Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 4 éve
A GM fő feladata az, hogy tehetségben rendben legyen a csapat. Persze teljesen jogos, hogy az is a munkaköre, hogy jó HC legyen, de ebbe azért gyakran elég nagy beleszólása van a tulajnak is. Nem tudom nálatok mennyire, de az ért kétlem, hogy Telesconak teljhatalma lenne. Tehetségben márpedig nagyon rendben van a csapat, inkább a hülye/fura/peches coaching döntések szokták a problémák gyökereit jelenteni itt.Hát nem tudom. Telesconak ez a 9. szezonja volt és abból kétszer volt meg a PO úgy, hogy azért irányító fronton eléggé rendben volt a csapat.Először is részvétem, ez már egyszerűen a hihetetlen kategória, el vagytok átkozvam Iszonyat szimpatikus ez a Chargers pedig 😕A meccs alatt azon agyaltam, hogy elküldik-e OC Urat, miután mindenki szidja, hogy korlátozza a QB fenomént, és a playoff sem lett meg?Szerintem marad mindenki. Igazából én adnék is nekik még egy esélyt, első éve volt mindenkinek.
zacknorb
Telesco az egyetlen akire "haragszom", amiért képtelen volt depth-et teremteni az évek alatt és csak azért tekintünk rá normális GM-ként mert az ölébe hullott pár talent. Ő nyugodtan mehetne és a rahedli pénzt megelkurvázzukminőségi játékosokra költjük a védelemben meg az O falban.
Gabesz92
Másodszor azért ez erős Telescora kenni az utóbbi 4 első körös pickje után, Herberttel az élen. Csinálhatta volna biztos jobban a hátsó köröket, de sokkal rosszabbul is. Én inkább a defensive coordinatort venném elő.
Hulkeinstein
Képtelen volt falat építeni Riversnek évekig, depth most sincs, Murrayről nem is szeretnék beszélni inkább, stb. Egy ilyen irányítóval a minimum lenne a rájátszás szerintem, de idén én még el tudom fogadni, hogy az első éve volt az edzőknek, adni kell nekik időt. Viszont ha Telesco képtelen lesz normális csapatot építeni abból az ifányi pénzből amink lesz, akkor meg kell válni tőle szerintem.
Gabesz92
több mint 4 éve
Hát nem tudom. Telesconak ez a 9. szezonja volt és abból kétszer volt meg a PO úgy, hogy azért irányító fronton eléggé rendben volt a csapat.Először is részvétem, ez már egyszerűen a hihetetlen kategória, el vagytok átkozvam Iszonyat szimpatikus ez a Chargers pedig 😕A meccs alatt azon agyaltam, hogy elküldik-e OC Urat, miután mindenki szidja, hogy korlátozza a QB fenomént, és a playoff sem lett meg?Szerintem marad mindenki. Igazából én adnék is nekik még egy esélyt, első éve volt mindenkinek.
zacknorb
Telesco az egyetlen akire "haragszom", amiért képtelen volt depth-et teremteni az évek alatt és csak azért tekintünk rá normális GM-ként mert az ölébe hullott pár talent. Ő nyugodtan mehetne és a rahedli pénzt megelkurvázzukminőségi játékosokra költjük a védelemben meg az O falban.
Gabesz92
Másodszor azért ez erős Telescora kenni az utóbbi 4 első körös pickje után, Herberttel az élen. Csinálhatta volna biztos jobban a hátsó köröket, de sokkal rosszabbul is. Én inkább a defensive coordinatort venném elő.
Hulkeinstein
Képtelen volt falat építeni Riversnek évekig, depth most sincs, Murrayről nem is szeretnék beszélni inkább, stb. Egy ilyen irányítóval a minimum lenne a rájátszás szerintem, de idén én még el tudom fogadni, hogy az első éve volt az edzőknek, adni kell nekik időt. Viszont ha Telesco képtelen lesz normális csapatot építeni abból az ifányi pénzből amink lesz, akkor meg kell válni tőle szerintem.
több mint 4 éve
Jövő évi ellenfelekHome: KC, LV, Den, Jax, Tenn, Mia, Rams, Sea
Road: KC, LV, Den, Indy, Hou, Cle, SF, Ariz, Atl
több mint 4 éve
Először is részvétem, ez már egyszerűen a hihetetlen kategória, el vagytok átkozvam Iszonyat szimpatikus ez a Chargers pedig 😕A meccs alatt azon agyaltam, hogy elküldik-e OC Urat, miután mindenki szidja, hogy korlátozza a QB fenomént, és a playoff sem lett meg?Szerintem marad mindenki. Igazából én adnék is nekik még egy esélyt, első éve volt mindenkinek.
zacknorb
Telesco az egyetlen akire "haragszom", amiért képtelen volt depth-et teremteni az évek alatt és csak azért tekintünk rá normális GM-ként mert az ölébe hullott pár talent. Ő nyugodtan mehetne és a rahedli pénzt megelkurvázzukminőségi játékosokra költjük a védelemben meg az O falban.
