Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Ha lenne pass rusherünk....

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
nagy reunionok éve... Gruden Cable... Hue Jackson épp szabad.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ha Raiders passz TD, akkor középhosszú passz középre:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szépen dolgozott az O, de azért sokat segít a Colts DL nem épp elit mivolta. Ha nem nyomorgatják Carr-t tud jó lenni, ezt tudtuk eddig is. Ami fontos, hogy most láttam pár szép megoldást nyomás alatt is tőle. Remélem szépen összeáll ez...
Cooper és Lynch hiánya sem tűnt fel, ami nem rossz, főleg az első körös Pick fényében 😊

Védelem annyira gyenge, h hihetetlen...
Frostee/Brown-Hankins-Hurst/Hall-McDonald heavy settel is úgy futottak rajtunk, h rossz volt nézni.

Hurst igen fürge és jól mozog, de futás során sokszor nagyon eltolták sztem. Kéne még kakaó bőven...
Hall-tól is több kéne lassan.
Key meg meg villan, de nem tud odaérni a QB-hoz...
Hankins elég jó, míg Irvin egy rossz vicc...
Jelly és Vanderdoes el fog férni itt az biztos...

LB sor szánalmas volt megint. Körös tölt egy szép EndZone védekezést kb ennyi volt ami pozitív volt LB oldalról. Tahir fájdalmasan rossz.

Conley tetszett, Worley jobb volt sztem, mint a Sehawks ellen és Nelson debütálása se lett rossz. Ezt a hármast kellene erőltetni a hátra lévő meccseken minél többet. Hall, DRC vagy akár Melvin mögéjük rotálódjon csak.

Karl tényleg kuka, de Gilchrist legalább olyan rossz volt. Erik Fucking Harris a legjobb safety a csapatban...

Townsend nem tudom mit tud Grudenről 😀



Pár tweet a végére:

Just broke down Andrew Luck vs Oakland. He was knocked down 1 time. He was completely untouched on 24 of 31 pass attempts. The pass protection was incredible. Finally, he has a legit OL.


Raiders have pressured the quarterback 56 times in seven games, worst in NFL, per @PFF_AustinGayle. Next closest: Detroit Lions at 100 pressures. Eagles lead league with 199.

Raiders recorded five pressures Sunday vs. Colts QB Andrew Luck. Only hit came on a S Erik Harris blitz.


Apparently all you have to do is double Hurst or Hankins because there is no run support from LB’s. Time to bench Whitehead as well.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Nyilván a Colts D is hozzájárult, de úgy összességében az O tényleg úgy nézett ki A-tól Z-ig mintha egy tisztességes NFL csapat lenne.
Ha sikerül tartani ezt a színvonalat, akkor nem lesz ez a csapat 1/1, 3-4 győzelem benne van akkor még a gárdában.
empty taxi
Reméljük mi is 😁

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Téves megközelítésnek tartom, hogy Mack lett volna az ütőkártya Guenther védelmében
Amadeus
Vannak sémák, ahova bizonyos posztokra bőven elegek a zongoracipelők.
DE Vannak játékosok, akik bármilyen sémában sokat hozzá tudnak tenni.

Ha a DC sémával megoldja HOF játékosok nélkül az elit D#-t, annak jár a pacsi, de ha a saját jól bejáratott sémájába nem tud beilleszteni a HOFert, akkor mondjon le.

Addig rendben van, hogy optimista marad az ember, tovább lép a veszteségen és előretekint, néha hátra kell lépni egyet, hogy meg lehessen indulni előre, becsülök minden szurkolót, aki képes pozitív maradni a "hátralépés" alatt is, de Macket az eddigi teljesítménye alapján azért ne degradáljuk már le rotációs pass rusherré szép fokozatosan. Évekig a csapat legjobb játékosa volt, a Broncos OL embereknek a mai napig rémálmuk van tőle, ezeket azért hagyjuk meg neki. Nekem az ilyen "Marcus Allen treatmentek" valahogy nem jönnek be...

