Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Kyle Rudolf- ró lehet hallani, hogy mozgolódunk 🤭
Surda
Helyes.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kyle Rudolf- ró lehet hallani, hogy mozgolódunk 🤭
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hé, arról nem is szól senki egy szót se, hogy a Last Chance U 1. évadának talán legjobb játékosa, a DT Ronald Ollie végül ide írt alá?
 twitter.com/Raiders/status/1125504349981954049
Aki látta a sorozatot, azt tudja hogy egy csupa szív, tehetséges (és nagyon nehéz körülmények között felnőtt) srácról van szó. Ha jó edzői kezekbe kerül itt, akkor nagyot nyerhettek vele. Én nagyon fogok neki drukkolni!

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Burfict mellé még egy Incognito, jól mutatna. Gruden tényleg a high profile karaktereket gyűjti...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/68incognito/status/1041894098909593600?s=21

Classic Raider

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Pineiro trade a Bearshez. 7.kört kaptunk. Várható volt, Carlson az egyik legnagyobb gruden grinder a rosteren, szerintem kapitány is lesz 1-2 éven belül.

 twitter.com/gehlkennfl/status/1125500603717677056?s=21
Amadeus
2021 kondicionalis 7 th rounder. Nem kockáztattunk nagyot, ha nem jön be akkor semmibe nem került, ha megoldja a gondjainkat akkor sem halunk bele abba a 7. körbe...

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Pineiro trade a Bearshez. 7.kört kaptunk. Várható volt, Carlson az egyik legnagyobb gruden grinder a rosteren, szerintem kapitány is lesz 1-2 éven belül.

 twitter.com/gehlkennfl/status/1125500603717677056?s=21

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
A.J. Cole III személyében puntert igazoltunk. Na végre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
 t.co/37CSQvmG1f?amp=1

Mayock Chris Long-hoz hasonlította Ferrell-t...ezt máshol nem olvastam még, de tetszik 😊
Rolni
No hát neki is kellett néhány év mire belejött 😊

Ezt pedig az új scouting igazoláshoz:

Eagles reportedly lose key member of scouting staff
 www.thescore.com/s/10285459
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Eagles Director of Pro Scouting Dwayne Joseph is leaving for a job in Oakland under Mike Mayock

Az jól hangzik!
Rolni
Mayock alatt melozni? Haaat. 8)
Stez
Miert ne? Mert a tobbi GM mind akkora eszenagy?
Egyebkent meg kiraly melo. Most, hogy mar senkit nem kell igazolni, legyel az ember aki az igazolasokert felel. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Eagles Director of Pro Scouting Dwayne Joseph is leaving for a job in Oakland under Mike Mayock

Az jól hangzik!
Rolni
Mayock alatt melozni? Haaat. 8)

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Eagles Director of Pro Scouting Dwayne Joseph is leaving for a job in Oakland under Mike Mayock

Az jól hangzik!
Rolni
Azt mondják hivatalos a dolog és nálunk is Director of Pro Scouting lesz.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Eagles Director of Pro Scouting Dwayne Joseph is leaving for a job in Oakland under Mike Mayock

Az jól hangzik!

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 t.co/37CSQvmG1f?amp=1

Mayock Chris Long-hoz hasonlította Ferrell-t...ezt máshol nem olvastam még, de tetszik 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Richie Incognito

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Túl vagyunk az FA időszakon, lezárult a draft és az UDFA periódus is lezajlott lényegében, sőt már megvan az első IR-ünk is, így érdemes lehet ránézni a keretre. Miből főzünk ugyebár?!

QB:

Derek Carr a kezdő ez nem kérdés. Mögötte lesz depth harc és majd elválik, hogy csak 2 vagy 3 QB kerül fel végül a keretre.

Mit várhatunk Derek Carr-tól 2019-ben?

