Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Mit kell tudni a frissen igazolt Johnatan Cooper-ről?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
NFL suspended Raiders OG Richie Incognito two games for violating the league's personal conduct policy.
This stems from an incident last summer when Incognito was arrested for disorderly conduct and making threats following a tirade at his father's funeral. The Raiders were well-aware of Incognito's mental-health struggles when they signed him and have vowed him to help him in that regard. The four-time Pro Bowler spent last year out of the league but earned high marks from ProFootballFocus while playing for Buffalo in 2017 (No. 12 grade out of 80 qualifiers at guard). Denzelle Good will keep the seat warm for Incognito at left guard in Weeks 1 and 2.
empty taxi
teljesen jó, 2 meccs vállalható.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
NFL suspended Raiders OG Richie Incognito two games for violating the league's personal conduct policy.
This stems from an incident last summer when Incognito was arrested for disorderly conduct and making threats following a tirade at his father's funeral. The Raiders were well-aware of Incognito's mental-health struggles when they signed him and have vowed him to help him in that regard. The four-time Pro Bowler spent last year out of the league but earned high marks from ProFootballFocus while playing for Buffalo in 2017 (No. 12 grade out of 80 qualifiers at guard). Denzelle Good will keep the seat warm for Incognito at left guard in Weeks 1 and 2.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Josh Jacobs aláírt 😎
FinoDaLungovillagio
helyes.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Josh Jacobs aláírt 😎
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az most lényegtelen azt kérdezték előfordult-e hogy egy rookie holdoutolt...Bosát is megemlíthettük volna
Tomcsik
Én most itt ezen a ponton tökre nem akarok beleszólni, de ő volt az első akit peterbadbone említett 😉
Matthew99
Nem figyeltem a linket bocsi, a lényeg akkor is az hogy volt már hogy rookie holdoutolt, most hogy milyen okból az a kérdést tekintve tök lényegtelen volt...
Tomcsik
En arra gondoltam hogy az egyik eset minden 1.korost erint a masik meg teljesen egyedi volt, es Smith reszerol jogos volt a holdout. De mea culpa

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Az most lényegtelen azt kérdezték előfordult-e hogy egy rookie holdoutolt...Bosát is megemlíthettük volna
Tomcsik
Én most itt ezen a ponton tökre nem akarok beleszólni, de ő volt az első akit peterbadbone említett 😉
Matthew99
Nem figyeltem a linket bocsi, a lényeg akkor is az hogy volt már hogy rookie holdoutolt, most hogy milyen okból az a kérdést tekintve tök lényegtelen volt...

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Az most lényegtelen azt kérdezték előfordult-e hogy egy rookie holdoutolt...Bosát is megemlíthettük volna
Tomcsik
Én most itt ezen a ponton tökre nem akarok beleszólni, de ő volt az első akit peterbadbone említett 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Josh Jacobs lehet hold out.
Amadeus
Szintén elkaptam a hírt, de az már mekkora faszság lenne bármilyen szempontból, hogy egy frissen draftolt rookie holdoutol.
Volt már ilyen egyébként? Wtf?
FinoDaLungovillagio
JaMarcus Russell
Amadeus
Roquan Smith pl tavaly...
Tomcsik
Az masrol szolt. Smith nem a 4. ev garantaltja miatt nem irt ala. A Bears olyat akart belerakni a dealjebe hogy ha eltiltjak akkor visszakerhessek az adott osszeget (az eltiltott meccsekrejaro fizut).
Borbinho
Az most lényegtelen azt kérdezték előfordult-e hogy egy rookie holdoutolt...Bosát is megemlíthettük volna

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Josh Jacobs lehet hold out.
Amadeus
Szintén elkaptam a hírt, de az már mekkora faszság lenne bármilyen szempontból, hogy egy frissen draftolt rookie holdoutol.
Volt már ilyen egyébként? Wtf?
FinoDaLungovillagio
JaMarcus Russell
Amadeus
Roquan Smith pl tavaly...
Tomcsik
Az masrol szolt. Smith nem a 4. ev garantaltja miatt nem irt ala. A Bears olyat akart belerakni a dealjebe hogy ha eltiltjak akkor visszakerhessek az adott osszeget (az eltiltott meccsekrejaro fizut).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Josh Jacobs lehet hold out.
Amadeus
Szintén elkaptam a hírt, de az már mekkora faszság lenne bármilyen szempontból, hogy egy frissen draftolt rookie holdoutol.
Volt már ilyen egyébként? Wtf?
FinoDaLungovillagio
JaMarcus Russell
Amadeus
Roquan Smith pl tavaly...