Attól hogy valaki szituációs játékosokat használt egy posztra rotációban még nem jelenti azt, hogy nem tud mit kezdeni egy everydown játékossal. Még ha igaz is lenne hogy PG rendszerében nem lenne jó, akkor is PG-ben és a rendszerében lenne a hiba...

De a pozitív szemléletet mindenképp tartsd meg, csak ne a múltat fesd át hogy szebb legyen a jelen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Irvinnél már csak az a kérdés, hogy cut vagy trade.
Amadeus
Ilyen teljesítménnyel ki adna érte és mit?

Ahogy nézem jövőre dead money nélkül elküldhető.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Irvinnél már csak az a kérdés, hogy cut vagy trade.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nyilván a Colts D is hozzájárult, de úgy összességében az O tényleg úgy nézett ki A-tól Z-ig mintha egy tisztességes NFL csapat lenne.
Ha sikerül tartani ezt a színvonalat, akkor nem lesz ez a csapat 1/1, 3-4 győzelem benne van akkor még a gárdában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A titok nyitja: Jatsz minden heten a Colts defense ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
amúgy vitaindítónak: hogy van az, hogy Carr Cooperrel szenvedett, de Crabtree, LaFell típusú elkapókkal meg egyből szárnyalni kezd? Kiesett Lynch, elsóztuk Coopert és voila, lett offense a semmiből filléres emberekkel. Érdekes módon a fal (Miller-Feliciano-Hudson-Gabe-Parker) is jobbnak tűnt egy magabiztosabb Carr-ral mögötte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Kár érte, Carr jól játszott.
Amadeus
Igen ma Carr és az OL jó volt legalább. Martin is amúgy a fumble-ig és Richard meg Cook is...kb az egész O... kivéve persze a 4th Q leolvadast


D kurva gyenge volt megint...TE ellen senki semmit nem tud mutatni...vicc...DRC-t miért nem próbáljuk ki TE guardként?

Townsend no comment...
Rolni
Az O-t nem csesztetném, felraktak 28 pontot megint (LaFell, Martin, Smith, Cook tetszett, a fal is jól tartott, Carr is jól mozgott a zsebben és a zsebből ki), arról nem tehetnek, hogy a D hazai pályán újra 42-őt kapott. Utóbbira szavak nincsenek. Irvin, Joseph, Whitehead teljesen vállalhatatlan volt ma (is), Irvinnek azt hiszem nincs statja a mérkőzésről, Joseph meg jelenleg úgy fest, hogy alkalmatlan mindenre az NFL-ben; coverhez hülye és nem elég erős (TE elleni védekezés), a boxban csapkodni meg szintén nem elég masszív gyerek. Nem jó semmire, komolyan mondom Taylor Mays is jobb volt nála, utóbbi legalább kurva nagyot tudott ütni. Bust az emberünk. Én csípem PG-t és azt a rendszert is, amiből érkezik, de ha jövőre a draft és FA után nem lesz előrelépés, akkor el kell küldeni a picsába.

Townsend cut, legalja. Carlson viszont tetszett nem volt rossz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kár érte, Carr jól játszott.
Amadeus
Igen ma Carr és az OL jó volt legalább. Vszeg a remek OL munka/gyenge Colts DL munka is kellett Carr remek szerepléséhez...amúgy a fumble-ig Martin is jó volt és Richard meg Cook is...kb az egész O... kivéve persze a 4th Q leolvadast



D kurva gyenge volt megint...TE ellen senki semmit nem tud mutatni...vicc...DRC-t miért nem próbáljuk ki TE guardként?

