Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 973
Ne legyetek már ennyire negatívak. A hasonló pályán cirkáló klubok közül messze ti bírtok a legnagyobb potenciállal. Ott van pl a Giants, QB, meg egy rakat másik needel, inkompetens edzői stábbal, a PO meg a látóhatárban sincs a következő 5 évben.

Ezzel szemben ti!
Az hogy Gruden egy kretén, vagy egy meg nem értett zseni, az egyenlőre nem tisztázott. TC-t is leírta mindenki a Giants-turné után, aztán tavaly mégis hova emelte a Jaguarst... Jó, úgy néz ki, hogy csak egy one-hit wonder volt, de akkor is.

Lehet hogy besülnek a pickek, és 2 év múlva ott álltok majd letolt gatyával (mert mondjuk tol egy huejacksont), és sikeresen széttrolkodja a frencsájzt. Lehet.
De egyenlőre még ott vannak a pickek, és ott a lehetőség, hogy kiderüljön - neki volt igaza.

Ezt várjuk már ki, mielőtt feloszlatjuk az egész klubot.
(Például azért, mert egy Mahomes szintű fr.QB húzásra vagytok attól hogy rózsaszínűnek lássátok újra az eget.)
Meg embert sem szokás előre temetni.
Jó eddig én is max csak röhögni jártam ide, de ettől még kiváncsian várom, merre kormányozza a hajót Chucky.

Én szerintem így vagy úgy, de meg fog lepni mindenkit.

^.^
akdestroyer
Azért vicces amit írsz, mert minden circumstantial, ha ez ha az. Egyik mondatoddal cáfolod a másikat. Konkrétan minden egyes értelmes embert kirúgnak innen, Mack, AC, Carr, Gruden 10 év után rázza le magáról a rozsdát.
Azért egy Mahomes nem mentené még meg a dolgokat, ahhoz egy jó rendszer és HC is kell mint Reed. Csak pickekbol nem fognak itt új és jó csapatot építeni, mint a Rams, Jags, Browns esetében is az FA piac is fontos lesz, kérdés ki akar majd együtt dolgozni Chuckyval. Nyilván otthon nálunk is fosch a helyzet, de otthon vannak már most alap emberek akikre lehet építeni, és már megmutatták, hogy ha kell akkor lehet rá számítani, itt pedig kivágják ezeket. Érdekes lesz we will see, lehet itt is páran jobb évre számítottak, de nekem személy szerint nem tetszik az az approach, hogy mindent a nullára rombolok és majd talán épül belőle valami, 50-50.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Caesars Entertainment signs landmark deal as the first founding partner of the Raiders Las Vegas Stadium as the company commits to Las Vegas’ future NFL franchise.Silver and Black Today
legalább anyagilag alakulunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 092
Grudden NFL 20 Franchise Mode

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Amennyire örültem az érkezésének, most annyira örülök a kivágásának... bye-bye Irvin!
peterbadbone
akkor neked megérte
buli az élet basszátok meg 😀
ez meg csak foci

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Amennyire örültem az érkezésének, most annyira örülök a kivágásának... bye-bye Irvin!

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Breaking: #Raiders have cut defensive end Bruce Irvin, league sources said. Story to come
Rolni
Helyes, takarodjon is a faszba innen
Amadeus
Őt én se sajnálom
Rolni
Quitter. Ilyenekre nincs szükség.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Breaking: #Raiders have cut defensive end Bruce Irvin, league sources said. Story to come
Rolni
Helyes, takarodjon is a faszba innen
Amadeus
Őt én se sajnálom

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Breaking: #Raiders have cut defensive end Bruce Irvin, league sources said. Story to come
Rolni
Helyes, takarodjon is a faszba innen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Breaking: #Raiders have cut defensive end Bruce Irvin, league sources said. Story to come
Rolni
Várható volt, azért kár érte.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Breaking: #Raiders have cut defensive end Bruce Irvin, league sources said. Story to come

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
Bruce Irvin cut.

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 708
Ne legyetek már ennyire negatívak. A hasonló pályán cirkáló klubok közül messze ti bírtok a legnagyobb potenciállal. Ott van pl a Giants, QB, meg egy rakat másik needel, inkompetens edzői stábbal, a PO meg a látóhatárban sincs a következő 5 évben.

Ezzel szemben ti!
Az hogy Gruden egy kretén, vagy egy meg nem értett zseni, az egyenlőre nem tisztázott. TC-t is leírta mindenki a Giants-turné után, aztán tavaly mégis hova emelte a Jaguarst... Jó, úgy néz ki, hogy csak egy one-hit wonder volt, de akkor is.

