Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Itt pofázik a Libby Schaaf meg a seggnyalói és követel...
Azt viszont nagy ívben leszarta mikor szennyvízben úszott az A's kispad és gyakorlatilag összeomlott a Coliseum...
Szó szerint!

Azt a nagy nehezen kinyögött 80 milkát nem a csapatba forgatta bele a város hanem abba, hogy ne dőljön össze az a foskupac. Attól a ledes körkivetítőtől ami 30 centi széles nem kell hasra esni. Aliexpress rulez...
Amúgy ha olyan számszerűek akarnak lenni akkor csak 40 milkát kellene perelni mivel a másik felét az Athletics miatt is befektették nem? Sőt még kevesebbet mert más rendezvények is vannak abban a stadionban nem csak football és baseball mérkőzések.

Nagyon unszimpatikusnak tűnik a városvezetés... Nem is tudom mit vártak. Az elválás lehetett volna sokkal szebb is.

Ha meg elveszik a Raiders brandet az meg valami iszonyat. Ráadásul úgy, hogy a csapat magántulajdon.
Texasban ilyenért fejlövés jár!
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Amúgy van realitása, hogy kibasznak a Franchise-al? Mert ez valami rohadtul undorító, régen basztam fel magam ennyire a csapat miatt... Pontosabban a polginé miatt. Semmit sem segítettek az elmúlt években,most meg igyekszenek keresztbe tenni. Remélem fél kimenni az utcára a polginé ezek után... Ti,aki nálam jobb angolosok jobban követitek a kinti fórumokat,mi a kinti hangulat,mik a lehetőségek,mi várható? Én is örültem volna,ha marad a csapat ,de nem így....
skat
Így viszont lenne esély egy normális tulajra (pár éven belül úgy is lesz eladó csapat) és az újrakezdésre.
♉gaben♉
az már nem az a Raiders lenne. Oakland abszolút halott minden szempontból (szar stadion, szar városvezetés, magas adók, híd túloldalán egy erős rivális), teljesen irreális, hogy majd ott valaki piaci alapon csapatot fog vinni, plusz nem látom, hogy a liga miért akarna 33-ra bővíteni, mikor 32 ideális szám. Ettől független USA-ban bármi megtörténhet a bíróságon és annak az ellenkezője is. Anno a Browns pl így marad Clevelandben és jött létre a Ravens, de volt példa az ellenkezőjére is.
Amadeus
És mikorra várható döntés? Mert így az új gm,vagy Chuky keze id meg lesz kötve fa igazolások terén pl:ha azt sem tudjuk, hogy mi lesz a csapattal...
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
San Antonio kivételével bárhol játszhatunk jövőre a dolgok jelen állása szerint
Amadeus
Menjünk a California Memorial Stadiumba!
Közel van, nemrég félig újjáépítették (földrengésbiztos!), szinte azonos férőhely, meg nekem amúgy is bejönnek a "bowl" típusú stadionok.
És a szomszéd hegyről ingyen is nézhető a meccs, meg van ágyú is!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
San Antonio kivételével bárhol játszhatunk jövőre a dolgok jelen állása szerint

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
John Middlekauff bedobott pár lehetséges GM jelöltet:
-Steve Keim jelenlegi Arizona GM
-Louis Riddick jelenlegi ESPN szaki
-Ed Marynowitz jelenleg ügynökségnél dolgozik
-Brian Heimerdinger jelenleg Jets VP of PP
-Shaun Herock jelenlegi interim GM

Mindegyikről ír pár gondolatot, Louissal és Eddel dolgozott korábban, jól ismeri őket. Első három névnél úgy veszem ki a szavaiból, h közel rendes GM tőle lenne szerinte. Brian kapcsán írja, h fiatal kora miatt Ő inkább ilyen Pats/BB vonal lenne, akit Gruden betanít arra amire kell a segítség, míg Herock kapcsán lenne a legerősebb esély a bólogató GM-re szerinte.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
2020-ban Las Vegasban lesz a draft... az NFL (ahogy várható volt) rögtön meg is lovagolja ezt a hullámot, gondolom ez után egy Super Bowl is kinéz majd pár éven belül a városnak.