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Josh Jacobs lehet hold out.
Amadeus
Szintén elkaptam a hírt, de az már mekkora faszság lenne bármilyen szempontból, hogy egy frissen draftolt rookie holdoutol.
Volt már ilyen egyébként? Wtf?
FinoDaLungovillagio
JaMarcus Russell

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Josh Jacobs lehet hold out.
Amadeus
jó kilátások...
skat
Tavaly Smith is hold outolt, campben sem volt, mégis jó volt. Majd megegyeznek nem kell beszarni.

több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Josh Jacobs lehet hold out.
Amadeus
jó kilátások...
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Josh Jacobs lehet hold out.
Amadeus
Szintén elkaptam a hírt, de az már mekkora faszság lenne bármilyen szempontból, hogy egy frissen draftolt rookie holdoutol.
Volt már ilyen egyébként? Wtf?
FinoDaLungovillagio
PL:  fuzovelkifele.com/2016/07/miert-nem-ir-mar-ala-joey-bosa/
peterbadbone
Akkor csak azt reméllem hogy mindkét fél számára pozitívan oldódik meg az ügy, elvégra 300 ezerről van szó az olvasottak alapján. Az meg nem pénz ebben a sportban. Legalábbis a franchizenak.
több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Josh Jacobs lehet hold out.
Amadeus
Szintén elkaptam a hírt, de az már mekkora faszság lenne bármilyen szempontból, hogy egy frissen draftolt rookie holdoutol.
Volt már ilyen egyébként? Wtf?
FinoDaLungovillagio
PL:  fuzovelkifele.com/2016/07/miert-nem-ir-mar-ala-joey-bosa/

több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Josh Jacobs lehet hold out.
Amadeus
Szintén elkaptam a hírt, de az már mekkora faszság lenne bármilyen szempontból, hogy egy frissen draftolt rookie holdoutol.
Volt már ilyen egyébként? Wtf?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Josh Jacobs lehet hold out.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Bocs ha már volt.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/65708547_2790775490949127_5155617796532469760_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=ReCuEaLUoYwQ7kNvgHuy821&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AoK6ka0mT33-Zp75XQ00Jp7&oh=00_AYCrzQHnqeDhdEvIqjF9oV_ss2ZMDSsIpnoqaFNW9XzJnw&oe=67044711
55.051 Aufrufe · 2.059 Reaktionen | Introducing our 60th anniversary logo | A special look for a special season. Introducing our 60th anniversary logo » http://rdrs.co/bFHBDV | By Las Vegas RaidersFacebook
A special look for a special season. Introducing our 60th anniversary logo » http://rdrs.co/bFHBDV

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/65573617_2270952249661151_2351245168629252096_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=l5itgUanME4Q7kNvgEeqkC9&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=Au2gqF3djRxJrkm3xt_kuR8&oh=00_AYBs5FEBLYPh26YFKtIgH2lzEGAAutjsBVETgzGxc3Ejzg&oe=670441B7
88.071 Aufrufe · 3.902 Reaktionen | A Tribute To Al Davis | On his birthday, we remember the man that started it all: Al Davis. | By Las Vegas Raiders | Facebook
On his birthday, we remember the man that started it all: Al Davis.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 003
Richards távozása tőlünk piros betűs ünnepnap minden Pats drukkernél, ez tuti..😊
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 658 — a new hope (again)
Jordan Richards tavaly a Falcons színeiben mutatott többnyire életképes játékot, 12 meccsen kezdett is, de ettől függetlenül Ő is csak abban bízhat szerintem, hogy 5 S kerül a végső rosterre (vagy Joyner CB minősítést kap…) és sikerül Riley-t lenyomni a rangsorban.

