Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 twitter.com/AllbrightNFL/status/1070185038984015873

 twitter.com/AllbrightNFL/status/1070185543772717056

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A RPO alapjai. Csak ha mar irjuk. Ha nem gond.
Eloszor vegyuk az alap option jatekot, gyakoribb. Logikus amit irsz, hogy ket opcioja van a QBnak ezert option a jatek neve, mert nem eldontott, hogy passzo lvagy dob. Logikus, de nem.
Az option egy vedojatekosra vonatkozik. Leginkabb Edge rusher. LEgyen mondjuk VMiller. Ot nem blokkolja senki. Ezzel eleve emberelonybe kerulnek a tamadok, ez benne a zsenialis. Masodszor, ha a QB fut, es HB blokkol, kettos emberelony is kialakulhat.
Szoval Miller az option vedo. Nem blokkoljak, es a QB+HB egy iranyba (Miller oldalan nyilvan) indulnak a palya szele fele. Igy mas nem erhet oda. Belul blokkolnak, extra embert is tehenek a blokkba ugyi. Es Millernek ket opcioja van. Ezert option. Vagy a HB felel indul, vagy a QB fele. Es a labdat a masik viszi. Eygszeru es nagyszeru.

RPOnal annyi valtozik, hogy QB nem fut, hanem passzol. Es egy masodik vonalban jatszo vedot olvas, aki az option alapja. De csak ot. Ha elorefele indul, bedob moge. Ha marad hatul, akkor futas.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ted Nguyen friss elemzése a KC elleni meccs alapján a támadó részlegről:

Ted szerint a KC elleni meccs volt a legjobb, amit eddig Grudentől és a csapattól láttunk, ez vezetett a meglepő shootout-hoz.

442 total yardot hozott össze a csapat, 171-et a talajon, ahol egy igen jól felrajzolt tervet hajtottak végre RPO koncepciókat is beleszőve a gameplan-be. (RPO lényege igen egyszerűen annyi, hogy olyan futóplayek, amikben van alternatív passz opció és a QB dönt pre és/vagy post snap readek alapján, hogy futnak vagy passzol inkább. Alapvetően azt nézi ilyenkor a QB, hogy mennyire töltötték fel a box-ot, illetve, hogy mennyire mozdulnak rá a futóra, futásra.)

Kis videón bemutatja a Jordy Nelson felé ment pin-and-pull sweep tagged with an orbit motion bubble screen játékot, ami bár kevés yardot hozott, de később lesz jelentősége. (Érdekesebb lenne persze, ha ilyen playekre nem egy 30+-os térd sérülésből felépülő embert kellene használnunk, hanem mondjuk M.Bryantet)
Következő kisvideón látszik is az "eredmény", mert az orbit-ra küldött elkapóra kilép ezúttal a WLB és egy DB is már a felálláskor kikerül a várható bubble oldalra. Emiatt a másik oldalon remek run lane nyílik meg a futó előtt, aki kapja is a labdát a megfelelő QB olvasás után. Ted kiemeli, hogy nagyon szépen volt felrajzolva a blokkolás a futás során, amiből kivette a részét Cook is, külön megdícsérte Parkert, akik lehetővé tették, hogy Gabe pull and kick out és Hudson pull and lead "technikái" mind üljenek és Richard szép sávon roboghasson a 2nd levelre.

Ted szerint Carr sokat fejlődött a nyomás kezelésében idén, erre hozott egy példát a deep RZ passzal ami Atemannak ment, aki végül nem tudta behúzni. Carr szépen kilépett Ford nyomása elől, maradt a zsebben szemmel a pályán és végig vitte a passzt. Ha behúzza Ateman simán idei legjobb passza Carr-nak és highlight reel pass and catch.

Következő play amit bemutat egy Cook elkapás, ahol Carr szépen fellép a zsebbe, ami azért nem egy tiszta zseb és mivel minden opciója fogva van lábbal megnyújtja a játékot azzal, hogy kimozog a zsebből. Amint Houston elindul Carr felé, mögötte kialakul az üres terület és a lehetőség Cook számára. Carr észreveszi és büntet is érte. (Ez pl sztem is abszolút olyan play, amit tavaly vagy év elején nem láttunk Carrtól...sima sack lett volna belőle vagy a fellépés után pánik és throw away, rosszabb esetben egy erőltetett dobás INT veszéllyel.)