Lehet hogy besülnek a pickek, és 2 év múlva ott álltok majd letolt gatyával (mert mondjuk tol egy huejacksont), és sikeresen széttrolkodja a frencsájzt. Lehet.
De egyenlőre még ott vannak a pickek, és ott a lehetőség, hogy kiderüljön - neki volt igaza.

Ezt várjuk már ki, mielőtt feloszlatjuk az egész klubot.
(Például azért, mert egy Mahomes szintű fr.QB húzásra vagytok attól hogy rózsaszínűnek lássátok újra az eget.)
Meg embert sem szokás előre temetni.
Jó eddig én is max csak röhögni jártam ide, de ettől még kiváncsian várom, merre kormányozza a hajót Chucky.

Én szerintem így vagy úgy, de meg fog lepni mindenkit.

^.^

több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
#Raiders have lost 4 straight by 14+ points for the first time in franchise history. The longest single-season streak in the NFL since the merger is 6 in a row
Rolni
Na, még egy negatív rekord, amit megdönthetünk!
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
#Raiders have lost 4 straight by 14+ points for the first time in franchise history. The longest single-season streak in the NFL since the merger is 6 in a row
Rolni
Kámány! Legalább nem izgultunk.

Szerkesztette: TST
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
#Raiders have lost 4 straight by 14+ points for the first time in franchise history. The longest single-season streak in the NFL since the merger is 6 in a row

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.totalprosports.com/2018/11/01/49ers-fan-left-bloodied-after-being-attacked-by-another-49ers-fan-video/

Lehet a pályán párnacsata volt
De ez nem annak tünik.
☠️
Surda
+ azok Raiders drukkerek voltak
♉gaben♉
Na ja ha máshogy nem megy.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
 www.totalprosports.com/2018/11/01/49ers-fan-left-bloodied-after-being-attacked-by-another-49ers-fan-video/

Lehet a pályán párnacsata volt
De ez nem annak tünik.
☠️
Surda
+ azok Raiders drukkerek voltak

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 641


volt NFL QB véleménye:

 twitter.com/SageRosenfels18/status/1058441416236589056

choose life
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Szerintem csak az edzőkérdés miatt kell aggódnotok. A mostani pickekkel azért két viszonylag jól lemenedzselt drafttal Rams-szintű sebesseggel lehettek újra kontenderek. És ebben benne van egy potenciális 1/1 is (ha csak 1/2 lesz belőle és a Giants lesz előttetek az is 1/1 tkp, mert ök qb-t húznak), valamint az is, hogy megvan a franchise irányítótok. Igen, Carr szerintem igen is ez a kaliber. Őt hatalmas hülyeség lenne elcserélni a bizonytalanra. Köré viszont FA-ról és a draftról fel lehet húzni 3 év alatt egy fasza csapatot. Az pedig idővel kiderül, hogy Grudennel vagy nem. Jövőre ez majd kiderül, akkor még úgysem múlik rajta sok minden. Csak az igazi építkezést 2020-tól egy arra alkalmas személlyel kell megkezdeni. Én kívülről így látom a helyzeteteket.
Cruyffista
Carr nem alkalmas franchise QB-nak többé. A franchise qb nem kelt fel a földről a lábtörése után.
Amadeus
Ez szerintem túlzás.
A múlt héten láttuk, hogy tud még kiemelkedő szinten játszani, ha adottak a körülmények, azaz megvédik és nem az eredmény után kell futnia. Ehhez egy jó fal kell, és egy átlagos védelem, amit lényegesen könnyebb összerakni, mint találni egy megfelelő irányítót, ami csak egyszer sikerült Grudennek korábban és ő sem újonc volt...

Cable-nek én örültem, mert szimpatikus volt annak idején, de szakemberként siralmas a mellékelt példa alapján. Guenther pedig érthetetlen számomra, mert az első pár meccsen voltak biztató pillanatai a védelemnek, de ilyen szar, mint az utóbbi két meccsen, nem is tudom mikor volt utoljára ez az egység. Az új rendszerekbe egyre inkább belejönnek a játékosok, nem pedig romlik a teljesítményük. Kezdem azt gondolni, hogy mégis szar a rendszer, vagy Zimmer/Lewis érdeme inkább, hogy máshol sikeres...
Azt nem hiszem el, hogy egy offseason kevés megtanulni, vagy nem jó az emberanyag, mert akkor miért van az, hogy Wade Phillips védelmei mindenhol rögtön működnek?

Új OL edző és védőkoordinátor kell szerintem, meg persze reménykedni egy értelmes draftban és javulhat a helyzet, mert Gruden itt lesz még egy darabig...

Ja és valaki csinálhatna egy gifet Gruden tegnapi lassított what the fuck-jából, hogy a jövőben bárki, bármikor linkelhesse, szerintem lesz rá alkalom bőven...
bmg
Láttad a tegnapi meccset? Nem geciskedésből kérdem. Az első drive Kolton sérüléséig patent volt. Minden passz ült, mentünk előre, mint annak a rendje. Kolton megsérült, fal szétesett, Carr megint átment önsorsrontó lame duckba, belefutva a sackbe, elbaszkodva a labdákat, satöbbi. Fejben kevés, folyamatosan összeszarja magát, ha nem tudják teljesen megvédeni, ami legyünk őszinték, nem realitás az NFL-ben. Ez az offense szevasz egy tökösebb irányítóval minden meccsen fel tudna pakolni 21-28 pontot, mert alapvetően a gameplan és a playcall meg szokott lenni, legalább is én agyafasz offense playcall-t egyedül Londonban láttam. Cable fire, azon nincs vita, kell egy új ZB edző. (WCO ZB nélkül szerintem nehéz történet)

Guenther más tészta. Kurva alacsony a talent a védelemben, tényleg katasztrófa, a másik fele viszont az, hogy agyfasz dolgok történnek meccsről meccsre. Tegnap pl hívtunk egy tampa2-t, úgy, hogy a középső LB nem volt a zónájában, értsd a LOS és a safetyk között volt egy 10x8 yardos terület alaphangon, ami uncovered ott állt, aztán csóró Leon Hall rohangált nickelből középre be? Én nem tudom, hogy most a srácok ilyen picsahülyék még a tampa2-höz is (itt most a passzvédekezés kurvára alapjairól beszélünk), vagy Guenther hívta direkt így, vagy mi van. Elnézve, ahogy Gruden ordibált vele meg úgy általában véve a védelemmel, nem lepne meg, ha új DC-t kapnánk. A Double A Gap dologgal nincs semmi baj, Minnesotában és Cincyben működik/működött, akiket említesz, hogy Zimmer, Lewis, Philips, ők meg mind a legteteje a szakmának, ami a védelmeket illeti.

Grudennek ja, muszáj sokáig maradnia. Akkor is, ha 3-4 katasztrofális év lesz ez. Nem azért mert én csípem - továbbra is ülök a bandwagonon -, hanem mert ha elküldik 1 év után, akkor senki nem fog minket komolyan venni, amíg MD a tulajdonos. Kirúgta del Riot 1 éven belül a szerződéshosszabbítás után, aztán kirúgná Grudent, 1 évvel azután, hogy adott neki egy 100 éves szerződést? Egyetlen egy komolynak vehető szakember nem jönne hozzánk ezek után, pont, mint az apja idejében. Megint maradnának a Dennis Allen, Lane Kiffin szintű boom or bust történetek, vagy jönnek az ösztöndíjasok is, aztán Jimbo Fisherek meg Rex Ryanek ácsorognának az oldalvonalon, szintén brutál megfizetve. Gyerekek, ebbe a sztoriba bele kell állni most már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem csak az edzőkérdés miatt kell aggódnotok. A mostani pickekkel azért két viszonylag jól lemenedzselt drafttal Rams-szintű sebesseggel lehettek újra kontenderek. És ebben benne van egy potenciális 1/1 is (ha csak 1/2 lesz belőle és a Giants lesz előttetek az is 1/1 tkp, mert ök qb-t húznak), valamint az is, hogy megvan a franchise irányítótok. Igen, Carr szerintem igen is ez a kaliber. Őt hatalmas hülyeség lenne elcserélni a bizonytalanra. Köré viszont FA-ról és a draftról fel lehet húzni 3 év alatt egy fasza csapatot. Az pedig idővel kiderül, hogy Grudennel vagy nem. Jövőre ez majd kiderül, akkor még úgysem múlik rajta sok minden. Csak az igazi építkezést 2020-tól egy arra alkalmas személlyel kell megkezdeni. Én kívülről így látom a helyzeteteket.
Cruyffista
Carr nem alkalmas franchise QB-nak többé. A franchise qb nem kelt fel a földről a lábtörése után.
Amadeus
Ez szerintem túlzás.
A múlt héten láttuk, hogy tud még kiemelkedő szinten játszani, ha adottak a körülmények, azaz megvédik és nem az eredmény után kell futnia. Ehhez egy jó fal kell, és egy átlagos védelem, amit lényegesen könnyebb összerakni, mint találni egy megfelelő irányítót, ami csak egyszer sikerült Grudennek korábban és ő sem újonc volt...