Rolni
Ezt egy olyan safetyről állítani, akire 75%-os completion rate-tel dobtak azért erős 😀
empty taxi
Minden relatív ugyebár 😊 Annyira életképes volt, hogy 12 meccsen kezdő lehessen 😊 persze ez a sérüléseknek volt köszönhető tudom én, de így azért jobban hangzott az összegzőm nem? 😀
Rolni
Attól függ honnan nézzük. Egy raiders szurkolónak biztosan, meg lehet nyugodni, hogy micsoda játékosok vannak még a depthben is. Egy atlantás ellenben ha ilyet olvas akkor csak fejcsóválva lesüti a szemét és arra gondol szánakozva, hogy szegény ördögök még nem tudják mi vár rájuk.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jordan Richards tavaly a Falcons színeiben mutatott többnyire életképes játékot, 12 meccsen kezdett is, de ettől függetlenül Ő is csak abban bízhat szerintem, hogy 5 S kerül a végső rosterre (vagy Joyner CB minősítést kap…) és sikerül Riley-t lenyomni a rangsorban.

Rolni
Ezt egy olyan safetyről állítani, akire 75%-os completion rate-tel dobtak azért erős 😀
empty taxi
Minden relatív ugyebár 😊 Annyira életképes volt, hogy 12 meccsen kezdő lehessen 😊 persze ez a sérüléseknek volt köszönhető tudom én, de így azért jobban hangzott az összegzőm nem? 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Jordan Richards tavaly a Falcons színeiben mutatott többnyire életképes játékot, 12 meccsen kezdett is, de ettől függetlenül Ő is csak abban bízhat szerintem, hogy 5 S kerül a végső rosterre (vagy Joyner CB minősítést kap…) és sikerül Riley-t lenyomni a rangsorban.

Rolni
Ezt egy olyan safetyről állítani, akire 75%-os completion rate-tel dobtak azért erős 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
CB:

A Raiders a liga egyik legerősebb CB hagyományokkal rendelkező gárdája, de Asomugha távozása óta nem volt éveken át komoly szinten játszó CB-je a csapatnak. Idén végre lesz újra shutdown CB a csapatnál? Aso idejében is láthattuk mennyire kevés önmagában egy (akár remek) CB, ha a társak bénák és mindent benyalnak. Sikerült megfelelő mennyiségű és minőségű játékost találni végre ahhoz, hogy kiegyensúlyozott és hatékony CB egységünk legyen hosszú évek óta először?

Kik számíthatnak komoly szerepre?

Gareon Conley az a játékos a kereten, aki betöltheti azt az áhított shutdown CB szerepet ideális esetben. Megvan a mérete, a sebessége és a technikája ahhoz, hogy remek #1 corner legyen ebben a sémában. Tavaly a konzisztencia hiányzott az igazán jó évhez, ha idén képes rendszeresíteni a jó játékot, akkor komoly sarokköve lehet a jövő Raiders védelmének. Jelenleg úgy fest végre élvezi az edzők bizalmát és minden lehetőséget megkap arra, hogy bizonyítsa igazi #1 játékos.

Daryl Worley tavaly kapott egy nagy lehetőséget, amivel tudott élni és aminek köszönheti, hogy egy magas RFA tenderrel jelenleg is kereten van nálunk és minden esélye megvan a #2 szerep megnyerésére. Ezzel együtt személy szerint nem voltam elájulva a tavalyi játékától és alapvetően lassúnak érzem a rendszerünkhöz. Nem látom benne azt, hogy képes folyamatosan megfelelő szinten emberezni a szélen vagy belül a fürge slot emberek ellen dolgozni.