Cook TD a következő play, amit kiemel. 5 verticals a play, amivel 2016-ban sikerrel operáltunk amúgy, de tavaly és eddig idén nem volt a mixben. Cook slotban áll fel, Richard kinn szélen. Richardot CB őrzi a szélen, emiatt Carr tudja, hogy zónázik a Chiefs. Egy pump fakkel a belső LB-t megzavarja Carr, aki mögé be tud futni Cook. Ennél a playnél is remekül mozgott Carr a zsebben. Parkert megveri befelé Ford, emiatt Carr a pump fake után hátra lép kicsit, hogy Parker keresztbe "elkísérhesse" Ford-ot előtte, miközben erős csapat folyik a két interior egység között is és Gabe Jacksont megkerülve X.Williams oda is ér rögtön miután Carr megdobja a passzt. Nem hagyja Carr, hogy megzavarja a nyomás és remekül bedobja Cook-nak a laszdit.

Következő egy Nelson curl route, ahol Carr megint szépen lép fel a zsebben, miután mindkét rookie OT-ja kvázi rögtön átengedi a nyomást. Nelson szépen adja el az route-ot és Carr-ral úgy fest jól érzik egymást. Nelson 11 passzból 10-et le is húzott, teljesen egészségesnek látszott végre. Nelson nem egy speedster, de jó technikával dolgozik, ezúttal is remekül hagyott teret Carrnak a szélen fade routoknál.

A goalline fade-nél hasonlóan szépen dolgozott Ateman is, bár egy kis push is volt a játékban, ahol a 6-4-es elkapó eltolta kicsit a catch előtt az 5-11-es CB-t. Ted szerint egyébként ennél a playnél Carr hívta át a játékot Ateman-ra, miután látta, hogy 1-1ben van Nelsonnal hagyva.

Ted megállapítja amit lát mindenki, miszerint, amikor szétszedik Carr elől a falat akkor szenved a támadó gépezet, de amikor már "decent" protectiont kap Carr szépen tudnak haladni. Carr egyre komfortosabb szerinte Gruden rendszerében, erre jel például az Ateman áthívás GL/RZ szituációban. Ted szerint Gruden is kezdi jobban érezni, mi az erőssége az OL-nek futás terén és ezért egyre inkább működik a futójáték is.


Az biztos, hogy Carr az év eleji INT parádéból szépen visszapattant és zsinórban 7. meccsén nem dobott INT-t. Utóbbi 3 meccsén már van mellé 6 TD is és éves szinten 69,2-es pontossággal áll továbbra is (etekintetben gyenge Ravens meccs után is), ami karrierjének legjobbja, csakúgy, mint a 7,4-es átlaga. A 259 yards/gm száma is csak a 2016-os 262-től marad el, de lehet év végére még be előzi. Szumma szummárum lehet mégis Carr lesz a fr.QB Gruden alatt...

Persze ha jól agyonver minket a Steelers megint nem leszek ilyen bizakodó 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Most akkor mégis mégse tankoltok?
Kicsit reméltem hogy ellenünk már csak a mezeket külditek majd ki, de úgy tűnik mást terveztek decemberre...

A számai már visszaesőben, de még solidak voltak tavaly, idén csak McCaffrey miatt nem kapott lehetőséget, 24 carrie, 3 target.
Helyi csávó, anyja Denverben is Raiders mezben dzsekiben járt a meccseire, hozzá van szokva hogy nagyon szar fal mögött kelljen futnia, áltlaában év vége felé jön bele, nem tudom mondjuk ezt hogy érinti, hogy nem nagyon volt számára év eleje.
Elfogult vagoyk de szerintem Doug Martinnál jobb.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
C.J. Anderson ZBS fit futó, így lehet jó igazolás...FA periódusban biztos jobban rápörögtem volna, mint a D.Martin igazolásra...meglátjuk mit tud...kérdés amúgy, hogy ez D.Washington végét jelzi-e...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
C.J. Anderson is érkezett.
Amadeus
Őt komálom, életveszélyes volt a Broncosba, remélem maradt még a tankba
Pari
Illik az oaklandi illetőségű veterán RB sorba.

