Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hát a hazai pálya most szó szerint segített. 😀
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Gratulálok....Nagyon megérdemeltétek!!!!

Amikor kellett végig mentetek a pályán, pedig a bírók tévedésben voltak ,mert jónéhány ítélet alapján azt hitték, hogy a Heinz Fielden fújnak.

Grat mégegyszer!!!!

" class="embed">
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Nekem sajnos kimaradt a meccs csak ma reggel láttam a highlightot. Tudd valaki linket ahol/ahonnan visszanézhetném?
Előre is thx!

Amúgy csak nekem tűnt úgy hogy a csapat mind O mind D eléggé tűzben volt és pörögtek a srácok?!



több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Koszonjuk sracok! 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Harmadszor most már kezdtek hinni abban hogy ez Jon Gruden egy kibaszott nagy zseni aki teli van draft cetlivel mint a déli busz 😃??
Rózsa Sándor
én a kezdetek óta mondom.
Amadeus
Detto



több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Uraim Cooper nálunk is volt hogy zsenoális volt. De Mark nem akarta a kígyó menedzsere mitt. Mack után az a pali nehezen talált volna közös nevezőt MDel. Elment, most az új helyen új motivációval eszméletlen jó, hajt a nagy szerződésre. Meg is fogja kapni én nem sajnálom tőle. Sok jó meccset kívánok neki. Nekünk más az utunk.
Silver&Black!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Vicc látni, hogy Cooper mit hoz a Dallasban,míg nálunk ezt nem tudta... Talán Chuky mégsem akkora guru még offense terén sem?
skat
konkrétan megy előre az offense.

Carr jó volt, GW drive 4.-re.
Amadeus
Ne foglakoz vele nem látja az osszefuggéseket 😃 ,hogy nálatok soha az életbe nem hozott volna már ilyen számokat(elveszett a motiváció)szóval teljessen jó volt a csere ! Kellenek azok a Draft cetlik !
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
gratulalok nektek. kaotikus meccs volt es sajnos megerdemelt gyozelem nektek. mert amikor kellett utottetek a palyan...nincs mit szepiteni..grat...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Harmadszor most már kezdtek hinni abban hogy ez Jon Gruden egy kibaszott nagy zseni aki teli van draft cetlivel mint a déli busz 😃??
Rózsa Sándor
én a kezdetek óta mondom.
Amadeus
Én is olvasd csak vissza !😉
Szerintem még pont te írtad ,hogy "Te vagy a mi emberünk"
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Harmadszor most már kezdtek hinni abban hogy ez Jon Gruden egy kibaszott nagy zseni aki teli van draft cetlivel mint a déli busz 😃??
Rózsa Sándor
én a kezdetek óta mondom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Először is Grat skacok !
Másodszor láttátok a végén a mestert hogy kifutott a szurkolokhoz ???
Harmadszor most már kezdtek hinni abban hogy ez Jon Gruden egy kibaszott nagy zseni aki teli van draft cetlivel mint a déli busz 😃??
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Vicc látni, hogy Cooper mit hoz a Dallasban,míg nálunk ezt nem tudta... Talán Chuky mégsem akkora guru még offense terén sem?
skat
konkrétan megy előre az offense.

Carr jó volt, GW drive 4.-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Na végre egyszer már nekünk jött ki a lépés.
Jók voltunk.
☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
WOHOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 641
valamilyen érdekes okból kifolyólag a Steelerst hazai pályán mindig verjük, még akkor is, amikor szarok vagyunk.

choose life
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Vicc látni, hogy Cooper mit hoz a Dallasban,míg nálunk ezt nem tudta... Talán Chuky mégsem akkora guru még offense terén sem?
skat
Nézd már a meccset SRoberts
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Vicc látni, hogy Cooper mit hoz a Dallasban,míg nálunk ezt nem tudta... Talán Chuky mégsem akkora guru még offense terén sem?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 www.cbssports.com/nfl/news/raiders-will-conduct-a-gm-search-as-well-as-a-front-office-overhaul-this-offseason/

"General manager Reggie McKenzie will not return, which is not a surprise and has long been assumed in NFL circles, and several other members of the scouting and football operations staff will be changing as well." - La Canfora