Lamarcus Joyner neve fura lehet itt többeknek, akik nem követik a csapatot közelről, de szerintem jelenleg nem érdemes máshova tenni. Az első hírek arról szóltak, hogy base S és nickel CB lesz, de jelenleg azt látjuk/olvassuk, hogy tulajdonképpen csak CB poszton dolgozik és Ő lesz a nickel CB-je a csapatnak. Nem tiszta, hogy base csomagokban S lesz-e és csak a korábbi évek rutinja miatt nem is igen edz ott vagy base csomagokban pályán se lesz esetleg. Szerződése alapján lehet egy nagyon jól megfizetett NCB is végső soron, erre majd szezon közben kapunk csak szerintem végleges választ. Magyarázat lehet az is, hogy az odő nagyrészében úgyis nickel felállásban lesz a csapat, kvázi az lesz a kezdő formációnk, így végülis Ő lesz az igazi kezdő nem pedig a SLB…

Nevin Lawson tud a szélen és belül is játszani, így hasznos tagja lehet az egységnek, mint mélység. Ideális esetben nem kell sokat néznünk majd az év során, mert leginkább abban jó, hogy megcsinálja a szerelést az emberén az elkapást követően. Worley helyét tudja esetleg egy nagy TC-vel megingatni szerintem, de a legvalószínűbb a #4 poszt.

Ki az akinek a roster helye erős, de idén valószínűleg limitált szerephez jut csak?

Nick Nelson tavalyi negyedik körös emberünk az, akinek a draft pozíciója miatt egész stabil lehet még a helye főleg, hogy a tavalyi igen gyenge rookie éve sérülésből visszatérve „történt.

Trayvon Mullen 2. körös rookie pick, így a helye betonbiztos, de nem soroltam előrébb, mivel PG histórikusan szereti ültetni a fiatal CB-ket draft pozíciótól függetlenül. Mindene megvan ahhoz, hogy jövőre viszont már akár Conley társaként dolgozzon majd, szerintem a terv nála az lehet, hogy idén tanuljon, kicsit a szezon vége felé kerüljön a pályára és jövőre vegye át Worley helyét a szélen.

Isaiah Johnson helyzete igen hasonló Mullenéhez, de Ő sokkal nyersebb prospect, így nála méginkább kell a padozás, tanulás, de nem hiszem, hogy egy 4. körös picknek ne lenne rosteren helye. ST szerepkörben biztosan mutatnia kell azért majd valamit.

Kik azok, akiknek nagyon nagyot kéne virítania a rosterre kerülésért?

Tulajdonképpen mindenki más 😊. DJ Killings, Isaiah Langley, Dylan Mabin, Keisean Nixon mind leginkább a PS helyre gyúrhatnak szerintem, de még oda se lesz könnyű bekerülni, ha a fenti nevek közül Nelson vagy Johnson pl lecsúszik PS-be.


Vannak kérdőjelek még a poszton és könnyen lehet még meglepetés cut is ebből a roster zárás körül (N.Nelson vagy N.Lawson helye is meginoghat), de alapvetően az utóbbi évek legmélyebb CB egysége van kereten és bíztató mennyiségű/minőségű fiatal srác is van, ami a következő évekre is bíztató lehet.
Most azt mondanám, hogy keretre kerül: Conley, Worley, Lawson, Nelson, Mullen és Johnson, mint CB és Joyner, mint papíron S. A Killings, Langley, Mabin, Nixon négyesből pedig ketten is PS tagok lehetnek könnyen akár.



S:

Tradíció van gazdagon a safety poszton is a csapatnál, de CWood visszavonulása óta nem volt klasszis S rosteren sajnos és az Ő hazatérése előtt se volt éppen rózsás az utóbbi évtized. Potenciál van, de akadnak kérdőjelek is bőven az idei gárdánál.

Kik lesznek a kezdők?

Jelenleg úgy fest a dolog, hogy a Karl Joseph-Johnathan Abram páros lehet a kezdőnk. Ebbe ahogy fentebb említettem még beleszólhat majd LaMarcus Joyner végső szerepe, helye a kereten, de nagyon úgy fest, hogy az idő túlnyomó többségében Karl és Abram lesz a hátsó védőháló. Nemrég nyilatkozta le Abram, amit mi már tavaly is tudtunk, miszerint PG rendszerében nincs SS és FS poszt, sokkal inkább mindenes S-k vannak egymás mellett. Kvázi jobb és bal oldali S van.