Gabesz92
Másodszor azért ez erős Telescora kenni az utóbbi 4 első körös pickje után, Herberttel az élen. Csinálhatta volna biztos jobban a hátsó köröket, de sokkal rosszabbul is. Én inkább a defensive coordinatort venném elő.
több mint 4 éve
A meccs alatt azon agyaltam, hogy elküldik-e OC Urat, miután mindenki szidja, hogy korlátozza a QB fenomént, és a playoff sem lett meg?Szerintem marad mindenki. Igazából én adnék is nekik még egy esélyt, első éve volt mindenkinek.
zacknorb
Telesco az egyetlen akire "haragszom", amiért képtelen volt depth-et teremteni az évek alatt és csak azért tekintünk rá normális GM-ként mert az ölébe hullott pár talent. Ő nyugodtan mehetne és a rahedli pénzt meg
több mint 4 éve
A meccs alatt azon agyaltam, hogy elküldik-e OC Urat, miután mindenki szidja, hogy korlátozza a QB fenomént, és a playoff sem lett meg?
több mint 4 éve
www.origo.hu/sport/eb/2004/20040620lagerbck.htmlThat's a pretty loaded scenario. That is an all-time coffee shop scenario," Staley told The Rich Eisen Show on Tuesday. "I feel like I'm with my buddies at the University of Dayton. I think we all respect the game and the NFL shield and the integrity of this game far too much to be complicit in something like that. This game matters too much to too many people, and we want to play our best and be proud of the result one way or another. We're going to do everything we can to go win this game, and play the way we're capable of playing. I hope all the fans and everybody who loves the NFL will be proud of the game on Sunday.Brandon StaleyPedig megnéztem volna egy óra térdelést hétfő hajnalban. 😀
Gabesz92
😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
That's a pretty loaded scenario. That is an all-time coffee shop scenario," Staley told The Rich Eisen Show on Tuesday. "I feel like I'm with my buddies at the University of Dayton. I think we all respect the game and the NFL shield and the integrity of this game far too much to be complicit in something like that. This game matters too much to too many people, and we want to play our best and be proud of the result one way or another. We're going to do everything we can to go win this game, and play the way we're capable of playing. I hope all the fans and everybody who loves the NFL will be proud of the game on Sunday.Brandon StaleyPedig megnéztem volna egy óra térdelést hétfő hajnalban. 😀
több mint 4 éve
Egy életet itt töltesz, erre ez a ,taknyos' 2. évében megdönti!Majd ha a gyerekek számát megdönti! 😀
steelwolf
több mint 4 éve
Ti zárjátok az alapszakaszt. #Chargers-Raiders has been flexed to Sunday Night Football.
— Daniel Popper (@danielrpopper) January 3, 2022
több mint 4 éve
Egy életet itt töltesz, erre ez a ,taknyos' 2. évében megdönti!több mint 4 éve
Telesconak valaki szólhatna, hogy próbáljon már meg némi depth-et kreálni legalább kétévente, mert a cserék... hát erre jók. Az meg hogy Kenneth Murray mekkora bust arra nincsenek szavaim. Csak arra volt jó ez a meccs, hogy rajta röhögtem 3 órán keresztül (kínomban) 😀
több mint 4 éve
Staley takarodj!Legalább is a teljes coaching staffot maga alatt takarítsa el a ..csába
empty taxi
több mint 4 éve
Staley takarodj!

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
#Chargers now have 13 active roster players on COVID list, and all of them will miss Sunday's game:
— Daniel Popper (@danielrpopper) December 25, 2021
Joey Bosa
Austin Ekeler
Corey Linsley
Mike Williams
Justin Jones
Jalen Guyton
Chase Daniel
Tevaughn Campbell
Chris Rumph
Kemon Hall
Andre Roberts
Joe Gaziano
Trey Marshall
#Chargers have made the following COVID elevations:
— Fernando Ramirez (@RealFRamirez) December 25, 2021
WR Michael Bandy
WR Jason Moore
WR Maurice French
RB Darius Bradwell
DB Ben DeLuca
OLB Emeke Egbule
DL Forrest Merrill
DL Andrew Brown
több mint 4 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Jenleg ezek a játékosok vannak Covid listánOLB Joey Bosa
RB Austin Ekeler
C Corey Linsley
WR Jalen Guyton
QB Chase Daniel
CB Tevaughn Campbell
OLB Chris Rumph
DB Kemon Hall
KR/PR Andre Roberts
DL Joe Gaziano
DB Trey Marshall
Bosa és Hall out a hétvégére, a többiek elméletileg day-to-day státuszban vannak.
több mint 4 éve
REPPIN' ⚡️ pic.twitter.com/dUnWi3hxy0
— Los Angeles Chargers (@chargers) December 23, 2021
több mint 4 éve
Joey Bosa (COVID) is OUT for Sunday at Texans, per Brandon Staley.
— Daniel Popper (@danielrpopper) December 20, 2021
több mint 4 éve
Remélem, hogy nem.
több mint 4 éve
Herbert + Allen + Davante Adams 🤯🤯
— PFF (@PFF) December 17, 2021
Could Adams head home in free agency? pic.twitter.com/kD93ftjwgy