Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 269 — Keep pounding
Mel Kiper szerint AFC West contenderek lettünk. Igazából "csak" Mahomes van az útban...
Amadeus
Meglepne ha harmadiknál jobbak lennétek. A Chiefs a Mahomes Reid duóval kontender, a Chargers meg csak minden poszton jobb játékossal bír kb.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Martin a fedélzeten.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mel Kiper szerint AFC West contenderek lettünk. Igazából "csak" Mahomes van az útban...
Amadeus
Azért Kiper nem 100-as 😊
Rolni
A hibás óra is naponta 2x a pontos időt mutatja. Nyugalom!
Amadeus
A hibás nem feltétlenül, a megállt óra már inkább

Azzal a csak Mahomesszal óvatosan bánnék, szerintem simán a Chargers a legjobb Nyugaton, itt egyelőre még a Denver megelőzéséhez is kaparni kell.

Mondjuk nekem hirtelen nulláról ötre nőtt a Raiders-játékosaim száma, szóval valamit nagyon hasonlóan gondolunk Grudenékkel, és hogy ez most nekem jó-e vagy sem, az más kérdés 😀

több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Sebastian Janikowski hivatalosan visszavonul

 fuzovelkifele.com/wp-content/uploads/2017/06/janikowski-768x401.jpg

Once a Raider

Köszi mindent Jano, viszlát Canton-ba!
Pari
HOF
Surda
Vagy beugrik még télen egy kicst?
♉gaben♉
Úgy is jó, Lynchel egyetemben, állítólag csábítgatjuk még egy évre.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Mel Kiper szerint AFC West contenderek lettünk. Igazából "csak" Mahomes van az útban...
Amadeus
Azért Kiper nem 100-as 😊
Rolni
A hibás óra is naponta 2x a pontos időt mutatja. Nyugalom!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mel Kiper szerint AFC West contenderek lettünk. Igazából "csak" Mahomes van az útban...
Amadeus
Azért Kiper nem 100-as 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Mel Kiper szerint AFC West contenderek lettünk. Igazából "csak" Mahomes van az útban...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Crowell elszakította az achilles-ét 😕
Rolni
Jacobs pick menti meg a szezonunkat már májusban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Sebastian Janikowski hivatalosan visszavonul

 fuzovelkifele.com/wp-content/uploads/2017/06/janikowski-768x401.jpg

Once a Raider

Köszi mindent Jano, viszlát Canton-ba!
Pari
HOF
Surda
Vagy beugrik még télen egy kicst?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Crowell elszakította az achilles-ét 😕

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
King explains that Mayock and coach John Gruden had a dream scenario of the Dolphins offering next year’s first-rounder for a 4-and-13 flip-flop, and of Ferrell still being on the board.

Ezért reacheltünk végül, meg nyomtuk a qb smokeot.
Amadeus
Aztán jött a cardinals és kettébaszta az egészet 😀
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
King explains that Mayock and coach John Gruden had a dream scenario of the Dolphins offering next year’s first-rounder for a 4-and-13 flip-flop, and of Ferrell still being on the board.

Ezért reacheltünk végül, meg nyomtuk a qb smokeot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/04/29/nfl-draft-fmia-peter-king/?cid=fmiatw
Rolni
kurvára adom Mayockot. Azért szépen ráhúzta a liga felére a bohócsapkát 1 offseason alatt, kezdve az AB trade tárgyalásával a drafton át, az udfa igazolásokkal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/04/29/nfl-draft-fmia-peter-king/?cid=fmiatw

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Sebastian Janikowski hivatalosan visszavonul

 fuzovelkifele.com/wp-content/uploads/2017/06/janikowski-768x401.jpg

Once a Raider

Köszi mindent Jano, viszlát Canton-ba!
Pari
HOF
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Sebastian Janikowski hivatalosan visszavonul

 fuzovelkifele.com/wp-content/uploads/2017/06/janikowski-768x401.jpg

Once a Raider

Köszi mindent Jano, viszlát Canton-ba!