több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
C.J. Anderson is érkezett.
Amadeus
Őt komálom, életveszélyes volt a Broncosba, remélem maradt még a tankba
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
C.J. Anderson is érkezett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Fadol Brown repült vaskos lebaszások közepette (sok volt a false start), érkezett Damontre Moore, aki egyszer már rontotta nálunk a levegőt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Annyival egészíteném ki, hogy
Kolton Miller 49 pressure amiből 11 sack, 6 hit (480 pass block snapből) - 2. legtöbb a ligában
Brandon Parker 34 pressure amiből 9 sack, 3 hit (338 pass block snapből) - 8. legtöbb a ligában
Gabe Jackson 22 pressure amiből 5 sack 1 hit (499 pass block snapből) - guardok közt 21. legtöbb
KO 15 pressure amiből 3 sack 1 hit (374 pass block snapből)
Donald Penn 9 pressure amiből 3 sack, 2 hit (117 pass block snapből)
.
.
.
Hudson 3db pressure, 0 sack 1 hit 499 pass block snapből - 100 pass block snap fölött ez biztosan a legalacsonyabb prssure%, nincsen más 200 snap fölött aki ilyen kevés nyomást engedett.

7 pressure-t, köztük 2 sacket és 2 hitet írnak Carr számlájára.

Tehát Hudson immúnis a járványra, de a többiek pass prot terén a meglévő bizonyítottan jó játékosok visszaestek középszer szintre, a rookiek pedig szenvednek. Hol láttam ezt korábban? Talán a Hoxban. Nem tudom van-e összefüggés...
Black_Adder
Ezért mondom azt, hogy ha nem lesz Cable elküldve akkor az egész Gruden projektet végleg el lehet temetni. Ha nem küldi el, akkor gyakorlatilag kiderül, hogy az egójától nem lát. Én neveztem ki, akkor nem vele van a gond, biztos a régi rezsim OL emberei a szarok csak...ja, hogy a rookie-k is szenvednek, az meg biztos csak rookie nyavaja...majd year 2 a rendszerben segít nekik stb....
Ha Kábel nem megy én nem tudom miket mondok/írok majd...
Rolni
Az a kurva nagy kérdés, hogy miért van még most is itt.

Ezek a tények szerintem nem csak nekünk szúrnak szemet, hanem Grudennek is.
Mi lehet mégis az akadálya egy ilyen szezon közben annak, hogy kirúgja Cable-t? Ha most tenné meg, akkor sem lennénk szarabbak véleményem szerint mint most, tehát én azt gondolom, hogy Cable az év végén is maradni fog a pozíciójában és inkább a játékosokat fogják cserélni.

Úgyhogy barátkozni kell a gondolattal, hogy marad...
Bruce
szerintem nem akarta azt az üzenetet küldeni a staffnak, hogy bármikor ki lehet őket baszni. Btw én is remélem, hogy a Cable fire meglesz a szezon végén.
Amadeus
Szerintem maradni fog
Bruce
Sajnos én is így érzem.
Ha a 3. körért trade-elt elkapót kivágja első keretszűkítéskor, mert nem az elvártak szerint teljesít, miért pont a látványosan negatívan szereplő OL edzőt hagyná meg?
Lehet abban igazság, hogy nem bontja meg a stábot szezon közben, mert úgyis kuka az év, de még egy homályos utalást sem tett arra Gruden, hogy nem lenne elégedett Cable munkájával.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Annyival egészíteném ki, hogy
Kolton Miller 49 pressure amiből 11 sack, 6 hit (480 pass block snapből) - 2. legtöbb a ligában
Brandon Parker 34 pressure amiből 9 sack, 3 hit (338 pass block snapből) - 8. legtöbb a ligában
Gabe Jackson 22 pressure amiből 5 sack 1 hit (499 pass block snapből) - guardok közt 21. legtöbb
KO 15 pressure amiből 3 sack 1 hit (374 pass block snapből)
Donald Penn 9 pressure amiből 3 sack, 2 hit (117 pass block snapből)
.
.
.
Hudson 3db pressure, 0 sack 1 hit 499 pass block snapből - 100 pass block snap fölött ez biztosan a legalacsonyabb prssure%, nincsen más 200 snap fölött aki ilyen kevés nyomást engedett.