Az oaklandi városvezetés meg szarjon sünt, tenni kellett volna a csapatért... Al ellen ezt nem merték volna meglépni... az öreg a cápákkal etette volna meg az asszonyságot.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Amúgy van realitása, hogy kibasznak a Franchise-al? Mert ez valami rohadtul undorító, régen basztam fel magam ennyire a csapat miatt... Pontosabban a polginé miatt. Semmit sem segítettek az elmúlt években,most meg igyekszenek keresztbe tenni. Remélem fél kimenni az utcára a polginé ezek után... Ti,aki nálam jobb angolosok jobban követitek a kinti fórumokat,mi a kinti hangulat,mik a lehetőségek,mi várható? Én is örültem volna,ha marad a csapat ,de nem így....
skat
Így viszont lenne esély egy normális tulajra (pár éven belül úgy is lesz eladó csapat) és az újrakezdésre.
♉gaben♉
az már nem az a Raiders lenne. Oakland abszolút halott minden szempontból (szar stadion, szar városvezetés, magas adók, híd túloldalán egy erős rivális), teljesen irreális, hogy majd ott valaki piaci alapon csapatot fog vinni, plusz nem látom, hogy a liga miért akarna 33-ra bővíteni, mikor 32 ideális szám. Ettől független USA-ban bármi megtörténhet a bíróságon és annak az ellenkezője is. Anno a Browns pl így marad Clevelandben és jött létre a Ravens, de volt példa az ellenkezőjére is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Amúgy van realitása, hogy kibasznak a Franchise-al? Mert ez valami rohadtul undorító, régen basztam fel magam ennyire a csapat miatt... Pontosabban a polginé miatt. Semmit sem segítettek az elmúlt években,most meg igyekszenek keresztbe tenni. Remélem fél kimenni az utcára a polginé ezek után... Ti,aki nálam jobb angolosok jobban követitek a kinti fórumokat,mi a kinti hangulat,mik a lehetőségek,mi várható? Én is örültem volna,ha marad a csapat ,de nem így....
skat
Így viszont lenne esély egy normális tulajra (pár éven belül úgy is lesz eladó csapat) és az újrakezdésre.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Tehát költözik a Warriors, költözik az Athletics, költözik a Raiders, de a városnak mégis kellene a pénz, ezért beperlik a (gondolom) legjobban fizető brand-et. De amikor kooperálni kellett volna egy új stadionért, csak széttárták a kezüket...
Most viszont ott lesz a terület, lehet stadiont építeni, majd odaköltözik egy XFL franchise.
bmg
Bocs az OFF-ért, de erről lemaradtam. Az A's hová költözik/költözhet! Köszi
Fast Willie
Költői túlzás az indulatok hevében. Maradnának a városban, de új ballpark-ot akarnak.
Mivel a két másik banda lelép, lehet, hogy megveszik a Coliseumot és újjáépítik:
 www.cbssports.com/mlb/news/the-oakland-as-new-ballpark-pursuit-saga-has-taken-an-unexpected-turn/
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Amúgy van realitása, hogy kibasznak a Franchise-al? Mert ez valami rohadtul undorító, régen basztam fel magam ennyire a csapat miatt... Pontosabban a polginé miatt. Semmit sem segítettek az elmúlt években,most meg igyekszenek keresztbe tenni. Remélem fél kimenni az utcára a polginé ezek után... Ti,aki nálam jobb angolosok jobban követitek a kinti fórumokat,mi a kinti hangulat,mik a lehetőségek,mi várható? Én is örültem volna,ha marad a csapat ,de nem így....

