Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Még annyit hozzátennék, hogy ha a Jets még szop 2-t, mi meg nyerjük az összeset, akkor a wildcard sem távoli cél. De sztem is inkább szurkoljunk a Chiefs ellenfeleinek 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Hadd gratuláljak a szép győzelemhez! Egyértelmű volt nagyon. A labda mindkét oldalán, a taktikában, mindenben.

Az első és talán legfontosabb lépés megvan. És elkezdődött a december végre. De mostantól nem szabad hibázni. És a Chiefsnek még így is ki kell kapnia egyszer. Szóval ki ki ízlése szerint bízzon a Rams vagy a Titans csapatában, hogy ne az Oakland elleni utolsó fordulóban kelljen izgulni. (Bár én azt is nagyon komáznám, már többször írtam. 😊)ulpianus
Köszi. Hiányzott Cassel, de sztem vele se lett volna sokkal több a Chiefs.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Hadd gratuláljak a szép győzelemhez! Egyértelmű volt nagyon. A labda mindkét oldalán, a taktikában, mindenben.

Az első és talán legfontosabb lépés megvan. És elkezdődött a december végre. De mostantól nem szabad hibázni. És a Chiefsnek még így is ki kell kapnia egyszer. Szóval ki ki ízlése szerint bízzon a Rams vagy a Titans csapatában, hogy ne az Oakland elleni utolsó fordulóban kelljen izgulni. (Bár én azt is nagyon komáznám, már többször írtam. 😊)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Gregory visszatér, vagy Oliver marad a SS?somoskovig
Ha jól tudom Gregory kezd.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Gregory visszatér, vagy Oliver marad a SS?

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eladta a Chargers az összes jegyet Chiefs meccsre, blackout nem lesz.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak nem 2 csapata lesz LA-nek (Chargers, Jaguars)? 😛empty taxi
Mivel idén nagyon úgy tűnik nem lesz blackoutunk; azt hiszem a mi esetünkben egy ideig lehet hanyagolni a témát....iktriad
no offense, viszont a Coliseumba kb biztos h nem költöznénk vissza sztem ink addig húzzuk a Q-ba azt majd ha kész lesz a stadion akk mehet át a csapat LA-be. Mondjuk LA már megpróbálta eltartani a Chargerst, a Ramst, a Raiderst egyiket se nagy sikerrel meg kellene barátkozni azzal a gondolattal h ott a USC meg a UCLA vígan elég az oda.empty taxi
Idén Roski és csapata(akik az "NFL csapatot LA-be" projekt felett sáfárkodnak) kapott engedélyt stadion építésére; de mintha az megakadt volna mostanság. Érdekes fejlemény mindenesetre ez a cikk. Meglátjuk mi lesz belőle (persze lehet hogy semmi).
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Chargers ->2012-től Los Angeles? A Los Angeles Times szerint nagyon is lehetséges:
http://www.latimes.com/sports/la-sp-1207-simers-20101207,0,7045597,full.columniktriad
Csak nem 2 csapata lesz LA-nek (Chargers, Jaguars)? 😛empty taxi
Mivel idén nagyon úgy tűnik nem lesz blackoutunk; azt hiszem a mi esetünkben egy ideig lehet hanyagolni a témát....iktriad
no offense, viszont a Coliseumba kb biztos h nem költöznénk vissza sztem ink addig húzzuk a Q-ba azt majd ha kész lesz a stadion akk mehet át a csapat LA-be. Mondjuk LA már megpróbálta eltartani a Chargerst, a Ramst, a Raiderst egyiket se nagy sikerrel meg kellene barátkozni azzal a gondolattal h ott a USC meg a UCLA vígan elég az oda.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chargers ->2012-től Los Angeles? A Los Angeles Times szerint nagyon is lehetséges:
http://www.latimes.com/sports/la-sp-1207-simers-20101207,0,7045597,full.columniktriad
Csak nem 2 csapata lesz LA-nek (Chargers, Jaguars)? 😛empty taxi
Mivel idén nagyon úgy tűnik nem lesz blackoutunk; azt hiszem a mi esetünkben egy ideig lehet hanyagolni a témát....
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Chargers ->2012-től Los Angeles? A Los Angeles Times szerint nagyon is lehetséges:
http://www.latimes.com/sports/la-sp-1207-simers-20101207,0,7045597,full.columniktriad
Csak nem 2 csapata lesz LA-nek (Chargers, Jaguars)? 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chargers ->2012-től Los Angeles? A Los Angeles Times szerint nagyon is lehetséges:
http://www.latimes.com/sports/la-sp-1207-simers-20101207,0,7045597,full.column
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
néztem tegnap a meccset és hullottak nálatok a védők rendesen, valakiről írnak súlyosabbat kinn?
persze nem kívánom senkinek, csak egy hétre
😊
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Hát a defense nem volt jó, viszont az offense meg rossz volt. Ez egy eléggé borzalmas meccs volt. Egyre messzebb a PO, nem kicsi szerencse kéne ahhoz, hogy meglegyen. Bár talán jobb is, hogy nem jutunk be, egyáltalán nem érdemelnénk meg van nálunk jelen pillanatban sokkal de sokkal jobb csapat, nem is egy. Nagyon megelégeltem amit műveltünk tegnap...