7 pressure-t, köztük 2 sacket és 2 hitet írnak Carr számlájára.

Tehát Hudson immúnis a járványra, de a többiek pass prot terén a meglévő bizonyítottan jó játékosok visszaestek középszer szintre, a rookiek pedig szenvednek. Hol láttam ezt korábban? Talán a Hoxban. Nem tudom van-e összefüggés...
Black_Adder
Ezért mondom azt, hogy ha nem lesz Cable elküldve akkor az egész Gruden projektet végleg el lehet temetni. Ha nem küldi el, akkor gyakorlatilag kiderül, hogy az egójától nem lát. Én neveztem ki, akkor nem vele van a gond, biztos a régi rezsim OL emberei a szarok csak...ja, hogy a rookie-k is szenvednek, az meg biztos csak rookie nyavaja...majd year 2 a rendszerben segít nekik stb....
Ha Kábel nem megy én nem tudom miket mondok/írok majd...
Rolni
Az a kurva nagy kérdés, hogy miért van még most is itt.

Ezek a tények szerintem nem csak nekünk szúrnak szemet, hanem Grudennek is.
Mi lehet mégis az akadálya egy ilyen szezon közben annak, hogy kirúgja Cable-t? Ha most tenné meg, akkor sem lennénk szarabbak véleményem szerint mint most, tehát én azt gondolom, hogy Cable az év végén is maradni fog a pozíciójában és inkább a játékosokat fogják cserélni.

Úgyhogy barátkozni kell a gondolattal, hogy marad...
Bruce
szerintem nem akarta azt az üzenetet küldeni a staffnak, hogy bármikor ki lehet őket baszni. Btw én is remélem, hogy a Cable fire meglesz a szezon végén.
Amadeus
Szerintem maradni fog
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Annyival egészíteném ki, hogy
Kolton Miller 49 pressure amiből 11 sack, 6 hit (480 pass block snapből) - 2. legtöbb a ligában
Brandon Parker 34 pressure amiből 9 sack, 3 hit (338 pass block snapből) - 8. legtöbb a ligában
Gabe Jackson 22 pressure amiből 5 sack 1 hit (499 pass block snapből) - guardok közt 21. legtöbb
KO 15 pressure amiből 3 sack 1 hit (374 pass block snapből)
Donald Penn 9 pressure amiből 3 sack, 2 hit (117 pass block snapből)
.
.
.
Hudson 3db pressure, 0 sack 1 hit 499 pass block snapből - 100 pass block snap fölött ez biztosan a legalacsonyabb prssure%, nincsen más 200 snap fölött aki ilyen kevés nyomást engedett.

7 pressure-t, köztük 2 sacket és 2 hitet írnak Carr számlájára.

Tehát Hudson immúnis a járványra, de a többiek pass prot terén a meglévő bizonyítottan jó játékosok visszaestek középszer szintre, a rookiek pedig szenvednek. Hol láttam ezt korábban? Talán a Hoxban. Nem tudom van-e összefüggés...
Black_Adder
Ezért mondom azt, hogy ha nem lesz Cable elküldve akkor az egész Gruden projektet végleg el lehet temetni. Ha nem küldi el, akkor gyakorlatilag kiderül, hogy az egójától nem lát. Én neveztem ki, akkor nem vele van a gond, biztos a régi rezsim OL emberei a szarok csak...ja, hogy a rookie-k is szenvednek, az meg biztos csak rookie nyavaja...majd year 2 a rendszerben segít nekik stb....
Ha Kábel nem megy én nem tudom miket mondok/írok majd...
Rolni
Az a kurva nagy kérdés, hogy miért van még most is itt.

Ezek a tények szerintem nem csak nekünk szúrnak szemet, hanem Grudennek is.
Mi lehet mégis az akadálya egy ilyen szezon közben annak, hogy kirúgja Cable-t? Ha most tenné meg, akkor sem lennénk szarabbak véleményem szerint mint most, tehát én azt gondolom, hogy Cable az év végén is maradni fog a pozíciójában és inkább a játékosokat fogják cserélni.

