Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ez jogos:
Ok, @JasonLaCanfora has said:

- Mack will be traded a day before the trade.
- Coop will be traded days before the trade.
- Kolton Miller was a top target days before the draft
- And McKenzie is out a day before the firing.

He, quite obviously, has a very good OAK source.

Lehet őt kell figyelni innentől?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Kíváncsi leszek, hogy milyen hatással lesz ez a move az öltözőre...

Szezon elején szerintem nagyon jól játszott a csapat csak hát elfogytak a második félidőre.
Ebben is fejlődtünk volna véleményem szerint csak jött ugye a Mack & Cooper trade. Mentálisan akkor padlón volt az öltöző. Sokan féltek is (jogosan), hogy mi lesz itt.

Viszont az utóbbi pár mérkőzésen küzdenek a srácok! Nem is kicsit. Csak hiányzik a talent.
Aztán, hogy most ez a hír mennyire befolyásolja "megint" a játékosok morálját azt majd a következő meccseken meglátjuk.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Érdekes lenne amúgy egyszer megtudni mi hogy történt valójában 😊

Vic szerint pl:
Gruden and McKenzie tried to make it work. And they actually like each other. But it was always awkward. Especially when a lot of Reggie’s players were cut, traded or benched.
Rolni
Nem lehet 2 kapitány a hajón.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tyűű... Azt hittem megvárják a szezon végét RM kivágásával.
Hát nem. Zajlik az élet.
Teljes a Gruden privatizáció.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Ed Marynowitz új névként a kalapban.
Amadeus
A neve alapján GM-ként?
Fast Willie
Igen. Jelenleg azt hiszem Alabamában valami director of etwas, előtte az Eaglesnél volt.
Amadeus
Mondjuk kurvára előttem van a kép, amikor Chucky magából kikelve üvölti "Te büdös zs.. adjá má zsét egy kib-szott passrusherre!!!" Bocs a vulgaritásért a ...helyén izraelita van természetesen.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Érdekes lenne amúgy egyszer megtudni mi hogy történt valójában 😊

Vic szerint pl:
Gruden and McKenzie tried to make it work. And they actually like each other. But it was always awkward. Especially when a lot of Reggie’s players were cut, traded or benched.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mark Davis told him he could finish out the season but McKenzie declined, informed his staff this morning

Fura így év közben, de talán lesz lehetőség előre dolgozni a GM interjúk beütemezésével...kíváncsi leszek kik jutnak el interjúra és kivel lesz az interjú

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Ed Marynowitz új névként a kalapban.
Amadeus
A neve alapján GM-ként?
Fast Willie
Igen. Jelenleg azt hiszem Alabamában valami director of etwas, előtte az Eaglesnél volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Ed Marynowitz új névként a kalapban.
Amadeus
A neve alapján GM-ként?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Hoppá....lehet hogy nem Gruden akarta Macket és Coopert kirakni???
dande
Hoppá...Jó reggelt! 😊 (VÓTMÁ!!!) Hoppá, hallottál már média manipulációról? Hoppá...sosem tudjuk meg az igazságot. Hoppá... Kikaptunk bazze😊)))))))))))))))))))
Fast Willie
??????? 😊

Én még nem láttam... hangosan gondolkodni próbáltam... Bocs ha ezzel fájdalmat okoztam neked 😉
dande
Elnézést, csak viccelni akartam. Nem támadásnak szántam
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Cabinda 6. a rookie LB-k között a PFF statjai alapján.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Ed Marynowitz új névként a kalapban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá....lehet hogy nem Gruden akarta Macket és Coopert kirakni???
dande
Hoppá...Jó reggelt! 😊 (VÓTMÁ!!!) Hoppá, hallottál már média manipulációról? Hoppá...sosem tudjuk meg az igazságot. Hoppá... Kikaptunk bazze😊)))))))))))))))))))
Fast Willie
??????? 😊

Én még nem láttam... hangosan gondolkodni próbáltam... Bocs ha ezzel fájdalmat okoztam neked 😉
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Hoppá....lehet hogy nem Gruden akarta Macket és Coopert kirakni???
dande
Tényleg nem ő akarta egyébként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Hoppá....lehet hogy nem Gruden akarta Macket és Coopert kirakni???
dande
Hoppá...Jó reggelt! 😊 (VÓTMÁ!!!) Hoppá, hallottál már média manipulációról? Hoppá...sosem tudjuk meg az igazságot. Hoppá... Kikaptunk bazze😊)))))))))))))))))))
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá....lehet hogy nem Gruden akarta Macket és Coopert kirakni???

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
McKenzie kirúgva.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Harmadszor most már kezdtek hinni abban hogy ez Jon Gruden egy kibaszott nagy zseni aki teli van draft cetlivel mint a déli busz 😃??
Rózsa Sándor
én a kezdetek óta mondom.
Amadeus
120 yard nem így látja.
Full Raiders trollkodó brigád.
Ja de a Mahomas felszopása nem maradt el, bő nyállal. Letolt gatyával várom őket, jövőre. Fszm.
Surda
Ki nem szarja le?
Amadeus
Lehet hülye kérdés de ki az a 120 yard????Vagy mi ??? 😃🤔
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Harmadszor most már kezdtek hinni abban hogy ez Jon Gruden egy kibaszott nagy zseni aki teli van draft cetlivel mint a déli busz 😃??
Rózsa Sándor
én a kezdetek óta mondom.
Amadeus
120 yard nem így látja.
Full Raiders trollkodó brigád.
Ja de a Mahomas felszopása nem maradt el, bő nyállal. Letolt gatyával várom őket, jövőre. Fszm.
Surda
Ki nem szarja le?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Harmadszor most már kezdtek hinni abban hogy ez Jon Gruden egy kibaszott nagy zseni aki teli van draft cetlivel mint a déli busz 😃??
Rózsa Sándor
én a kezdetek óta mondom.
Amadeus
120 yard nem így látja.
Full Raiders trollkodó brigád.
Ja de a Mahomas felszopása nem maradt el, bő nyállal. Letolt gatyával várom őket, jövőre. Fszm.