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nah akk néhány dolog ami azért nem ártana:
- ST coach monnyon le!
- Rivers számos hechmarkon kívüli (különösen balra) passza ne repülne az oldalvonalon kívülre is
- Turner ismerhetné a play actiont
- Vasquez jöjjön vissza amint lehet, mert ez a Green-Clary jobboldal kb a liga legalja
- Garay sérülése ne legyen súlyos
- Burnett-Cooper-Siler hármasból mind3 játékra alkalmas legyen a KC ellen


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Sokat nem írok be mostanában ide.
több mint 13 éve
jvic 115
Naívan azt hittem, hogy a magunk szopatását magunk mögött hagytuk. De sajnos nem, úgy látszik élvezzük a szopást... 😕((
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Komolyra fordítva, sztem Gatesnek inkább most pihenni kéne, Chiefs ellen nagyobb szükség lesz rá.szaba
Ááá nem. A 49ers ellen lenne rá legnagyobb szükség, addig pihentetni kell. Elég meggyőző voltam? 😛ulpianus
Ja. De én azért Norvnak küldenék még egy sms-t 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Komolyra fordítva, sztem Gatesnek inkább most pihenni kéne, Chiefs ellen nagyobb szükség lesz rá.szaba
Ááá nem. A 49ers ellen lenne rá legnagyobb szükség, addig pihentetni kell. Elég meggyőző voltam? 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Though Gates (foot/ankle) is listed as questionable for Sunday's game against the Raiders on NFL.com, a designation confirmed by the San Diego Union-Tribune, the Chargers' official site curiously lists him as out.
Hát ez nem jó :/empty taxi
Raiderst nélküle is illene ütni. Floyd előző meccsen 200+ yardot hozott, ha ma is csinál egy hasonlót, akkor nem lesz gond.

😀

Komolyra fordítva, sztem Gatesnek inkább most pihenni kéne, Chiefs ellen nagyobb szükség lesz rá.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Though Gates (foot/ankle) is listed as questionable for Sunday's game against the Raiders on NFL.com, a designation confirmed by the San Diego Union-Tribune, the Chargers' official site curiously lists him as out.
Hát ez nem jó :/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Jó végre hallani, hogy rendben vannak ezek a dolgok. Úgy látszik, ahogy javul a csapat teljesítménye, úgy növekszik a közönség száma. Persze ez evidens, ki a fene kíváncsi egy szar csapatra? 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c8dcf2/article/attorney-no-deal-in-place-to-sell-share-of-chargers-to-la-group?module=HP_headlines

Amúgy a Raiders elleni meccs már tegnap eldőlt, h nem lesz blackout, és már a Chiefs elleni elkerülséhéz is csak alig 1500 jegy eladása szükséges.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Nem tudom. Coop rohadt jó agyban. Nem biztos hogy véletlenül kezdő. Manning ellen hatalmas playcall csatát nyert.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Megnézve a meccset utólag jut eszembe, hogy Clary kb. élete meccsét hozta. Mathisről talán két QB pressure ha volt összesen, pedig végig 1-1ezte. Futásnál meg baromi jó volt az egész OL. Tök jó, hogy jó a defense, csak nehogy jövőre új DC-t kelljen hívni... (Wade most épp FA 😛)szaba
Nah jah Riverat muszáj lenne megtartani.
Mondjuk ha jönne Wade annak legalább annyi előnye lenne h repülne Cooper, ugyanis Wade szereti a playmaker ILB-ket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
- VJ likely out this week. MRI confirms strain.
- Turner says Gates feels better than expected today. Would appear to be good news.
- Cooper and Castillo are expected to be OK to go by week's end.