Szerkesztette: Pari
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Na akkor, hogy én is értékeljek.
...
Pari
Azért a szar OL kompenzálható kiváló skill játékosokkal. Mondjuk szerintem pont Lynch volt az, aki szar fal mögött is tudott futni, de lehet más is képes erre.
AB jelenléte lehet hogy tizedmásodpercekkel csökkenti azt az időt, amíg Carr kezében a labda, az máris nagyon megkönnyíti az OL dolgát

Amúgy szerintem idén is a KC és a LAC játssza le egymást közt a divíziót, de áprilisban mindenhol van best case scenario.
Black_Adder
Ez a szép ebbe a játékba, hogy minden összefügg mindennel.
Ha működik a futás, akkor jöhet a passz...
Ha működik a passz, nem tudják tölteni a boxot, jöhet a futás...
Ha van jó elkapód, kisebb a nyomás a falon/QBn...
Ha a futód kiváló elkapó is, akkor játszhatjuk amit a pats szokott...

Grudenen sok fog múlni, lehet, hogy egy pats szerű offenseünk lesz (rövid, gyors passzok, futóknak, slotnak)
vagy egy Cardinals szerű offensünk, amikor fingja nem volt a HC-nek, hogy használja DJ-t
az 1/1-től a PO-ig bármi lehet megint
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Na akkor, hogy én is értékeljek.
Rózsaszín napszemüveg off.

Elöljáróban két dolog:
1- Reggie-ben azt szerettem, hogy a drafton nem csinált égbe kiáltó baromságokat, needre húzott top playereket (akik aztán nem váltak be, de erről később)
2- én sokkal, de sokkal többre tartom a szorgalmat, a kemény munkát, az alázatot és "lead by examplet", mint a tehetséget.

Ez alapján egész tisztességes lett a draftunk, DE! (ezt majd a végén)

Ferrel - első blikkre ordas nagy reach, megnézve, hogy kik voltak még bent Hockenson, Oliver. Mindegy need-re húztunk egy nagyon szimpatikus karaktert: B+
Jacobs - csak a poszt miatt nem seggeltem, pici reach, de tökéletes karakter: A-
Abrams - A poszt nagyon nem tetszett, nem is top need, ezt is erős reachnek érzem, de a karakter rendben van: C+
Mullen: Karakterileg nem annyira szimpi mint, az első 3 pick, posztján is volt még itt bent biztosabb pick: D+
Viszont a Day 3 és az UDFA pickjeink, ellenben nagyon tetszenek. Atletikusságban, upside-ban jó kis playerek jöttek és java részt needre, úgy hiszem, többen is rosteren ragadhatnak, ha tudnak fejlődni: A-
Overall: B

és itt jön a DE!!!

Az edzői staffról sok minden elmondható, az elmúlt évtizedből, csak egy dolog nem, az hogy képesek a játékosokat fejleszteni!!!!
Ott van a pats OL edző, kap egy 3. körös embőckét és top playert csinál belőle a posztján 2-3 év alatt, vagy a Kansas DB, RB edző, sorolhatnám még, de értitek.
Ha hozzánk kerül egy játékos, nem fejlődik semmit az ég világon, csak és kizárólag azok tudtak "kiemelkedni", akik, már eleve hatalmas tehetségek voltak, vagy képzetten érkeztek hozzánk (Mack, KO, Hudson), de őket is el tudták baszni a pozíciós edzők.
Hiába a kiváló karakter, hiába a magas upside, hiába csak egy kicsi kéne ahhoz, hogy fejlődjenek, soha sincs fejlődés (Autry volt talán az egyetlen kivétel) és ez már nem lehet a játékosok hibája, csak a staff-é. Az elmúlt 10 év offseason várakozásait visszaolvasgatva egy közös van - Ha ő, meg ő fejlődik egy kicsit (ami várható), akkor rendben leszünk...-
Idén is itt vagyunk: Ha Miller...ha Key, ha Hurst, ha Hall, ha Conley, ha Ateman...
és hozzájuk csatlakozott most Ferrel, Abrams, Mullen, Crosby,Johnson, Moreau, Renfrow, stb....
Faszom tele a sok be nem teljesülő ha-val.

