Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ez volt a legjobb figyelemfelkeltés amit a Hard Knocks valaha kaphatott bárki találta ki zseni volt😊
Razi
Emellett AB social média mindenféléje is erősen felpörög ilyenkor gondolom...az meg ugye pénz...nem hulye gyerek ez, de ezzel együtt komoly szezon kell tőle, hogy akarjam ezt a fesztivált a köv offseasonban is...
Rolni
hoz 1500 yardot, 10+ td-vel és el van felejtve.

más: nagy üzemben guardot keresünk Gabe kiesése miatt.
Amadeus
Es mit er az 1500 yard meg a 10 TD, ha a csapatnak lesz mondjuk 5 gyozelme? A szep szamokat Megatron is hozta, de csapatszinten nem ment vele semmire.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Szerintem ez volt a legjobb figyelemfelkeltés amit a Hard Knocks valaha kaphatott bárki találta ki zseni volt😊
Razi
Emellett AB social média mindenféléje is erősen felpörög ilyenkor gondolom...az meg ugye pénz...nem hulye gyerek ez, de ezzel együtt komoly szezon kell tőle, hogy akarjam ezt a fesztivált a köv offseasonban is...
Rolni
hoz 1500 yardot, 10+ td-vel és el van felejtve.

más: nagy üzemben guardot keresünk Gabe kiesése miatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szerintem ez volt a legjobb figyelemfelkeltés amit a Hard Knocks valaha kaphatott bárki találta ki zseni volt😊
Razi
Emellett AB social média mindenféléje is erősen felpörög ilyenkor gondolom...az meg ugye pénz...nem hulye gyerek ez, de ezzel együtt komoly szezon kell tőle, hogy akarjam ezt a fesztivált a köv offseasonban is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 540 — kheanton@gmail.com
Szerintem ez volt a legjobb figyelemfelkeltés amit a Hard Knocks valaha kaphatott bárki találta ki zseni volt😊
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
AB akta lezárva.
Ennyit erről, meg a sok trollról.
Kiváncsian várom, a témához kapcsolódó kommenteket, vasasékat különösen. 💣💥☠️
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/LeviDamien/status/1160760694385438722?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1160760694385438722&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.silverandblackpride.com%2F2019%2F8%2F12%2F20802927%2Fraiders-preseason-week-one-ballers-busters-vs-rams-part-two

Parker felejtős

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Meglepő fordulat. Nem hagy ott 19 millát egy sisak miatt. Ki gondolta volna.
Levi
30

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Meglepő fordulat. Nem hagy ott 19 millát egy sisak miatt. Ki gondolta volna.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
AB ellen döntöttek. Kíváncsi vagyok, hogy visszavonul-e.
Amadeus

Hát persze, biztosan 😀

 mobile.twitter.com/ab84/status/1161016736013004803

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
AB ellen döntöttek. Kíváncsi vagyok, hogy visszavonul-e.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/08/12/antonio-brown-helmet-raiders-training-camp-tour-fmia-peter-king/?cid=fmiatw


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 309 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/trollnflhu/photos/a.2150320255193283/2939133072978660/?type=3&theater
steelwolf
Ez meglehetősen szar mém, de azért köszi 😉
Levi
Igyekszik az ember! 😁
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Brian McCarthy @NFLprguy
The player can’t practice or play in games with equipment that’s not approved. If he doesn’t play or practice he is in breach of his contract and doesn’t get paid. Nfl policy is that Helmets have to be certified by NOSCAE. They don’t certify equipment that’s old than 10 years.

AB-nek ez rossz hír, gyorsan fel fog hagyni a hisztizéssel.
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 www.facebook.com/trollnflhu/photos/a.2150320255193283/2939133072978660/?type=3&theater
steelwolf
Ez meglehetősen szar mém, de azért köszi 😉
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 309 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/trollnflhu/photos/a.2150320255193283/2939133072978660/?type=3&theater
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
14-3-ra nyertünk. Ami jobban meglepett az az, hogy Peterman úgy mozgott, mint egy wco QB. Ő lesz szerintem a qb2.
Amadeus
Azért ez nem meglepő 😊 WCO fit a srác...
Zsiráf parádés INT-ket szórt azért!

