Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Juli 23-mal indul a TC.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Marhsall mint SAM? Meglepne... Ha Whitehead marad WILL, akkor is inkább egymást rotálhatják majd szerintem (vagy Burficttet MIKEban) ill. az se lepne meg, ha BMarsh csak nickel LB lenne (nem tudom, hogy 2 vagy 3 LB-vel játsszátok-e), ha tényleg át kell mennie az erős oldalra base-ben, az nagyon kényszermegoldásnak tűnne számomra...
Mondjuk nem biztos, hogy ki kell rakni ezt a puzzle-t úgy, hogy Burfictnek is és Marshallnak is helye van. Statisztikai alapon kevesebbet lesznek mindketten bevethetők egyszerre, mint nem...

Amúgy Ferrellt erős vagy gyenge oldalon próbálgatjátok?
Black_Adder
PG rendszere kicsit furán használja a SLB és a WLB posztokat. Whitehead egyértelműen inkább tradícionális SLB szerepre való, mégis WLB-ben játszik, mióta megérkezett. Marshall minden jel szerint SLB lesz, mert Burfict a MLB és Whitehead a WLB ugyebár.

Az idő nagyrészében biztos nickel lesz a felállás, a kérdés melyik 2 LB kerül majd ekkor a pályára. Marshall várhatóan igen, hiszen Ő a legjobb cover LB-nk papíron. Tavaly Tahir tolta végig nickelben is, kérdés mennyire volt ez kényszer, mennyire tudnak idén váltani, ha akarnak...Burfict is dolgozott PG alatt nickel LB-ként szerintem és Cabinda vagy Morrow is mutatott jó dolgokat tavaly is cover területen...

Meglássuk...

Ferrell egyenlőre szerintem többet volt gyenge oldalon...szerintem azon is múlni fog, hogy kiben látják a másik base DE megoldást. Ha Mauro a befutó, akkor vélhetően Ő lesz a strong, míg Ferrell a weak, ha Mayowa a befutó, akkor meg sztem Ferrell a strong és Mayowa a weak...Key és Crosby elvileg rotációs szerepre vannak belőve idénre, de esetükben is Ferrell lenne a strong sztem.
Rolni
Kezdettben szerintem Burfict fixen fenn lesz. Egyszerűen oda-vissza ismeri ezt a védelmet, tudja mit kell csinálni, és - ha a reportoknak lehet hinni - van tekintélye a csapatban. Szóval tudna irányítani talán. BMarsh alap, Whitehead szerintem 2down lb.
Joyner túl nagy lét kapott, hogy ne legyen fenn sokat, ahhoz meg nickel set kell.
LB sorral kapcs engem az érdekel, hogy a Coney, Cabinda, Lee, Morrow négyesből ki esik ki.
Amadeus
Eddig Coney aki semmit se mutatott még...neki kell legjobban tepernie sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Marhsall mint SAM? Meglepne... Ha Whitehead marad WILL, akkor is inkább egymást rotálhatják majd szerintem (vagy Burficttet MIKEban) ill. az se lepne meg, ha BMarsh csak nickel LB lenne (nem tudom, hogy 2 vagy 3 LB-vel játsszátok-e), ha tényleg át kell mennie az erős oldalra base-ben, az nagyon kényszermegoldásnak tűnne számomra...
Mondjuk nem biztos, hogy ki kell rakni ezt a puzzle-t úgy, hogy Burfictnek is és Marshallnak is helye van. Statisztikai alapon kevesebbet lesznek mindketten bevethetők egyszerre, mint nem...

Amúgy Ferrellt erős vagy gyenge oldalon próbálgatjátok?
Black_Adder
PG rendszere kicsit furán használja a SLB és a WLB posztokat. Whitehead egyértelműen inkább tradícionális SLB szerepre való, mégis WLB-ben játszik, mióta megérkezett. Marshall minden jel szerint SLB lesz, mert Burfict a MLB és Whitehead a WLB ugyebár.

Az idő nagyrészében biztos nickel lesz a felállás, a kérdés melyik 2 LB kerül majd ekkor a pályára. Marshall várhatóan igen, hiszen Ő a legjobb cover LB-nk papíron. Tavaly Tahir tolta végig nickelben is, kérdés mennyire volt ez kényszer, mennyire tudnak idén váltani, ha akarnak...Burfict is dolgozott PG alatt nickel LB-ként szerintem és Cabinda vagy Morrow is mutatott jó dolgokat tavaly is cover területen...

Meglássuk...

