Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
megnéztem a Hard Knocks első részét. volt benne pár érdekes pillanat, de összességében középszerű epizód volt, amiből nem tudtunk meg sokat. az elején láthattuk, hogy Brown sérüléssel küszködik, az irányváltások nem mennek neki, de ennél többet nem. aztán jött Abram, akit próbáltak eladni, mint izgalmas karaktert... de számomra inkább irritáló volt, túl nagy a szája ahhoz képest, hogy újonc és még nem bizonyított az NFL-ben. Grudennel is volt egy csörtéje, akin azt vettem észre, mintha nem lenne olyan szigorú, mint régen. amilyen videók vannak róla a korábbi oaklandi, tampai edzősködéséről, azok alapján régebben nem bratyizgatott annyit és inkább megkövetelte a fegyelmet. bár most is elmondta a szabályait, nem lehet késni, nem lehet elhízni, keményen kell dolgozni és használni a józan paraszti észt. ebből az újonc Ronald Ollie rögtön több szabályt is megszegett, ki is lett vágva azonnal. remélhetőleg a következő részek érdekesebbek lesznek, van pár játékos akit hiányoltam, mint pl. Burfict, Renfrow, Hurst, illetve arra számítottam, hogy Incognito sztorijára jobban rámennek majd, de ezt még bepótolhatják.
d3Y
linket!
Amadeus
Fent van a Raiders youtube csatornáján:
 www.youtube.com/watch?v=_o7vV7miEGs
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
megnéztem a Hard Knocks első részét. volt benne pár érdekes pillanat, de összességében középszerű epizód volt, amiből nem tudtunk meg sokat. az elején láthattuk, hogy Brown sérüléssel küszködik, az irányváltások nem mennek neki, de ennél többet nem. aztán jött Abram, akit próbáltak eladni, mint izgalmas karaktert... de számomra inkább irritáló volt, túl nagy a szája ahhoz képest, hogy újonc és még nem bizonyított az NFL-ben. Grudennel is volt egy csörtéje, akin azt vettem észre, mintha nem lenne olyan szigorú, mint régen. amilyen videók vannak róla a korábbi oaklandi, tampai edzősködéséről, azok alapján régebben nem bratyizgatott annyit és inkább megkövetelte a fegyelmet. bár most is elmondta a szabályait, nem lehet késni, nem lehet elhízni, keményen kell dolgozni és használni a józan paraszti észt. ebből az újonc Ronald Ollie rögtön több szabályt is megszegett, ki is lett vágva azonnal. remélhetőleg a következő részek érdekesebbek lesznek, van pár játékos akit hiányoltam, mint pl. Burfict, Renfrow, Hurst, illetve arra számítottam, hogy Incognito sztorijára jobban rámennek majd, de ezt még bepótolhatják.
d3Y
linket!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
A legviccesebb pedig az volt, mikor Ollie vegig kellett guruljon a palyan. 😁


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 635
Gruden regen is baratsagos volt. Ellenben amikor nem tetszik valami megmondja. Ha tetszik akarkinek, ha nem.

Illetve "a fonoknek igaza van, akkor is, ha nincs" tipus. De egyebkent nem bunko, nem ordibalos vorosfeju tipus. Inkabb tekintelyelvu.
ulpianus
régen ha baja volt valakivel, akkor alaposan lebaszta azért. de azt aláírom, hogy nem volt bunkó akkor sem, nem úgy csinálta, hogy azon meg kelljen sértődni.

a legérdekesebb rész amúgy ez volt:

 www.youtube.com/watch?v=CEjbmb06UvE

choose life
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Gruden regen is baratsagos volt. Ellenben amikor nem tetszik valami megmondja. Ha tetszik akarkinek, ha nem.

Illetve "a fonoknek igaza van, akkor is, ha nincs" tipus. De egyebkent nem bunko, nem ordibalos vorosfeju tipus. Inkabb tekintelyelvu.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 635
megnéztem a Hard Knocks első részét. volt benne pár érdekes pillanat, de összességében középszerű epizód volt, amiből nem tudtunk meg sokat. az elején láthattuk, hogy Brown sérüléssel küszködik, az irányváltások nem mennek neki, de ennél többet nem. aztán jött Abram, akit próbáltak eladni, mint izgalmas karaktert... de számomra inkább irritáló volt, túl nagy a szája ahhoz képest, hogy újonc és még nem bizonyított az NFL-ben. Grudennel is volt egy csörtéje, akin azt vettem észre, mintha nem lenne olyan szigorú, mint régen. amilyen videók vannak róla a korábbi oaklandi, tampai edzősködéséről, azok alapján régebben nem bratyizgatott annyit és inkább megkövetelte a fegyelmet. bár most is elmondta a szabályait, nem lehet késni, nem lehet elhízni, keményen kell dolgozni és használni a józan paraszti észt. ebből az újonc Ronald Ollie rögtön több szabályt is megszegett, ki is lett vágva azonnal. remélhetőleg a következő részek érdekesebbek lesznek, van pár játékos akit hiányoltam, mint pl. Burfict, Renfrow, Hurst, illetve arra számítottam, hogy Incognito sztorijára jobban rámennek majd, de ezt még bepótolhatják.