Szerkesztette: skat
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Tehát költözik a Warriors, költözik az Athletics, költözik a Raiders, de a városnak mégis kellene a pénz, ezért beperlik a (gondolom) legjobban fizető brand-et. De amikor kooperálni kellett volna egy új stadionért, csak széttárták a kezüket...
Most viszont ott lesz a terület, lehet stadiont építeni, majd odaköltözik egy XFL franchise.
bmg
Bocs az OFF-ért, de erről lemaradtam. Az A's hová költözik/költözhet! Köszi
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Bruce Allen-t kihúzhatjuk a GM jelöltek közül, állítólag Grudennel eléggé összeakadtak a Tampa Bayben történtek miatt.
Amadeus
Remélem is

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Bruce Allen-t kihúzhatjuk a GM jelöltek közül, állítólag Grudennel eléggé összeakadtak a Tampa Bayben történtek miatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
CJ Andersont ki is vágtátok, kellett a hely OL embernek.


Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
D.J. Hayden
Amadeus
Akkor a legnagyobb needünk egy CB volt, letradelt, plusz pickért, ha az eü problémai miatt lett volna bust akkor tényleg szar húzás lett volna, de papíron ő volt a legjobb elérhető CB (elméletileg) plusz az az elgész class kevés kivétellel mind kuka volt, ha jól emlékszem...
Eric Fisher, Jockel, Dion Jordan, Mingo, Milliner, T. Austin...stb...
Pari
Utána első körben kiválasztott top CB Trufant, Rhodes pff értékelése nem jobb, mind Hayden-é...
Pari
Trufant top5, igazi sd corner volt amíg két éve szét nem szakította a térdét. Nem ő az első és nem is az utolsó akinél egy sérülés komoly visszaesést jelentett teljesítményben. Rhodes asszem ugyanez pepitában, csak ő nem járt olyan magasságokban mint true, de egy nagyon jó kis cb (volt?)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Tehát költözik a Warriors, költözik az Athletics, költözik a Raiders, de a városnak mégis kellene a pénz, ezért beperlik a (gondolom) legjobban fizető brand-et. De amikor kooperálni kellett volna egy új stadionért, csak széttárták a kezüket...
Most viszont ott lesz a terület, lehet stadiont építeni, majd odaköltözik egy XFL franchise.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 fansided.com/2018/12/11/oakland-lawsuit-raiders-brand-update/amp/

Faszt a seggükbe
Amadeus
??
skat
Oakland városa nem akarja hogy a Raiders brandet és nevet magatokkal vigyétek Vegasba.
Black_Adder
Remélem, hogy nem tudnak bekavarni. Én is a maradás mellett voltam,de valahol undorító, hogy semmit sem tettek a csapatért( a stadionért,stb) az elmúlt években, viszont most meg csipognak...
skat
elvileg azt akarják, hogy ha egyszer újra lesz csapatuk az Oakland Raiders legyen. ála Cleveland Browns, azt is elvitték Baltimore-ba, de 3 évvel később lett új csapatuk, így az folytatja a hagyományokat.
Meg látszólag bármi módon keresztbe akarnak tenni Mark Davisnek

A város jogi útra terelte a dolgot, a csapat meg korábban azt mondta, hogy 2019ben nem játszanak Oaklandben ha a város perli őket. Ha ez lesz, azt írja a cikk, hogy minden lehetőséget meg kell ragadnotok, hogy San Franciscoban játsszátok az évet. A kelt úgy kell érteni, hogy muszáj. Nem magyarázza hogy miért.

Ja - a végére jutva - a cikk írja is Clevelandet, az elvileg ugyanilyen lawsuit volt és azt a város nyerte.
Black_Adder
mondjuk annyi pikantériája van a dolognak, hogy nem csak minket pereltek be, hanem mind a 32 csapatot + a ligát.