Key meg legalább egy rookie OT-t lenyomott sackért...
Rolni
Zsiráf szörnyen mozog center alól. JMR 2.0 a gyerek mozgáskultúrára. Szörnyű.

DC jövőhéten játszani fog, nagyon kíváncsi vagyok.
Amadeus
Tell me abou it 😀

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
 www.espn.co.uk/nfl/story/_/id/27364574/gruden-defends-ab-calls-helmet-personal-issue?platform=amp


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
14-3-ra nyertünk. Ami jobban meglepett az az, hogy Peterman úgy mozgott, mint egy wco QB. Ő lesz szerintem a qb2.
Amadeus
Azért ez nem meglepő 😊 WCO fit a srác...
Zsiráf parádés INT-ket szórt azért!

Key meg legalább egy rookie OT-t lenyomott sackért...
Rolni
Zsiráf szörnyen mozog center alól. JMR 2.0 a gyerek mozgáskultúrára. Szörnyű.

DC jövőhéten játszani fog, nagyon kíváncsi vagyok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
14-3-ra nyertünk. Ami jobban meglepett az az, hogy Peterman úgy mozgott, mint egy wco QB. Ő lesz szerintem a qb2.
Amadeus
Azért ez nem meglepő 😊 WCO fit a srác...
Zsiráf parádés INT-ket szórt azért!

Key meg legalább egy rookie OT-t lenyomott sackért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/67297655_1139141919591859_8895246602843717632_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=Ix4LNtmDkpUQ7kNvgGPuuHf&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AGsSwKVtD92gmEbFdexMMAy&oh=00_AYAJp-CVXql-BvdKE4lkyzfuKnv7_FzggcGaw0aNKPqBPA&oe=6703E703
15.951 Aufrufe · 710 Reaktionen | Great Moments: Pete Banaszak on beating AFL rival Kansas City | "Well, guess what? After that moment, I was ready." Raider great Pete Banaszak shares the story of how Coach John Rauch fired him up before a... | By Las Vegas Raiders | Facebook
"Well, guess what? After that moment, I was ready." Raider great Pete Banaszak shares the story of how Coach John Rauch fired him up before a...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
14-3-ra nyertünk. Ami jobban meglepett az az, hogy Peterman úgy mozgott, mint egy wco QB. Ő lesz szerintem a qb2.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 309 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/NFLHU/photos/a.411538888952014/2066654810107072/?type=3&source=48
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit off,de a hard knocks 1. részét felirattal,esetleg meg lehet valahol találni?
skat
A youtube-on fent van:

 www.youtube.com/watch?v=_o7vV7miEGs
peterk2005
Köszi,ezt tudom,csak nekem ungárishe feliratos kéne 😀
skat
Íme a mi Antonio Brownunk, akinek semmi sem jó 😛 😉
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/MikeSilver/status/1159911464355762176?s=19

Az év egyik legviccesebb olvasmánya. Nem fog sokáig tartani ez a Raiders-Brown házasság.
Hulkeinstein
Nekem inkább azt a problémát veti fel, hogy mi baj lehet a sisakokkal, mi az ami miatt többen is ragaszkodnak hozzá, etc.

Tavaly Brady is próbálgatta egy darabig, aztán vissza is tért a régi modellre, láthatólag kényelmesebben érezte magát benne.
Solymi
nagyobb látótérre van lehetőség velük.
Amadeus
Ez nem kifogas. Az NFL aprilisban frissitette a listat, mely sisakokat engedi a 2019-es idenyben, magyaran ketlem, hogy Brown akkor augusztus elejen talalkozott eloszor a temaval, es akkor huzott eloszor magara sisakot, ami utan egyaltalan eldontotte, hogy akkor ez neki fos.