Jelenleg a worst case scenario:
1- Az OL nem áll össze, (mert Hudson és Jackson nem tud 5 poszton játszani és a Cable magic-ről nem is szóltam.)
2- Szar fal mögött nem lehet futni, Jacobs hüjére lesz verve
3- Szar fal mögül nem lehet passzolni, Carr hüjére lesz verve
4- Brown először beleszürkül a szezonba, aztán átmegy toxicba
5- A D annyit lesz pályán, hogy bele fognak pusztulni

Ha Gruden nem tudja megoldani, hogy ebből a grinder és upside-al teli bagázsból kihozza a maximumot és fejlessze őket évről évre, akkor menjen a picsába.
Ha megtudja, akkor ez egy solid roster!

Best case scenariot, nem tudok írni még rózsaszin napszemüvegbe se, mert az úgy kéne kezdeni, hogy összeáll az OL! (de ehhez az első lépés Cable máglyán történő elégetése)
Pari
Azért a szar OL kompenzálható kiváló skill játékosokkal. Mondjuk szerintem pont Lynch volt az, aki szar fal mögött is tudott futni, de lehet más is képes erre.
AB jelenléte lehet hogy tizedmásodpercekkel csökkenti azt az időt, amíg Carr kezében a labda, az máris nagyon megkönnyíti az OL dolgát

Amúgy szerintem idén is a KC és a LAC játssza le egymást közt a divíziót, de áprilisban mindenhol van best case scenario.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na akkor, hogy én is értékeljek.
Rózsaszín napszemüveg off.

Elöljáróban két dolog:
1- Reggie-ben azt szerettem, hogy a drafton nem csinált égbe kiáltó baromságokat, needre húzott top playereket (akik aztán nem váltak be, de erről később)
2- én sokkal, de sokkal többre tartom a szorgalmat, a kemény munkát, az alázatot és "lead by examplet", mint a tehetséget.

Ez alapján egész tisztességes lett a draftunk, DE! (ezt majd a végén)

Ferrel - első blikkre ordas nagy reach, megnézve, hogy kik voltak még bent Hockenson, Oliver. Mindegy need-re húztunk egy nagyon szimpatikus karaktert: B+
Jacobs - csak a poszt miatt nem seggeltem, pici reach, de tökéletes karakter: A-
Abrams - A poszt nagyon nem tetszett, nem is top need, ezt is erős reachnek érzem, de a karakter rendben van: C+
Mullen: Karakterileg nem annyira szimpi mint, az első 3 pick, posztján is volt még itt bent biztosabb pick: D+
Viszont a Day 3 és az UDFA pickjeink, ellenben nagyon tetszenek. Atletikusságban, upside-ban jó kis playerek jöttek és java részt needre, úgy hiszem, többen is rosteren ragadhatnak, ha tudnak fejlődni: A-
Overall: B

és itt jön a DE!!!

Az edzői staffról sok minden elmondható, az elmúlt évtizedből, csak egy dolog nem, az hogy képesek a játékosokat fejleszteni!!!!
Ott van a pats OL edző, kap egy 3. körös embőckét és top playert csinál belőle a posztján 2-3 év alatt, vagy a Kansas DB, RB edző, sorolhatnám még, de értitek.
Ha hozzánk kerül egy játékos, nem fejlődik semmit az ég világon, csak és kizárólag azok tudtak "kiemelkedni", akik, már eleve hatalmas tehetségek voltak, vagy képzetten érkeztek hozzánk (Mack, KO, Hudson), de őket is el tudták baszni a pozíciós edzők.
Hiába a kiváló karakter, hiába a magas upside, hiába csak egy kicsi kéne ahhoz, hogy fejlődjenek, soha sincs fejlődés (Autry volt talán az egyetlen kivétel) és ez már nem lehet a játékosok hibája, csak a staff-é. Az elmúlt 10 év offseason várakozásait visszaolvasgatva egy közös van - Ha ő, meg ő fejlődik egy kicsit (ami várható), akkor rendben leszünk...-
Idén is itt vagyunk: Ha Miller...ha Key, ha Hurst, ha Hall, ha Conley, ha Ateman...
és hozzájuk csatlakozott most Ferrel, Abrams, Mullen, Crosby,Johnson, Moreau, Renfrow, stb....
Faszom tele a sok be nem teljesülő ha-val.