3 név van a kalapban, akiket érdemes megemlíteni a kinti fórumozók szerint

- Scot McCloughan
- Bruce Allen
- Louis Riddick

utóbbi 2 abszolút grudenista, McCloughan pedig Green Bayből kötődik Grudenhez, tetejében kurva jó csapatokat tud összerakni.
Amadeus
Viszont irgalmatlan problémái vannak az alkohollal.
somoskovig
bizonyos szint felett mindenkinek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
 www.cbssports.com/nfl/news/raiders-will-conduct-a-gm-search-as-well-as-a-front-office-overhaul-this-offseason/

"General manager Reggie McKenzie will not return, which is not a surprise and has long been assumed in NFL circles, and several other members of the scouting and football operations staff will be changing as well." - La Canfora

3 név van a kalapban, akiket érdemes megemlíteni a kinti fórumozók szerint

- Scot McCloughan
- Bruce Allen
- Louis Riddick

utóbbi 2 abszolút grudenista, McCloughan pedig Green Bayből kötődik Grudenhez, tetejében kurva jó csapatokat tud összerakni.
Amadeus
Viszont irgalmatlan problémái vannak az alkohollal.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 www.cbssports.com/nfl/news/raiders-will-conduct-a-gm-search-as-well-as-a-front-office-overhaul-this-offseason/

"General manager Reggie McKenzie will not return, which is not a surprise and has long been assumed in NFL circles, and several other members of the scouting and football operations staff will be changing as well." - La Canfora

3 név van a kalapban, akiket érdemes megemlíteni a kinti fórumozók szerint

- Scot McCloughan
- Bruce Allen
- Louis Riddick

utóbbi 2 abszolút grudenista, McCloughan pedig Green Bayből kötődik Grudenhez, tetejében kurva jó csapatokat tud összerakni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Neccesek azok a források Amadeus...Middlekauf egy harmatgyenge cikkben fejtegette ezeket, de csak lövöldözik neki semmi kapcsolata nincs a csapattal.
Mike Evans mondjuk sztem remek lenne Carr-nak...

Az ügynökség témája érdekes és könnyen le tudjuk majd ellenőrizni.

Clowney nem hiszem, hogy piacra kerül, Smith sztem is fit, de ezt írtam pont ma 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 thedraftnetwork.com/2018/12/07/rogers-mock-draft-1-0/

Oliver, Thompson, Sweat...nem hangzik rosszul, bár jelenleg Olivert nem tudom hova tenni még...


Winston Moss aztán minek?
Rolni
Olivert nem is kell sehova tenni, mert aláírt Segallal.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 thedraftnetwork.com/2018/12/07/rogers-mock-draft-1-0/

Oliver, Thompson, Sweat...nem hangzik rosszul, bár jelenleg Olivert nem tudom hova tenni még...


Winston Moss aztán minek?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Raiders would like to bring back D. Martin, J. Hankins and M. Bryant next year as long as the price is right. Source- Coach references and Vic Tafur

Look for the Raiders to potentially trade for a #1 WR this offseason. Antonio Brown, Mike Evan's, guys that may become available during the draft-Source John Middlekauf

Raiders will have interest in Levon Bell- Source John Middlekauf

Raiders already have multiple players who are with Athlete's First sports agency(Rodney Hudson, Osemele, D. Martin, etc) They will have interest in more in FA.

Players from Athlete's First sports agency- Earl Thomas, Clay Matthews, Landon Collins, Haha Clinton Dix, Jalen Ramsey (if becomes available via trade) Josh Norman (Rumors he may be cut)

Jon Gruden has a known close relationship with David Dunne at Athletes First and McKenzie has made numerous deals with them over the years.

The story by Raiders beat regarding Mark Davis wanting to get rid of all Joel Segel players on the roster (Mack, Cooper, B. Irvin) is true. The negotiations with Mack and how that deal played out soured Mark on anything to do with him as an agent. Source- Friend who works in Raiders PR.

Raiders should have major interest in J. Clowney, P. Smith if they hit the open market. They possess the size, pass rush abilities Guenther covets. Source- Peter King SI

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Na Pari, ha már elkezdted ráfűzök én is!
Rolni
Ja puntert kihagytam!!!!
Remelem Cookot visszaigazoljuk azert nem irtam. Rég volt ennyire TE-re emlekezteto jatekosunk😊