Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Reggie azért kurva gyenge paklit kapot srácok!

Amikor átvette a csapatot nem volt minőségi keret, nem volt pénz, nem voltak draft cetlik. Helyette voltak szar szerződések, nulla struktúra franchise szinten és egy történelmileg lyukas roster.

Rendbe tette a cap helyzetet, 2014-ben olyat draftolt, hogy csak na, majd amikor lehetősége lett volna Allen után egy rendes HC-t hozni (ne áltassuk magunkat abba a 2012-es csapatba nem jött el komoly név még), akkor Mark Davis átnyúlt a feje fölött és hozott neki egy JDR-t. Egy JDR-t, aki képtelen volt működő védelmi sémát választani, amibe lehet draftolni, aki képtelen volt egy működő támadó rendszert megtartani, amibe lehetett volna draftolni és aki abszolút nulla volt a fiatalok fejlesztésében. Így azért bazi nehéz dolgozni...
Most meg megint a tulaj átnyúlt a feje fölött és kapott egy Gruden-t a nyakába, onnantól meg ugye már nem is lehet semmit RM számlájára írni...
Szerintem Reggie akkor hibázott, amikor Dennis Allent nem küldte el 2014 elején. Gondolom én, hogy a stabilitást akarta sugalmazni, megvalósítani és amúgy a 2014-es draft előtt még mindig nem volt túl csábító az a keret, de érzésem szerint akkor még tudott volna Mark Davis beleszólása nélkül HC-t váltani.
2014-ben lett kinevezve: Mike Zimmer, Bill O'Brian, Jim Caldwell, Mike Pettine, Jay Gruden, Lovie Smith, Ken Whisenhunt
Nincs köztük Sean McVay mondjuk és persze nehéz lett volna valószínűleg Zimmert meggyőzni, hogy minket válasszon a Vikings helyett, de azért egy Mike Zimmer kinevezés és stabilitás valószínűleg sokat segített volna a 2015-2017 draftokon is...

Rendre jól dolgozott az FA piacon szerintem.
Összerakott egy liga elit OL-t szinte FA-ról: Penn-KO-Hudson-Gabe-Howard
Hozott egy remek TE-t (Cook), hozott jó WR-t (Crabtree), hozott jó RB-t (Lynch)
Hozott a védelembe vezéreket CWood és Tuck személyében
Védelembe azért gondoljatok bele, hogy először FA-ról és draftról kellett volna játékos a D.Allen-J.Tarver féle sémába, aztán kellett volna ember a JDR-Norton féle 4-3under-Seattle sémába, majd a JDR-Norton féle 4-3/3-4 cover 4 sémába...így azért nem lehet sikeresen dolgozni.

Drafton persze hibázott sokat, mint minden GM. A második körei rendre nem ültek például, de azért a Mack-Carr-Gabe-Jelly-Cooper vonal igen impresszív és ahogy látjuk Joseph és Conley is tud azért jól is játszani. Ward azért a Coltsnál nem volt rossz és meglátjuk még mi lesz Obi-ból a Pats-nél...

Rendre hozott olyan UDFA embereket, hogy öröm volt nézni...Olawale, King, Richard, Autry, S.Harris, Roberts

Nem gondolom, hogy top GM lett volna, (bár a 2012-2015 közötti szakasza szerintem átlag feletti) de azt mondani róla, hogy szar GM volt sztem fölösleges túlzás.

Azt gondolom, hogy időszerű volt ez a váltás, de azt is gondolom, hogy nem kapott rendes esélyt igazából Mark Davistől és nagyon nem korrekt szurkolói dolog most bevágni a vonat alá Reggie-t a Gruden hype trainen ülve sem.

Sokat köszönhetünk neki szerintem.
Végre a Raiders nem tűnt egy disszfunkcionális franchisenak, ami főleg így utólag visszatekintve Mark Davis munkásságára igen szép bravúr volt.

Na mindegy...

Jöjjön a Bengals, Broncos, Chiefs trió, jöjjön az új GM, új front office felállás meg a 2019-es offseason.


A Bengals ellen idegenben sem vagyunk szerintem leírhatóak.
Nincs Dalton, nincs Green, nincs Eifert, nincs erős OL és a védelmüket pedig pontosan ismerjük. Ja és ott van Hue Jackson 😊
Nem vicc a vége amúgy, ugyanis 0-4 a mérlegük mióta Hue visszatért és ráadásul idén már egyszer megvertük Hue-t 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
egy GM-et nem csak a draftjai határoznak meg. Belichick drafthistory-ja se épp makulátlan.
RM szerintem jó munkát végzett a cap rendbe tételével és jó szerződéseket kötött az érkezőkkel.
Hayden nem jött be. Nem notable bust, nem is jó játékos, mondjuk a letrade se biztos hogy jó ötlet volt, de Al utolsó éveivel összehasonlítva vagy a teljhatalmat kapó Hue Jacsonnal... Azt hiszem ez a franchise sokkal előrébb tart, mint ahol átvette.
És ha most vissza is lép párat a franchise, hogy más irányba induljon el, néhány lerakott alapot Grden is köszönni fog szépen...