Erdekes, Brady egybol tesztelte az o reszet, es sokkal hamarabb jelezte, hogy neki ez nem jon be.

De amugy ha AB-nal az is lett volna, hogy most talalkozott az uj sityoval, korulotte mar megint cirkusz van, meg hisztivel reagal egybol, mert nem ugy van, ahogy o akarja, aztan persze, hogy megsertodik es nem kommunikal az Oaklanddel, amely aztan tenyleg nem tehet rola, hogy az NFL mit engedelyezett es mit nem.

Mint az ovodaban.
Stez
Az egész story lehet egy nagy műsor is, amit a hard knocks miatt tolnak. Ez esetben Ti haraptatok a cukorkára. Mint az óvodában 🙂
No offense. De az usában ez nagyon megy.
FinoDaLungovillagio
Persze hogy lehet, viszont ha ez az igazság, akkor a Raiders hivatalosan is egy showműsor, nem pedig egy NFL-csapat. Én nagyon szeretem AB-t, mint játékos, zseniális elkapó, de egy idióta primadonna a pályán kívül, ami mostmár nem csak őt teszi nevetségessé, hanem az egész csapatot is.

Szerintem a Raiders Mayock-kal meg Grudennel és a problémás játékosokkal eddig is egy cirkusz volt, de most még inkább annak tűnik. A nézőknek jó műsor, de a csapat felkészülését teljesen tönkreteszi. Aztán majd ebből jön megint a 4-12, akkor már ti sem fogjátok viccesnek tartani.

Zárszóként pedig aki ebben a sztoriban AB pártjára áll, azt nem lehet komolyan venni. Adott egy teljes ligára (kb. 3000 játékos) érvényes szabály, ami ráadásul a játékosok biztonságát, életét, jólétét szolgálja és egyetlen ember van a világon, aki ezt nem tudja elfogadni. Nem elég, hogy nem fogadja el, olyan nevetséges dolgokat csinál, mint hogy becsempészi meg átfesti a saját sisakját. Mindezt úgy, hogy most kapta meg élete utolsó nagy szerződését brutál garantált tartalommal, tehát pénzügyi érdeke sem fűződik ahhoz, hogy mondjuk emiatt elvesztett kb. 100 yardon csinálja a balhét. Ezek után pedig még képes azt mondani a csapatnak (az egyetlennek, ami hajlandó volt komoly szerződést adni neki a Billsen kívül és támogatta akkor is, amikor mindenki ellene volt), hogy nem játszok többet ha egy rajtatok teljesen kívül álló dolog nem kerül megváltoztatásra. Mindezt úgy, hogy még egyetlen snapet sem játszott a csapatban. VIcc az egész, egy normál franchise azonnal kirúgná és beperelné.
Hulkeinstein
Nem állok a pártjára, de lehet, hogy neki annyira nem jönnek be az új sisakok, hogy az a teljesítményét veszélyezteti ami kihat a megítélésére, sikerességére és egojára. Ebből a szempontból érthető a kétségbeesése és gyerekes ténykedése másrészről meg inkább dolgozhatna azon, hogy az új sisakban is jó legyen.
Lehet pont a HK miatt megy a hiszti, mert nem akar adásban beégni vagy mittomén.

Mindegy, ez a sisak téma, számomra Brady miatt érdekes, kíváncsi vagyok, hogyan oldja meg és szokik hozzá.
Solymi
O sehogy. O kiegett mar.

több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Kicsit off,de a hard knocks 1. részét felirattal,esetleg meg lehet valahol találni?
skat
A youtube-on fent van:

 www.youtube.com/watch?v=_o7vV7miEGs
peterk2005
Köszi,ezt tudom,csak nekem ungárishe feliratos kéne 😀