fun fact: ki a faszom fog Oaklandben új csapatot alapítani, 33.-ként a ligában? Nevetséges.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha ez lesz, azt írja a cikk, hogy minden lehetőséget meg kell ragadnotok, hogy San Franciscoban játsszátok az évet. A kelt úgy kell érteni, hogy muszáj. Nem magyarázza hogy miért.Black_Adder
Ugyanazért van amiért a brand vita is. Az NFL-ben egy "csapat"licensz" (NFL tagság) a csapatot és marketet egyben jelenti. Hiszen businessről van szó, ami egy terméket terít különböző piacokon. Ezért is kell pl. megszavaztatni, ha el akar költözni a csapat. A belső - kvázi kötelező - NFL irányelv szerint a jogot elnyerő csapatnak mindent el kell követnie, hogy a meccseit azon a marketen játssza, ahová a "licenszet" elnyerte. Ez Oakland esetén 75 mérföldes körzetet jelent. Felteszem a Levi stadion azért merült fel lehetséges helyszínként, mert beleesik ebbe a 75 mérföldes körzetbe.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
 fansided.com/2018/12/11/oakland-lawsuit-raiders-brand-update/amp/

Faszt a seggükbe
Amadeus
??
skat
Oakland városa nem akarja hogy a Raiders brandet és nevet magatokkal vigyétek Vegasba.
Black_Adder
Remélem, hogy nem tudnak bekavarni. Én is a maradás mellett voltam,de valahol undorító, hogy semmit sem tettek a csapatért( a stadionért,stb) az elmúlt években, viszont most meg csipognak...
skat
elvileg azt akarják, hogy ha egyszer újra lesz csapatuk az Oakland Raiders legyen. ála Cleveland Browns, azt is elvitték Baltimore-ba, de 3 évvel később lett új csapatuk, így az folytatja a hagyományokat.
Meg látszólag bármi módon keresztbe akarnak tenni Mark Davisnek

A város jogi útra terelte a dolgot, a csapat meg korábban azt mondta, hogy 2019ben nem játszanak Oaklandben ha a város perli őket. Ha ez lesz, azt írja a cikk, hogy minden lehetőséget meg kell ragadnotok, hogy San Franciscoban játsszátok az évet. A kelt úgy kell érteni, hogy muszáj. Nem magyarázza hogy miért.

Ja - a végére jutva - a cikk írja is Clevelandet, az elvileg ugyanilyen lawsuit volt és azt a város nyerte.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
 fansided.com/2018/12/11/oakland-lawsuit-raiders-brand-update/amp/

Faszt a seggükbe
Amadeus
??
skat
Oakland városa nem akarja hogy a Raiders brandet és nevet magatokkal vigyétek Vegasba.
Black_Adder
Remélem, hogy nem tudnak bekavarni. Én is a maradás mellett voltam,de valahol undorító, hogy semmit sem tettek a csapatért( a stadionért,stb) az elmúlt években, viszont most meg csipognak...

Szerkesztette: skat
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
 fansided.com/2018/12/11/oakland-lawsuit-raiders-brand-update/amp/

Faszt a seggükbe
Amadeus
??
skat
Oakland városa nem akarja hogy a Raiders brandet és nevet magatokkal vigyétek Vegasba.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
 fansided.com/2018/12/11/oakland-lawsuit-raiders-brand-update/amp/

Faszt a seggükbe
Amadeus
??
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 fansided.com/2018/12/11/oakland-lawsuit-raiders-brand-update/amp/

Faszt a seggükbe

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Reggie azért kurva gyenge paklit kapot srácok!

Amikor átvette a csapatot nem volt minőségi keret, nem volt pénz, nem voltak draft cetlik. Helyette voltak szar szerződések, nulla struktúra franchise szinten és egy történelmileg lyukas roster.