Jelenleg a worst case scenario:
1- Az OL nem áll össze, (mert Hudson és Jackson nem tud 5 poszton játszani és a Cable magic-ről nem is szóltam.)
2- Szar fal mögött nem lehet futni, Jacobs hüjére lesz verve
3- Szar fal mögül nem lehet passzolni, Carr hüjére lesz verve
4- Brown először beleszürkül a szezonba, aztán átmegy toxicba
5- A D annyit lesz pályán, hogy bele fognak pusztulni

Ha Gruden nem tudja megoldani, hogy ebből a grinder és upside-al teli bagázsból kihozza a maximumot és fejlessze őket évről évre, akkor menjen a picsába.
Ha megtudja, akkor ez egy solid roster!

Best case scenariot, nem tudok írni még rózsaszin napszemüvegbe se, mert az úgy kéne kezdeni, hogy összeáll az OL! (de ehhez az első lépés Cable máglyán történő elégetése)
Pari
Sajnos félek ettől a worst case scenario-tól amit felvázoltál, mert a fal szerintem sem fog olyan nagyon jól teljesíteni. Talán lesznek felvillanások, de én is azt gondolom, hogy a átlagos vagy inkább átlag alatti teljesítményt fognak nyújtani összességében és lévén, hogy az O fal az alap, így baszhatjuk.

Mondjuk egyébként érdekes az is, hogy a 10 év alatt azért a pozíciós edzőink is legalább kétszer, de inkább többször teljesen kicserélődtek már, szóval nem biztos, hogy csak az az oka a nem fejlődésnek, hanem ez a sok változás. A példák ezért sántítanak egy kicsit, mert azért jobban állandóság van a két csapatnál, mint nálunk.

Mindenesetre jó lenne, ha nálunk is jellemző lenne ez az állandóság.

Amúgy egy kicsit kapcsolódik ehhez, hogy ha ki lenne rúgva Cable, akkor itt a Raiders fórum tagjaira mindenkire rákerülne a rózsaszín szemüveg, de így legalább van bűnbak, akire minden szart lehet kenni! Bár a védelemnek azért így is javulnia kellene jócskán! 😊
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Na akkor, hogy én is értékeljek.
Rózsaszín napszemüveg off.

Elöljáróban két dolog:
1- Reggie-ben azt szerettem, hogy a drafton nem csinált égbe kiáltó baromságokat, needre húzott top playereket (akik aztán nem váltak be, de erről később)
2- én sokkal, de sokkal többre tartom a szorgalmat, a kemény munkát, az alázatot és "lead by examplet", mint a tehetséget.

Ez alapján egész tisztességes lett a draftunk, DE! (ezt majd a végén)

Ferrel - első blikkre ordas nagy reach, megnézve, hogy kik voltak még bent Hockenson, Oliver. Mindegy need-re húztunk egy nagyon szimpatikus karaktert: B+
Jacobs - csak a poszt miatt nem seggeltem, pici reach, de tökéletes karakter: A-
Abrams - A poszt nagyon nem tetszett, nem is top need, ezt is erős reachnek érzem, de a karakter rendben van: C+
Mullen: Karakterileg nem annyira szimpi mint, az első 3 pick, posztján is volt még itt bent biztosabb pick: D+
Viszont a Day 3 és az UDFA pickjeink, ellenben nagyon tetszenek. Atletikusságban, upside-ban jó kis playerek jöttek és java részt needre, úgy hiszem, többen is rosteren ragadhatnak, ha tudnak fejlődni: A-
Overall: B

és itt jön a DE!!!