choose life
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 www.raidersbeat.com/jalen-ramsey-says-las-vegas-would-be-ideal-playing-situation/

Jalen Ramsey Says Las Vegas Would Be “Ideal Playing Situation”

hell no!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2532545450142156/?type=3&source=48
steelwolf
vaszki azon az öregujjon még egy komplett dragonyos ezred is megállna, nemhogy iijen pilicka..
sutianap
Ez amúgy mitől?
Amadeus
keressrá az athletsfootra
sutianap
A hólyagra gondoltam
Amadeus
na szóva megfagyott a lába a krioterápiás gépben. nocomment
sutianap
értelmezni sem tudom amit írsz. 2019-ben, egyik legjobban fizetett sportoló, erre ennyi esze, körültekintése van.

"Take this for what it’s worth because I don’t fully understand it, but my buddy who owns a gym in the Bay Area where AB works out said that the cryotherapy story is true. AB was in a cryotherapy chamber in France and they forgot to put the slippers on. He said this is not the issue though. "

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2532545450142156/?type=3&source=48
steelwolf
vaszki azon az öregujjon még egy komplett dragonyos ezred is megállna, nemhogy iijen pilicka..
sutianap
Ez amúgy mitől?
Amadeus
keressrá az athletsfootra
sutianap
A hólyagra gondoltam
Amadeus
na szóva megfagyott a lába a krioterápiás gépben. nocomment


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Én azon röhögtem a múltkor, mert a gyerek kézilabdázik (u14 megye2 vagy mittomén) és kellett mennie sportorvosira, meg vizelet mintát adni...na mondom akkor már végig olvasom a tiltott szereket, amikről sose hallottam...erre így kezd, hogy Neocitran, rhinatiol...na mondom fasza, akkor a télen a gyerek doppingolt XD
Pari
Sportorvostól kérj listát a problémás gyógyszerekről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 687
Vlsz Ugyanazok mérgezhetik őket is, akik nálunk a kajakozókat.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Én azon röhögtem a múltkor, mert a gyerek kézilabdázik (u14 megye2 vagy mittomén) és kellett mennie sportorvosira, meg vizelet mintát adni...na mondom akkor már végig olvasom a tiltott szereket, amikről sose hallottam...erre így kezd, hogy Neocitran, rhinatiol...na mondom fasza, akkor a télen a gyerek doppingolt XD
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nevin Lawson 4 meccses eltiltással kezdi majd a szezont, mert Ostarine* került vhogy a szervezetébe...
Ő ugye direkt sose semmit, vmit nem olvasott el eléggé és vmibe, amit jóhiszeműen szedett benne volt mégis...

Ez a cucc vmi anabolikus szteroidokhoz nagyon hasonlóan működő izomépítő, bár egyáltalán nem vágom ezeket a dolgokat...mindenesetre kicsit fura elhinni, hogy ilyet véletlenül be lehet szedni...mondjuk Lawson nem az a kaliber, akinek saját stábja lenne, de azért konzultálhatna mielőtt ezt azt bekapkod a Walmart patika részéről...


*kicsit utána olvastam...betegek kezeléséhez fejlesztették ki, de mára leginkább a kondi termekben lehet vele találkozni, mert segít izmot és csakis "lean" izmot építeni, vizesedés és steroidos mellékhatások nélkül. Segít az izom regenerációban, védi az izületeket és a szallagokat, segíti a csontokat, vázrendszert, még szívműködés és insulin rezisztencia kapcsán is segít...nem borítja fel a hormon háztartást, de azért még klinikailag tesztelik, mert a SARM-ok (Selective Androgen Receptor Modulator-ok) általában elég mérgezőek? a szervezetre...
Legálisan megvásárolható, de minden profi sportban tiltott szernek számít...
A lényegen nem változtat számomra...nehezen látom, hogyan jut ilyen vki szervezetébe véletlenül...
Rolni
Sehogy 😉
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nevin Lawson 4 meccses eltiltással kezdi majd a szezont, mert Ostarine* került vhogy a szervezetébe...
Ő ugye direkt sose semmit, vmit nem olvasott el eléggé és vmibe, amit jóhiszeműen szedett benne volt mégis...

Ez a cucc vmi anabolikus szteroidokhoz nagyon hasonlóan működő izomépítő, bár egyáltalán nem vágom ezeket a dolgokat...mindenesetre kicsit fura elhinni, hogy ilyet véletlenül be lehet szedni...mondjuk Lawson nem az a kaliber, akinek saját stábja lenne, de azért konzultálhatna mielőtt ezt azt bekapkod a Walmart patika részéről...


*kicsit utána olvastam...betegek kezeléséhez fejlesztették ki, de mára leginkább a kondi termekben lehet vele találkozni, mert segít izmot és csakis "lean" izmot építeni, vizesedés és steroidos mellékhatások nélkül. Segít az izom regenerációban, védi az izületeket és a szallagokat, segíti a csontokat, vázrendszert, még szívműködés és insulin rezisztencia kapcsán is segít...nem borítja fel a hormon háztartást, de azért még klinikailag tesztelik, mert a SARM-ok (Selective Androgen Receptor Modulator-ok) általában elég mérgezőek? a szervezetre...
Legálisan megvásárolható, de minden profi sportban tiltott szernek számít...
A lényegen nem változtat számomra...nehezen látom, hogyan jut ilyen vki szervezetébe véletlenül...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2019/8/5/20756044/hunter-renfrow-and-at-least-three-other-rookies-listed-as-starters-in-first-raiders-depth-chart

kint az első DC. Egyedül a DL lepett meg.
Amadeus
Nálam ami meglepő az egyedül az SLB és WLB kiosztás. Eddig végig arról volt szó, hogy Whitehead a WLB és BMarsh a SLB, itt meg pont fordítva van. Mondjuk ez lenne a logikusabb lévén Marshall a cover LB, csak ugye tavaly is már WLB volt Tahir és eddig idén is így volt minden kommunikációban.

DT poszton szerintem csak dolgozzon meg Mo a kezdő helyért téma van és a veterán előjogán van Jelly és Hankins együtt a kezdőben. DE poszton nincs meglepő sztem.

Ez a front 7 azért továbbra is lassúnak tűnik nekem, de legalább a secondary gyorsult sokat...

Ingold kapcsán érdekes lesz, hogy meg tudja-e tartani a helyét Smith visszatérése után is, de egyenlőre nagyon dícsérte Gruden is a fiatalt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2532545450142156/?type=3&source=48
steelwolf
Olyan gyors a lábmunkája, hogy még a talpa is elkopik.
TST
Levedli a Steelerst, most lesz igazi Silver&Black 😊
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 www.silverandblackpride.com/2019/8/5/20756044/hunter-renfrow-and-at-least-three-other-rookies-listed-as-starters-in-first-raiders-depth-chart

kint az első DC. Egyedül a DL lepett meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2532545450142156/?type=3&source=48
steelwolf
vaszki azon az öregujjon még egy komplett dragonyos ezred is megállna, nemhogy iijen pilicka..
sutianap
Ez amúgy mitől?
Amadeus
keressrá az athletsfootra
sutianap
A hólyagra gondoltam

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2532545450142156/?type=3&source=48
steelwolf
vaszki azon az öregujjon még egy komplett dragonyos ezred is megállna, nemhogy iijen pilicka..
sutianap
Ez amúgy mitől?
Amadeus
keressrá az athletsfootra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2532545450142156/?type=3&source=48
steelwolf
vaszki azon az öregujjon még egy komplett dragonyos ezred is megállna, nemhogy iijen pilicka..
sutianap
Ez amúgy mitől?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2532545450142156/?type=3&source=48
steelwolf
vaszki azon az öregujjon még egy komplett dragonyos ezred is megállna, nemhogy iijen pilicka..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2532545450142156/?type=3&source=48
steelwolf
Olyan gyors a lábmunkája, hogy még a talpa is elkopik.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 309 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2532545450142156/?type=3&source=48
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
- no pad nap volt
- Bell partvonal mellett edzett
- Waller volt egy kisebb vállsérülése.
- Renfrow, JJ Nelson, Harris punt returnt gyakorolt
- Townsend nagyon nyomás alá van helyezve Cole által punter poszton. Nem biztos a helye a rosteren
- Erik Harrisé az első pick6 (Glennon az áldozat)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
AB day to day, semmi komoly.

criminal lawyer or criminal lawyer?