A teljes munkásságát én nem látom át annyira, hogy ítéletet mondjak fölötte, de ha szar GM volt, azt egy Hayden pick nem támasztja alá szerintem.
Black_Adder
én csak azt mondom, hogy ha újjá akarod építeni a franchiset, akkor nem cornert draftolsz első körben, miközben 4. kör előtt sosem húztál LB-t és a legjobb LB-d az a Perry Riley 5 év alatt, aki azóta sem kellett máshova. Nyakig benne van McKenzie az idei összeomlásban.
Amadeus
Szerintem ma egy CB sokkal fontosabb mint egy off ball LB. Más kérdés hogy mennyire jött be az a pick, cserébe a 2 legfontosabb posztra talált 2 franchise játékost, lehet azt mondani hogy nem nagy tudomány 1/5ben kihúni Macket, de ez van, néha elég jókor lenni jó helyen. Ha Carr és Gruden tényleg egymásra találnak még sokáig fogja viselni a csapat McKenzie munkájának a nyomait jó értelemben.

Ha kritizálnom kéne azt mondanám, elsőre tuti mellé nyúlt HC választásban, ez pl súlyosabb, mint Hayden. A kirúgásával is túl sokáig várt.
A 39-70-es mérleg se túl impresszív, de ez hatalmas részben annak a rossz HC választásnak tudható be.
5 év alatt sikerült PO csapatot építenie, jóindulattal is mérsékelt siker, de ha azt mondom 2. HC-val sikerült a PO, az eggyel jobban hangzik. Viszont azt már nem lehet elmondani, hogy megragadt volna a POban a csapat. Utólag inkább tűnhet kifutott eredménynek.
A talent level az idei év alapján nem túl magas a csapatban, bár nem ez a legjobb év egyéneket megítélni.
Ellenben ha Gruden el tud menni egy másik irányba, az RM érdeme is, mert nincsenek olyan szerződések, amik miatt a cap 30-40 százaléka DM lenne a következő 2 évben...

Ne érts félre, biztos vagyok benne, hogy átfogóbb képed van RM munkásságáról mint nekem, csak akkor ne arra az egy dologra mutass rá, mint mindent eldöntő érv, mert ugyanilyen érv mentén már Belichicket is rég ki kellett volna rúgni, Ozzie-t is, meg nem tudom kik most épp a felkapott GM nevek...

A dolgokon mondjuk ez nem változtat. Ha jól végezte a dolgát ha nem, Gruden mellett egy ilyen hatalmú GM nem fér el. Igazából a draft után meg lehetett volna ezt lépni, mindkettejüknek jobb lett volna úgy. Gondolom a Mack tárgyalás miatt maradt, aztán vagy nem akarták bűnbak színében feltüntetni vagy már úgy gondolták hogy ha már eddig maradt ráérnek még vele. Lehet az is szempont hogy mennyi időre kell 2 GM-et fizetni egyszerre.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
egy GM-et nem csak a draftjai határoznak meg. Belichick drafthistory-ja se épp makulátlan.
RM szerintem jó munkát végzett a cap rendbe tételével és jó szerződéseket kötött az érkezőkkel.
Hayden nem jött be. Nem notable bust, nem is jó játékos, mondjuk a letrade se biztos hogy jó ötlet volt, de Al utolsó éveivel összehasonlítva vagy a teljhatalmat kapó Hue Jacsonnal... Azt hiszem ez a franchise sokkal előrébb tart, mint ahol átvette.
És ha most vissza is lép párat a franchise, hogy más irányba induljon el, néhány lerakott alapot Grden is köszönni fog szépen...

