Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Gruden szerint:
Kolton Miller marad LT
Trent Brown RT lesz!
Gabe Jackson marad RG
LG poszt kiadó
Brandon Parker a swing OT

Mayock korábban Good kapcsán azt mondta, hogy jól játszott tavaly, de meg kell mutatnia, hogy konzisztens. Gondolom Ő az esélyes LG posztra...

Bal oldal kissé ilyesztő, de a jobb viszont igen jó lehet...persze Fable simán elbassza ezt is majd...
Rolni
fura.
Amadeus
Én először egy "aztakurva" szófordulattal reagáltam erre, aztán túltettem magam az indokolatlan LY használaton és hasonló reakciót váltott ki az OL lineup is. 😀

Tényleg a liga legjobban fizetett LT-jévé teszünk egy egy éves csodát - akit valószínűleg a rendszer tett naggyá - és RT-ként fogjuk tönkretenni, mint Pennt?
Túl logikusra sikerült a draft, kellett valami hülyeség is ellenpontozni...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Gruden szerint:
Kolton Miller marad LT
Trent Brown RT lesz!
Gabe Jackson marad RG
LG poszt kiadó
Brandon Parker a swing OT

Mayock korábban Good kapcsán azt mondta, hogy jól játszott tavaly, de meg kell mutatnia, hogy konzisztens. Gondolom Ő az esélyes LG posztra...

Bal oldal kissé ilyesztő, de a jobb viszont igen jó lehet...persze Fable simán elbassza ezt is majd...
Rolni
fura.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gruden szerint:
Kolton Miller marad LT
Trent Brown RT lesz!
Gabe Jackson marad RG
LG poszt kiadó
Brandon Parker a swing OT

Mayock korábban Good kapcsán azt mondta, hogy jól játszott tavaly, de meg kell mutatnia, hogy konzisztens. Gondolom Ő az esélyes LG posztra...

Bal oldal kissé ilyesztő, de a jobb viszont igen jó lehet...persze Fable simán elbassza ezt is majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/EddiePaskal/status/1124086755370704899?s=19
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nálunk nincs FS-SS, single high meg box S...inkább bal és jobb oldali S van...de mindegy
Sztem is idén jut Karlnak bőven PT és utána dobbantani fog.

Lee Smith cut meglepett. Luke Willson akkor a blokkoló TE mostantól, illetve Moreau

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Lee Smith cut.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Karl Joseph kapcsán fontos határidő jön, ugyanis május 3 a határidő az 5. éves opciók lehívására. Mayock azt mondta a draft után, hogy majd beszélnek még erről Karl-al. Szerintem nem lesz lehívva az opciója, Abrams kvázi a helyére érkezett és 2019-ben látjuk nagy valószínűséggel utoljára a csapatnál...
Aztán persze egy kiugró év hozhat változást, Joyner szerződése is ugye első körben 2019-re szól, szóval lehet dönteni majd melyik törpe maradjon, de jelenleg az a realitás, hogy Karl utolsó évében játszik nálunk és várhatóan idővel Johnathan átveszi a kezdő posztot is tőle vmikor az év folyamán, ha nem is day 1...
Rolni
vagy olcsóbbért hozzuk vissza, olyan 4 millió magasságában. Sosem játszott 1. körös szinten.
Amadeus
Te maradnal annal a csapatnal aki padoztatott, majd a nyakadra draftolt egy embert, majd nem hivta le az opciodat, majd varhatoan nem hagy kezdokent jatszani a szezon egy reszeben?
Rolni
ha nem lennék én sem kezdőszintű játékos, akkor maradnék lehet egy fair dealért. KJ-val az a "baj", hogy örök ígéret. Mutat szép dolgokat, de vagy rosszkor sérül meg, vagy elkezd szarul is játszani. Asszem 7 milla körül van az 5. éves opciója, az kurva sok ezért a teljesítményért. Amúgy még mindig azt gondolom, hogy ő is kap egy make or break évet FS-ben, aztán ha nem jön be, akkor elköszönünk tőle. Abram egyébként SS-nek, főleg boxban, jobb játékos lesz NFL szinten, KJ-nek nagyon sok múlik azon, hogy tud-e FS-ként játszani elfogadható szinten.