Úgyhogy barátkozni kell a gondolattal, hogy marad...
Bruce
szerintem nem akarta azt az üzenetet küldeni a staffnak, hogy bármikor ki lehet őket baszni. Btw én is remélem, hogy a Cable fire meglesz a szezon végén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nekem inkább az furcsa, hogy a Seahawks után Kábel egyáltalán talált csapatot magának.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Annyival egészíteném ki, hogy
Kolton Miller 49 pressure amiből 11 sack, 6 hit (480 pass block snapből) - 2. legtöbb a ligában
Brandon Parker 34 pressure amiből 9 sack, 3 hit (338 pass block snapből) - 8. legtöbb a ligában
Gabe Jackson 22 pressure amiből 5 sack 1 hit (499 pass block snapből) - guardok közt 21. legtöbb
KO 15 pressure amiből 3 sack 1 hit (374 pass block snapből)
Donald Penn 9 pressure amiből 3 sack, 2 hit (117 pass block snapből)
.
.
.
Hudson 3db pressure, 0 sack 1 hit 499 pass block snapből - 100 pass block snap fölött ez biztosan a legalacsonyabb prssure%, nincsen más 200 snap fölött aki ilyen kevés nyomást engedett.

7 pressure-t, köztük 2 sacket és 2 hitet írnak Carr számlájára.

Tehát Hudson immúnis a járványra, de a többiek pass prot terén a meglévő bizonyítottan jó játékosok visszaestek középszer szintre, a rookiek pedig szenvednek. Hol láttam ezt korábban? Talán a Hoxban. Nem tudom van-e összefüggés...
Black_Adder
Ezért mondom azt, hogy ha nem lesz Cable elküldve akkor az egész Gruden projektet végleg el lehet temetni. Ha nem küldi el, akkor gyakorlatilag kiderül, hogy az egójától nem lát. Én neveztem ki, akkor nem vele van a gond, biztos a régi rezsim OL emberei a szarok csak...ja, hogy a rookie-k is szenvednek, az meg biztos csak rookie nyavaja...majd year 2 a rendszerben segít nekik stb....
Ha Kábel nem megy én nem tudom miket mondok/írok majd...
Rolni
Az a kurva nagy kérdés, hogy miért van még most is itt.

Ezek a tények szerintem nem csak nekünk szúrnak szemet, hanem Grudennek is.
Mi lehet mégis az akadálya egy ilyen szezon közben annak, hogy kirúgja Cable-t? Ha most tenné meg, akkor sem lennénk szarabbak véleményem szerint mint most, tehát én azt gondolom, hogy Cable az év végén is maradni fog a pozíciójában és inkább a játékosokat fogják cserélni.

Úgyhogy barátkozni kell a gondolattal, hogy marad...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Annyival egészíteném ki, hogy
Kolton Miller 49 pressure amiből 11 sack, 6 hit (480 pass block snapből) - 2. legtöbb a ligában
Brandon Parker 34 pressure amiből 9 sack, 3 hit (338 pass block snapből) - 8. legtöbb a ligában
Gabe Jackson 22 pressure amiből 5 sack 1 hit (499 pass block snapből) - guardok közt 21. legtöbb
KO 15 pressure amiből 3 sack 1 hit (374 pass block snapből)
Donald Penn 9 pressure amiből 3 sack, 2 hit (117 pass block snapből)
.
.
.
Hudson 3db pressure, 0 sack 1 hit 499 pass block snapből - 100 pass block snap fölött ez biztosan a legalacsonyabb prssure%, nincsen más 200 snap fölött aki ilyen kevés nyomást engedett.

7 pressure-t, köztük 2 sacket és 2 hitet írnak Carr számlájára.

