Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
mennyi régi kedvenc.
Surda
na szépen vagyunk... Bosszúból ezt csak úgy itt hagyom hadd legyenek új kedvencek is
 twitter.com/sn_nfl/status/1075235791498952704
Black_Adder
Elv a láb technikája tetszik neki nagyon. Lehet jön camp armnak
Cubehead
Láb technika? ahogy elsétál?!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
mennyi régi kedvenc.
Surda
na szépen vagyunk... Bosszúból ezt csak úgy itt hagyom hadd legyenek új kedvencek is
 twitter.com/sn_nfl/status/1075235791498952704
Black_Adder
Na ő nem lesz Raider az tuti.
Gruden trollkodik.
Vagy de.
Akkor én hányok egyet. 😳
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
mennyi régi kedvenc.
Surda
na szépen vagyunk... Bosszúból ezt csak úgy itt hagyom hadd legyenek új kedvencek is
 twitter.com/sn_nfl/status/1075235791498952704
Black_Adder
Elv a láb technikája tetszik neki nagyon. Lehet jön camp armnak



több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
mennyi régi kedvenc.
Surda
na szépen vagyunk... Bosszúból ezt csak úgy itt hagyom hadd legyenek új kedvencek is
 twitter.com/sn_nfl/status/1075235791498952704

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
mennyi régi kedvenc.

 youtu.be/FRZxva9Vkto
Surda
Millert (TE) de kedveltem...
Cubehead
Van itt még egy két kedvenc:
Reece, McFadden
Surda
Akkor inkább Reece és Murray
Cubehead
Én bírtam MCFaddent kár, hogy elég sérülékeny volt.
Surda
Én is bírtam csak ahogy írtad is sérülékeny volt. Amúgy a szöges ellentéttét Bush is bírtam. Kis bontó golyó volt
Cubehead
És az agyatlan Rolando McClain t is. Igazi Raider Face volt.
Ezért imadom Siot, amit 4 éve Kepernyikkel művelt a meccs előtt alatt és utána. Old School Raiders ☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
mennyi régi kedvenc.

 youtu.be/FRZxva9Vkto
Surda
Millert (TE) de kedveltem...
Cubehead
Van itt még egy két kedvenc:
Reece, McFadden
Surda
Akkor inkább Reece és Murray
Cubehead
Én bírtam MCFaddent kár, hogy elég sérülékeny volt.
Surda
Én is bírtam csak ahogy írtad is sérülékeny volt. Amúgy a szöges ellentéttét Bush is bírtam. Kis bontó golyó volt



több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
mennyi régi kedvenc.

 youtu.be/FRZxva9Vkto
Surda
Millert (TE) de kedveltem...
Cubehead
Van itt még egy két kedvenc:
Reece, McFadden
Surda
Akkor inkább Reece és Murray
Cubehead
Én bírtam MCFaddent kár, hogy elég sérülékeny volt.
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
mennyi régi kedvenc.

 youtu.be/FRZxva9Vkto
Surda
Millert (TE) de kedveltem...
Cubehead
Van itt még egy két kedvenc:
Reece, McFadden
Surda
Akkor inkább Reece és Murray



több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
mennyi régi kedvenc.

 youtu.be/FRZxva9Vkto
Surda
Millert (TE) de kedveltem...
Cubehead
Van itt még egy két kedvenc:
Reece, McFadden
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
mennyi régi kedvenc.

 youtu.be/FRZxva9Vkto
Surda
Millert (TE) de kedveltem...



több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
mennyi régi kedvenc.

 youtu.be/FRZxva9Vkto
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Uj ol edzo kell.
Amadeus
Továbbra is tartom, hogy nem lesz új OL edzőnk.
Bruce
Az bebaszna...nagyon!!
Rolni
De hát miért nincs már az utcán? Mi értelme ennek, hogy még most is itt van, amikor tulajdonképpen nem számít semmit, mivel továbbra is harcban vagyunk az 1/1-ért.
Bruce
Nem tudom, jó kérdés. Lehet öltözői hangulat, csapat egység mutatása stb.

Mindenesetre, ha nem látja Gruden, hogy Kábel alkalmatlan a feladatra, akkor egyúttal Gruden is alkalmatlan szerintem...
Rolni
Inkább olyasmi, mint ami Dennis Allent itt tartotta, hogy nem akarhatja élből kivágni, mert olyan üzenete lenne, hogy nem biztosított a rendes munkavégzés időtartama. Nem lepne meg, ha Kabel “lemondana” év végén. Év közben nem lesz kirúgva, az biztos.