Joyner mindenképp nickel lesz a nickel setekben szerintem, szóval kell egy elfogadható FS.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Karl Joseph kapcsán fontos határidő jön, ugyanis május 3 a határidő az 5. éves opciók lehívására. Mayock azt mondta a draft után, hogy majd beszélnek még erről Karl-al. Szerintem nem lesz lehívva az opciója, Abrams kvázi a helyére érkezett és 2019-ben látjuk nagy valószínűséggel utoljára a csapatnál...
Aztán persze egy kiugró év hozhat változást, Joyner szerződése is ugye első körben 2019-re szól, szóval lehet dönteni majd melyik törpe maradjon, de jelenleg az a realitás, hogy Karl utolsó évében játszik nálunk és várhatóan idővel Johnathan átveszi a kezdő posztot is tőle vmikor az év folyamán, ha nem is day 1...
Rolni
vagy olcsóbbért hozzuk vissza, olyan 4 millió magasságában. Sosem játszott 1. körös szinten.
Amadeus
Te maradnal annal a csapatnal aki padoztatott, majd a nyakadra draftolt egy embert, majd nem hivta le az opciodat, majd varhatoan nem hagy kezdokent jatszani a szezon egy reszeben?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Karl Joseph kapcsán fontos határidő jön, ugyanis május 3 a határidő az 5. éves opciók lehívására. Mayock azt mondta a draft után, hogy majd beszélnek még erről Karl-al. Szerintem nem lesz lehívva az opciója, Abrams kvázi a helyére érkezett és 2019-ben látjuk nagy valószínűséggel utoljára a csapatnál...
Aztán persze egy kiugró év hozhat változást, Joyner szerződése is ugye első körben 2019-re szól, szóval lehet dönteni majd melyik törpe maradjon, de jelenleg az a realitás, hogy Karl utolsó évében játszik nálunk és várhatóan idővel Johnathan átveszi a kezdő posztot is tőle vmikor az év folyamán, ha nem is day 1...
Rolni
vagy olcsóbbért hozzuk vissza, olyan 4 millió magasságában. Sosem játszott 1. körös szinten.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Karl Joseph kapcsán fontos határidő jön, ugyanis május 3 a határidő az 5. éves opciók lehívására. Mayock azt mondta a draft után, hogy majd beszélnek még erről Karl-al. Szerintem nem lesz lehívva az opciója, Abrams kvázi a helyére érkezett és 2019-ben látjuk nagy valószínűséggel utoljára a csapatnál...
Aztán persze egy kiugró év hozhat változást, Joyner szerződése is ugye első körben 2019-re szól, szóval lehet dönteni majd melyik törpe maradjon, de jelenleg az a realitás, hogy Karl utolsó évében játszik nálunk és várhatóan idővel Johnathan átveszi a kezdő posztot is tőle vmikor az év folyamán, ha nem is day 1...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Valóban, AB beférne a kezdőbe ott is.
gabokocka
Meg Hudson és Gabe Jackson is. Egy-két embert a védelmi oldalon is be lehetne tenni, de egyértelműen jobbak, de Riversen múlik úgyis. Ha ideges akkor kikapnak.
Bruce
Most komolyan kérdezem, melyik védőtöket tennéd oda be? Burfictet?
gabokocka
Mondjuk Burfict közel elit, amikor 1, nincs eltiltva ésvagy 2, nem gyökér.
Amadeus
azaz soha
Black_Adder
De, Maddenben mindig.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Valóban, AB beférne a kezdőbe ott is.
gabokocka
Erősen túlértékelt a Chargers szerintem. KC a team to beat.
Amadeus
Hehe 😀 Még a túlértékelt is fura, de az "erősen"...😀
Kb annyira vagyunk túlértékeltek, hogy tavaly képességéhez mérten alul teljesített a csapat és csalódás volt a szezon. Kevesen és buta hibán múlott, hogy megnyerjük az AFC-t úgy, hogy Bosa tudása alatt játszott, Hunter Henry nem volt, Mike Will még keveset mutatott, és szokás szerint lesérült a fél OL 😊 A realitás tavaly is és idén is az AFC döntő a keret és annak tudása alapján.
Chargers LT
Már LT alatt is minden évben ez volt a “realitás” San Diegoban, aztán sosem jött össze. Same ol’ Bolts.
Amadeus
Nana, 2007-ben megvolt az Norv Turner alatt, csak ugye a fránya Pecc a mumus.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Valóban, AB beférne a kezdőbe ott is.
gabokocka
Meg Hudson és Gabe Jackson is. Egy-két embert a védelmi oldalon is be lehetne tenni, de egyértelműen jobbak, de Riversen múlik úgyis. Ha ideges akkor kikapnak.
Bruce
Most komolyan kérdezem, melyik védőtöket tennéd oda be? Burfictet?
gabokocka
Mondjuk Burfict közel elit, amikor 1, nincs eltiltva ésvagy 2, nem gyökér.
Amadeus
azaz soha