Ferrell egyenlőre szerintem többet volt gyenge oldalon...szerintem azon is múlni fog, hogy kiben látják a másik base DE megoldást. Ha Mauro a befutó, akkor vélhetően Ő lesz a strong, míg Ferrell a weak, ha Mayowa a befutó, akkor meg sztem Ferrell a strong és Mayowa a weak...Key és Crosby elvileg rotációs szerepre vannak belőve idénre, de esetükben is Ferrell lenne a strong sztem.
Rolni
Kezdettben szerintem Burfict fixen fenn lesz. Egyszerűen oda-vissza ismeri ezt a védelmet, tudja mit kell csinálni, és - ha a reportoknak lehet hinni - van tekintélye a csapatban. Szóval tudna irányítani talán. BMarsh alap, Whitehead szerintem 2down lb.
Joyner túl nagy lét kapott, hogy ne legyen fenn sokat, ahhoz meg nickel set kell.
LB sorral kapcs engem az érdekel, hogy a Coney, Cabinda, Lee, Morrow négyesből ki esik ki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Marhsall mint SAM? Meglepne... Ha Whitehead marad WILL, akkor is inkább egymást rotálhatják majd szerintem (vagy Burficttet MIKEban) ill. az se lepne meg, ha BMarsh csak nickel LB lenne (nem tudom, hogy 2 vagy 3 LB-vel játsszátok-e), ha tényleg át kell mennie az erős oldalra base-ben, az nagyon kényszermegoldásnak tűnne számomra...
Mondjuk nem biztos, hogy ki kell rakni ezt a puzzle-t úgy, hogy Burfictnek is és Marshallnak is helye van. Statisztikai alapon kevesebbet lesznek mindketten bevethetők egyszerre, mint nem...

Amúgy Ferrellt erős vagy gyenge oldalon próbálgatjátok?
Black_Adder
PG rendszere kicsit furán használja a SLB és a WLB posztokat. Whitehead egyértelműen inkább tradícionális SLB szerepre való, mégis WLB-ben játszik, mióta megérkezett. Marshall minden jel szerint SLB lesz, mert Burfict a MLB és Whitehead a WLB ugyebár.

Az idő nagyrészében biztos nickel lesz a felállás, a kérdés melyik 2 LB kerül majd ekkor a pályára. Marshall várhatóan igen, hiszen Ő a legjobb cover LB-nk papíron. Tavaly Tahir tolta végig nickelben is, kérdés mennyire volt ez kényszer, mennyire tudnak idén váltani, ha akarnak...Burfict is dolgozott PG alatt nickel LB-ként szerintem és Cabinda vagy Morrow is mutatott jó dolgokat tavaly is cover területen...

Meglássuk...

Ferrell egyenlőre szerintem többet volt gyenge oldalon...szerintem azon is múlni fog, hogy kiben látják a másik base DE megoldást. Ha Mauro a befutó, akkor vélhetően Ő lesz a strong, míg Ferrell a weak, ha Mayowa a befutó, akkor meg sztem Ferrell a strong és Mayowa a weak...Key és Crosby elvileg rotációs szerepre vannak belőve idénre, de esetükben is Ferrell lenne a strong sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Marhsall mint SAM? Meglepne... Ha Whitehead marad WILL, akkor is inkább egymást rotálhatják majd szerintem (vagy Burficttet MIKEban) ill. az se lepne meg, ha BMarsh csak nickel LB lenne (nem tudom, hogy 2 vagy 3 LB-vel játsszátok-e), ha tényleg át kell mennie az erős oldalra base-ben, az nagyon kényszermegoldásnak tűnne számomra...
Mondjuk nem biztos, hogy ki kell rakni ezt a puzzle-t úgy, hogy Burfictnek is és Marshallnak is helye van. Statisztikai alapon kevesebbet lesznek mindketten bevethetők egyszerre, mint nem...

Amúgy Ferrellt erős vagy gyenge oldalon próbálgatjátok?
Black_Adder
4-2-5 nickel a base set, ezért jött Joyner is. BMarsh szerintem a legjobb cover lb, aki nálunk játszott a legutóbbi évtizedben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Marhsall mint SAM? Meglepne... Ha Whitehead marad WILL, akkor is inkább egymást rotálhatják majd szerintem (vagy Burficttet MIKEban) ill. az se lepne meg, ha BMarsh csak nickel LB lenne (nem tudom, hogy 2 vagy 3 LB-vel játsszátok-e), ha tényleg át kell mennie az erős oldalra base-ben, az nagyon kényszermegoldásnak tűnne számomra...
Mondjuk nem biztos, hogy ki kell rakni ezt a puzzle-t úgy, hogy Burfictnek is és Marshallnak is helye van. Statisztikai alapon kevesebbet lesznek mindketten bevethetők egyszerre, mint nem...

