NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
McVay tényleg nem hülye gyerek, és Cousins majdnem 5000 yardot passzolt alatta. Egy névtelen Jamison Crowder meg majdnem 1000-et kapott el. Szóval biztos tud valamit szakmailag. De a kora miatt kérdéses lesz az tuti...addig a pontig, amíg nem bizonyít. LA-ben meg nem kerül könnyű helyzetbe.
Chargers LT
na kezdjük az elején 😊

Azt nem tudom McVay hülye gyerek-e, de nem alatta passzolt Cousins ennyit. Ő segédkezett Grudennek implementálni a sémáját és az ellenfelekre szabni. Playcalling elvétve volt. Crowder nem névtelen, egyetem alatt nagyon jó név volt, csak alacsony pár centivel mint azt 'illik' ezért lett névtelen.

Szóval tényleg ideális Hc jelölt, nincs hatalmas viziója, sem akkora tapasztalata, hogy megoldja a feladat OC/DC részét. Ha sikerült ügyesen szervezni mindent akkor kijöhet valami érdekes, de hogy miatta lenne Goff valaki azt hagyjuk. Mindenesetre szerintem nagyobb esélye van Goffnak vele mint Fisherrel volt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
McVay tényleg nem hülye gyerek, és Cousins majdnem 5000 yardot passzolt alatta. Egy névtelen Jamison Crowder meg majdnem 1000-et kapott el. Szóval biztos tud valamit szakmailag. De a kora miatt kérdéses lesz az tuti...addig a pontig, amíg nem bizonyít. LA-ben meg nem kerül könnyű helyzetbe.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
A liga legfiatalabb HC-je és (azt hiszem)
Amador
 mobile.twitter.com/AdamSchefter/status/819232033176223745
több mint 7 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Én nagyon fázom ettől. A srác nagyon-nagyon fiatal.
dogbite
De legalább szép tőle, hogy magával hozná dolgozni a nagypapáját. A liga legfiatalabb HC-je és (azt hiszem) második legidősebb coordinátora egy helyen.

Úgy tűnik, Jon Gruden lobbizik érte. Tőle kapta az első állását Tampa Bayben rögtön az egyetem után, de már korábbról is ismerték egymást. Az elmúlt időben pedig ugye Jay Gruden alatt dolgozott Washingtonban. Most meg jött a hír, hogy Chucky valamilyen tanácsadó szerűség LA-ben (legalábbis a HC-keresésben).
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én nagyon fázom ettől. A srác nagyon-nagyon fiatal. Nem mintha ÖNMAGÁBAN a korral problémám lenne, de itt egy egész szervezetet - a létező összes problémával együtt - kell irányítania, amiben a tapasztalat számít. Mindezt egy olyan városban, ahol a szurkolói bázis máris elégedetlen és szinte azonnali sikereket akar. Nem tudom mivel nyűgözte le a Rams vezérkarát (állítólag nagyon jól szerepelt az interjún), de nekem kicsit úgy tűnik a dolog, hogy Fisher után átesünk a ló másik oldalára.
dogbite
Kicsit jobban utánanézve, azért interjúi alapján is lerí róla, hogy nem egy hülye gyerek. Nyakába meg biztos nem szakadna minden, szerintem az érkeztével a jó részét átveszi Snead, úgysincs pickünk, sokat nem vesztünk, közbe meg lassan belerázódhat. Így meg, hogy Wade Phillips jönne mellé meg pláne nem lenne rossz társaságban. Talán Tomlin is hasonló helyzetben lehetett LeBeau mellett.

Az elején nekem se tetszett, de ha tényleg olyan értelmes, mint aminek látszik jöjjön. Úgyis valaki fiatal kéne ide aki szót ért a srácokkal, ha pedig a megfelelő segédeket hozza akkor az nem lehet gond. Csak ez alsó hangon megint szűk 3 év mire kiderül ebből valami, ahogy most kinéz a roster.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Gondolom a sikeres kuzin projekt elég meggyőző volt goff miatt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
If Sean McVay lands the Rams' HC job, his top option for DC would be Broncos DC Wade Phillips, per league sources.
Beki
Én nagyon fázom ettől. A srác nagyon-nagyon fiatal. Nem mintha ÖNMAGÁBAN a korral problémám lenne, de itt egy egész szervezetet - a létező összes problémával együtt - kell irányítania, amiben a tapasztalat számít. Mindezt egy olyan városban, ahol a szurkolói bázis máris elégedetlen és szinte azonnali sikereket akar. Nem tudom mivel nyűgözte le a Rams vezérkarát (állítólag nagyon jól szerepelt az interjún), de nekem kicsit úgy tűnik a dolog, hogy Fisher után átesünk a ló másik oldalára.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Donald Wade Phillips keze alatt. Hajjaj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
If Sean McVay lands the Rams' HC job, his top option for DC would be Broncos DC Wade Phillips, per league sources.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/01/11/rams-have-second-meeting-with-sean-mcvay/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Marrone kiszállt a buliból. mi a gond McVay-jel? az egyik legjobb OC a Ligában
petey
Nem tudom miért, de nem volt annyira szimpatikus. Az meg hogy jó OC... Soagnuolo jelenleg is jó DC. 😊
Meg igazából tartom, hogy inkább legyen tökös és tudjon bánni a játékosokkal, elhitetni, hogy képesek győzni, több is van bennük. Aki meg nem olyan azt meg rakja ki szépen és ne a haverokat hozza ide, mint bajusz.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
Anno manndenben vele nyertem SB-t. Szerintem elég jó ajánlólevél. 😉

