Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Az FK!-n most a legjobb secondaryket írták meg.
Ami nekem feltűnt, hogy DJ Hayden-nel felálló Jaguars-t a +1 kategóriába sorolták be, mégpedig úgy, hogy TOP 5 egység lenne magában a CB sor.
Kár, hogy Hayden-t anno mindenféle bust-nak kikiáltották még a Raiders-es karrierje alatt, most meg nagyon feljavult a játékamegítélése.

Egyre jobban dühítenek ezek a dolgok.

FUCK ALL RAIDERS HATERS
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 309 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
MIni Carr & Mini AB--))

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Richie meglepően értelmesen nyilatkozott...azt hittem jóval egyszerűbb a pali...

Az LB sor úgy alakul, ahogy vártam a kis írásomban 😊

Érdekes, hogy ennyire irogatják, hogy több RB passz várható, miközben tavaly Richard volt a 3. legtöbb yardot termelő elkapó a csapatban és Ő a legtöbb yarddal visszatérő játékos ugyebár...persze ott lehet difi, hogy tavaly sokszor neki a checkdown ment és idén meg több felrajzolt RB passz lesz a playbookban...mondjuk, ha sikerül tényleg TW és AB használatával megnyújtani a pályát, akkor baromira ülhet a RB passz játék is...

Érdekes volt egyébként szerintem, hogy Carr a saját press conf-ján beszélt arról, hogy az idei offseason egyik fókusza volt számára a lábának, atletikusságának használata. Beismerte, hogy eddig ezen a területen nem volt elég jó és törekszik rá, hogy többször használja a lábát játékok megnyújtására...elvileg TC-ben is fognak rajta dolgozni...ugye ez volt az egyik téma ami kapcsán írtam korábban a podcast után...ha sikerülne ebben fejlődnie az komoly lenne, mert csökkenhetne a sack szám is és AB, meg persze a többi WR/RB/TE is profitálhatna a megnyújtott játékokból...

Returner poszton is lesz a végén életképes harc, ahogy nézem...nem is baj, mert Harris másra nem jó, jó lenne sztem, ha vmelyik fiatal aki elkapóként is használható beelőzné, így erősebb lehetne az 53 a végén...

Az igen jó, hogy az OL-ben a kezdő 5-ös együtt tud dolgozni, így is lesz némi nehezítés LG poszton, amiatt, hogy Richie eltiltással kezd, így kell Coopernek is idő a kezdőben. Nem ideális, hogy pont Miller mellett lesz a variálás, de végülis mindegy, másod éves valamit neki is mutatnia kell már és legalább a fal jobb oldala ideális esetben összeállhat, mint a beton...persze Cable még ott van...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Day 2:

- Chris Warren az első camp áldozat, James Butler jött a helyére. Warren elvileg túlsúlyos volt (még mindig), nem ment a playbook és nem fejlődött passprotban annyit, hogy elégedett legyen vele a staff.
- Carlson továbbra is formában van (100% pontosággal rúgott)
- AB visszatért
- Renfrow, Harris, JJ. Nelson, Richard nyomják a kick returnt
- Peterman 1st teammel is kapott snapeket
- Renfrow elég meggyőző eddig (tipik Clemson wr, csak fehér)
- Carr több mély labdát dobott + scrambling

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/BairNBCS/status/1155178929520463872?s=19

 twitter.com/VicTafur/status/1155183975964368896

 twitter.com/FB_FilmAnalysis/status/1155174535412342784

 twitter.com/GehlkenNFL/status/1155159984524541952

 twitter.com/FB_FilmAnalysis/status/1155191009506025472

 twitter.com/VicTafur/status/1155201218529992705

 twitter.com/GehlkenNFL/status/1155201710341554176

 twitter.com/GehlkenNFL/status/1155202649442021376

hát Ricsitől sem kérnék pofont. Egyébként kifejezetten hozzánk akart kerülni Gruden miatt. Ő kereste a csapatot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 www.youtube.com/watch?v=QrbBA1h8iyw