Cable-nek én örültem, mert szimpatikus volt annak idején, de szakemberként siralmas a mellékelt példa alapján. Guenther pedig érthetetlen számomra, mert az első pár meccsen voltak biztató pillanatai a védelemnek, de ilyen szar, mint az utóbbi két meccsen, nem is tudom mikor volt utoljára ez az egység. Az új rendszerekbe egyre inkább belejönnek a játékosok, nem pedig romlik a teljesítményük. Kezdem azt gondolni, hogy mégis szar a rendszer, vagy Zimmer/Lewis érdeme inkább, hogy máshol sikeres...
Azt nem hiszem el, hogy egy offseason kevés megtanulni, vagy nem jó az emberanyag, mert akkor miért van az, hogy Wade Phillips védelmei mindenhol rögtön működnek?

Új OL edző és védőkoordinátor kell szerintem, meg persze reménykedni egy értelmes draftban és javulhat a helyzet, mert Gruden itt lesz még egy darabig...

Ja és valaki csinálhatna egy gifet Gruden tegnapi lassított what the fuck-jából, hogy a jövőben bárki, bármikor linkelhesse, szerintem lesz rá alkalom bőven...

Szerkesztette: bmg
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Rettegjetek, jön a 3. számú QB-nk. Game over.
petey
Azért ezt így megjósolni...tényleg Game Over lett!
Bár szerintem nem így gondoltad 😀
Chargers LT
De, pont így gondoltam 😀 😛 lehet veszek is egy lottószelvényt.

Hát a Raidersnek meg jobbulást, ÉN éreztem rosszul magam a 4. TD-nél....

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Szerintem csak az edzőkérdés miatt kell aggódnotok. A mostani pickekkel azért két viszonylag jól lemenedzselt drafttal Rams-szintű sebesseggel lehettek újra kontenderek. És ebben benne van egy potenciális 1/1 is (ha csak 1/2 lesz belőle és a Giants lesz előttetek az is 1/1 tkp, mert ök qb-t húznak), valamint az is, hogy megvan a franchise irányítótok. Igen, Carr szerintem igen is ez a kaliber. Őt hatalmas hülyeség lenne elcserélni a bizonytalanra. Köré viszont FA-ról és a draftról fel lehet húzni 3 év alatt egy fasza csapatot. Az pedig idővel kiderül, hogy Grudennel vagy nem. Jövőre ez majd kiderül, akkor még úgysem múlik rajta sok minden. Csak az igazi építkezést 2020-tól egy arra alkalmas személlyel kell megkezdeni. Én kívülről így látom a helyzeteteket.
Cruyffista
Carr nem alkalmas franchise QB-nak többé. A franchise qb nem kelt fel a földről a lábtörése után.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Szerintem csak az edzőkérdés miatt kell aggódnotok. A mostani pickekkel azért két viszonylag jól lemenedzselt drafttal Rams-szintű sebesseggel lehettek újra kontenderek. És ebben benne van egy potenciális 1/1 is (ha csak 1/2 lesz belőle és a Giants lesz előttetek az is 1/1 tkp, mert ök qb-t húznak), valamint az is, hogy megvan a franchise irányítótok. Igen, Carr szerintem igen is ez a kaliber. Őt hatalmas hülyeség lenne elcserélni a bizonytalanra. Köré viszont FA-ról és a draftról fel lehet húzni 3 év alatt egy fasza csapatot. Az pedig idővel kiderül, hogy Grudennel vagy nem. Jövőre ez majd kiderül, akkor még úgysem múlik rajta sok minden. Csak az igazi építkezést 2020-tól egy arra alkalmas személlyel kell megkezdeni. Én kívülről így látom a helyzeteteket.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Milyen üzenet az pl a free agentek felé Chucktól, hogy kibaszlak, akkor is ha jó vagy, de sokat akarsz, meg akkor is, ha olcsó vagy, de alulteljesítesz?


Fast Willie
Off: Természetesen no offense,de a Steelers is tök ugyan ezt csinálja 😀 Tehát ezekre a kérdésekre Neked már tudni kéne a választ.
LeviPoki
A Bell-szitu full m!s, ha arra gondolsz. Kit tradeltünk el amúgy?

Egyébként bírom a Raiderst, de ez egészen szürreális most
Fast Willie
Mike Wallace nevű csávó is volt arrafelé hasonló cipőben emlékeim szerint.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Ezt nem értem én sem. Mit keres itt ez az ember, mi szükség volt rá ekkora bukta után. És erre még az amcsi kommentátor csávó is azt mondta, hogy egy jó OL edzőről van szó Cable esetében. Atya ég. Rögtön felébredtem erre a mondatra.