Igazából azért lenne sürgős a szezon után, mert a Kolton-KO-Hudson-Gabe négyes elit lenne amúgy a potenciál alapján. Kábel a staff egyetlen gyenge pontja igazából.
Amadeus
Hát én az ST egységgel se vagyok megelégedve...nálam Rich Bisaccia is gyenge hire eddig.
Rolni
 www.footballoutsiders.com/stats/teamst
Liga alja...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Osemele az mit keres ebben a névsorban?

Egyébként ha már guard, akkor Gabe Jackson ment IR-re...
Bruce
Hát ez Pro Bowl már csak ilyen...KO neve jól cseng, az egyszerű szurkoló meg csak nyomogat. Az pl, hogy Hudson nincs benn csak csereként vicc kategória. Liga legjobb pass blokkoló OC-je.
Mondjuk azért Gruden munkásságát is dicséri, hogy 2003 óta először nincs Pro Bowler-ünk...ezt még a legsötétebb időszakokban sem sikerült hozni...

Gabe vajon visszatér jövőre?
És KO?

Ha már OL a téma:
PFF épp a 30. helyre teszi az OL teljesítményünket, miközben a 2. vagy 3. legjobban fizetett fal a miénk. Ilyen az amikor kör alakú dolgot akarsz egy háromszög alakú lyukon betolni, ráadásul ezt egy dilettánsra bízod...magyarul egy elit PBS fallal akarsz ZBS-t futtatni egy liga alja OL edző segítségével...

#Raiders' Kolton Miller allowed 8 total pressures (2 sacks) against CIN on Sunday, per @PFF_Raiders' newsletter.
KM has now allowed the second-most pressures (59) by a rookie OT in Weeks 1-15 in the @PFF era (2006-Present).

#Raiders tackle Kolton Miller allowed 2 sacks and 8 total pressures in 43 pass-block snaps against Cincinnati.
Thru Week 15, Miller has allowed a league high 14 sacks and 59 total pressures.

Brandon Parker pont ilyen gáz...

Egyenlőre ez a Miller-Parker bookend iszonyat kapufa és leginkább mindkét srác bust szagú...egyedül Cable miatt nem sütöm már most rájuk ezt a jelzőt...ha marad Cable, lehet ásni Carr "sírját"...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Lehet megvan az új Franchise QB-nk... 😀
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Alanyi jogon még senki nem került be a Pro Bowlba, de hárman is bekerülhetnek a lemondások után.
 twitter.com/Raiders/status/1075195370165231618
iktriad
Osemele az mit keres ebben a névsorban?

Egyébként ha már guard, akkor Gabe Jackson ment IR-re...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alanyi jogon még senki nem került be a Pro Bowlba, de hárman is bekerülhetnek a lemondások után.
 twitter.com/Raiders/status/1075195370165231618
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Uj ol edzo kell.
Amadeus
Továbbra is tartom, hogy nem lesz új OL edzőnk.
Bruce
Az bebaszna...nagyon!!
Rolni
De hát miért nincs már az utcán? Mi értelme ennek, hogy még most is itt van, amikor tulajdonképpen nem számít semmit, mivel továbbra is harcban vagyunk az 1/1-ért.
Bruce
Nem tudom, jó kérdés. Lehet öltözői hangulat, csapat egység mutatása stb.

Mindenesetre, ha nem látja Gruden, hogy Kábel alkalmatlan a feladatra, akkor egyúttal Gruden is alkalmatlan szerintem...
Rolni
Inkább olyasmi, mint ami Dennis Allent itt tartotta, hogy nem akarhatja élből kivágni, mert olyan üzenete lenne, hogy nem biztosított a rendes munkavégzés időtartama. Nem lepne meg, ha Kabel “lemondana” év végén. Év közben nem lesz kirúgva, az biztos.