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
- Goodnak volt egy hát műtéte 5 hete, legalább 1 hónap, míg bedobható.
- Burficten lesz a füles a védelemben, ő fogja hívni a dolgokat

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
mindenki bechekolt a campben, nincs hold outon senki. Holnap kezdődik a buli.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Keith Smith kidőlt térdsérüléssel
Amadeus
PUP-on kezdi a TC-t, de simán lehet az egészet ki kell hagynia.
Kinyílt az ajtó így Alec Ingold (UDFA FB) előtt, aki egy erős TC-vel igen könnyen rostert foghat Smith helyett, ugyanis a "pénz" neki kedvez: Smith due a $1.4M salary in 2019. Ingold: $495,000
Rolni
Ingold elvileg nem is fogalmatlan FB.
Amadeus
Draft egyik, ha nem legjobb FB-je volt elvileg. Simán benne van a pakliban sztem, hogy él a lehetőséggel. Smith mellett ugye Bisaccia kardoskodhat nagyon ST miatt, így Ingold helyében nagyon pörgetném az ST munkát is 😊
Rolni
Gruden embere Ingold (asszem Senior Bowl). Ez így elég “lejt a pálya” menet lehet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Keith Smith kidőlt térdsérüléssel
Amadeus
PUP-on kezdi a TC-t, de simán lehet az egészet ki kell hagynia.
Kinyílt az ajtó így Alec Ingold (UDFA FB) előtt, aki egy erős TC-vel igen könnyen rostert foghat Smith helyett, ugyanis a "pénz" neki kedvez: Smith due a $1.4M salary in 2019. Ingold: $495,000
Rolni
Ingold elvileg nem is fogalmatlan FB.
Amadeus
Draft egyik, ha nem legjobb FB-je volt elvileg. Simán benne van a pakliban sztem, hogy él a lehetőséggel. Smith mellett ugye Bisaccia kardoskodhat nagyon ST miatt, így Ingold helyében nagyon pörgetném az ST munkát is 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Keith Smith kidőlt térdsérüléssel
Amadeus
PUP-on kezdi a TC-t, de simán lehet az egészet ki kell hagynia.
Kinyílt az ajtó így Alec Ingold (UDFA FB) előtt, aki egy erős TC-vel igen könnyen rostert foghat Smith helyett, ugyanis a "pénz" neki kedvez: Smith due a $1.4M salary in 2019. Ingold: $495,000
Rolni
Ingold elvileg nem is fogalmatlan FB.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Keith Smith kidőlt térdsérüléssel
Amadeus
PUP-on kezdi a TC-t, de simán lehet az egészet ki kell hagynia.
Kinyílt az ajtó így Alec Ingold (UDFA FB) előtt, aki egy erős TC-vel igen könnyen rostert foghat Smith helyett, ugyanis a "pénz" neki kedvez: Smith due a $1.4M salary in 2019. Ingold: $495,000

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Keith Smith kidőlt térdsérüléssel

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Most olvastam egy írást, amiben a 10 legfontosabb játékosunkat próbálták összeszedni, így szezon előtt...
10. Conley
9. Richard
8. Joyner
7. Hudson
6. Burfict
5. Miller
4. AB
3. Key
2. Ferrell
1. Carr


Carr egyértelműen a legfontosabb, itt nincs vita.

Ferrell 2. helyét is meg lehet jól indokolni, nagyon kell a pass rush a tavalyi borzalom után, bár nem biztos, hogy ennyire a rookie nyakába kell/szabad ezt varrni.

Key szereplése a listán számomra érthetetlen, pláne ennyire elől. 3rd down/szituációs passz siettetőről beszélünk, fontos a pass rush, de nem egy szituációs emberen múlik a szezon sikere...