Amúgy Ferrellt erős vagy gyenge oldalon próbálgatjátok?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
LB:

Évek óta küzdünk az LB sorunkkal, lehet idén stabilizálódik a helyzet? Évek óta igen keveset költünk az LB posztra pénz és draft capital tekintetében egyaránt és ez látszott is a pályán. Fejetlenül szaladgáló, blokkokról leválni nem képes, futókról lepattanó vagy mellettük elszálló és cover terén leginkább égő játékosok alkották a S&B LB sorát. Persze mindig volt 1-2 fiatal, akiben ott volt a potenciál, de összességében évek óta a liga egyik legrosszabb, leglassabb LB sora a miénk.
Gruden és PG érkezésével sem változott gyökeresen a stratégia, ugyanis tavaly is csak Whitehead volt komolyabb igazolás, DJ levezetni érkezett, Cabinda meg nem volt éppen korai draft pick. Idén kicsit tovább erősödött a veterán egység, miután Vontaze Burfict és Brandon Marshall is Oakland-be igazolt. Azért nem ettől a két veterántól lesz világverő az egység, de a korábbi évekhez képest kicsit erősebb lett a keret és a veteránok érkezésével van ideje PG-nek fejlesztenie a tavalyról visszatérő fiatalokat. Továbbra is lassúnak érzem ezt az LB sort, emiatt lesz továbbra is gondunk a védelem közepén, de előrelépés várható azért.

Kik lesznek a kezdők papíron?

A jelenlegi állás szerint a rutinosnak mondható Brandon Marshall-Vontaze Burfict-Tahir Whitehead hármas lesz a csapat kezdő LB sora, bár vannak kérdőjelek több helyen is.

Brandon Marshall jelenleg is sérült, nem igen dolgozott még a csapattal, persze veterán játékos és várhatóan elég lesz neki a TC is, de azért nem ideális, hogy nem tud együtt mozogni a társakkal a pályán. Fontos lenne, hogy ne csak a playbook-ot ismerje, de a teljesen új LB társait, illetve a DB-ket is. Amennyiben egészségileg rendben lesz, akkor az SLB poszt várományosa lehet nálunk. Burfict huzamosabb kiesése esetén az MLB posztra is bemozoghat, amennyiben így tudja a csapat a legjobb hármast pályára küldeni. Marshall cover téren hozhat előrelépést, ami miatt elsőre simán WLB posztra várhatnánk, de eddig minden arra utal, hogy PG megtartja Whitehead-et ott és BM az erős oldalon dolgozik majd.

Vontaze Burfict együtt dolgozik a csapattal, a teljes védelmet ismeri remekül, pont emiatt is lesz Ő az MLB, a karmester. Vele kapcsolatban a kérdés, hogy vajon hány meccsen tud pályára lépni? Kap eltiltást? Kap-e agyrázkódást vagy más sérülést összeszed? Neki egy újabb agyrázkódás karrier záró is lehet, így nála az elérhetőség lesz a kulcskérdés. Amennyiben jelentős mennyiségű meccset tudna vállalni az év kezdetétől az komoly segítség lenne az első hetekben, ugyanis lenne egy vokális, rendszert jól ismerő ember a védelem közepén. Burfict PG kezei alatt a liga jobb mindenes LB-i közé tartozott, meglátjuk, hogy mennyire tudja összekapni magát.

Tahir Whitehead borzalmasan kezdte a tavalyi évet, de a szezon második felében lényegesen jobban dolgozott, ahogy belerázódott a rendszerbe. Tavaly Ő viselte a fülest annak ellenére, hogy nem MLB volt és Ő hívta a játékokat, idén ezzel várhatóan nem vagy csak kevesebbet (Burfict hiányzásakor esetleg) kell foglalkoznia és az is segíthet neki, hogy a mellette dolgozó LB-k is sokkal rutinosabbak lesznek, kevesebbet kell őket instruálni. Tahir inkább a futás ellen jeleskedik, de várhatóan ennek ellenére WLB poszton fog dolgozni, valamiért PG így osztotta be már tavaly is.