A teljes munkásságát én nem látom át annyira, hogy ítéletet mondjak fölötte, de ha szar GM volt, azt egy Hayden pick nem támasztja alá szerintem.
Black_Adder
én csak azt mondom, hogy ha újjá akarod építeni a franchiset, akkor nem cornert draftolsz első körben, miközben 4. kör előtt sosem húztál LB-t és a legjobb LB-d az a Perry Riley 5 év alatt, aki azóta sem kellett máshova. Nyakig benne van McKenzie az idei összeomlásban.
Amadeus
Az nem a GM hibája, ha a HC nem mondja meg, hogy milyen játékos kell neki az újjáépítéshez.
Ha Allennek, vagy Del Rio-nak első körös LB-re lett volna igénye, valószínűleg azt választ Reggie.
Lehet, hogy benne van az idei összeomlásban, de a keret alkalmasságát Gruden mérte fel. 😊
bmg
Biztos vagyok benne, hogy zsinorban mind 3 hc, látva a bottom5 védelmünket azt mondta RM-nek, hogy “kell a fasznak LB a védelembe, nigga”.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
egy GM-et nem csak a draftjai határoznak meg. Belichick drafthistory-ja se épp makulátlan.
RM szerintem jó munkát végzett a cap rendbe tételével és jó szerződéseket kötött az érkezőkkel.
Hayden nem jött be. Nem notable bust, nem is jó játékos, mondjuk a letrade se biztos hogy jó ötlet volt, de Al utolsó éveivel összehasonlítva vagy a teljhatalmat kapó Hue Jacsonnal... Azt hiszem ez a franchise sokkal előrébb tart, mint ahol átvette.
És ha most vissza is lép párat a franchise, hogy más irányba induljon el, néhány lerakott alapot Grden is köszönni fog szépen...

A teljes munkásságát én nem látom át annyira, hogy ítéletet mondjak fölötte, de ha szar GM volt, azt egy Hayden pick nem támasztja alá szerintem.
Black_Adder
én csak azt mondom, hogy ha újjá akarod építeni a franchiset, akkor nem cornert draftolsz első körben, miközben 4. kör előtt sosem húztál LB-t és a legjobb LB-d az a Perry Riley 5 év alatt, aki azóta sem kellett máshova. Nyakig benne van McKenzie az idei összeomlásban.
Amadeus
Az nem a GM hibája, ha a HC nem mondja meg, hogy milyen játékos kell neki az újjáépítéshez.
Ha Allennek, vagy Del Rio-nak első körös LB-re lett volna igénye, valószínűleg azt választ Reggie.
Lehet, hogy benne van az idei összeomlásban, de a keret alkalmasságát Gruden mérte fel. 😊
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
egy GM-et nem csak a draftjai határoznak meg. Belichick drafthistory-ja se épp makulátlan.
RM szerintem jó munkát végzett a cap rendbe tételével és jó szerződéseket kötött az érkezőkkel.
Hayden nem jött be. Nem notable bust, nem is jó játékos, mondjuk a letrade se biztos hogy jó ötlet volt, de Al utolsó éveivel összehasonlítva vagy a teljhatalmat kapó Hue Jacsonnal... Azt hiszem ez a franchise sokkal előrébb tart, mint ahol átvette.
És ha most vissza is lép párat a franchise, hogy más irányba induljon el, néhány lerakott alapot Grden is köszönni fog szépen...

A teljes munkásságát én nem látom át annyira, hogy ítéletet mondjak fölötte, de ha szar GM volt, azt egy Hayden pick nem támasztja alá szerintem.
Black_Adder
én csak azt mondom, hogy ha újjá akarod építeni a franchiset, akkor nem cornert draftolsz első körben, miközben 4. kör előtt sosem húztál LB-t és a legjobb LB-d az a Perry Riley 5 év alatt, aki azóta sem kellett máshova. Nyakig benne van McKenzie az idei összeomlásban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
egy GM-et nem csak a draftjai határoznak meg. Belichick drafthistory-ja se épp makulátlan.
RM szerintem jó munkát végzett a cap rendbe tételével és jó szerződéseket kötött az érkezőkkel.
Hayden nem jött be. Nem notable bust, nem is jó játékos, mondjuk a letrade se biztos hogy jó ötlet volt, de Al utolsó éveivel összehasonlítva vagy a teljhatalmat kapó Hue Jacsonnal... Azt hiszem ez a franchise sokkal előrébb tart, mint ahol átvette.
És ha most vissza is lép párat a franchise, hogy más irányba induljon el, néhány lerakott alapot Grden is köszönni fog szépen...