Tehát Hudson immúnis a járványra, de a többiek pass prot terén a meglévő bizonyítottan jó játékosok visszaestek középszer szintre, a rookiek pedig szenvednek. Hol láttam ezt korábban? Talán a Hoxban. Nem tudom van-e összefüggés...
Black_Adder
Ezért mondom azt, hogy ha nem lesz Cable elküldve akkor az egész Gruden projektet végleg el lehet temetni. Ha nem küldi el, akkor gyakorlatilag kiderül, hogy az egójától nem lát. Én neveztem ki, akkor nem vele van a gond, biztos a régi rezsim OL emberei a szarok csak...ja, hogy a rookie-k is szenvednek, az meg biztos csak rookie nyavaja...majd year 2 a rendszerben segít nekik stb....
Ha Kábel nem megy én nem tudom miket mondok/írok majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A többi O line emberről nincs infó?
Bruce
Kolton Miller 52,7 overall (57,2 pass, 48,6 run) 71. legrosszabb OT a ligában

Brandon Parker 51,1 overall (49,7 pass, 57,0 run) 74. legrosszabb OT a ligában

Gabe Jackson 71,1 overall (75,4 pass, 66,4 run) 14. legjobb OG a ligában

Kelechi Osemele 52,5 overall (59,2 pass, 50,6 run) 61. legrosszabb OG a ligában...Jon Feliciano azonos overall értékkel rendelkezik amúgy (jobbak a pass és run számai 64,4-55,0, gondolom büntetések miatt azonosan rossz az overall grade)
Rolni
Köszi, akkor az van amit sejtettem, hogy a két OT az nem túl jó és a két G sem éri meg a nagy lóvét...
Bruce
Gabe Jackson sztem nem rossz a 7M-ért...úgy fest neki megy a ZBS
KO már másik kérdés...neki, ha marad a Kábel ember semmi értelme a 10M-t kifizetni, sőt mivel az új OL coach is ZBS-t futtatna Gruden alatt, jó eséllyel KO sehogy se illik a képbe

Én most azt gondolom, hogy új OL edző alapból kell.
Új OL stáb pedig:
-szépen fejlessze a két fiatal OT-t
-illesszenek be egy új veterán LG-t Hudson és Miller közé (R.Saffold, R.Foster, B.Turner vagy akár J.Feliciano...)
-hozzunk egy olyan veterán ZBS fit OT-t, aki Parker helyén megfelelően tud dolgozni, ha nem megy neki jövőre sem, sőt akár Miller helyére is be tud állni (T.Nsheke, J.Veldheer...)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Annyival egészíteném ki, hogy
Kolton Miller 49 pressure amiből 11 sack, 6 hit (480 pass block snapből) - 2. legtöbb a ligában
Brandon Parker 34 pressure amiből 9 sack, 3 hit (338 pass block snapből) - 8. legtöbb a ligában
Gabe Jackson 22 pressure amiből 5 sack 1 hit (499 pass block snapből) - guardok közt 21. legtöbb
KO 15 pressure amiből 3 sack 1 hit (374 pass block snapből)
Donald Penn 9 pressure amiből 3 sack, 2 hit (117 pass block snapből)
.
.
.
Hudson 3db pressure, 0 sack 1 hit 499 pass block snapből - 100 pass block snap fölött ez biztosan a legalacsonyabb prssure%, nincsen más 200 snap fölött aki ilyen kevés nyomást engedett.

7 pressure-t, köztük 2 sacket és 2 hitet írnak Carr számlájára.

Tehát Hudson immúnis a járványra, de a többiek pass prot terén a meglévő bizonyítottan jó játékosok visszaestek középszer szintre, a rookiek pedig szenvednek. Hol láttam ezt korábban? Talán a Hoxban. Nem tudom van-e összefüggés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A többi O line emberről nincs infó?
Bruce
Kolton Miller 52,7 overall (57,2 pass, 48,6 run) 71. legrosszabb OT a ligában

Brandon Parker 51,1 overall (49,7 pass, 57,0 run) 74. legrosszabb OT a ligában

Gabe Jackson 71,1 overall (75,4 pass, 66,4 run) 14. legjobb OG a ligában

Kelechi Osemele 52,5 overall (59,2 pass, 50,6 run) 61. legrosszabb OG a ligában...Jon Feliciano azonos overall értékkel rendelkezik amúgy (jobbak a pass és run számai 64,4-55,0, gondolom büntetések miatt azonosan rossz az overall grade)
Rolni
Köszi, akkor az van amit sejtettem, hogy a két OT az nem túl jó és a két G sem éri meg a nagy lóvét...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A többi O line emberről nincs infó?
Bruce
Kolton Miller 52,7 overall (57,2 pass, 48,6 run) 71. legrosszabb OT a ligában