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Mondjuk Burfict közel elit, amikor 1, nincs eltiltva ésvagy 2, nem gyökér.
Amadeus
Sosem volt elit szvsz, csak sokat szerepelt a mediaban, es ra is szalltak persze. De Jo volt.
Viszont nem azert menesztettek mert egy paraszt, az volt mindig. Annyira lelassult, hogy tobbet artott mint hasznalt. Serulesei miatt, es maguk a serulesei is gondot jelentettek mar. Foleg az agyrazkodas.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Valóban, AB beférne a kezdőbe ott is.
gabokocka
Erősen túlértékelt a Chargers szerintem. KC a team to beat.
Amadeus
Hehe 😀 Még a túlértékelt is fura, de az "erősen"...😀
Kb annyira vagyunk túlértékeltek, hogy tavaly képességéhez mérten alul teljesített a csapat és csalódás volt a szezon. Kevesen és buta hibán múlott, hogy megnyerjük az AFC-t úgy, hogy Bosa tudása alatt játszott, Hunter Henry nem volt, Mike Will még keveset mutatott, és szokás szerint lesérült a fél OL 😊 A realitás tavaly is és idén is az AFC döntő a keret és annak tudása alapján.
Chargers LT
Már LT alatt is minden évben ez volt a “realitás” San Diegoban, aztán sosem jött össze. Same ol’ Bolts.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valóban, AB beférne a kezdőbe ott is.
gabokocka
Erősen túlértékelt a Chargers szerintem. KC a team to beat.
Amadeus
Tavaly egy rossz idénykezdő meccsen múlt, hogy nem a Chargers lett a csoportgyőztes. A Chargers még jobb lett, a Chiefs? A legjobb esetben is csak nem lett rosszabb.

És Mahomes eléggé megérezte tavaly Hunt kiesését is (határozottan volt egy teljesítmény esés utána). Ha Hill se lesz, azt még inkább megérezheti. És neki most jön a második éve, amikor lesz már róla videó és készülnek rá a védelmek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Valóban, AB beférne a kezdőbe ott is.
gabokocka
Erősen túlértékelt a Chargers szerintem. KC a team to beat.
Amadeus
Hehe 😀 Még a túlértékelt is fura, de az "erősen"...😀
Kb annyira vagyunk túlértékeltek, hogy tavaly képességéhez mérten alul teljesített a csapat és csalódás volt a szezon. Kevesen és buta hibán múlott, hogy megnyerjük az AFC-t úgy, hogy Bosa tudása alatt játszott, Hunter Henry nem volt, Mike Will még keveset mutatott, és szokás szerint lesérült a fél OL 😊 A realitás tavaly is és idén is az AFC döntő a keret és annak tudása alapján.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Valóban, AB beférne a kezdőbe ott is.
gabokocka
Meg Hudson és Gabe Jackson is. Egy-két embert a védelmi oldalon is be lehetne tenni, de egyértelműen jobbak, de Riversen múlik úgyis. Ha ideges akkor kikapnak.
Bruce
Most komolyan kérdezem, melyik védőtöket tennéd oda be? Burfictet?
gabokocka
Mondjuk Burfict közel elit, amikor 1, nincs eltiltva ésvagy 2, nem gyökér.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Mel Kiper szerint AFC West contenderek lettünk. Igazából "csak" Mahomes van az útban...
Amadeus
Azért Kiper nem 100-as 😊
Rolni
A hibás óra is naponta 2x a pontos időt mutatja. Nyugalom!
Amadeus
A hibás nem feltétlenül, a megállt óra már inkább

Azzal a csak Mahomesszal óvatosan bánnék, szerintem simán a Chargers a legjobb Nyugaton, itt egyelőre még a Denver megelőzéséhez is kaparni kell.

Mondjuk nekem hirtelen nulláról ötre nőtt a Raiders-játékosaim száma, szóval valamit nagyon hasonlóan gondolunk Grudenékkel, és hogy ez most nekem jó-e vagy sem, az más kérdés 😀
Wyatt
Mint tűzközelben lévő, szerinted ebben is Bill keze van?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 269 — Keep pounding
Valóban, AB beférne a kezdőbe ott is.
gabokocka
Meg Hudson és Gabe Jackson is. Egy-két embert a védelmi oldalon is be lehetne tenni, de egyértelműen jobbak, de Riversen múlik úgyis. Ha ideges akkor kikapnak.
Bruce
Most komolyan kérdezem, melyik védőtöket tennéd oda be? Burfictet?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Lehet mégsem Martin, hanem Lynch.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Valóban, AB beférne a kezdőbe ott is.
gabokocka
Meg Hudson és Gabe Jackson is. Egy-két embert a védelmi oldalon is be lehetne tenni, de egyértelműen jobbak, de Riversen múlik úgyis. Ha ideges akkor kikapnak.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Valóban, AB beférne a kezdőbe ott is.
gabokocka
Erősen túlértékelt a Chargers szerintem. KC a team to beat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 269 — Keep pounding
Valóban, AB beférne a kezdőbe ott is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Mel Kiper szerint AFC West contenderek lettünk. Igazából "csak" Mahomes van az útban...
Amadeus
Meglepne ha harmadiknál jobbak lennétek. A Chiefs a Mahomes Reid duóval kontender, a Chargers meg csak minden poszton jobb játékossal bír kb.
gabokocka
Pontosítsunk: a legtöbb poszton jobb játékossal bír.