Townsend no comment...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Volt esély a W-re.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Kár érte, Carr jól játszott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
...
Amadeus
Rolni
Reggie nem aggaszt már, őt elfogadtam, hogy nem GM matéria. Ami Grudenéket illeti, ez az egész szezon egy nagy scouting. Ha jövőre sem lesz semmi előrelépés akkor majd aggódni fogok én is.
Amúgy is életem első és utolsó bandwagonja, nem most fogok leugrani róla.
Amadeus
Ja nem megyek én se sehova, de én az eddigiek miatt itt 3-5 kidobott évet látok egyenlőre...
Mondjuk még 2-3, mire Mark rájön, hogy szar került a palacsintába és onnan indul megint egy rebuild...

Persze baromi boldog leszek, ha jövő ilyenkor úgy fest majd a dolog, ahogy Te/Ti várjátok 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
...
Amadeus
Téged nem aggaszt, hogy ennyire nem tud Gruden, PG, Reggie scoutolni? Hogy lehet ennyire benézni az örökölt állományt és nem hozzányúlni a fontos csapatrészekhez? Hogy lehet ennyire rossz szabadügynököket hozni a saját rendszeredbe?

Hogy lehet, hogy Gruden ennyit tudott eddig kihozni a Musgrave alatt szárnyaló O-bol?

Ezeket látva miért is hisszük el, h Grudennek csak idő kell?

Legalább lenne 1 poszt amire rákoncentráltak és rendbe tették...egy sincs sztem...
Rolni
Reggie nem aggaszt már, őt elfogadtam, hogy nem GM matéria. Ami Grudenéket illeti, ez az egész szezon egy nagy scouting. Ha jövőre sem lesz semmi előrelépés akkor majd aggódni fogok én is.
Amúgy is életem első és utolsó bandwagonja, nem most fogok leugrani róla.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
...
Amadeus
Téged nem aggaszt, hogy ennyire nem tud Gruden, PG, Reggie scoutolni? Hogy lehet ennyire benézni az örökölt állományt és nem hozzányúlni a fontos csapatrészekhez? Hogy lehet ennyire rossz szabadügynököket hozni a saját rendszeredbe?

Hogy lehet, hogy Gruden ennyit tudott eddig kihozni a Musgrave alatt szárnyaló O-bol?

Ezeket látva miért is hisszük el, h Grudennek csak idő kell?

Legalább lenne 1 poszt amire rákoncentráltak és rendbe tették...egy sincs sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Azt a poént már ellőtte valaki, hogy most Ti vagytok az Oakland Traders? Vagy nagyon szar? Ha igen, akkor bocs! 😀
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Nem értünk egyet Amadeus! Ez persze nem baj, lehet beszélgetni.

A PG/Zimmer védelem alapja pont a domináns DL játék szerintem. Minőségi DE játék: Dunlap, Johnson, Lawson, Griffen, Hunter...
Legalább egy klasszis belső falember: Atkins, Joseph

Mögöttük aktív LB sor és az általad említett secondary ami játszik egy elég komplex rendszerben, többször használva a videóban is magyarázott cover 6-ot...

Sztem a DL az alap...lehet nem kell elit DE, de Mack bazi nagyot rántott volna ezen a DL-en.

A Hall-Key-Hurst draftok passzolnak is sztem a képbe.

Amúgy ha neked van igazad és a hátsó részén a fontosabbak még nagyobb a baj...tudod, h az a fontos és semmit nem teszel? Pályára tolod ezt a S párost és ezt a LB egységet...a liga leglassabb S-LB alakulata szerintem bőven a miénk...

Amit Offense kapcsán írsz gyeplőt bedobás téren egyszerűen elfogadhatatlan lenne. Hogy gondolod amúgy? Gruden tudja, h Cooperre kéne hívni egy go routot, mert azzal foghatóak és helyette behiv vmi rosszat direkt? Bemondja Carr-nak, h nézd majd milyen üres Coop, de inkább dobj majd egy szar check down-t Lynch lábához nehogy 1st down vagy TD legyen...tudod tankolunk!!