Ettől a kezdő hármastól elvárható, hogy mindig helyesen álljanak fel, hogy képesek legyenek reagálni egy play áthívásra, hogy segítsenek a DL és a sec tagjainak kommunikációban/val. Szerintem elvárható az is, hogy futás ellen megfelelő lyukakat tömjenek és megbízhatóan szereljenek. Sebesség terén továbbra is problémáink lesznek, továbbra se látom ki fog kiérni a gyors futókra a szélekre, hogy ki fogja a futókat passz utak esetén lekövetni illetve, hogy ki fog a TE-k ellen hatékonyan dolgozni…szerencsére a diviziónkban nincs gyors és elkapni is tudó RB vagy fasza TE...

Kiktől várható komolyabb rotációs támogatás?

Marquel Lee tavaly elég sokszor jutott szóhoz SLB poszton és szerintem idén Ő lehet Marshall elsőszámú cseréje amellett, hogy core ST ember lesz. Lee a mostani szezonnak könnyebben fog nekivágni amitől főleg cover terén vár fejlődést. Amennyiben sikerül a futás elleni hatékonyságát megtartani és tud gyorsabban játszani, ezáltal nagyobb területet fedezni, akkor év során akár kezdő posztra is odaérhet.

Jason Cabinda tavaly meglepetés ember volt, az a fajta akire az elmúlt években alapoztuk volna az idei MLB posztot. A playeket nem Ő hívta be, de futás és passz ellen is megálta a helyét UDFA rookie létére. Szerintem örömteli, hogy Burfict mögött/miatt lesz még lehetősége tanulni és nem kell rögtön kezdőként beállnia. Burfict kiesése esetén jó esély lehet az Ő beállásáraés mivel Burfict évek óta nem tolt 16 meccses szezon, előbb utóbb várható a pályára lépése.

Nicholas Morrow tavaly WLB és MLB posztokon is szóhoz jutott, ahogy tette ezt 2017-ben is. Nem igazán sikerült fejlődnie 2. évére, de talán most, hogy azonos rendszerbe térhet vissza összejön ez is.

Kiknek kell nagyot nyújtania, ha roster helyet szeretne megcsípni?

Te’Von Coney némi meglepetésre UDFA lett csak és jelenleg esélyesebb a PS tagságra, mint az 53-as keretre. Legkomolyabb kérdés a sebessége kapcsán merült fel, azon pedig igen nehéz ilyen korban már fejleszteni, mondjuk az is igaz, hogy PG rendszere nem hagyatkozik az LB-k sebességére annyira, mint más sémák, így még az is lehet, hogy odajut a végén a keretre idén vagy jövőre, ha tud jobb, gyorsabb döntéseket hozni.

Koa Farmer szintén UDFA pick up, szintén leginkább a PS-ért pöröghet szerintem.

Kyle Wilber és James Cowser rendelkeznek még LB megjelöléssel a kereten, de Wilber DE-ként jutott inkább szóhoz tavaly, míg Cowser tavaly nem került 53-ra, miután az offseasonban próbálgatták DE és LB poszton is. Egyik srác helye sem túl biztos, az egyszer biztos.


Összességében összeállhat egy rutinos, megbízható kezdő sor és egy bíztató fiatal cseresor szeptemberre. Ez pedig PG rendszerében elég lehet arra, hogy ne kelljen aggódni a védelem közepe miatt, hogy ne legyen gátja az LB egység a védelem erősödésének.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Sztem a jatekosok nem tiltakoznak, meg sokan elvezik is. A tulajok sem hiszem, hogy az ingyen reklamot banjak.
En szeretem, es nezni fogom. foleg a Raiderst most ki nem hagynam.
ulpianus
Szerintem a tulajok sem szeretik, hogy valaki a csapat seggeben csung hetekig. A stabok meg vegkepp utaljak, teljesen mashogy kell kommunikalniuk csomo helyzetben, ertve itt mondjuk a jatekosokkal valo viselkedesre, de arra is, hogy semmilyen teren ne szoljak el magukat egy-egy jatekrol, a playbookrol, hasonlokrol.

A jatekosok elvezik, nyilvan, szerepelhetnek, aki meg a rosterhelyert kuzd, arra netan felfigyelhet mas csapat, meg hat ezek NFL-jatekosok... Ezek nyilvan megorulnek a cikuszert. Elore varom, hogy Brown milyen fesztivalt csinal majd, egyszemelyes show lesz.
Stez
Remélem Burfict lecsapja.
Megint olyan csapat van aminek én nem tudok öszintén szurkolni!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 www.youtube.com/watch?v=5YdoUC5NefA

 www.youtube.com/watch?v=aQcaGmyoIW4

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
DL:

A védelemben a kulcskérdés természetesen a DL játék lesz. Tavaly sikerült bőven utolsó helyen zárnunk passz siettetés terén és nem igazán sikerült futás ellen sem maradandót alkotni. Természetesen elmondhatjuk, hogy komoly kiesők voltak a DL teljes hosszában, de kár lenne ezt a csontot megint elkezdeni rágni. Egyenlőre a DL közepe elég jól fest, bár szerintem túl nagy tényező lesz, hogy mennyit tudnak a fiatalok fejlődni. A széleken továbbra is a liga gyengébb egységei közé tartozunk, de a tavalyi egységnél egyfelől tényleg csak jobban lehet játszani, másfelől tényleg jobbnak tűnik a merítés.