AB kétség kívül fontos láncszeme lesz a gépezetnek, mert a falat leszámítva elvileg Ő lesz Carr legfontosabb támasza. Nincs gondom ezzel a 4. hellyel.

Miller fejlődése/játéka kritikus lesz, én simán beraknám legalább a 3. helyre Key helyére.

Burfict helyezése, illetve egyáltalán a listán való szereplése nekem megint fura. Nem hiszem, hogy tőle akkora impact várható, hiszen a teste várhatóan nem bírja majd a full szezont. Ide simán betenném Trent Brown-t vagy mondjuk Hurst-öt.

Hudson az OL agya és valóban nagyon fontos szerepe lesz a stabil OL játékban, előrébb is lehetne sorolni akár.

Joyner fontos szerepet fog betölteni, de én simán elé venném Conley-t itt.

Richard fontosságát, mint missmatch fegyver értem, de szerintem Jacobs hatékonysága fontosabb lesz.

Conley-t ugye én előrébb tettem, ide jöhet Joyner akár, mert tényleg fontos lesz, de ha eddig nem volt TB vagy Hurst simán előrébb raknám őket, mert sztem ott kritikusabb lesz a helyzet. Amiatt, hogy Joyner legtöbbször "csak" slot CB lesz, lehet amúgy KJ vagy Abram szerepe lesz legalább olyan fontos a végeken...

Én listám:

1. Carr
2. Miller
3. Ferrell
4. AB
5. Hudson
6. TB
7. Hurst
8. Conley
9. Jacobs
10. Joyner/Abram/Joseph


Kicsit ilyesztő, hogy 3 rookie is fel került a listára, illetve az is, hogy ennyi OL ember a listán van és mindet Cable edzi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
ESPN szerint meg a 28 helyen van a teljes rosterünk...arra leszek majd kiváncsi, hogy ha ennyire gyengének tartanak minket milyen alapon fognak majd fikázni szezon közben 😊
Mit várhat el az ember szezon során a liga egyik legrosszabb keretétől, az egyik legerősebb sorsolással??
Rolni
Még a nem létező elvárásokat is alulteljesítjük majd...
Fikázásra mindig lehet valami okot találni.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
ESPN szerint meg a 28 helyen van a teljes rosterünk...arra leszek majd kiváncsi, hogy ha ennyire gyengének tartanak minket milyen alapon fognak majd fikázni szezon közben 😊
Mit várhat el az ember szezon során a liga egyik legrosszabb keretétől, az egyik legerősebb sorsolással??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Az FK! szerint nekünk van a legrosszabb védőfalunk a ligában. Nagyon remélem, hogy azért ez nem így lesz. Mondjuk innen csak felfelé van út! 😊
Bruce
ki írta? KGYM?
Amadeus
renningan van posztolóként feltüntetve.
 fuzovelkifele.com/2019/07/a-liga-ot-legrosszabb-vedofala/
Bruce
Hát nem tudom...nehéz nekem ilyenben állást foglalni, mert nem ismerem mind a 32 csapat rosterét ehhez eléggé...az ugye igaz, hogy tavaly leggyengébb pass rush a miénk volt és futás ellen is ha jól emlékszem 27-ek voltunk, tehát a bottom 5 egyértelmű volt tavaly. Most, hogy mennyire faktoráljuk bele egy ilyen listába az új embereket és a meglévők fejlődését az igen szubjektív dolog...
Én persze azt mondom, hogy nem lesz legrosszabb, de még bottom 5 se a DL-ünk, mert a NT posztunk sztem legalább átlagos, a DT posztunk bíztató és átlagostól jobb lehet és bár a DE posztunk a liga alja felé lesz összességében inkább leszünk 20-25 körül szerintem, mint bottom 5-ben...jól kijön a lépés egy erős átlagos DL is összejöhet, ha együtt nézzük futás és passz kapcsán is a falakat...