Brandon Parker 51,1 overall (49,7 pass, 57,0 run) 74. legrosszabb OT a ligában

Gabe Jackson 71,1 overall (75,4 pass, 66,4 run) 14. legjobb OG a ligában

Kelechi Osemele 52,5 overall (59,2 pass, 50,6 run) 61. legrosszabb OG a ligában...Jon Feliciano azonos overall értékkel rendelkezik amúgy (jobbak a pass és run számai 64,4-55,0, gondolom büntetések miatt azonosan rossz az overall grade)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A többi O line emberről nincs infó?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
#Raiders QB Derek Carr had a 90.3 PFF game grade against Kansas City, his highest-graded game of 2018 so far ☠️

Carr's 87.3 passing grade ranks first among all QBs for Week 13 thru Sunday's games 💀



#Raiders Jared Cook ranks 5th among TEs with a 74.4 overall grade this season, and 3rd with an 81.5 receiving grade ☠️


#Raiders Rodney Hudson ranks 3rd among centers with a 78.2 overall grade this season, and 1st with a 90.2 pass blocking grade ☠️ ⚓️


In Weeks 11-13 (3 games), #Raiders' Gareon Conley (@_gconley8) has allowed 15 yards and an 8.3 passer rating in coverage -- both league-lows among CBs with 50+ coverage snaps in the three-week span.

GC now ranks 6th in passer rating allowed (65.5) on the year.


#Raiders CB Gareon Conely (@_gconley8) has forced an incompletion on 28.0% of his targets when defending outside receivers in 2018.

Not only does that rank 3rd in the NFL this season, but it's also the highest FINC% for an OAK cornerback in the PFF era (2006-Present). #BallHawk


End result aside, #Raiders' Gareon Conley and Karl Joseph have both turned their season around with strong play of late, and that trend continued against KC on Sunday.

Both Conley and KJ are making a strong case to be apart of the team and its turnaround next season.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Jó meccs volt ez, az önbizalom is èpült és a dafthely se romlott!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
2. Montez Sweet EDGE, Mississippi State
Kell a pass rusher a szélről, mint a falat kenyér. Nem tudom mennyire jó Sweet, mennyire fit PG-hez, de need-re jönne az tuti. Egy erős FA igazolás, Key fejlődése és Sweet a javuló interior DL-el már végre elég lehetne...


Rolni
Évekig komoly fétis volt a Bengalsnál a magas EDGE, Sweat 6-6.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Kis draft kitekintő:
 thedraftnetwork.com/2018/12/03/kellys-2019-mock-draft-3-0/

Az mondjuk durva, hogy a 49ers zsinórba 2szer viszi jó eséllyel ki előlünk a célpontunkat...

1. Quinnen Williams DT, Alabama
Hurst és Hall után ennyire korán DT pick? Meg lehet majd indokolni azt is, ha visszük, azt is, ha nem. Egy ilyen üres D rosterbe mindenhova jöhet ember és ennyire elől azért illene BPA-t húzni, szóval felőlem jöhet Williams is. Hurst-Williams páros Hall-al és Jelly-vel megtámogatna azért combos belső fal lehetne évekre.

2. Montez Sweet EDGE, Mississippi State
Kell a pass rusher a szélről, mint a falat kenyér. Nem tudom mennyire jó Sweet, mennyire fit PG-hez, de need-re jönne az tuti. Egy erős FA igazolás, Key fejlődése és Sweet a javuló interior DL-el már végre elég lehetne...

3. Byron Murphy CB, Washington
CB is elférne és Murphy jó kis prospect, de lehet inkább LB kéne itt. Lehet jobban járunk, ha visszahozzuk Melvint (ha megbékélt) vagy leigazoljuk mondjuk Dennardot és megtartjuk a Conley, Worley, Nelson fiatal triót fejlesztendő egységnek...
Rolni
3 első körös pickből jöhetne egy Ferrell - Winovich combo a fal két szélére. 3. pick meg lehetne BPA. Interrior DL-t nem húznék semmiképpen első körben, ahogy QB-t sem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Ennyire szar a KC védelme?
Rolni
Ez nyilt titok.


Állat vagyok, ami enni kér...