DT:

Paul Guenther sémájában elkülönül a NT és a DT poszt, ennek megfelelően érdemes a keretet is nézni szerintem. Természetesen mivel mi is az idő kisebb részében dolgozunk base felállásban már, sokszor fogunk majd két DT-t látni egymás mellett, de nem szabad teljesen leértékelni az NT posztot szerintem.

Kik küzdenek az NT posztért?

Johnathan Hankins a kezdő poszt várományosa ezen a poszton, miután tavaly megfelelően dolgozott PG irányítása alatt ahhoz, hogy új szerződést kapjon Mayock-tól. Futás ellen nagyon hasznos játékos, aki a base csomagokban és a kimondott futás megállításra kihegyezett formációknak alapeleme lehet.

Justin Ellis tavaly sokat kihagyott sérülés miatt, de minden jel arra mutat, hogy 2019-ben megkapja a lehetőséget rotációs emberként. Vele kapcsolatban felmerültek trade pletykák a draft alatt, így nem kizárható, hogy egy NT sérülés után megint felröppen a neve, de jelenleg szerintem nagyobb az esély arra, hogy Ő lesz a mélység Hankins mögött, így lehet két friss emberünk végig.

Gabe Wright valahogy a csapat körül maradt, de sok esélye nincs szerintem rosterre kerülni. Ahhoz sztem egy Ellis trade minimum kellene.

Kik küzdenek DT poszton?

Maurice Hurst tavaly 13 meccséből 10szer kezdő volt rookieként és egészen 4 sackig jutott. Ami kellemes meglepetés volt szerintem, hogy a futás ellen sem lehetett könnyen kikapcsolni. Neki remek fit PG sémája és remélhetőleg 2. évében már valódi impact játékos lesz.

PJ Hall is mutatott tavaly szép dolgokat mind futás ellen, mind pass rush terén, így szerintem vele kapcsolatban is reális elvárás az, hogy 2. évében lép egyet előre felé. Neki ugye igen nagy volt az ugrás egyetemről az NFL-be, ennek megfelelően látszott például a PFF értékelésén is, hogy gyengébb kezdés után kezdett belelendülni.

Eddie Vanderdoes tavaly egyáltalán nem tudott szóhoz jutni, mert nem sikerült időre felépülnie a korábbi térd sérüléséből. Nála sajnos igen nagy wildcard az egészségi állapot, de amennyiben végre egészséges tudna maradni erős rotációs megoldás lehetne.

Ronald Ollie leginkább a PS posztért dolgozik szerintem, illetve abba bízhat, hogy egy másik csapat lecsap majd rá egy erős pre season után. Meglátjuk sikerül-e neki egyiket megcsípni.


Alapvetően a Hurst-Hall páros a legfontosabb a fal közepén, hiszen az idő jelentős részében egymás mellett fognak dolgozni a nickel/dime csomagokban, de még base csomagok esetében is, amikor nincs igazi run threat. Hankins lesz még meghatározó szereplő szerintem, míg Jelly és esetleg Vanderdoes lehetnek tehermentesítő mélységi emberek. Most azt mondanám, hogy ezt az 5 embert látom rosteren, bár Vanderdoes nem csak az egészségevel és Jelly-vel küzd, hanem szerintem kvázi DE mélységi emberekkel is, mert DL tekintetében várhatóan lesz egy maximum szám, amennyit keretre lehet helyezni a csapat többi posztjának sértése nélkül. Ha sikerül OL terén egy-két versatile veteránnal (Good, Devey) roster helyet fogni, akkor jó eséllyel DL-be mehet át a megnyert hely szerintem. Ollie PS tagságra hajthat jó eséllyel.


DE:

Tavaly siralmas volt a DE játékunk köszönhetően a Mack tradenek, Irvin leállásának és Key szenvedésének, valamint annak, hogy nem volt Frostee „Nagyapó” Ruckeren kívül használható DE kereten. A helyzet még idén sem rózsás, de javulás azért várható és van rá esély, hogy ne mi legyünk megint a liga legalja…

Kiknek van biztos helye a kereten?