Ez a kérdés dönti el nagyságrendileg a szezonunkat. Amennyiben Carr képes a tavalyi pozitívumokra építeni és nagyságrendit előre lépni, akkor meglepő eredménnyel is zárhatjuk az évet szerintem. Carr 2016-ban igen magas szinten játszott és vitte a csapatot a hátán több alkalommal is, amire előtte és azóta se igen volt példa sajnos. Mondhatnánk azt is, hogy ez az egy kiugró éve volt és amúgy egy gyenge kezdő szintű irányító, aki csak erős csapatban, megfelelő sémával és playbookkal képes sikereket elérni. Persze mondhatjuk azt is, hogy a 2016-os volt az egyetlen éve, amikor ismerős sémába, azonos OC kezei alá térhetett vissza, ergó az egyetlen éve, amikor nem kellett az offseason egy jelentős részében playbookot tanulnia és amikor a támadó egység a szezon elején, nem az összhangot kereste csak. Emellé be lehet még dobni a 2016-os idényét lezáró és a 2017-es idényét megtörő sérüléseit, amikből mostanra elvileg teljesen felépült. 2018-ban volt ideje gyakorolni a nyomás alatti játékot és volt lehetősége fejben megszokni azt is, hogy nem minden sack után sérül meg az ember fia, reméljük ezekből is előnyt tud kovácsolni majd.

Mi az amire építhet Carr a tavalyi év alapján?

A pontosság biztosan az egyik alapeleme lesz Carr és a csapat sikereinek. Tavaly 68.9%-os pontossággal dolgozott, amivel a liga 6. legpontosabb QB-ja volt úgy, hogy még 33db drop is rontotta a számait. Ennél csak Matt Ryan szenvedett el több dropot a TOP 6-ban. Wentz és Foles egy csapat rendszeréből került elé, kvázi egy kezdő QB-nyi snappel, így kis erőszakolás árán azt is mondhatjuk, hogy Carr TOP5 volt tavaly pontosság tekintetében az irányítók között. Az NFL Next Gen Stats jegyez egy Expected Completion Percentage mutatót is, amiben Carr a második volt, ha csak a 200 fölötti próbálkozó irányítókat nézünk, akkor pedig a legjobb volt. Abban egyetérthetünk a stat halmot követően, hogy Carr ebben a rendszerben nagyon pontos volt tavaly és ebben még előrelépés is várható, hiszen a 10 INT-ből, amit dobott 8-at az első 5 héten sikerült elkövetni, majd egészen az évet záró Chiefs meccsig egyet sem produkált, illetve karrierje legbiztosabb kezű elkapó egységével vághat neki 2019-nek.

Nagyon gyorsan képes megszabadulni a labdától, amit jól mutat az is, hogy tavaly 2,55mp alatt dobta el a labdákat átlagosan, amivel holtversenyben első lett a ligában. Remélhetőleg a támadó fal erősödésével nem kell majd mindig ennyire igyekeznie és lesz lehetősége megvárni a hosszabb utakat is egyre többször, de az biztos, hogy ha kell igen gyorsan tud passzolni. Ezzel amúgy komoly terhet tud levenni az OL-ról, főleg Kolton Miller válláról majd 2019-ben is.

Képes minden dobást megcsinálni és tavaly egy igen viharos évben is sikerült karrierjének legtöbb yardját összehozni a legjobb átlaggal. Legtöbb 1st downt is tavaly hozta össze és a legjobb 1st down %-ot is tavaly érte el. 20+ yardos passzok tekintetében is csak 1-el maradt el karrierjének legjobbjától úgy, hogy messze a legtöbb sacket tavaly szedte össze. 51-ig jutott, amivel holtversenyben harmadik lett Russell Wilsonnal és ami a korábbi éveit tekintve tulajdonképpen kétéves adagja.

Mi az amiben mindenképpen javulnia kell második évében?

A nyomás kezelése egyértelműen Carr legnagyobb gondja, ebben fejlődnie kell. Tavaly ezen a téren nagyon gyengén kezdte az évet és bár voltak meccsek, ahol egész jól kezelte a nyomást, alapvetően ez a legnagyobb gyengesége. Több meccse volt tavaly, ahol úgy festett „hangokat hall” és ott is pass rushert látott, ahol nem volt, emiatt pedig kapkodott és pontatlanul játszott. Ennek tudható be leginkább az INT hullám, amivel nyitotta az évet. Az INT-k eltűntek, de leginkább arról volt szó megítélésem szerint, hogy több labdát dobott ki a pályáról, mint az első meccseken. A szezon jelentős részében aztán félig ennek is köszönhetően kimondottan a biztos játékra törekedett Carr és nem igen vállalt kockázatos dobásokat. Ezt jól mutatja, hogy a Next Gen Stats szerint a 9. legkevésbé agresszív QB volt, illetve nagyon kevés mélységi passzal próbálkozott annak ellenére, hogy amikor rászánta magát igen pontos volt, hiszen a 44,2%-os értékkel az 5. legpontosabb deep thrower lett 2018-ban. Amennyiben képes lesz a nyomást jobban kezelni és képes lesz megvárni hosszabb utakat, komoly károkat okozhat az ellenfélnek, hiszen látható, hogy amikor megdobja a deep routokat, akkor is pontos és a Brown-Williams duo karrierjének legjobb mélységi párosa elkapó poszton.