A teljes munkásságát én nem látom át annyira, hogy ítéletet mondjak fölötte, de ha szar GM volt, azt egy Hayden pick nem támasztja alá szerintem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
D.J. Hayden
Amadeus
Akkor a legnagyobb needünk egy CB volt, letradelt, plusz pickért, ha az eü problémai miatt lett volna bust akkor tényleg szar húzás lett volna, de papíron ő volt a legjobb elérhető CB (elméletileg) plusz az az elgész class kevés kivétellel mind kuka volt, ha jól emlékszem...
Eric Fisher, Jockel, Dion Jordan, Mingo, Milliner, T. Austin...stb...
Pari
dehogy volt, jézusom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
D.J. Hayden
Amadeus
Akkor a legnagyobb needünk egy CB volt, letradelt, plusz pickért, ha az eü problémai miatt lett volna bust akkor tényleg szar húzás lett volna, de papíron ő volt a legjobb elérhető CB (elméletileg) plusz az az elgész class kevés kivétellel mind kuka volt, ha jól emlékszem...
Eric Fisher, Jockel, Dion Jordan, Mingo, Milliner, T. Austin...stb...
Pari
Utána első körben kiválasztott top CB Trufant, Rhodes pff értékelése nem jobb, mind Hayden-é...
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
D.J. Hayden
Amadeus
Akkor a legnagyobb needünk egy CB volt, letradelt, plusz pickért, ha az eü problémai miatt lett volna bust akkor tényleg szar húzás lett volna, de papíron ő volt a legjobb elérhető CB (elméletileg) plusz az az elgész class kevés kivétellel mind kuka volt, ha jól emlékszem...
Eric Fisher, Jockel, Dion Jordan, Mingo, Milliner, T. Austin...stb...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
D.J. Hayden
Amadeus
Fu bazdmeg, Mayock minden evben felszopott kiskedvenceinek legnagyobbja, akitol a hideg is kiraz. 8-D

Amugy kivancsi leszek, milyen tenylegesen nevnek szamito valaki hajlando majd eljonni ide GM-nek, amikor teljesen egyertelmu, hogy csak bologatni tud majd Gruden mellett, kulonben repul, beleszolasa meg semmibe sem lesz.

Ha Allen otthagyja peldaul a Redskinst ezert, jo hulye lenne, ez egyertelmu visszalepes es bohockodas.
Stez
Allenből pont kinézem egyébként. Hayden meg önmagában elég kellett volna, hogy legyen McKenzie kirakására már akkor.
Amadeus
Dehogy kellett volna. Kezdj el nezelodni statisztikat, hogy egy-egy csapatnal a GM-ek draftjai atlagosan milyen szazalekkal jonnek be. Azert az arany nem tul jo. McKenzie-nel a 2014-es draft felelmetesen eros volt peldaul, amikor tobb Pro Bowl-kalibert is talalt, de en Cooper draftolasat sem latom rossz lepesnek. Joseph szerintem boven jobb annal, amit most alkot, csak szar rendszerben eroltetik, de ugyanez volt Wardnal, aki masodik koroskent repult, nalunk meg amig jatszott, kurva jo volt peldaul.

Voltak szar pickjei szep szammal McKenzie-nek, de nezd meg ezzel szemben akkor Grigsont, akinek Luck es Hilton draftolasan, meg a karrierje fenykorat elo Vontae for masodik koron kivul szinte csak fos huzasai voltak. Fos draftok es bustok tomkelege, szar FA-zasok tucatjai, es akkor meg add hozza azt is, hogy a csavo akkora egy meretes faszkalap volt, hogy miatta peldaul visszavonult McAfee is, aki papiron talan csak egy punter, de igazabol szerintem annal sokkal tobb volt. Elit jatekos, igazi forma, es a csapat egyik nagy arca. Es Trent Richardson csereje is... Napestig lehetne sorolni.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
D.J. Hayden
Amadeus
Fu bazdmeg, Mayock minden evben felszopott kiskedvenceinek legnagyobbja, akitol a hideg is kiraz. 8-D

Amugy kivancsi leszek, milyen tenylegesen nevnek szamito valaki hajlando majd eljonni ide GM-nek, amikor teljesen egyertelmu, hogy csak bologatni tud majd Gruden mellett, kulonben repul, beleszolasa meg semmibe sem lesz.

Ha Allen otthagyja peldaul a Redskinst ezert, jo hulye lenne, ez egyertelmu visszalepes es bohockodas.
Stez
Allenből pont kinézem egyébként. Hayden meg önmagában elég kellett volna, hogy legyen McKenzie kirakására már akkor.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
D.J. Hayden
Amadeus
Fu bazdmeg, Mayock minden evben felszopott kiskedvenceinek legnagyobbja, akitol a hideg is kiraz. 8-D

Amugy kivancsi leszek, milyen tenylegesen nevnek szamito valaki hajlando majd eljonni ide GM-nek, amikor teljesen egyertelmu, hogy csak bologatni tud majd Gruden mellett, kulonben repul, beleszolasa meg semmibe sem lesz.