Nem látom ezt a mozit...
Rolni
Dominánsnak domináns lehet a DL játék egységként, de nem kell hozzá Mack/Clowney szintű pass rusher, hogy hatékony legyen, mivel egyrészt segíti a coverage, másrészt a double A gap megnyújtja a LoS-t lényegében és marad jó eséllyel blokkolatlan pass rusher (ld. egy Dunlap pressure a videoban), de legalább egy olyan, akit nagyon nehezen tud felvenni az OL és a blokkolni betett TE/FB. Ha megnézed Dunlap, Johnson, Lawson, mind jó játékos, de egyik sem 20 milliós DE kategória, felraksz ezekből 3-4-t a rosterre egy tisztességes interrior DL mellé és megvagy. Hurst nálunk már adott, szerintem ő bőven domináns DT lesz ebben a rendszerben. Egyértelmű PR szituációban Hall is bőven jó lesz, futás ellen meg Hankins nagyon pofás munkát tud végezni.

Az a véleményem, hogy igen, itt abból a szempontból, hogy a posztjához képest ki a jobban megfizetett és kvalitásait tekintve liga szinten kiemelkedőbb játékos ebben a rendszerben, akkor ezen az egyéni szinten mérve back7-re tolódik a hangsúly. Egy ET3/Bobby Wagner/Trevathan/bárki sokkal fontosabb lenne itt, mint egy Mack, akit rotációra építő pass rushban használnánk 23 millióért. Nyilván emiatt van nagyon nagy baj, ahogy te is írod, hogy nagyon nincsen meg LB-sortól hátrafelé a talent, IQ és vagy sebesség a védelemben. Ezért szenved a csapatrész egésze. Hogy miért nem lett rendezve? Nem tudom. Szerintem nem volt a staffnak valós képe a rosterről egész addig, amíg nem kezdtek el napi szinten dolgozni a kerettel, vagy még sok játékossal kapcsolatban utána sem. Nem nagyon voltak tesztelve a srácok éles helyzetben. Nézd meg offense oldalon az off-seasonban agyondicsért Carr, hogyan omlott össze nyomás alatt, vagy D-ben pl érthetetlen - és szerintem az edzőket is meglepte -, hogy egy első körben húzott Joseph képtelen megérteni ennek a védelemnek a működését.

Az offense-t szerintem nem erőltetik. Behívják a játékokat, de néha az az érzésem, hogy nem elég kidolgozott a gameplan, mintha más lenne, mint az első 3 meccsen, ahol lehet, hogy voltak hibák, de mégis, lehetett látni, hogy mit akarunk. Kinézett valahogy az egész, azóta meg semmi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nem értünk egyet Amadeus! Ez persze nem baj, lehet beszélgetni.

A PG/Zimmer védelem alapja pont a domináns DL játék szerintem. Minőségi DE játék: Dunlap, Johnson, Lawson, Griffen, Hunter...
Legalább egy klasszis belső falember: Atkins, Joseph

Mögöttük aktív LB sor és az általad említett secondary ami játszik egy elég komplex rendszerben, többször használva a videóban is magyarázott cover 6-ot...

Sztem a DL az alap...lehet nem kell elit DE, de Mack bazi nagyot rántott volna ezen a DL-en.

A Hall-Key-Hurst draftok passzolnak is sztem a képbe.

Amúgy ha neked van igazad és a hátsó részén a fontosabbak még nagyobb a baj...tudod, h az a fontos és semmit nem teszel? Pályára tolod ezt a S párost és ezt a LB egységet...a liga leglassabb S-LB alakulata szerintem bőven a miénk...

Amit Offense kapcsán írsz gyeplőt bedobás téren egyszerűen elfogadhatatlan lenne. Hogy gondolod amúgy? Gruden tudja, h Cooperre kéne hívni egy go routot, mert azzal foghatóak és helyette behiv vmi rosszat direkt? Bemondja Carr-nak, h nézd majd milyen üres Coop, de inkább dobj majd egy szar check down-t Lynch lábához nehogy 1st down vagy TD legyen...tudod tankolunk!!