A több hosszú passz mellett én remélem, hogy több közepes passzt is láthatunk és a tavalyi LOS körüli passing chartok kissé visszaszorulnak majd. Ebben is segítség lehet természetesen a megerősített elkapói gárda és remélem sikerül kicsit a pályát keresztező utak megdobásán is javítania még Carr-nak. Sokszor az volt az érzésem a korábbi években, hogy ezekkel a passzokkal nem vezeti eléggé az elkapóit, sőt rendre kicsit mögéjük helyezi a labdát és emiatt sok yard marad a pályán.

Az „utolsó” terület, amiben nagyot kell előre lépnie az a TD passzok száma. A tavalyi 19 db nem éppen franchise QB szint, a mai NFL-ben. Érezhető volt tavaly rendszeresen, hogy bár jól haladt a pályán keresztül, a RZ-ban meglassult és sokszor teljesen meg is állt a gépezet. Mivel nem igen voltak mélységi bomba TD-k és szenvedett a gárda a RZ-ban, összességében nem is sikerült rendes mennyiségű TD-t összehozni és meccseket nyerni. Persze ebben is komoly előrelépés lehet a Brown-Williams páros érkezése vagy akár Jacobs beillesztése a képletbe, de több kell Carr-tól is.

Azt gondolom, hogy Mike Mayock és Jon Gruden szinte mindent megtett annak érdekében ebben az offseasonban, hogy Carr sikerrel léphessen szintet és nagyon úgy tűnik, hogy a sok draft előtti smoke screen ellenére végig ez is volt a terv. Megerősíteni a keretet és Carr-t körül venni minél több playmakerrel, megadni neki a lehetőséget arra, hogy megmutassa igenis megéri a szerződését és igenis franchise QB. Az egyetlen dolog, ami a szememet szúrja az Cable megtartása OL edzői pozíciójában, hiszen soha, sehol nem tudott még normális passz blokkoló falat pályára küldeni még karrierje során és tavaly se rajta múlt, hogy Carr-t nem nyírták ki. Ha a fal mégis tud egy kicsit előrébb lépni a tavalyi szintről azzal, hogy Trent Brown a jobb oldalra megbízható állandóságot hoz és Kolton Miller képes előre lépni a tavalyi formájához képest, akkor még így is adott lehet a lehetőség Carr-nak, hogy megmutassa mit tud. Azt gondolom ez az év „make or break” lesz Carr (és amúgy Cable) esetében is. Szerintem benne van Derek-ben a lehetőség arra, hogy ebben a rendszerben ezzel a supporting casttal a liga jobb irányítói közé érjen a szezon végére és hosszabb távon elhallgattassa a kétkedőket.


A csere irányító pozícióra jelenleg 3-an vannak versenyben, miután a drafton nem érkezett QB. Mike Glennon, Landry Jones és Nathan Peterman fog viaskodni egymással az offseason hátralévő részében. Azt gondolom, hogy Peterman lenne papíron a legjobb fit ebben a rendszerben (quick release, consistent footwork, good ball placement on short/intermediate timing routes…) és jó esélye lehet idővel belenőni a megbízható csere szerepbe. Nála ugye komoly kérdés, hogy mennyire törte össze lelkileg és fejben a Bills-es karrier induló. Ha Grudenék rendbe tudják kapni szerintem lehet belőle egy megbízható csere még nálunk. Glennon nem NFL kezdő szint és most már úgy fest nemcsak a liga, de Ő és az ügynöke is belátta ezt. Ezzel együtt, ha Peterman nem tud elég megnyerő lenni, könnyen behúzhatja a #2 helyet a Zsiráf. Az is egy szempont lehet esetleg, hogy Peterman, ha jól tudom még PS-be rakható, így lehetne 3db rendszert ismerő irányító a csapat kötelékében úgy is, hogy csak 2 helyet foglalnak az 53-as keretben. Landry Jones nem tudom minek érkezett, helyette simán el tudnék képzelni egy fiatal UDFA srácot is, kb. ugyan annyi esélye lenne a rosterre kerülni. Nem NFL kaliber, tavaly már szóhoz sem jutott sehol, ez az idei fölösleges QB igazolásunk, Ő maximum Josh Johnson tavalyi „pályafutásával” (március 19-május 10) versenyzik szerintem.