Karl Joseph a szezon második felében egész jól dolgozott, így arról is felröppentek a hírek, hogy lehívjuk az 5. éves opcióját. Végül erre nem került sor, tehát Karl szerződés évbe lépett, de úgy tűnik a stáb megadja neki a lehetőséget, hogy kezdőként bizonyítson és dolgozzon egy korrekt 2. szerződésért. Karl sebessége megvan ahhoz, hogy ebben a rendszerben hatékony kezdő legyen, a legkomolyabb gond a TE-k őrzése lesz, amire szerintem van rotációs elképzelés a háttérben, de erről majd később.

Johnathan Abram úgy fest hamarabb szóhoz jut, mint gondoltam a Joyner igazolás kapcsán. Nagyon úgy tűnik megkapja a bizalmat és rögtön rookie évében elkezdheti bizonyítani, hogy nem egy rossz értelemben vett „csak SS”. Neki megvan a mérete ahhoz, hogy a TE-k ellen is fellépjen és a sebessége is megvan a poszthoz bőven.

LaMarcus Joyner neve felkerül ide, mert továbbra sem kizárható, hogy base csomagban kezdő lesz, illetve amíg a hivatalos roster megjelölésen S poszton van feltüntetve csak itt kell nekünk is „nyílvántartani”. Az biztos, hogy sokat lesz pályán és fontos része lesz a védelemnek.

Kinek lehet még komolyabb szerepe?

Erik Harris kapott egy két éves hosszabbítást és úgy festett komolyabb szerepe lesz, mint 2018-ban amikor is minden meccsen pályára lépett és négy meccsen még kezdő is volt. A Joyner igazolás, az Abram draft kicsit más képet fest, de végső soron még mindig aránylag komoly szerep juthat Harrisnek ST mellett is. Mérete és cover képessége alapján én azt gyanítom, hogy a TE-k elleni védekezésben fog lehetőséget kapni első sorban. Ezekben a szituációkban S poszton vagy akár LB helyett is pályára kerülhet szerintem, mint hybrid S/LB.

Kik küzdenek a rosterre kerülésért még?

Curtis Riley tavaly 16 meccsen volt kezdő, de a tény, hogy egy éves prove it szerződést kötött azért sokat mondó. Coverage terén mutatott tavaly értékelhetőt, de eddig mini campről csak olyan tweetet olvastam, hogy itt vagy ott volt lemaradva az elkapó mögött. Nincs könnyű dolga a rosterre jutást tekintve, mert 4 S simán van előtte, az segíthet ugye, hogy Joyner kvázi inkább CB, de simán lehet, hogy ez is kevés lesz.

Jordan Richards tavaly a Falcons színeiben mutatott többnyire életképes játékot, 12 meccsen kezdett is, de ettől függetlenül Ő is csak abban bízhat szerintem, hogy 5 S kerül a végső rosterre (vagy Joyner CB minősítést kap…) és sikerül Riley-t lenyomni a rangsorban.

Dallin Leavitt egyedül ST egységben mutatott remeklésben bízhat szerintem, de sokkal jobb esélye van a PS tagságra, mint a rosterre kerülésre.


Jelenleg nem látom, hogy 5 S keretre férne, így én a Joseph-Abram-Joyner-Harris négyest gondolom befutónak a végén.


Végső 53 roster és egyben DC tippem:
QB: Carr, Glennon
RB: Jacobs, Richard, Martin
FB: Smith
TE: Waller, Willson, Moreau, Carrier
WR: Brown, Williams, Grant, Renfrow, Nelson, Harris
OT: Miller, Brown, Parker
OG: Jackson, Incognito, Good
OC: Hudson, Devey
DT: Hurst, Hall, Vanderdoes
NT: Hankins, Ellis
DE: Ferrell, Mauro, Mayowa, Key, Crosby
OLB: Whitehead, Marshall, Lee, Morrow
MLB: Burfict, Cabinda
CB: Conley, Worley, Lawson, Mullen, Johnson
NCB: Joyner, Nelson
S: Joseph, Abram, Harris
K: Carlson
P: Townsend
LS: Sieg

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!