Nem látom ezt a mozit...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A 2010-es évek eleji Vikinsgra emlékeztet ez a csapat, ők voltak azok, akik Zimmer hatalomátvétele után teljesen tudatosan kezdtek el egy rendszerben draftolni gyakorlatilag a büdös nagy semmi után. 2014 óta majd minden pickjük ül ebben a rendszerben, összehasonlíthatatlanul többet vettek ki a draftból, mint mi például, pedig Mack szintű futballistát nem húztak. Egy dologgal voltak beljebb akkor ők, mint most mi: volt egy Harrison Smith már draftolva safetybe, aki -az én szememben - ligaelit, minden téren. Szóval türelem. Amadeus
Szerinted fog ez a Vikings SB-t nyerni??? Mármint 20 éven belül?
♉gaben♉
Tavaly őket vártam NFC bajnoknak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
A 2010-es évek eleji Vikinsgra emlékeztet ez a csapat, ők voltak azok, akik Zimmer hatalomátvétele után teljesen tudatosan kezdtek el egy rendszerben draftolni gyakorlatilag a büdös nagy semmi után. 2014 óta majd minden pickjük ül ebben a rendszerben, összehasonlíthatatlanul többet vettek ki a draftból, mint mi például, pedig Mack szintű futballistát nem húztak. Egy dologgal voltak beljebb akkor ők, mint most mi: volt egy Harrison Smith már draftolva safetybe, aki -az én szememben - ligaelit, minden téren. Szóval türelem. Amadeus
Szerinted fog ez a Vikings SB-t nyerni??? Mármint 20 éven belül?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Ama deus ex machina!

En most gyuttem egy szulinapi partyrol. Be vok bacva. De hogy a zone bliccben nem a front 7 a dominancs? Es hogy a back 7 az a 3 CB + 2 LB (3+2=7 mar eleve ocsem!) ez nekem magas. Le is fexem alunni!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Guenther D# scheme
Amadeus
Jó video, sztem néztem anno ezt is. Én is komoly előrelépést vártam PG érkezésétől, mint Ő vagy bármelyik Raider fan.

A gondom az, hogy ezt nem látom eddig. Értem, hogy kivették a kezéből az egy igazi ütőkártyát, de ettől függetlenül elég siralmas, amit látunk.
Persze, ha lenne Mack, lehetne a DL többi tagjának lubickolni és, ha lenne erősebb pass rush könnyebb lenne a secondary élete is. Ha jobban tartana a DL futás ellen könyebb lenne az LB sor helyzete is.

Ettől függetlenül nem látom a pozitív jelek se igazán. Hol vannak a videóban beharangozott cover okosságok?
Ja nincs hozzá safety...miért? Azt hitték Nelson és Gilchrist elég lesz ehhez? Karl és Obi felé volt ekkora a bizalom?
Azt látjuk mekkora a bizalom a korábbi évek fiataljai felé, így nem hiszem, hogy a 2. párosra alapoztak volna...akkor meg ki a hülye? PG? Gruden? Ki mondta azt, hogy jó nekünk ez a veterán duo?

Ja nincs hozzá LB...miért? Azt hitték Whitehead csak a Lions-ban nem tud passzt levédekezni? Azt hitték a 35éves DJ megoldja a közepét? Lamurban tényleg látták a kezdőt? Morrow miért nem kap snapet?

CB poszthoz sokat nem tennék hozzá, ott nagyjából megvan sztem az állomány idénre, ott csak ez a Conley szaga az ami zavar...

Ha ehhez hozzáteszem a WR poszt rendezését, az OL szereplését, a Doug Martin paródiát, a K poszt kapcsán tapasztalható tökölést, a P draftot, illetve a rookie fogalmatlanságát...ja meg persze azt, hogy a QB suttogó HC és OC a korábbi ProBowler, MVP aspiráns 27 éves, munkamániás QB-ból gyakorlatilag roncsot csinált...