Az 5 legrosszabb OL közé nem kerültünk bele nála, ami először meglepett kissé, de aztán megnéztem azokat a névsorokat és igaza lehet 😊
Rolni
az OL szerintem jobb lesz, mint tavaly.
Amadeus
Na jó, de egyfelől az nem nehéz, másfelől TB érkezésével kötelező is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Az FK! szerint nekünk van a legrosszabb védőfalunk a ligában. Nagyon remélem, hogy azért ez nem így lesz. Mondjuk innen csak felfelé van út! 😊
Bruce
ki írta? KGYM?
Amadeus
renningan van posztolóként feltüntetve.
 fuzovelkifele.com/2019/07/a-liga-ot-legrosszabb-vedofala/
Bruce
Hát nem tudom...nehéz nekem ilyenben állást foglalni, mert nem ismerem mind a 32 csapat rosterét ehhez eléggé...az ugye igaz, hogy tavaly leggyengébb pass rush a miénk volt és futás ellen is ha jól emlékszem 27-ek voltunk, tehát a bottom 5 egyértelmű volt tavaly. Most, hogy mennyire faktoráljuk bele egy ilyen listába az új embereket és a meglévők fejlődését az igen szubjektív dolog...
Én persze azt mondom, hogy nem lesz legrosszabb, de még bottom 5 se a DL-ünk, mert a NT posztunk sztem legalább átlagos, a DT posztunk bíztató és átlagostól jobb lehet és bár a DE posztunk a liga alja felé lesz összességében inkább leszünk 20-25 körül szerintem, mint bottom 5-ben...jól kijön a lépés egy erős átlagos DL is összejöhet, ha együtt nézzük futás és passz kapcsán is a falakat...

Az 5 legrosszabb OL közé nem kerültünk bele nála, ami először meglepett kissé, de aztán megnéztem azokat a névsorokat és igaza lehet 😊
Rolni
az OL szerintem jobb lesz, mint tavaly.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Az FK! szerint nekünk van a legrosszabb védőfalunk a ligában. Nagyon remélem, hogy azért ez nem így lesz. Mondjuk innen csak felfelé van út! 😊
Bruce
ki írta? KGYM?
Amadeus
renningan van posztolóként feltüntetve.
 fuzovelkifele.com/2019/07/a-liga-ot-legrosszabb-vedofala/
Bruce
Hát nem tudom...nehéz nekem ilyenben állást foglalni, mert nem ismerem mind a 32 csapat rosterét ehhez eléggé...az ugye igaz, hogy tavaly leggyengébb pass rush a miénk volt és futás ellen is ha jól emlékszem 27-ek voltunk, tehát a bottom 5 egyértelmű volt tavaly. Most, hogy mennyire faktoráljuk bele egy ilyen listába az új embereket és a meglévők fejlődését az igen szubjektív dolog...
Én persze azt mondom, hogy nem lesz legrosszabb, de még bottom 5 se a DL-ünk, mert a NT posztunk sztem legalább átlagos, a DT posztunk bíztató és átlagostól jobb lehet és bár a DE posztunk a liga alja felé lesz összességében inkább leszünk 20-25 körül szerintem, mint bottom 5-ben...jól kijön a lépés egy erős átlagos DL is összejöhet, ha együtt nézzük futás és passz kapcsán is a falakat...

Az 5 legrosszabb OL közé nem kerültünk bele nála, ami először meglepett kissé, de aztán megnéztem azokat a névsorokat és igaza lehet 😊