Az edzői staffról sok minden elmondható, az elmúlt évtizedből, csak egy dolog nem, az hogy képesek a játékosokat fejleszteni!!!!
Ott van a pats OL edző, kap egy 3. körös embőckét és top playert csinál belőle a posztján 2-3 év alatt, vagy a Kansas DB, RB edző, sorolhatnám még, de értitek.
Ha hozzánk kerül egy játékos, nem fejlődik semmit az ég világon, csak és kizárólag azok tudtak "kiemelkedni", akik, már eleve hatalmas tehetségek voltak, vagy képzetten érkeztek hozzánk (Mack, KO, Hudson), de őket is el tudták baszni a pozíciós edzők.
Hiába a kiváló karakter, hiába a magas upside, hiába csak egy kicsi kéne ahhoz, hogy fejlődjenek, soha sincs fejlődés (Autry volt talán az egyetlen kivétel) és ez már nem lehet a játékosok hibája, csak a staff-é. Az elmúlt 10 év offseason várakozásait visszaolvasgatva egy közös van - Ha ő, meg ő fejlődik egy kicsit (ami várható), akkor rendben leszünk...-
Idén is itt vagyunk: Ha Miller...ha Key, ha Hurst, ha Hall, ha Conley, ha Ateman...
és hozzájuk csatlakozott most Ferrel, Abrams, Mullen, Crosby,Johnson, Moreau, Renfrow, stb....
Faszom tele a sok be nem teljesülő ha-val.

Jelenleg a worst case scenario:
1- Az OL nem áll össze, (mert Hudson és Jackson nem tud 5 poszton játszani és a Cable magic-ről nem is szóltam.)
2- Szar fal mögött nem lehet futni, Jacobs hüjére lesz verve
3- Szar fal mögül nem lehet passzolni, Carr hüjére lesz verve
4- Brown először beleszürkül a szezonba, aztán átmegy toxicba
5- A D annyit lesz pályán, hogy bele fognak pusztulni

Ha Gruden nem tudja megoldani, hogy ebből a grinder és upside-al teli bagázsból kihozza a maximumot és fejlessze őket évről évre, akkor menjen a picsába.
Ha megtudja, akkor ez egy solid roster!

Best case scenariot, nem tudok írni még rózsaszin napszemüvegbe se, mert az úgy kéne kezdeni, hogy összeáll az OL! (de ehhez az első lépés Cable máglyán történő elégetése)

Szerkesztette: Pari
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
 www.facebook.com/140464403308172/posts/319689052052372/



több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Coney még a z 5 3. körben is jó pick lett volna, fasza, hogy UDFA-ként behúztuk.
Amadeus

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Coney még az 5. körben is jó pick lett volna, fasza, hogy UDFA-ként behúztuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Vége Mike Mayock első draftjának. Nem volt sexy, volt benne reach és így marad némi hiányérzet az emberben, legalábbis bennem maradt.

Tudjuk, hogy továbbra is Gruden a főnök, de úgy fest ebből a draftból, hogy közös munka van és van MM-nek is szava. Tetszett, hogy voltak értelmes cserék, hogy megfelelő mentalitású és jó potenciállal rendelkező játékosok érkeztek. Tetszett, hogy végre úgy fest egy hullámhosszon vannak az edzők és a GM. Rendszerbe passzoló emberek érkeztek, látszik a helyük, szerepük a csapatnál. Úgy fest végre nekünk is van/lesz identitásuk, rendszerünk.

Első körben érkezett 3 igen jó játékos, remek felfogással, remek off the field kvalitásokkal. Alapkőnek szánják őket, lehet látni miért, a többi majd kiderül.

Ferrell rögtön a legjobb DE lett a csapatnál, komoly feladat és felelősség vár rá. Day 1 starter, reméljük impact is! A DT egység, azon belül is Hurst és Hall fejlődése sokat segíthet majd és az is fontos, hogy lesz azért némi depth is mögötte. Mauro és Mayowa is szolid kiegészítők és lesz komoly harc a fiatalok között is.