Na én ezek miatt nem bizakodom, de persze értem amit írtok és remelem nektek lesz igazatok.
Rolni
Téves megközelítésnek tartom, hogy Mack lett volna az ütőkártya Guenther védelmében. A video alapján nekem laikusnak ez egy elég kreatív, és egyben sajátos 4-3 zone blitz védelemnek tűnik, amiben a standard felfogással ellentétben nem a front7 domináns, hanem a back7. Back7 alatt értem a 2 safetyt, nickel set esetén a 3 cornert és a 2 SLB-t. A rendszer lényege azon van, hogy a zónázók hogyan osztják fel a pályát ugyebár, ami bonyolódik azáltal, hogy Guenther, Zimmer hasonlóan Sabanhez 1/3-2/3 arányban osztja fel a hashmark mentén a pályát, eltérő coverage-t alkalmazva az 1/3 és a 2/3 területeken. Ehhez szükséges a domináns back7: mivel intelligens és egyben atletikus játékosokra van szükség, míg a DL-ben sokkal inkább rotálható emberekre. Az előző draft: P.J. Hall, Key, Hurst szerintem kifejezetten ebbe az irányba ment el.
Más kérdés, hogy ha a tavalyi rostert megnézzük, akkor nagyon nehéz találni olyan LB-t, S-t és CB-t, akik megfelelnek a követelményeknek. LB sorban Irvin hülye mindenhez (mint látjuk idén is), Bowman kurva lassú (nem is kellett idén sehova), a fiatalabb LB-k, akik most is a rosteren vannak meg kb ennyit tudnak. Ennek kapcsán a Whitehead igazolással kapcsolatos véleményeddel egyetértek, ő egy rossz FA igazolás volt. Safetyk közül Obi kurva hülye volt, Joseph cover képességei is megkérdőjelezhetőek, így volt a rosteren egy Reggie Nelson, aki ismeri a rendszert és szvsz nem hülye játékos - cserébe megöregedett - és érkezett, az amúgy egész intelligens, de szintén lassú Gilchrist rövid távra. Corner poszton volt Amerson (kurva hülye), Sean Smith (lecsukva) , a nullkörös Conley, és üröm az örömben, az a T.J. Carrie, aki szerintem kifejezetten jó eszű, tehetséges gyerek, csak éppen sikerült elbukni FA-n. Csak magamat tudom ismételni: FA-n és drafton első körben biztosan fog jönni minimum egy DE, egy LB és egy rendszer fit safety. Tévhittel ellentétben ezek közül a safety a legfontosabb, mert ha ők nem tudják bejátszani ezt a szerepet, akkor a komplett coverage összeomlik, ahogy idén is látjuk. (ET3 simán megért volna nekünk egy picket például)

Az offense más tészta szerintem, ott a Browns meccsig azt láttam, hogy folyamatosan megvan a gameplan és az első félidőkben brutál jól mentünk előre az open fielden a 20 yardosok között. Azt tudom elképzelni - meghallgatva a JT interjút, aki egyben alkalmazott is a franchisenál - valóban Grudenék már tavasszal érezték, hogy ez rövid távon biztosan nem win now, majd a Browns meccs után, ahol 45 feltett ponttal is kis híján kikaptunk elengedték a szezont és belementek a full rebuildbe.

A 2010-es évek eleji Vikinsgra emlékeztet ez a csapat, ők voltak azok, akik Zimmer hatalomátvétele után teljesen tudatosan kezdtek el egy rendszerben draftolni gyakorlatilag a büdös nagy semmi után. 2014 óta majd minden pickjük ül ebben a rendszerben, összehasonlíthatatlanul többet vettek ki a draftból, mint mi például, pedig Mack szintű futballistát nem húztak. Egy dologgal voltak beljebb akkor ők, mint most mi: volt egy Harrison Smith már draftolva safetybe, aki -az én szememben - ligaelit, minden téren. Szóval türelem.

Az offense meg jó lesz, ha Carr-t sikerül felvakarni a padlóról.

criminal lawyer or criminal lawyer?