Szerkesztette: Surda
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Elég ergya volt a talaj, sztem ezért nem ment a futójátékunk.
Többször is megcsúsztak a hb-k. Hála az égnek a kicker is.
Az O line az katasztrófa. Parkeren látszik a Cable iskola - az a cutblock amikor kb kiröhögte a védő az zseniális volt! 😀
TST
tegnap a falból egyedül Parker volt szar, de cserébe meccsek óta az.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Nekem sajnos kimaradt a meccs csak ma reggel láttam a highlightot. Tudd valaki linket ahol/ahonnan visszanézhetném?
Előre is thx!

Amúgy csak nekem tűnt úgy hogy a csapat mind O mind D eléggé tűzben volt és pörögtek a srácok?!
Cubehead
 www.nflfullhd.com/category/condensed-games/
empty taxi
Köszi Empty!



több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Elég ergya volt a talaj, sztem ezért nem ment a futójátékunk.
Többször is megcsúsztak a hb-k. Hála az égnek a kicker is.
Az O line az katasztrófa. Parkeren látszik a Cable iskola - az a cutblock amikor kb kiröhögte a védő az zseniális volt! 😀

Szerkesztette: TST
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Just Win Baby!! Örülés van 😊

Mondjuk ha BB helyett nem kerül be Dobbs akkor azért másképp alakul ez, de ettől függetlenül az Offense és Carr egy nem rossz védelem ellen tudott haladni többször is és tudott pontokat is feltenni. Bíztató, hogy zsinórban vannak korrekt meccsei már, ráadásul ma nem volt mögötte futójáték igazán...

Érdekes lesz nézni, hogy a run D mennyire lesz jó a további csapatok ellen, mert egyfelől Jelly érkezése erősített az állományon, másfelől ez a Steelers run game, főleg Connor nélkül azért nem volt veszélyes. Az azért jó volt, hogy Dobbs beállása után az egysíkú támadó játékra többnyire megvolt a válasza PG-nek és a srácok is tették a dolgukat, de ez ugye alap egy normál NFL csapatnál. Tahir Whitehead még a végén keeper lesz? Utóbbi hetekben elég jól dolgozik.

OL azért továbbra is nagyon gáz. Az, hogy a kommentátor előre bemondja Brandon Parker lábtartásából, hogy passz vagy run play lesz az mi a tököm? De komolyan...nem tudom, hogy a srácból valaha lesz-e elfogadható NFL játékos...Ez a sérülés hullám a falban meg lassan kabaré lesz...Penn ugye hamar kidőlt, MIller térdgondokkal küzd a szezon nagy részében, Gabe és KO is egész évben sérültek és most Feliciano tűnik IR gyanusnak...ja meg ugye a beugrós Clemmings is IR-en van már...csak abban bízom, hogy ez nem ad Cable-nek free pass-t...


Ez a Jason La Canfora cikk, amúgy nem tudom mivel több, mint a korábbi találgatások...nem látom, érzem a hiteles forrást mögötte.

Bruce Allen remélem elég méllyen be van ágyazva Washingtonban (Foster claim azt mutatja) és szóba se kerül. Magamhoz nyúlnék, ha a liga egyik legszarabb GM/exec. emberét hoznánk csak azért, mert majd ügyesen bólogat...

Scot McCloughan egy remek scout, szerintem érdemes lenne házon belül tudni valamilyen kapacitásban, de egy ekkora alkoholistára azért GM státuszt, feladatot nem tennék nyugodt szívvel.

Louis Riddick 1998-ban Gruden játékosa volt, Redskins és Eagles scouting részlegét megjárta, pro personel igazgató volt mindkét helyen, de 2013 szeptembere óta ESPN színeiben médiában nyomul. Tudom, hogy tavaly is felmerült a neve GM jelöltnek, de kicsi félsz azért lenne vele kapcsolatban is bennem. Nem lenne túl nagy a kabát?

Meglássuk ki lesz a befutó...az biztos, hogy Gruden maga mellé keres embert, nem maga fölé, így komoly máshol teljesebb jogkörre számítható GM jelölt nem igen fog minket választani. Fontos lenne nagyon, hogy olyan ember érkezzen, akiben Gruden megbízik és akit hagy dolgozni. Az azért jól látszik, hogy például a trade része nem annyira megy Grudennek és nekem továbbra is komoly kétségem vannak a draft kapcsán is...nagyon kéne egy jó scout részleg vezető (McCloughan?) és egy olyan GM, aki bizalommal, jogosítványokkal rendelkezik, aki mer és tud vitatkozni Grudennel.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nekem sajnos kimaradt a meccs csak ma reggel láttam a highlightot. Tudd valaki linket ahol/ahonnan visszanézhetném?
Előre is thx!

Amúgy csak nekem tűnt úgy hogy a csapat mind O mind D eléggé tűzben volt és pörögtek a srácok?!
Cubehead
 www.nflfullhd.com/category/condensed-games/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...