Igazából azért lenne sürgős a szezon után, mert a Kolton-KO-Hudson-Gabe négyes elit lenne amúgy a potenciál alapján. Kábel a staff egyetlen gyenge pontja igazából.
Amadeus
Hát én az ST egységgel se vagyok megelégedve...nálam Rich Bisaccia is gyenge hire eddig.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
annak sincs jó üzenete, hogy akármilyen szarul végzed a munkád, nem rúgunk ki... Mármint egy ilyen helyre sokan szívesen jönnének, de a munkavégzésben már nem lennének annyira motiváltak...

Viszont az hogy szezon közben vagy szezon után repül igazából majdnem mindegy. Egy szurkolónak persze nem, de a csapatnak mindegy. Ha ma kirúgjátok januárban úgyis új OL coach után néztek. Akkor már egye meg kábel amit főzött. Szezonközben kirúgni akkor lett volna értelme, ha csak ő állt volna a csapat és a sikerek között, ez külső szemmel azért nem így tűnt, legfeljebb ő volt a legegyértelműbb vagy ha úgy tetszik a leggyengébb pont.
Esetleg azt lehet felhozni még a korai menesztés mellé, hogy a fiatalok is nagyon rossz kezekben vannak nála, de akkor is ideális esetben házon belül kell találni megfelelő utódot, szezon közben kívülről hozni valakit, nem nagyon tudom elképzelni, hogy működjön

A lemondás engem megelepne, ha végül csak megkapná a selyemzsinórt az nem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Uj ol edzo kell.
Amadeus
Továbbra is tartom, hogy nem lesz új OL edzőnk.
Bruce
Az bebaszna...nagyon!!
Rolni
De hát miért nincs már az utcán? Mi értelme ennek, hogy még most is itt van, amikor tulajdonképpen nem számít semmit, mivel továbbra is harcban vagyunk az 1/1-ért.
Bruce
Nem tudom, jó kérdés. Lehet öltözői hangulat, csapat egység mutatása stb.

Mindenesetre, ha nem látja Gruden, hogy Kábel alkalmatlan a feladatra, akkor egyúttal Gruden is alkalmatlan szerintem...
Rolni
Inkább olyasmi, mint ami Dennis Allent itt tartotta, hogy nem akarhatja élből kivágni, mert olyan üzenete lenne, hogy nem biztosított a rendes munkavégzés időtartama. Nem lepne meg, ha Kabel “lemondana” év végén. Év közben nem lesz kirúgva, az biztos.

Igazából azért lenne sürgős a szezon után, mert a Kolton-KO-Hudson-Gabe négyes elit lenne amúgy a potenciál alapján. Kábel a staff egyetlen gyenge pontja igazából.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Uj ol edzo kell.
Amadeus
Továbbra is tartom, hogy nem lesz új OL edzőnk.
Bruce
Az bebaszna...nagyon!!
Rolni
De hát miért nincs már az utcán? Mi értelme ennek, hogy még most is itt van, amikor tulajdonképpen nem számít semmit, mivel továbbra is harcban vagyunk az 1/1-ért.
Bruce
Lehet kábel visszaoszt neki a fizujából... 😀 Na,jó ilyen csak itthon van,gurulós fociban...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Uj ol edzo kell.
Amadeus
Továbbra is tartom, hogy nem lesz új OL edzőnk.
Bruce
Az bebaszna...nagyon!!
Rolni
De hát miért nincs már az utcán? Mi értelme ennek, hogy még most is itt van, amikor tulajdonképpen nem számít semmit, mivel továbbra is harcban vagyunk az 1/1-ért.
Bruce
Nem tudom, jó kérdés. Lehet öltözői hangulat, csapat egység mutatása stb.

Mindenesetre, ha nem látja Gruden, hogy Kábel alkalmatlan a feladatra, akkor egyúttal Gruden is alkalmatlan szerintem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Uj ol edzo kell.
Amadeus
Továbbra is tartom, hogy nem lesz új OL edzőnk.
Bruce
Az bebaszna...nagyon!!
Rolni
De hát miért nincs már az utcán? Mi értelme ennek, hogy még most is itt van, amikor tulajdonképpen nem számít semmit, mivel továbbra is harcban vagyunk az 1/1-ért.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Uj ol edzo kell.
Amadeus
Továbbra is tartom, hogy nem lesz új OL edzőnk.
Bruce
Az bebaszna...nagyon!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Uj ol edzo kell.
Amadeus
Továbbra is tartom, hogy nem lesz új OL edzőnk.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Uj ol edzo kell.

criminal lawyer or criminal lawyer?