Tavaly csak 2 irányító került fel az 53-as keretre, én idén is ezt várom és a fentieknek megfelelően azt gondolom, Glennon kerül majd Carr mögé cserének a keretre, míg Peterman bekerül a PS keretbe vész megoldásnak.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Most már minden Raiders fan tudja, melyik egyetemi csapatot kell követnie

 twitter.com/ESPNNFL/status/1125226330902204416
r.baggio
 athlonsports.com/college-football/10-clemson-tigers-2020-nfl-draft-prospects-watch

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Most már minden Raiders fan tudja, melyik egyetemi csapatot kell követnie

 twitter.com/ESPNNFL/status/1125226330902204416


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Off: Valakivel beszéltem itt,ha megyek Cowbells meccsre írjak , fussunk össze, na most megyek Nyúlra . 😊 Off vége.
skat
Sanszosan még velem anno. De jó érzékkel sikerült rá nyulnod arra az időpontra amikor se nem játszom de még csak ott se leszek ma 😟 sajnos egyéb dolgok végett.
Azért jó szurkolást és remélem eláll az eső
Cubehead
Te ott játszol ??? Tényleg ? Ha szabad megkérdezni milyen poszton ? Meg ,hogy fogsz e még játszani ?
Rózsa Sándor (betyár)
Munka miatt most volt egy szezon kihagyás ill a mostaniban se veszek részt (szerencsére nem hiába, elértem a magasabb pozit és nyárra rendeződik is a time managementem) de idén már visszatérek igen. Amúgy elkapó vagyok.

Ui: a láb részen a kedvelt csapat megjelölések nem véletlenek nálam 😉

Szerkesztette: Cubehead



több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Off: Valakivel beszéltem itt,ha megyek Cowbells meccsre írjak , fussunk össze, na most megyek Nyúlra . 😊 Off vége.
skat
Sanszosan még velem anno. De jó érzékkel sikerült rá nyulnod arra az időpontra amikor se nem játszom de még csak ott se leszek ma 😟 sajnos egyéb dolgok végett.
Azért jó szurkolást és remélem eláll az eső
Cubehead
Te ott játszol ??? Tényleg ? Ha szabad megkérdezni milyen poszton ? Meg ,hogy fogsz e még játszani ?
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Off: Valakivel beszéltem itt,ha megyek Cowbells meccsre írjak , fussunk össze, na most megyek Nyúlra . 😊 Off vége.
skat
Sanszosan még velem anno. De jó érzékkel sikerült rá nyulnod arra az időpontra amikor se nem játszom de még csak ott se leszek ma 😟 sajnos egyéb dolgok végett.
Azért jó szurkolást és remélem eláll az eső



több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Off: Valakivel beszéltem itt,ha megyek Cowbells meccsre írjak , fussunk össze, na most megyek Nyúlra . 😊 Off vége.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Jim Abrams érkezik, mint új College Scouting Director. Dallas Cowboysnál volt regionális szinten, előtte Tampa Bayben dolgozott Grudennel és Friscoban Bill Walsh és Jim Gruden (papa Chucky) mellett. Emellett UNLV-n is dolgozott, otthon van LV-ban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Brown nem volt rossz RT a 49ers-nel előtte. A mi csoportunkban meg aztán meg talán fontosabb az RT, mint az LT...ez engem nem zavar. A bal oldal viszont igen
Rolni
Valahol érthető, de én Jacksont akkor is LG-ba tenném. Sok múlik azon, hogy Good és Kolton mennyit fejlődnek. Utóbbi jó project, de csiszolni kell.

Lester Cotton LG viszont, akit Alabamaból hoztunk.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Brown nem volt rossz RT a 49ers-nel előtte. A mi csoportunkban meg aztán meg talán fontosabb az RT, mint az LT...ez engem nem zavar. A bal oldal viszont igen

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!