Rendbe tette a cap helyzetet, 2014-ben olyat draftolt, hogy csak na, majd amikor lehetősége lett volna Allen után egy rendes HC-t hozni (ne áltassuk magunkat abba a 2012-es csapatba nem jött el komoly név még), akkor Mark Davis átnyúlt a feje fölött és hozott neki egy JDR-t. Egy JDR-t, aki képtelen volt működő védelmi sémát választani, amibe lehet draftolni, aki képtelen volt egy működő támadó rendszert megtartani, amibe lehetett volna draftolni és aki abszolút nulla volt a fiatalok fejlesztésében. Így azért bazi nehéz dolgozni...
Most meg megint a tulaj átnyúlt a feje fölött és kapott egy Gruden-t a nyakába, onnantól meg ugye már nem is lehet semmit RM számlájára írni...
Szerintem Reggie akkor hibázott, amikor Dennis Allent nem küldte el 2014 elején. Gondolom én, hogy a stabilitást akarta sugalmazni, megvalósítani és amúgy a 2014-es draft előtt még mindig nem volt túl csábító az a keret, de érzésem szerint akkor még tudott volna Mark Davis beleszólása nélkül HC-t váltani.
2014-ben lett kinevezve: Mike Zimmer, Bill O'Brian, Jim Caldwell, Mike Pettine, Jay Gruden, Lovie Smith, Ken Whisenhunt
Nincs köztük Sean McVay mondjuk és persze nehéz lett volna valószínűleg Zimmert meggyőzni, hogy minket válasszon a Vikings helyett, de azért egy Mike Zimmer kinevezés és stabilitás valószínűleg sokat segített volna a 2015-2017 draftokon is...

Rendre jól dolgozott az FA piacon szerintem.
Összerakott egy liga elit OL-t szinte FA-ról: Penn-KO-Hudson-Gabe-Howard
Hozott egy remek TE-t (Cook), hozott jó WR-t (Crabtree), hozott jó RB-t (Lynch)
Hozott a védelembe vezéreket CWood és Tuck személyében
Védelembe azért gondoljatok bele, hogy először FA-ról és draftról kellett volna játékos a D.Allen-J.Tarver féle sémába, aztán kellett volna ember a JDR-Norton féle 4-3under-Seattle sémába, majd a JDR-Norton féle 4-3/3-4 cover 4 sémába...így azért nem lehet sikeresen dolgozni.

Drafton persze hibázott sokat, mint minden GM. A második körei rendre nem ültek például, de azért a Mack-Carr-Gabe-Jelly-Cooper vonal igen impresszív és ahogy látjuk Joseph és Conley is tud azért jól is játszani. Ward azért a Coltsnál nem volt rossz és meglátjuk még mi lesz Obi-ból a Pats-nél...

Rendre hozott olyan UDFA embereket, hogy öröm volt nézni...Olawale, King, Richard, Autry, S.Harris, Roberts

Nem gondolom, hogy top GM lett volna, (bár a 2012-2015 közötti szakasza szerintem átlag feletti) de azt mondani róla, hogy szar GM volt sztem fölösleges túlzás.

Azt gondolom, hogy időszerű volt ez a váltás, de azt is gondolom, hogy nem kapott rendes esélyt igazából Mark Davistől és nagyon nem korrekt szurkolói dolog most bevágni a vonat alá Reggie-t a Gruden hype trainen ülve sem.

Sokat köszönhetünk neki szerintem.
Végre a Raiders nem tűnt egy disszfunkcionális franchisenak, ami főleg így utólag visszatekintve Mark Davis munkásságára igen szép bravúr volt.

Na mindegy...

Jöjjön a Bengals, Broncos, Chiefs trió, jöjjön az új GM, új front office felállás meg a 2019-es offseason.


A Bengals ellen idegenben sem vagyunk szerintem leírhatóak.
Nincs Dalton, nincs Green, nincs Eifert, nincs erős OL és a védelmüket pedig pontosan ismerjük. Ja és ott van Hue Jackson 😊
Nem vicc a vége amúgy, ugyanis 0-4 a mérlegük mióta Hue visszatért és ráadásul idén már egyszer megvertük Hue-t 😊
Rolni
egyszer kellett volna tökösnek lennie: Átnyúlni Del Rio feje felett, hogy Musgrave maradjon. Most lenne állása jó eséllyel, tekintve, hogy Musgrave és Howard elkerülése lökött minket le a lejtőn.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Reggie azért kurva gyenge paklit kapot srácok!

Nem gondolom, hogy top GM lett volna, (bár a 2012-2015 közötti szakasza szerintem átlag feletti) de azt mondani róla, hogy szar GM volt sztem fölösleges túlzás.
Rolni
Szerintem szó nélkül top 10 GM, de inkább top 6-7