Amúgy max ha tesz egy szívességet a saint és kirakják, mert nem nem nagyon tudunk érte adni semmit.
Bár elnézve a neveket inkább ne is draftoljunk 2 évig, de Marrone és McVay nevektől kiráz a hideg.
süti
Marrone kiszállt a buliból. mi a gond McVay-jel? az egyik legjobb OC a Ligában

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
HoHo,

 twitter.com/AlbertBreer/status/818434558471323649?ref_src=twsrc%5Etfw
süti
Milyen stábot tudna Ő összerakni? Még DC se volt korábban...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
HoHo,

 twitter.com/AlbertBreer/status/818434558471323649?ref_src=twsrc%5Etfw
süti
előbb legyen DC
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
HoHo,

 twitter.com/AlbertBreer/status/818434558471323649?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 734
Az hogy valaki jó OC/DC edző, az tök kevés egy sikeres L.A. Csapathoz. Ott kezelni kell tudni a sajtót, a szurkolók támogatása,stb, stb stb...Egy rossz választás egyenes út a kudarchoz, főleg hogy jön egy másik csapat is a városba.
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.
empty taxi
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
A probléma h pont a Goff-csere miatt nincs naon pickje a Ramsnek és sztem Loomis ellenértéket akar Paytonért, mindenesetre ahogy süti mondta SP illene a rendszerbe, a legutóbbi 3 szezonban 7-9-et hozott össze.
empty taxi
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.
empty taxi
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
A probléma h pont a Goff-csere miatt nincs naon pickje a Ramsnek és sztem Loomis ellenértéket akar Paytonért, mindenesetre ahogy süti mondta SP illene a rendszerbe, a legutóbbi 3 szezonban 7-9-et hozott össze.
empty taxi
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.
empty taxi
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
A probléma h pont a Goff-csere miatt nincs naon pickje a Ramsnek és sztem Loomis ellenértéket akar Paytonért, mindenesetre ahogy süti mondta SP illene a rendszerbe, a legutóbbi 3 szezonban 7-9-et hozott össze.
empty taxi
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.
empty taxi
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
A probléma h pont a Goff-csere miatt nincs naon pickje a Ramsnek és sztem Loomis ellenértéket akar Paytonért, mindenesetre ahogy süti mondta SP illene a rendszerbe, a legutóbbi 3 szezonban 7-9-et hozott össze.
empty taxi
Ès mint tudjuk a 7-9 az Bullshit 😂😂

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/TomPelissero/status/816032807776583681


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
Anno manndenben vele nyertem SB-t. Szerintem elég jó ajánlólevél. 😉

Amúgy max ha tesz egy szívességet a saint és kirakják, mert nem nem nagyon tudunk érte adni semmit.
Bár elnézve a neveket inkább ne is draftoljunk 2 évig, de Marrone és McVay nevektől kiráz a hideg.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.
empty taxi
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
A probléma h pont a Goff-csere miatt nincs naon pickje a Ramsnek és sztem Loomis ellenértéket akar Paytonért, mindenesetre ahogy süti mondta SP illene a rendszerbe, a legutóbbi 3 szezonban 7-9-et hozott össze.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.
empty taxi
SP nagyon rockstar lenne?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Josh McDaniels szerintem nem lenne rossz ide, már csak azért is, mert a Denveri leégés után a Rams adott neki esélyt OC-ként, plusz Kroenke is türelmes típusnak tűnik.

Ami viszont ellene szól, hogy ő szerintem szívesen vinné Garoppolot az új helyére, illetve draft cetlik terén eléggé le van gatyásodva a Rams.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Shawnak van NFL múltja, Harbaugh mellett dolgozott OC-ként A. Luck-al, a Stanforddal 64-17-es győzelmi mutatója van, tud bajnokcsapatot építeni. Nekem tényleg tetszik, de míg korábban komolyabban felmerült a neve, momentán semmit nem hallani róla.
dogbite
azért mert számtalanszor kijelentette már, hogy nem cserélné el a stanfordi kispadot semmiért
baggio
Ja. És hányszor láttuk már, hogy mégis elcserélik.... van az a pénz gondolom. Mindegy, majd kiderül.

Az eddigi interjúalanyok:

Redskins offensive coordinator Sean McVay tenatively set to interview for the Rams job on Thursday.

Rams now have requested HC interviews w/ Buffalo's Anthony Lynn, and New England coordinators Matt Patricia and Josh McDaniels, per sources.

Rams also requesting HC interview with Falcons OC Kyle Shanahan, per source.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Shawnak van NFL múltja, Harbaugh mellett dolgozott OC-ként A. Luck-al, a Stanforddal 64-17-es győzelmi mutatója van, tud bajnokcsapatot építeni. Nekem tényleg tetszik, de míg korábban komolyabban felmerült a neve, momentán semmit nem hallani róla.
dogbite
azért mert számtalanszor kijelentette már, hogy nem cserélné el a stanfordi kispadot semmiért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal