Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Lol:

#Raiders have allowed sacks on 8.1% of pass plays this season, that's their highest since 2010, the last time Tom Cable was with the team. Oak allowed sacks on 4.1% of pass plays in Carr's first 4 seasons

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Milyen üzenet az pl a free agentek felé Chucktól, hogy kibaszlak, akkor is ha jó vagy, de sokat akarsz, meg akkor is, ha olcsó vagy, de alulteljesítesz? Hogyan lehet a jelenlegi CBA-felt÷telek mellett olcsó és jól teljesítő embereket megtartani hosszútávon? Lehet-e csak draftról felépíteni nulláról egy teljes csapatot? Ki akar majd itt megragadni? Miért jó, ha becsicskítod a saját fiataljaidat v vonat alá dobod őket, ha egy offseason után a homályos rendszered nem tudják? ( Egyébként hány fiatalt tudsz használni? 1-2?) Meg bonyolult a rendszered vagy könnyen tanulható? Vagy mindenki helikopter? Most van idő és türelem, meg van 10 éved, vagy nincs? Másrészt az offseasonben micsinátá?

Lehet, hogy ezek a módszerek eredményesek lesznek, de - nekem biztosan nem, de sztem a nagy többségnek sem - nem szimpatikusak.

Kíváncsian várom, hogy merre meddig, de egészen szokatlan, ami a Raidersnél történik.
Fast Willie
Ha nem szimpi ne nézd és kommenteld 😂😊
Saját portán is van épp elég sztori szerintem 😉
Cubehead
Számomra nincs.😝
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Milyen üzenet az pl a free agentek felé Chucktól, hogy kibaszlak, akkor is ha jó vagy, de sokat akarsz, meg akkor is, ha olcsó vagy, de alulteljesítesz?


Fast Willie
Off: Természetesen no offense,de a Steelers is tök ugyan ezt csinálja 😀 Tehát ezekre a kérdésekre Neked már tudni kéne a választ.
LeviPoki
A Bell-szitu full m!s, ha arra gondolsz. Kit tradeltünk el amúgy?

Egyébként bírom a Raiderst, de ez egészen szürreális most
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szánalmas.
A mostani szezont elengedtem nem zavar, de:

-idehozta Cable-t, aki jól láthatóan egy gyökér (Hawks fala hirtelen feljavult, miénk még vergődik)

-idehozta PG-t, mint elsőszámú DC jelöltjét, akinek az offseason során nulla segítséget adott a keret tekintetében, majd meg kihúzta a kezéből Mack-et is...most meg ordibál vele a pálya szélén, hogy miket hív...

-vicces lesz, amikor Cable marad és PG repül szezon végén 😊

-Carr-t úgy volt megszereli Ő, mint Ő gyűrű és QB suttogó...kis Shanny sokkal többet kihozott a 3. számú elkapójából tegnap, mint Jon a 2016-os év egyik MVP jelöltjéből...és értem én, hogy nem védi rendesen a fal, ami nélkül Carr nem jó, de könyörgöm ki hozta ide Cable-t és a ZBS-t? Ki hozta a rookie OT párost, ki kényszerítette IR-re közvetve Penn-t?

-ja és van képe hazudozni, h egyfolytában hívogatják játékosok, h itt akarnak játszani...hagyjál már...DJ "felmondott", DRC visszavonult, a csapat tegnap annyira kicsekkolt, hogy rossz volt nézni.

Takarodj Gruden!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Milyen üzenet az pl a free agentek felé Chucktól, hogy kibaszlak, akkor is ha jó vagy, de sokat akarsz, meg akkor is, ha olcsó vagy, de alulteljesítesz?


Fast Willie
Off: Természetesen no offense,de a Steelers is tök ugyan ezt csinálja 😀 Tehát ezekre a kérdésekre Neked már tudni kéne a választ.
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Milyen üzenet az pl a free agentek felé Chucktól, hogy kibaszlak, akkor is ha jó vagy, de sokat akarsz, meg akkor is, ha olcsó vagy, de alulteljesítesz? Hogyan lehet a jelenlegi CBA-felt÷telek mellett olcsó és jól teljesítő embereket megtartani hosszútávon? Lehet-e csak draftról felépíteni nulláról egy teljes csapatot? Ki akar majd itt megragadni? Miért jó, ha becsicskítod a saját fiataljaidat v vonat alá dobod őket, ha egy offseason után a homályos rendszered nem tudják? ( Egyébként hány fiatalt tudsz használni? 1-2?) Meg bonyolult a rendszered vagy könnyen tanulható? Vagy mindenki helikopter? Most van idő és türelem, meg van 10 éved, vagy nincs? Másrészt az offseasonben micsinátá?

Lehet, hogy ezek a módszerek eredményesek lesznek, de - nekem biztosan nem, de sztem a nagy többségnek sem - nem szimpatikusak.

Kíváncsian várom, hogy merre meddig, de egészen szokatlan, ami a Raidersnél történik.
Fast Willie
Ha nem szimpi ne nézd és kommenteld 😂😊
Saját portán is van épp elég sztori szerintem 😉



több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Milyen üzenet az pl a free agentek felé Chucktól, hogy kibaszlak, akkor is ha jó vagy, de sokat akarsz, meg akkor is, ha olcsó vagy, de alulteljesítesz? Hogyan lehet a jelenlegi CBA-felt÷telek mellett olcsó és jól teljesítő embereket megtartani hosszútávon? Lehet-e csak draftról felépíteni nulláról egy teljes csapatot? Ki akar majd itt megragadni? Miért jó, ha becsicskítod a saját fiataljaidat v vonat alá dobod őket, ha egy offseason után a homályos rendszered nem tudják? ( Egyébként hány fiatalt tudsz használni? 1-2?) Meg bonyolult a rendszered vagy könnyen tanulható? Vagy mindenki helikopter? Most van idő és türelem, meg van 10 éved, vagy nincs? Másrészt az offseasonben micsinátá?

Lehet, hogy ezek a módszerek eredményesek lesznek, de - nekem biztosan nem, de sztem a nagy többségnek sem - nem szimpatikusak.

Kíváncsian várom, hogy merre meddig, de egészen szokatlan, ami a Raidersnél történik.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Things we know for sure:

1. This franchise has in the past had to sell off assets to fund signing bonuses.
2. In recent years this franchise has been very careful to structure contracts to minimize potential escrowed bonus money.
3. This franchise has been at or near the bottom in gross and net revenue for as long as anyone can remember.
4. This franchise is taking on massive debt related to the move the Vegas.
5. Reggie was hired with a fiscally conservative mandate.
6. Whispers of the ownerships financial constraints have been around for years.

Things that are reported that haven't been refuted:

1. This franchise has maintained one of the largest debt ratios in the league. Actual debt vs. perceived value.
2. This franchise has already had to begin relocation fee payments.

Things to ponder:
1. We let go of a very expensive but impactful player
2. We let go of another player coming up on a contract that happens to be represented by the same agent as player 1.

So, yes... it's speculation and no, none of these things in a vacuum is proof that Mark doesn't have the cash flow to compete in the FA market. That said, a reasonable assumption can be made via the preponderance of the information available to us.

Speaking specifically to the prior point about banks loaning Mark the money and hoping he forfeits. That is just silly on so many levels. Banks don't want your assets, they want your interest so they can continue to do business smoothly with no disruptions. Especially in a situation like this. Being the smallest in a long line of creditors for a bankrupt $2.2b corporation is akin to Bill Gates filing bankruptcy and being the dude that financed his washing machine. It's not worth the time.amerikai kommentelő
hmm
Amadeus
Vagyis?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Things we know for sure:

1. This franchise has in the past had to sell off assets to fund signing bonuses.
2. In recent years this franchise has been very careful to structure contracts to minimize potential escrowed bonus money.
3. This franchise has been at or near the bottom in gross and net revenue for as long as anyone can remember.
4. This franchise is taking on massive debt related to the move the Vegas.
5. Reggie was hired with a fiscally conservative mandate.
6. Whispers of the ownerships financial constraints have been around for years.

Things that are reported that haven't been refuted:

1. This franchise has maintained one of the largest debt ratios in the league. Actual debt vs. perceived value.
2. This franchise has already had to begin relocation fee payments.

Things to ponder:
1. We let go of a very expensive but impactful player
2. We let go of another player coming up on a contract that happens to be represented by the same agent as player 1.

So, yes... it's speculation and no, none of these things in a vacuum is proof that Mark doesn't have the cash flow to compete in the FA market. That said, a reasonable assumption can be made via the preponderance of the information available to us.

Speaking specifically to the prior point about banks loaning Mark the money and hoping he forfeits. That is just silly on so many levels. Banks don't want your assets, they want your interest so they can continue to do business smoothly with no disruptions. Especially in a situation like this. Being the smallest in a long line of creditors for a bankrupt $2.2b corporation is akin to Bill Gates filing bankruptcy and being the dude that financed his washing machine. It's not worth the time.amerikai kommentelő
hmm

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ilyenkor kellene egy normálisan működő franchise GM-jének jól beáraznia az embert. Benyomni érte egy kondicionális 7.kört. Mert Carr most kb ennyire használható. Tudom, h az elméleti plafonja magasabban lenne, de a kézsérülése óta azt az embert többet nem láttuk. Nem látják ezt a kinti szakemberek?

Persze tudom, hogy mindig vannak kétségbeesett balfaszok, akik megadják az álmodott árat. Sosem értettem ezt. Egy diszfunkcionális fr dilettáns edzői stábja sosem hozott még fel egy összetört karriert, inkább tovább rontotta.

Szóval Gruden arra építi a jövőt, hogy bízik az NFL szokásos kóklereiben😁. Jó taktika

Persze Raiders szempontból ez a kapcsolat megfeneklett, ide új vezérek kellenek. Lehet (?) bízni Chucky scout képességeiben. Hmmmm
Fast Willie
A lába sérült /törött. 😏
Surda
2016 nov-ben volt a dislocated finger és 2016 dec-ben a briken fibula, nem?
Fast Willie
Kézsérüléséből még az adott meccsen visszajött és legyőztük
a CP utána csak center alól kezdtük a playeket de a lábsérülése írt át mindent. Egyébként ezen a meccsen szerzett Mack egy pick6t is.
Surda
a lábtörése óta van beszarva a fal mögött.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ilyenkor kellene egy normálisan működő franchise GM-jének jól beáraznia az embert. Benyomni érte egy kondicionális 7.kört. Mert Carr most kb ennyire használható. Tudom, h az elméleti plafonja magasabban lenne, de a kézsérülése óta azt az embert többet nem láttuk. Nem látják ezt a kinti szakemberek?

Persze tudom, hogy mindig vannak kétségbeesett balfaszok, akik megadják az álmodott árat. Sosem értettem ezt. Egy diszfunkcionális fr dilettáns edzői stábja sosem hozott még fel egy összetört karriert, inkább tovább rontotta.

Szóval Gruden arra építi a jövőt, hogy bízik az NFL szokásos kóklereiben😁. Jó taktika

Persze Raiders szempontból ez a kapcsolat megfeneklett, ide új vezérek kellenek. Lehet (?) bízni Chucky scout képességeiben. Hmmmm
Fast Willie
A lába sérült /törött. 😏
Surda
2016 nov-ben volt a dislocated finger és 2016 dec-ben a briken fibula, nem?
Fast Willie
Kézsérüléséből még az adott meccsen visszajött és legyőztük
a CP utána csak center alól kezdtük a playeket de a lábsérülése írt át mindent. Egyébként ezen a meccsen szerzett Mack egy pick6t is.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Ilyenkor kellene egy normálisan működő franchise GM-jének jól beáraznia az embert. Benyomni érte egy kondicionális 7.kört. Mert Carr most kb ennyire használható. Tudom, h az elméleti plafonja magasabban lenne, de a kézsérülése óta azt az embert többet nem láttuk. Nem látják ezt a kinti szakemberek?

Persze tudom, hogy mindig vannak kétségbeesett balfaszok, akik megadják az álmodott árat. Sosem értettem ezt. Egy diszfunkcionális fr dilettáns edzői stábja sosem hozott még fel egy összetört karriert, inkább tovább rontotta.

Szóval Gruden arra építi a jövőt, hogy bízik az NFL szokásos kóklereiben😁. Jó taktika

Persze Raiders szempontból ez a kapcsolat megfeneklett, ide új vezérek kellenek. Lehet (?) bízni Chucky scout képességeiben. Hmmmm
Fast Willie
A lába sérült /törött. 😏
Surda
2016 nov-ben volt a dislocated finger és 2016 dec-ben a briken fibula, nem?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Gruden jol csinalja. Tudja, hogyha Carrt kiveszi, akkor azt uzeni a szurkoloknak, hogy szarik az idenyre, tankolas ezerrel.

De tudja azt is, hogy Carr kaka, es nem fog vele sem tobb meccset nyerni a csapat, mint nelkule. Hagyja jatszani, es hatha elkapja a fonalat megint par meccs erejeig, mert ha ez megtortenik, akkor Gruden leszakitja vele a piacot, es valakirol le fog szedni legalabb egy elso kort.

Ennyire nagy hianyposzt az iranyito, hogy akiben egy kis remenyt is lat egy GM, egybol pakolja is tele a puttonyt.

En Carrban csalodtam. Ez a pali siralmas. A mentalitasa, a hozzaallasa. Amikor ranezek, olyan erzesem van, mintha egy siro ovodas kolykot latnek, aki az egyik univerzumbol atesett egy masikba, es azt sem tudja, hol van.

Minden drive vegen megy panaszkodni es rinyalni Gruden bacsihoz, ha meg csinal valami jot, akkor ugyanugy rohan papcihoz es varja a buksisimit.
Stez
Ryan Finley?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Lehet velem van a baj,de ekkora RESET gombot nem kellett volna nyomni ezen a franchiseon.
DrChef
azt sajnálom, hogy nem az enyém ez az oldal, mert akkor tuti megoldanám valahogy, hogy legyen egy szavazás lehetőség a topikokban és megkérdezném tőletek itt, hogy hányan láttátok a tavalyi Raiderst? Már a 6-10-es csapat is úgy volt szar, ahogy volt, annak a lejtőnek érünk most az aljára.

Carr-ral végeztem személy szerint, jöjjön egy rookie QB, Winston, Fitzmagic, vagy akit akarnak. A csapat nem követi Carr-t, így meg nincs értelme erőltetni tovább.
Amadeus
Ha nem követi a csapat Carrt, miért nem lett eltradelve? Miért ő játszik? Miért nem McCarron? Egy alibi az egész Grudentől. De mint írtam cáfoljon rám.
KeyG
Mert ha nem jatszik és kiveszi akkor azzal kifelé azt közli hogy vele van a baj!!! és kisebb draft cetlit fog tudni érte kapni !
Bundi1986
Mert ha szarul játszik, akkor jobbat fog?
KeyG
Igen mert biztos hogy lesz a ligában olyan GM aki azt fogja leszurni hogy basszus nem az Iranyitoval van a baj hisz ő jatszik folyamat !Meg az ott lévő edzok is bizalommal vannak iranyaban!Egy percig nem ingott meg a belévetett bizalom !Ergo tehát nem ezzel van a baj egyszerűen csak a kore rakott jetekosok minőségével van a baj ! Na szóval akkor ő nagyon jó lesz nekünk majd mi rakunk köré csapatot és nagyon jó lesz !!Szóval küldünk is érte gyors egy 1 kört és egy második kört dehogy valaki ránk licitaljon☝☝☝
Bundi1986
Ne legyél GM. 😀
KeyG
De hidd el biztos lesz aki így fogja látni és adni fog érte magas cetlit meg úgy is ha vegig jatszik kezdő QB kent és tokutolso lesz vele a Raiders akkor is kel majd nekik és azt fogjak gondolni hogy hibas jatekos politika miatt volt ilyen szar idénye de nalunk majd jó lesz !! És ha Gruden pont erre jatszik mint ahogy gondolom hogy minnel több cetli akkor tényleg egy Zseni a faszi !!! De ezt úgy is csak 1 vqgy 2 év múlva tudjuk meg !
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Lehet velem van a baj,de ekkora RESET gombot nem kellett volna nyomni ezen a franchiseon.
DrChef
azt sajnálom, hogy nem az enyém ez az oldal, mert akkor tuti megoldanám valahogy, hogy legyen egy szavazás lehetőség a topikokban és megkérdezném tőletek itt, hogy hányan láttátok a tavalyi Raiderst? Már a 6-10-es csapat is úgy volt szar, ahogy volt, annak a lejtőnek érünk most az aljára.

Carr-ral végeztem személy szerint, jöjjön egy rookie QB, Winston, Fitzmagic, vagy akit akarnak. A csapat nem követi Carr-t, így meg nincs értelme erőltetni tovább.
Amadeus
Ha nem követi a csapat Carrt, miért nem lett eltradelve? Miért ő játszik? Miért nem McCarron? Egy alibi az egész Grudentől. De mint írtam cáfoljon rám.
KeyG
Mert ha nem jatszik és kiveszi akkor azzal kifelé azt közli hogy vele van a baj!!! és kisebb draft cetlit fog tudni érte kapni !
Bundi1986
Mert ha szarul játszik, akkor jobbat fog?
KeyG
Igen mert biztos hogy lesz a ligában olyan GM aki azt fogja leszurni hogy basszus nem az Iranyitoval van a baj hisz ő jatszik folyamat !Meg az ott lévő edzok is bizalommal vannak iranyaban!Egy percig nem ingott meg a belévetett bizalom !Ergo tehát nem ezzel van a baj egyszerűen csak a kore rakott jetekosok minőségével van a baj ! Na szóval akkor ő nagyon jó lesz nekünk majd mi rakunk köré csapatot és nagyon jó lesz !!Szóval küldünk is érte gyors egy 1 kört és egy második kört dehogy valaki ránk licitaljon☝☝☝
Bundi1986
Te vagy a mi emberünk
Deal 🤝 😎
Surda
Ide rosdas bököt hogy fogtok érte szépen kapni !!!! És úgy már szép kis cetli gyűjtemény lesz a kezetekben 😃😃😃😃
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Gruden jol csinalja. Tudja, hogyha Carrt kiveszi, akkor azt uzeni a szurkoloknak, hogy szarik az idenyre, tankolas ezerrel.

De tudja azt is, hogy Carr kaka, es nem fog vele sem tobb meccset nyerni a csapat, mint nelkule. Hagyja jatszani, es hatha elkapja a fonalat megint par meccs erejeig, mert ha ez megtortenik, akkor Gruden leszakitja vele a piacot, es valakirol le fog szedni legalabb egy elso kort.

Ennyire nagy hianyposzt az iranyito, hogy akiben egy kis remenyt is lat egy GM, egybol pakolja is tele a puttonyt.

En Carrban csalodtam. Ez a pali siralmas. A mentalitasa, a hozzaallasa. Amikor ranezek, olyan erzesem van, mintha egy siro ovodas kolykot latnek, aki az egyik univerzumbol atesett egy masikba, es azt sem tudja, hol van.

Minden drive vegen megy panaszkodni es rinyalni Gruden bacsihoz, ha meg csinal valami jot, akkor ugyanugy rohan papcihoz es varja a buksisimit.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 092
Lehet velem van a baj,de ekkora RESET gombot nem kellett volna nyomni ezen a franchiseon.
DrChef
azt sajnálom, hogy nem az enyém ez az oldal, mert akkor tuti megoldanám valahogy, hogy legyen egy szavazás lehetőség a topikokban és megkérdezném tőletek itt, hogy hányan láttátok a tavalyi Raiderst? Már a 6-10-es csapat is úgy volt szar, ahogy volt, annak a lejtőnek érünk most az aljára.

Carr-ral végeztem személy szerint, jöjjön egy rookie QB, Winston, Fitzmagic, vagy akit akarnak. A csapat nem követi Carr-t, így meg nincs értelme erőltetni tovább.
Amadeus
Ha nem követi a csapat Carrt, miért nem lett eltradelve? Miért ő játszik? Miért nem McCarron? Egy alibi az egész Grudentől. De mint írtam cáfoljon rám.
KeyG
Mert ha nem jatszik és kiveszi akkor azzal kifelé azt közli hogy vele van a baj!!! és kisebb draft cetlit fog tudni érte kapni !
Bundi1986
Mert ha szarul játszik, akkor jobbat fog?
KeyG
Igen mert biztos hogy lesz a ligában olyan GM aki azt fogja leszurni hogy basszus nem az Iranyitoval van a baj hisz ő jatszik folyamat !Meg az ott lévő edzok is bizalommal vannak iranyaban!Egy percig nem ingott meg a belévetett bizalom !Ergo tehát nem ezzel van a baj egyszerűen csak a kore rakott jetekosok minőségével van a baj ! Na szóval akkor ő nagyon jó lesz nekünk majd mi rakunk köré csapatot és nagyon jó lesz !!Szóval küldünk is érte gyors egy 1 kört és egy második kört dehogy valaki ránk licitaljon☝☝☝
Bundi1986
Ne legyél GM. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Lehet velem van a baj,de ekkora RESET gombot nem kellett volna nyomni ezen a franchiseon.
DrChef
azt sajnálom, hogy nem az enyém ez az oldal, mert akkor tuti megoldanám valahogy, hogy legyen egy szavazás lehetőség a topikokban és megkérdezném tőletek itt, hogy hányan láttátok a tavalyi Raiderst? Már a 6-10-es csapat is úgy volt szar, ahogy volt, annak a lejtőnek érünk most az aljára.