Clelin Ferrell lett az 1\4-es választásunk a drafton sokak meglepetésére, az Ő helye teljesen fix, sőt szinte biztosan kezdő lesz. Ferrell személyében egy every down DE-t választottak Mayock-ék, de a top atletikusság hiánya azért felvet kérdéseke elsősorban a passz siettetés terén vele kapcsolatban.

Maxx Crosby idei draft pick, így alapból elég biztos a helye, ráadásul megvan a sebessége ahhoz, hogy hasznos szituációs siettető legyen már idén is.

Josh Mauro helye szerintem igen biztos és én azt gondolom, hogy Ő lesz Ferrell társa a base csomagban. Josh egy nagy, erős DE, aki remekül tud a futás ellen dolgozni, ellenben szinte semmit nem várhatunk tőle a passz siettetés területén. Ennek megfelelően egy max 2 down játékos lesz, aki attól függetlenül, hogy kezdő is lehet papíron nem fog a snapek túlnyomó részében pályán lenni.

Benson Mayowa helye is igen biztos szerintem és még az is lehet, hogy Mauro helyett Ő lesz hivatalosan a kezdő. Igazából Ő a foltja Mauro zsákjának abban a tekintetben, hogy tőle elsősorban passz siettetés terén várnak eredményt, míg futás ellen várhatóan csak egy minimumot kell hoznia.

Arden Key helye is biztosnak tűnik egyenlőre, főleg, hogy a mini camp-re sikerült a Gruden és PG által elvárt 260-as súlyt hozni. Tavaly szerintem nagyon gyengén és fogalmatlanul játszott, így egyedül amiatt bizakodom kicsit, hogy idén kiegészítő szerep jut majd csak neki és esetleg abban a felerősödő társak mellett meg tud villanni.

Ez így már 5 fő, így nem kizárható egy meglepetés cut, de azt gondolom, hogy a tavalyi szezon után igen mély DE egységgel kell nekivágni a szezonnak. Quinton Bell lehet meglepetés ember, bár neki inkább a PS tagság lehet a cél első évre. Alex Barrett számára is a PS vagy más csapat meggyőzése lehet a cél szerintem.


Azt gondolom, hogy nem világverő ez a DL egység és túl sok múlik a másodévesek fejlődésén, illetve a rookiek első éves impactjén, de megvan a mélysége az egységnek és megvan a potenciál arra, hogy egy fegyelmezett, a védelmet segítő és nem hátráltató csapatrészünk legyen idén.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 twitter.com/GehlkenNFL/status/1138513837026447360?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1138513837026447360&ref_url=https%3A%2F%2Fraiderforums.com%2Fviewtopic.php%3Ff%3D3%26t%3D15194%26view%3Dunread%23unread
Amadeus
RH kell mint víz a sivatagban!

Szerkesztette: Surda
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/GehlkenNFL/status/1138513837026447360?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1138513837026447360&ref_url=https%3A%2F%2Fraiderforums.com%2Fviewtopic.php%3Ff%3D3%26t%3D15194%26view%3Dunread%23unread

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Sztem a jatekosok nem tiltakoznak, meg sokan elvezik is. A tulajok sem hiszem, hogy az ingyen reklamot banjak.
En szeretem, es nezni fogom. foleg a Raiderst most ki nem hagynam.
ulpianus
Szerintem a tulajok sem szeretik, hogy valaki a csapat seggeben csung hetekig. A stabok meg vegkepp utaljak, teljesen mashogy kell kommunikalniuk csomo helyzetben, ertve itt mondjuk a jatekosokkal valo viselkedesre, de arra is, hogy semmilyen teren ne szoljak el magukat egy-egy jatekrol, a playbookrol, hasonlokrol.

A jatekosok elvezik, nyilvan, szerepelhetnek, aki meg a rosterhelyert kuzd, arra netan felfigyelhet mas csapat, meg hat ezek NFL-jatekosok... Ezek nyilvan megorulnek a cikuszert. Elore varom, hogy Brown milyen fesztivalt csinal majd, egyszemelyes show lesz.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Nem tudom kik voltak még azok a csapatok, akik az Oaklandhoz hasonlóan nem tiltakozhattak volna a szereplés ellen.

Black_Adder
Redskins, Giants, Lions, 49ers


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Sztem a jatekosok nem tiltakoznak, meg sokan elvezik is. A tulajok sem hiszem, hogy az ingyen reklamot banjak.
En szeretem, es nezni fogom. foleg a Raiderst most ki nem hagynam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Én úgy tudom, hogy bárki műsorba kerülhet ha jelentkezik. Csak ha nincs jelentkező, akkor "köteleznek" egy csapatot rá. És olyan csapat nem kötelezhető, akinek új edzője van, volt PO-ban az elmúlt 2 évben vagy szerepelt a műsorban az elmúlt 10 évben...
Black_Adder
Csakhogy senki nem jelentkezik. Inkabb menekulnek. Ezert felesleges korlatozni, ha vegre vki jelentkezne, vagy legalabb ne tiltakozna.
Masik oldalrol a liga latja a nezettseget, es az abbol toborozhato tobb potencialis szurkolokat. Mikozben az HBO fizeti a szamlat.
ulpianus
Jelentkezni BÁRKI jelentkezhet. Az is aki PO szereplés után váltott HC-t és szerepelt a műsorban az elmúlt 10 évben. A jelentkezésre nincs korlátozva.
Ezek a körülmények csak megvédenek téged, hogy ne kelljen menned a műsorba, ha nem szeretnél és nincs önként jelentkező.

Csak azért beszélünk róla úgy hogy ki nem kerülhet be, mert természetesen senki nem jelentkezik. De valójában ezek a körülmények arról szólnak, hogy kik nem "kötelezhetők" a szereplésre.
A Raiders kötelezhető volt, mert
1.) Nincs új HC-ja
2.) Nem volt PO-ban az elmúlt 2 évben
3.) Nem szerepelt a műsorban az elmúlt 10 évben.

Volt még néhány olyan csapat, ami ugyanezen feltételek mellett kötelezhető volt, közülük az alapján választottak, hogy kikre mennyire kíváncsi a plebs. Gruden körül jó nagy cirkusz van, a csapat költözés előtt áll és a NFL-t napról-napra nem követő emberek között is viszonylag ismert. A Brand azonnal felismerhető, míg mondjuk a Jacksonville Jaguars létezéséről pl nem biztos, hogy minden amerikai tud... Nem tudom kik voltak még azok a csapatok, akik az Oaklandhoz hasonlóan nem tiltakozhattak volna a szereplés ellen.

Akárhogy is a Raidersre esett a választás, Gruden nagy bánatára.

Jövőre megint nem lesz jelentkező, aki nem akar szerepelni, annak vagy HC-t kell váltania vagy PO-ba kell jutnia.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Én úgy tudom, hogy bárki műsorba kerülhet ha jelentkezik. Csak ha nincs jelentkező, akkor "köteleznek" egy csapatot rá. És olyan csapat nem kötelezhető, akinek új edzője van, volt PO-ban az elmúlt 2 évben vagy szerepelt a műsorban az elmúlt 10 évben...
Black_Adder
Csakhogy senki nem jelentkezik. Inkabb menekulnek. Ezert felesleges korlatozni, ha vegre vki jelentkezne, vagy legalabb ne tiltakozna.
Masik oldalrol a liga latja a nezettseget, es az abbol toborozhato tobb potencialis szurkolokat. Mikozben az HBO fizeti a szamlat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Mar vipera valasza utan rajottem, hogy bulvaroskodott egyet Gruden. Csak en voltam hulye es ertelmet kerestem ahol nem kellett volna

Erdekes szabalyok. Pedig alig talalnak csapatot, kar kizarni barkit is.
Tavaly emlekszem a Browns nagyon erosen ajanlgatta a Raiderst, szabaly ide vagy oda. Ennyit er ez, ha kell akkor felrugjak majd. Pedig nem tett rosszat nekik sem. Persze ki szeret a seggeben kameraval dolgozni.
Mindensetre ezt is vegig fogom nezni.
ulpianus
Igen, amire celoztam, az ez volt, Gruden egy napra ki akarta magat rugatni, mert ezzel hivatalosan uj edzoje lenne az Oaklandnek, mar ami a munkaviszonyat illeti.