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Az FK! szerint nekünk van a legrosszabb védőfalunk a ligában. Nagyon remélem, hogy azért ez nem így lesz. Mondjuk innen csak felfelé van út! 😊
Bruce
ki írta? KGYM?
Amadeus
renningan van posztolóként feltüntetve.
 fuzovelkifele.com/2019/07/a-liga-ot-legrosszabb-vedofala/
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
A sport tv megszerezte erre a szezonra az NCAA közvetítési jogait. Heti két meccs + összefoglaló. 😊 Szép nap ez a mai.
FinoDaLungovillagio
Ezt honnan veszed, en nem lattam ezt sehol?
zavi27
Az NFL.cz tette közzé a hírt és a cseh sport tv is. Itt szlovákiában sajnos csak a cseh sport tv közvetítéseket tudom nézni. De mivel a Sport TV szerezte meg a jogokat, ezért feltételezem hogy magyarországra is érvényes, hiszen a műsoraik töbségében azonosak, lévén egy ugyanazon tv adóról van szó. ( Tavaly vasárnaponként előfordult hogy az este hétkor kezdődő meccset nem adták a magyarok, mert valami más magyar érdekeltségű sport eseményt közvetítettek helyette, de azon kívül azonos volt a műsor közvetítés.)
FinoDaLungovillagio
Nope, az itthoni Sport Tv-n nem lesz 😊
Wyatt
Pedig lenne igény, már ha csak azt nézem is, hogy a magyar NFL közösség messze aktívabb mint a szlovák-cseh együtt véve. Aztán lehet a csehszlovák közönség nemszeret fórumozni, de a nézettség nagyobb lenne? Eddig abban voltam, hogy a sport tv egy és ugyan az, csak a közvetíés nyelve más. Mondjuk ha a csehek szombatonként 2 NCAA meccset közvetítenek, az minimum 6 órát emészt fel a műsor időből, ezt a magyar sport tv vajon mely sport eseményekkel fogja kitölteni? Mindenesetre nagy kár hogy MO-n ez kimarad 😞
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A sport tv megszerezte erre a szezonra az NCAA közvetítési jogait. Heti két meccs + összefoglaló. 😊 Szép nap ez a mai.
FinoDaLungovillagio
Ezt honnan veszed, en nem lattam ezt sehol?
zavi27
Az NFL.cz tette közzé a hírt és a cseh sport tv is. Itt szlovákiában sajnos csak a cseh sport tv közvetítéseket tudom nézni. De mivel a Sport TV szerezte meg a jogokat, ezért feltételezem hogy magyarországra is érvényes, hiszen a műsoraik töbségében azonosak, lévén egy ugyanazon tv adóról van szó. ( Tavaly vasárnaponként előfordult hogy az este hétkor kezdődő meccset nem adták a magyarok, mert valami más magyar érdekeltségű sport eseményt közvetítettek helyette, de azon kívül azonos volt a műsor közvetítés.)
FinoDaLungovillagio
Nope, az itthoni Sport Tv-n nem lesz 😊

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Az FK! szerint nekünk van a legrosszabb védőfalunk a ligában. Nagyon remélem, hogy azért ez nem így lesz. Mondjuk innen csak felfelé van út! 😊
Bruce
ki írta? KGYM?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
A sport tv megszerezte erre a szezonra az NCAA közvetítési jogait. Heti két meccs + összefoglaló. 😊 Szép nap ez a mai.
FinoDaLungovillagio
Ezt honnan veszed, en nem lattam ezt sehol?
zavi27
Az NFL.cz tette közzé a hírt és a cseh sport tv is. Itt szlovákiában sajnos csak a cseh sport tv közvetítéseket tudom nézni. De mivel a Sport TV szerezte meg a jogokat, ezért feltételezem hogy magyarországra is érvényes, hiszen a műsoraik töbségében azonosak, lévén egy ugyanazon tv adóról van szó. ( Tavaly vasárnaponként előfordult hogy az este hétkor kezdődő meccset nem adták a magyarok, mert valami más magyar érdekeltségű sport eseményt közvetítettek helyette, de azon kívül azonos volt a műsor közvetítés.)
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 841 — Amerikai sportok rajongója
A sport tv megszerezte erre a szezonra az NCAA közvetítési jogait. Heti két meccs + összefoglaló. 😊 Szép nap ez a mai.
FinoDaLungovillagio
Ezt honnan veszed, en nem lattam ezt sehol?