Jacobs egyből a legjobb, legkomplettebb futónk lett, Ő lesz az elsőszámú fegyver a talajon. Crowell és Richard azért jó kiegészítők, nem lesz agyonterhelve. Ha összeáll az OL (egész szezon kulcsa (sajnos rossz kézben van mondjuk...) ez persze...), akkor azon túl, hogy lesz hol futnia, lesz helye is. Ezalatt arra gondolok, hogy ha nem lehet Carr-t 2 mp alatt lecsapni, akkor nehéz lesz 8 emberrel tömni a boxot, amikor AB, Williams és a többi elkapó sebességgel veszélyeztet.

Abrams kapcsán sokan mondják, hogy csak 1 box safety, de nézegetve a srácot sztem simán benne lehet egy igen jó teljesítmény ebbe a C2/C4 rendszerben. Érdekes lesz látni, hogy rögtön kezdőként jut-e szóhoz vagy várnia kell a nickel csomagra, amikor Joyner lemegy NCB-nek. Így vagy úgy, de komoly szerepe lesz. A Joyner - Joseph - Abrams - Harris négyes baromi nagy előrelépés sebességben és szerelési képességben a korábbi évekhez képest az egyszer biztos.

A második körben érkezett Mullen, aki prototípus méret és sebesség PG rendszerében. Remek cover CB (0 engedett egyetemi TD-vel), aki már rookie évében szerephez juthat. A szerintem nem túl acélos Worley-t kellene beelőznie vmikor a CB #2 helyért. Fontos volt szerintem, hogy sikerül kétszer is hátra lépni a pick előtt.

Negyedik körben már az upside volt a fő mottó a megfelelő karakter mellett.

Crosby remek atléta, remek frame-el, amibe ha sikerül jól belenőni és közben nem sokat veszíteni sebességből, akkor remek kiegészítő DE lehet, akár még szolid kezdő is.

Johnson szintén prototípus méret és sebesség CB poszton a sémánkba, akiből konkrétan bármi lehet, mert annyira nyers még... nem rég még WR volt ugyebár. A jó hír, hogy eléggé tömött a CB room előtte, így lesz ideje fejlődni, addig meg ST ász lehet.

Moreau személyében megjött a várt TE pick. Egyetemen elvileg nem igazán aknázták ki elkapások terén, ha ezt is ki tudják belőle hozni Grudenék, korrekt mindenes TE lehet. A TE egység is szépen megvan így TC-re, hiszen van elkapó, blokkoló, mindenes...

Megint remek húzás volt a hátra csere.

Ötödik körben visszakanyaradtunk a Clemson-hoz, de ezúttal a támadó oldalra. Renfrow személyében hoztunk egy igazi slot elkapót is, aki Grant-et tolhatja majd idén, illetve veheti át a posztot jövőre. Remek route futó, biztos kezei vannak, szerintem jó kis fegyver lesz.

A cserék után csak egy darab hetedik közös pickünk maradt, amivel hoztunk egy érdekes DE projectet. Bell leginkább Ps tag lehet a köv években, bár lehet ST posztra odaférhet előbb, utóbb.

UDFA első hullámon is erősen látszik a Senior Bowl, de ez logikus is. Doss, Coney, Farmer és James akik juthatnak vmire talán és Papale jó story...

Összességében jobb lett a keret, sokkal gyorsabb lett a secondary és nem volt tavalyhoz hasonló WTF hullám 😊
Szerintem elégedettek lehetünk... szeptemberig mindenképpen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az első nap után azt írtam, hogy nem rossz ez, de a draft capitalhoz képest szürke.

A második két nap se lett napsütés, de ez nem kritika, mert kb. semelyik csapaté sem, ez már csak egy ilyen év. ilyen draft class. De nekem így is kifejezetten tetszik. Nem bökök rá konkrétan egyik pickre sem, hogy azért, hanem az összbenyomás alapján inkább. Nálam Gruden szerződtetése óta ez volt a FO két legösszeszedettebb napja. Következetes, érthető, WTF nélküli. Alakul ez.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)