Ez nyilvan troll megoldas, csak azert maradt meg bennem, illetve jegyeztem meg, mert Gruden nem mosollyal az arcan okoskodott arrol, hogy nem akarja a Hard Knocksot, hanem kifejezetten elutasito volt, nagyon ra volt kattanva, hogy o marpedig nem hagyja, hogy a musor naluk kosson ki.
Stez
Mark Davis nem a leggazdagabb tulaj, gyanítom rápirított Grudenre h kell neki az a kis extrabevétel, ami ezzel jár.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mar vipera valasza utan rajottem, hogy bulvaroskodott egyet Gruden. Csak en voltam hulye es ertelmet kerestem ahol nem kellett volna

Erdekes szabalyok. Pedig alig talalnak csapatot, kar kizarni barkit is.
Tavaly emlekszem a Browns nagyon erosen ajanlgatta a Raiderst, szabaly ide vagy oda. Ennyit er ez, ha kell akkor felrugjak majd. Pedig nem tett rosszat nekik sem. Persze ki szeret a seggeben kameraval dolgozni.
Mindensetre ezt is vegig fogom nezni.
ulpianus
Igen, amire celoztam, az ez volt, Gruden egy napra ki akarta magat rugatni, mert ezzel hivatalosan uj edzoje lenne az Oaklandnek, mar ami a munkaviszonyat illeti.

Ez nyilvan troll megoldas, csak azert maradt meg bennem, illetve jegyeztem meg, mert Gruden nem mosollyal az arcan okoskodott arrol, hogy nem akarja a Hard Knocksot, hanem kifejezetten elutasito volt, nagyon ra volt kattanva, hogy o marpedig nem hagyja, hogy a musor naluk kosson ki.

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Én úgy tudom, hogy bárki műsorba kerülhet ha jelentkezik. Csak ha nincs jelentkező, akkor "köteleznek" egy csapatot rá. És olyan csapat nem kötelezhető, akinek új edzője van, volt PO-ban az elmúlt 2 évben vagy szerepelt a műsorban az elmúlt 10 évben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Mar vipera valasza utan rajottem, hogy bulvaroskodott egyet Gruden. Csak en voltam hulye es ertelmet kerestem ahol nem kellett volna

Erdekes szabalyok. Pedig alig talalnak csapatot, kar kizarni barkit is.
Tavaly emlekszem a Browns nagyon erosen ajanlgatta a Raiderst, szabaly ide vagy oda. Ennyit er ez, ha kell akkor felrugjak majd. Pedig nem tett rosszat nekik sem. Persze ki szeret a seggeben kameraval dolgozni.
Mindensetre ezt is vegig fogom nezni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Koszi Bruce! Ertem mit ir Stezovics elvtars, a szukseges ki-be lepessel.

Azt nem ertem, mitol szamit uj edzonek? Mert ha jol remlik, akkor 2018 elejen neveztek ki, akkor mar a Raiders szezonja veget. ellenben az meg igazabol az NFLben a 2017-es szezonhoz tartozik. Tehat 2019-ben (mert ez a kovetkezo szezon beharangozoja, es mar most is a 2019-es szezon zajlik) mitol uj edzo meg?
ulpianus
Pont hogy nem új edző már.

A Hard Knocks-nál szabály az, hogy az a csapat nem kerülhet műsorba, ahol új edző van. Aki rájátszásba jutott az utóbbi két évben, az sem kerülhet a műsorba, illetve még van olyasmi is, hogy aki már részt vett egy ilyen műsorban, akkor 10 évig újra nem lehet.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Key elérte a 260 fontot, amit Gruden és PG kért tőle. Nagyon kiváncsi vagyok rá idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Koszi Bruce! Ertem mit ir Stezovics elvtars, a szukseges ki-be lepessel.

Azt nem ertem, mitol szamit uj edzonek? Mert ha jol remlik, akkor 2018 elejen neveztek ki, akkor mar a Raiders szezonja veget. ellenben az meg igazabol az NFLben a 2017-es szezonhoz tartozik. Tehat 2019-ben (mert ez a kovetkezo szezon beharangozoja, es mar most is a 2019-es szezon zajlik) mitol uj edzo meg?
ulpianus
Akkor mégse érted. Vagy én nem értelek téged.

Jelen körülmények között valóban Nem új edző. De ha kirúgatná magát és újra kineveznék, akkor bizonyos szempontból új edző lenne, hisz most neveznék ki.
Úgy tűnik volt róla szó, hogy erre játszik (technikailag új edzőt csináltat magából, hogy ne kelljen szerepelniük), bár nyilván nem komolyan (és nem is biztos, hogy ez a kiskapu nincs befalazva)...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Koszi Bruce! Ertem mit ir Stezovics elvtars, a szukseges ki-be lepessel.

Azt nem ertem, mitol szamit uj edzonek? Mert ha jol remlik, akkor 2018 elejen neveztek ki, akkor mar a Raiders szezonja veget. ellenben az meg igazabol az NFLben a 2017-es szezonhoz tartozik. Tehat 2019-ben (mert ez a kovetkezo szezon beharangozoja, es mar most is a 2019-es szezon zajlik) mitol uj edzo meg?


Állat vagyok, ami enni kér...