Carr-ral végeztem személy szerint, jöjjön egy rookie QB, Winston, Fitzmagic, vagy akit akarnak. A csapat nem követi Carr-t, így meg nincs értelme erőltetni tovább.
Amadeus
Ha nem követi a csapat Carrt, miért nem lett eltradelve? Miért ő játszik? Miért nem McCarron? Egy alibi az egész Grudentől. De mint írtam cáfoljon rám.
KeyG
Mert ha nem jatszik és kiveszi akkor azzal kifelé azt közli hogy vele van a baj!!! és kisebb draft cetlit fog tudni érte kapni !
Bundi1986
Mert ha szarul játszik, akkor jobbat fog?
KeyG
Igen mert biztos hogy lesz a ligában olyan GM aki azt fogja leszurni hogy basszus nem az Iranyitoval van a baj hisz ő jatszik folyamat !Meg az ott lévő edzok is bizalommal vannak iranyaban!Egy percig nem ingott meg a belévetett bizalom !Ergo tehát nem ezzel van a baj egyszerűen csak a kore rakott jetekosok minőségével van a baj ! Na szóval akkor ő nagyon jó lesz nekünk majd mi rakunk köré csapatot és nagyon jó lesz !!Szóval küldünk is érte gyors egy 1 kört és egy második kört dehogy valaki ránk licitaljon☝☝☝
Bundi1986
Te vagy a mi emberünk
Deal 🤝 😎
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Amúgy vegyük ki az O-t,illetve reméljük,hogy kábel és Carr repül év végén... De a PG-ről mi a véleményetek? Oké,kivették alóla Macket,de ez a meccsenkénti 30 feletti pont,amiket kapunk,nevetséges... Ennyire rossz az emberanyag,vagy neki is repülnie kéne???
skat
Láttad a meccset?
Nelson kb olyan gyors ës fordulékony mint egy tankerhajó.
Nyomás nincs. ( tudom Mack... 🤮)
Volt egy futott td amit konkrétan bekisértünk kb így kisérgetem a csajomat az Auchanban. Viccses volt. Csak nem tudtam nevetni😫
Surda
Nincs LB sor. Így nehéz.
Amadeus
Ja meg ez
És CB/S sincs.
Surda
Persze, a secbe csak szarul draftoltunk, a LB sorba meg sehogy. PG is zenész persze, de szarból kurva nehéz várat építeni. Itt ha lett volna normális keretépítés az elmúlt években, akkor nem estünk volna össze ennyire, de mi jihadwardokat draftoltunk ugye. Nevetséges.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Én speciel nem bízom Grudenben és több döntésével nem értek egyet, mint amivel igen. Annak viszont nem sok értelme van, hogy minden héten ezen pörögjünk. Ez a szezon úgy szar ahogy van és most már inkább legyen 1/1. Ha jövőre nincs javulás, akkor már lehet pánikolni valamelyest. Addig viszont



Szerkesztette: Levi
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Lehet velem van a baj,de ekkora RESET gombot nem kellett volna nyomni ezen a franchiseon.
DrChef
azt sajnálom, hogy nem az enyém ez az oldal, mert akkor tuti megoldanám valahogy, hogy legyen egy szavazás lehetőség a topikokban és megkérdezném tőletek itt, hogy hányan láttátok a tavalyi Raiderst? Már a 6-10-es csapat is úgy volt szar, ahogy volt, annak a lejtőnek érünk most az aljára.

Carr-ral végeztem személy szerint, jöjjön egy rookie QB, Winston, Fitzmagic, vagy akit akarnak. A csapat nem követi Carr-t, így meg nincs értelme erőltetni tovább.
Amadeus
Ha nem követi a csapat Carrt, miért nem lett eltradelve? Miért ő játszik? Miért nem McCarron? Egy alibi az egész Grudentől. De mint írtam cáfoljon rám.
KeyG
Mert ha nem jatszik és kiveszi akkor azzal kifelé azt közli hogy vele van a baj!!! és kisebb draft cetlit fog tudni érte kapni !
Bundi1986
Mert ha szarul játszik, akkor jobbat fog?
KeyG
Igen mert biztos hogy lesz a ligában olyan GM aki azt fogja leszurni hogy basszus nem az Iranyitoval van a baj hisz ő jatszik folyamat !Meg az ott lévő edzok is bizalommal vannak iranyaban!Egy percig nem ingott meg a belévetett bizalom !Ergo tehát nem ezzel van a baj egyszerűen csak a kore rakott jetekosok minőségével van a baj ! Na szóval akkor ő nagyon jó lesz nekünk majd mi rakunk köré csapatot és nagyon jó lesz !!Szóval küldünk is érte gyors egy 1 kört és egy második kört dehogy valaki ránk licitaljon☝☝☝
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Amúgy vegyük ki az O-t,illetve reméljük,hogy kábel és Carr repül év végén... De a PG-ről mi a véleményetek? Oké,kivették alóla Macket,de ez a meccsenkénti 30 feletti pont,amiket kapunk,nevetséges... Ennyire rossz az emberanyag,vagy neki is repülnie kéne???
skat
Láttad a meccset?
Nelson kb olyan gyors ës fordulékony mint egy tankerhajó.
Nyomás nincs. ( tudom Mack... 🤮)
Volt egy futott td amit konkrétan bekisértünk kb így kisérgetem a csajomat az Auchanban. Viccses volt. Csak nem tudtam nevetni😫
Surda
Nincs LB sor. Így nehéz.
Amadeus
Ja meg ez
És CB/S sincs.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Amúgy vegyük ki az O-t,illetve reméljük,hogy kábel és Carr repül év végén... De a PG-ről mi a véleményetek? Oké,kivették alóla Macket,de ez a meccsenkénti 30 feletti pont,amiket kapunk,nevetséges... Ennyire rossz az emberanyag,vagy neki is repülnie kéne???
skat
Láttad a meccset?
Nelson kb olyan gyors ës fordulékony mint egy tankerhajó.
Nyomás nincs. ( tudom Mack... 🤮)
Volt egy futott td amit konkrétan bekisértünk kb így kisérgetem a csajomat az Auchanban. Viccses volt. Csak nem tudtam nevetni😫
Surda
Nincs LB sor. Így nehéz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Amúgy vegyük ki az O-t,illetve reméljük,hogy kábel és Carr repül év végén... De a PG-ről mi a véleményetek? Oké,kivették alóla Macket,de ez a meccsenkénti 30 feletti pont,amiket kapunk,nevetséges... Ennyire rossz az emberanyag,vagy neki is repülnie kéne???
skat
Láttad a meccset?
Nelson kb olyan gyors ës fordulékony mint egy tankerhajó.
Nyomás nincs. ( tudom Mack... 🤮)
Volt egy futott td amit konkrétan bekisértünk kb így kisérgetem a csajomat az Auchanban. Viccses volt. Csak nem tudtam nevetni😫
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 092
Lehet velem van a baj,de ekkora RESET gombot nem kellett volna nyomni ezen a franchiseon.
DrChef
azt sajnálom, hogy nem az enyém ez az oldal, mert akkor tuti megoldanám valahogy, hogy legyen egy szavazás lehetőség a topikokban és megkérdezném tőletek itt, hogy hányan láttátok a tavalyi Raiderst? Már a 6-10-es csapat is úgy volt szar, ahogy volt, annak a lejtőnek érünk most az aljára.

Carr-ral végeztem személy szerint, jöjjön egy rookie QB, Winston, Fitzmagic, vagy akit akarnak. A csapat nem követi Carr-t, így meg nincs értelme erőltetni tovább.
Amadeus
Ha nem követi a csapat Carrt, miért nem lett eltradelve? Miért ő játszik? Miért nem McCarron? Egy alibi az egész Grudentől. De mint írtam cáfoljon rám.
KeyG
Mert ha nem jatszik és kiveszi akkor azzal kifelé azt közli hogy vele van a baj!!! és kisebb draft cetlit fog tudni érte kapni !
Bundi1986
Mert ha szarul játszik, akkor jobbat fog?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers