o egy babu es azert is vittek, mert hogy Gruden futyul, o meg ugrik.

Jacobs tenyleg minden tekintetben jo srac es jo valasztas.
Stez
Akkor nem lesz jó Raider.
😁
♉gaben♉
ha a jó Raider az Alzado, Romanowski típusú játékosokat takarja csak, akkor valóban nem. Minden esetre játszott nálunk Howie Long, Tim Brown, Rich Gannon és Jerry Rice is, akik mind olyanok voltak, amilyennek Stez leírta JJ-t. Mind2 típus kell, ebből kell egészséges vegyületet alkotni. Előbbinek megteszi Burfict is.

Abram megkapta CWood számát, reméljük nem fogja égetni a hátát hosszú távon. 😊

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
minél többet nézem Jacobs tapejét, annál biztosabb vagyok benne, hogy Gruden rendszerében kurva nagy steal lesz. Mindent tud, amit kell. Szerintem RunDMC óta nem volt ilyen sokoldalú és kezdőszintű futónk.
Amadeus
Dolgozik, hajt, nem pofazik, teszi a dolgat.
Stez
=
Gruden Grinder
Amadeus
Nem, nem ebben az ertelemben. Jacobs a legjobbjat akarja adni, nyerni akar es megmutatni mindenkinek, mit tud. Maximalista, akiben eg a bizonyitasi vagy. Es ez pozitiv. Most az, hogy nem egy olyan karakter, aki szetvet az ego es az arc, ez nem jelenti azt, hogy o egy babu es azert is vittek, mert hogy Gruden futyul, o meg ugrik.

Jacobs tenyleg minden tekintetben jo srac es jo valasztas.
Stez
Akkor nem lesz jó Raider.
😁

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
minél többet nézem Jacobs tapejét, annál biztosabb vagyok benne, hogy Gruden rendszerében kurva nagy steal lesz. Mindent tud, amit kell. Szerintem RunDMC óta nem volt ilyen sokoldalú és kezdőszintű futónk.
Amadeus
Dolgozik, hajt, nem pofazik, teszi a dolgat.
Stez
=
Gruden Grinder
Amadeus
Nem, nem ebben az ertelemben. Jacobs a legjobbjat akarja adni, nyerni akar es megmutatni mindenkinek, mit tud. Maximalista, akiben eg a bizonyitasi vagy. Es ez pozitiv. Most az, hogy nem egy olyan karakter, aki szetvet az ego es az arc, ez nem jelenti azt, hogy o egy babu es azert is vittek, mert hogy Gruden futyul, o meg ugrik.

Jacobs tenyleg minden tekintetben jo srac es jo valasztas.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
kinti fórumról,

Player 1 Career: Solo: 84, AST: 82, Total 166, Loss 50, sacks 27
Player 2 Career: Solo: 47, AST: 30, Total 77, Loss 29, Sacks 17,5

tipp, melyik Bosa és melyik Ferrell.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
minél többet nézem Jacobs tapejét, annál biztosabb vagyok benne, hogy Gruden rendszerében kurva nagy steal lesz. Mindent tud, amit kell. Szerintem RunDMC óta nem volt ilyen sokoldalú és kezdőszintű futónk.
Amadeus
Dolgozik, hajt, nem pofazik, teszi a dolgat.
Stez
=
Gruden Grinder

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
minél többet nézem Jacobs tapejét, annál biztosabb vagyok benne, hogy Gruden rendszerében kurva nagy steal lesz. Mindent tud, amit kell. Szerintem RunDMC óta nem volt ilyen sokoldalú és kezdőszintű futónk.
Amadeus
Nem lesz steal, elso koros jatekos. De egyebkent en kurvara birom Jacobsot, GM-ben sokaig vadasztam masodik kor eleji pickre miatta, vegul viszont nem jott ossze. Kamara 2.0, ugyes gyerek, nagyon alulertekelt,de a modernkori NFL-ben kb. a tokeletes futo mintapeldanya. A stilusa szerintem meg nagyon hasonlit McCaffreyere, Jacobs top12-15 prospect ezen a drafton, szimplan csak a posztja, meg a sebessege miatt nincsenek erte oda, illetve o nem jatszott tul sokat az egyetemen, emiatt nem kapott akkora hype-ot, mint akar Barkley, akar Zeke vagy Gurley anno.

Nem egy divatos valasztas ez, mert egy lyukakkal teli csapatba csak egy futo jott, emiatt lehet huzni valahol a szajat erte a szurkolonak, ez valahol ertheto is, de mindentol fuggetlenul jo valasztas ez. Es Jacobs jo gyerek, szerintem kifejezetten intelligens csavo, aki okosan is jatszik, nem pedig csak atveszi a labdat, aztan pedig daral, mint a hulye. Az meg, hogy jo gyerek, a palyan kivul is igaz ra, nem problemas karakter egyaltalan. Dolgozik, hajt, nem pofazik, teszi a dolgat.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
minél többet nézem Jacobs tapejét, annál biztosabb vagyok benne, hogy Gruden rendszerében kurva nagy steal lesz. Mindent tud, amit kell. Szerintem RunDMC óta nem volt ilyen sokoldalú és kezdőszintű futónk.
Amadeus
Nagyon jó kis üzletet csináltatok a kölökkel .
+Az emberi oldala se elahanyagolhato kicsit olyan mint tavaly Griffin a Seahawksnál csak ő más aspektusbol sikertörténet.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A nős példa nem teljesen korrekt, mert azért ott a kémiának is kell működni egy picit, tehát a prospectnek is van beleszólása. Bár a fasz tudja, hogy a színészéknél hogy van ez...
Bruce
Pontosan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)