Ha Allen otthagyja peldaul a Redskinst ezert, jo hulye lenne, ez egyertelmu visszalepes es bohockodas.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
D.J. Hayden

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Én azért kurva hálás vagyok RM-nek!
Kihozott minket egy cap hell-ből.
Olyan szerződéseket kötött, amivel nem vezetett oda vissza út. Emiatt nem a legjobb FA-k jöttek, de legalább nem lett senki túl fizetett kalap szar, ha mégis, az is max 1 év.
Szarból bár nem tudott várat építeni, de nem voltak ilyen wtf draft pickjei sem, amitől agyfaszt kaptunk DHB, JMR...Miller...stb.
Draftjai mindig needre jöttek és abból is bpa, volt egy kemény mag , amire lehetett építeni D és O oldalon is, ami már nincs.
De a legnagyobb érdeme, hogy Cable-t nem hozta a nyakunkra...
Bárhova kerül, ott a csapat rendben lesz!

Szóval Kösz Reggie!
Hiányozni fogsz!
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Érdekes lenne amúgy egyszer megtudni mi hogy történt valójában 😊

Vic szerint pl:
Gruden and McKenzie tried to make it work. And they actually like each other. But it was always awkward. Especially when a lot of Reggie’s players were cut, traded or benched.
Rolni
Nem lehet 2 kapitány a hajón.
Amadeus
Nem kapitány, ellen(tőke)súly volt RM
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Hoppá....lehet hogy nem Gruden akarta Macket és Coopert kirakni???
dande
Állítólag Mark Davis veszett össze Mack és Cooper ügynökével ezért mentek, de akkor meg Mark jó kurva anyját...
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Facebookról:

The business of football - 13 órája

Az Oakland Raiders elbocsátotta GM-jét, Reggie McKenziet. Az általános igazgató időszaka alatt a csapat mérlege ugyan jelentősen elmaradt a várakozásoktól, azonban egy olyan alapot épített ki, amelyben kimagasló potenciál volt, de ennek legértékesebb elemeit Jon Gruden kinevezése után áruba kellett bocsátania (pl. Khalil Mack és Amari Cooper), Miközben ezek az igazolások más csapatokból playoff esélyeseket faragtak, a Raiders fokozatosan darabokra hullott Gruden irányítása alatt. Bár McKenzie megkapta a lehetőséget elbocsátásakor, hogy maradjon az alapszakasz végéig, azonban ezzel feltehetőleg nem fog élni. A teljes hatalom a játékospolitikai oldalon a döntéssel Jon Gruden kezébe kerül.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Mark Davis told him he could finish out the season but McKenzie declined, informed his staff this morning

Fura így év közben, de talán lesz lehetőség előre dolgozni a GM interjúk beütemezésével...kíváncsi leszek kik jutnak el interjúra és kivel lesz az interjú
Rolni
Jon Gruden????

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Cooper 217 yard 3 TD........
Azért volt egy szép dropja is! 😊

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Egy érdekes infot elárult Chucky Carr-ral kapcs: sokkal kevésbé lóg a nyakában, mint év elején. Ugyanúgy megmondja neki, hogy mi a gameplan, footwork, etc... de több szabadságot adott neki az utóbbi időben. Carr pedig mintha kevesebbet görcsölne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ha hívnak én megyek! 😊
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A kérdés, hogy ki jön Gruden mellé ide bábnak.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tyűű... Azt hittem megvárják a szezon végét RM kivágásával.
Hát nem. Zajlik az élet.
Teljes a Gruden privatizáció.
TST
Ez a normális ha egyszer egy zseni van a csapatnál!!!! (Aki nekem emberileg is hatalmasat nőt a szemembe tegnap mikor kiment a szurkolók közé a mérkőzés végén.Látszott rajta a rengeteg feszültség és ez egy nagyon őszinte reakció volt részéről!)
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Ez jogos:
Ok, @JasonLaCanfora has said:

- Mack will be traded a day before the trade.
- Coop will be traded days before the trade.
- Kolton Miller was a top target days before the draft
- And McKenzie is out a day before the firing.

He, quite obviously, has a very good OAK source.

Lehet őt kell figyelni innentől?
Rolni
Kivéve, ha Reggie volt az embere. 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ez jogos:
Ok, @JasonLaCanfora has said:

- Mack will be traded a day before the trade.
- Coop will be traded days before the trade.
- Kolton Miller was a top target days before the draft
- And McKenzie is out a day before the firing.

He, quite obviously, has a very good OAK source.

Lehet őt kell figyelni innentől?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!