NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem hatalmas hülyeség volt Fisher pont így időzítve kirúgni; csoporton belül általában hozta magát az öreg bajusz
vele az utolsó 3 meccsetekre simán kinéztem volna belőletek két győzelmet /még a három se lepett volna meg/, ezzel az edzőváltással meg kb tuti a három zakó
persze rá lehetne menni a jobb draft pozira, de az csak a Titansnek jó
ja igen még annyi hogy szezon végén persze ki kellett volna vágni, de én ezt a három meccset meghagytam volna neki
Cuchulain82
Fisher vállalhatatlan lett. A tulajdonosnak muszáj volt tennie valamit, hogy L.A. Népe előtt bizonyítsa hogy számára fontosak a szurkolók, hiszen azt kockáztatta, hogy mar az első évben teljesen elidegenedik a közönség a csapattól. Ez a piac sokkal-sokkal türelmetlenebb, hangosabb, erősebb mint St. Louisban volt. Mar most félig telt lelátó előtt játszottunk folyamatos boooozas mellett. Lehet hogy kikapunk, de ez mar kevésbé érdekes, most mar mindenki az ujrakezdesre koncentrál. Új Remény!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem hatalmas hülyeség volt Fisher pont így időzítve kirúgni; csoporton belül általában hozta magát az öreg bajusz
vele az utolsó 3 meccsetekre simán kinéztem volna belőletek két győzelmet /még a három se lepett volna meg/, ezzel az edzőváltással meg kb tuti a három zakó
persze rá lehetne menni a jobb draft pozira, de az csak a Titansnek jó
ja igen még annyi hogy szezon végén persze ki kellett volna vágni, de én ezt a három meccset meghagytam volna neki
Cuchulain82
Üdv nálunk. 😊
Mi 10 éve nem értünk itt semmit. 😊
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem hatalmas hülyeség volt Fisher pont így időzítve kirúgni; csoporton belül általában hozta magát az öreg bajusz
vele az utolsó 3 meccsetekre simán kinéztem volna belőletek két győzelmet /még a három se lepett volna meg/, ezzel az edzőváltással meg kb tuti a három zakó
persze rá lehetne menni a jobb draft pozira, de az csak a Titansnek jó
ja igen még annyi hogy szezon végén persze ki kellett volna vágni, de én ezt a három meccset meghagytam volna neki

Szerkesztette: Cuchulain82
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 twitter.com/BleacherReport/status/809898035379511296

 twitter.com/EAMaddenNFL/status/809913810219892736?ref_src=twsrc%5Etfw

Már is hiányzik. 😀

Szerkesztette: süti
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Janoris Jenkins A tulajotokrol:

"A Ramsnél megtiltották, hogy megszólítsuk Kroenke-t. A rookie évemtől kezdve kellemetlenül éreztem magam az épületben.”
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Én a Lions OC Jim Bob Cooter nevét olvastam több helyen hozzátok. Stafford játékát rendberakta, Goff nagyobb feladat volna.
Bazzani
Ellenben Goffri fiatal. Nehez egy mar beidegzodott jatekstilust finomitani is. Persze ez az egesz nagyon elmeleti egyelore. Bar nekem tetszene.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet fogadni a HC-kre:


McDanielsről úgyis olyan szép emlékein vannak. Biztos sokan visszavárnák. 😐
süti
Én a Lions OC Jim Bob Cooter nevét olvastam több helyen hozzátok. Stafford játékát rendberakta, Goff nagyobb feladat volna.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nézd, buktak már a közelmúltban tehetséges koordinátorból lett főőedzővel (Spagnuolo) és rutinos NFL-vezetőedzővel is (Fisher) -> college HC jön a sorban.
empty taxi
Hogy bukjunk vele is? 😀
süti
Nem Delphoiban lakom, így a kérdést nem tudom megválaszolni 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nézd, buktak már a közelmúltban tehetséges koordinátorból lett főőedzővel (Spagnuolo) és rutinos NFL-vezetőedzővel is (Fisher) -> college HC jön a sorban.
empty taxi
Hogy bukjunk vele is? 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
tessék, ha már minden áron college edző kell, Peter King három nevet dobott be:

Dan Mullen, Miss State
Paul Chryst, Wisconsin
Mike MacIntyre, Colorado
baggio
Nézd, buktak már a közelmúltban tehetséges koordinátorból lett főőedzővel (Spagnuolo) és rutinos NFL-vezetőedzővel is (Fisher) -> college HC jön a sorban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
De hol van Todd Haley? 😊
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 047 — Erin Elite Andrews
Tom Coughlin jó lenne ide szerintem

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
tessék, ha már minden áron college edző kell, Peter King három nevet dobott be:

Dan Mullen, Miss State
Paul Chryst, Wisconsin
Mike MacIntyre, Colorado


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lehet fogadni a HC-kre:


McDanielsről úgyis olyan szép emlékein vannak. Biztos sokan visszavárnák. 😐
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
BTW. Eszembe jutott hogy bárcsak DiamondsHead44 megérhette volna ezt a pillanatot... 😊
dogbite
Tényleg, ő hova tűnt?
tenorx
 bowl.one/forum/nfl-csapatforumok/los-angeles-rams/1454791
Wyatt
Ó bazdmeg... Nem tudtam.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
BTW. Eszembe jutott hogy bárcsak DiamondsHead44 megérhette volna ezt a pillanatot... 😊
dogbite
Tényleg, ő hova tűnt?
tenorx
 bowl.one/forum/nfl-csapatforumok/los-angeles-rams/1454791

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
BTW. Eszembe jutott hogy bárcsak DiamondsHead44 megérhette volna ezt a pillanatot... 😊
dogbite
Tényleg, ő hova tűnt?
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Szerintem Kroenke nem akarta, hogy bajusz bebuktassa az LA projektét. Már a múltkor sem volt telt ház, igaz akkor esett, de most jó időben sem, s ha még költözik Los Angelesbe másik gárda is, akkor lehet, hogy a Rams a süllyesztőben végzi.
Al
Annyira Kroenke...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Szerintem Kroenke nem akarta, hogy bajusz bebuktassa az LA projektét. Már a múltkor sem volt telt ház, igaz akkor esett, de most jó időben sem, s ha még költözik Los Angelesbe másik gárda is, akkor lehet, hogy a Rams a süllyesztőben végzi.
több mint 7 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Most néztem volna a meccset, de csak 10 mp-ig bírtam. Úgy gondoltam inkább elolvasom, és mit látok? Végre kib@szták Fishert. Nem gondoltam volna, hogy az ajándékot már 12-én megkapom. Legszebb karácsonyi ajándék!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Azt is beszelik fontos volt a hatterben a bolts koltozesi szandeka kicsit eros lenne a konkurencia ha bajusz fele sikerek maradtak volna...
Es itt a penz az isten.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Igazából a Gruden-féle O mind a mai napig használható rendszer NFL-szinten szvsz.
A kérdés inkább az szvsz, hogy kit találna maga mellé DC-nek, mert a Tampa-2 már nem módi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ráadásul mi lesz vele ha kibasszák? Megy vissza szakérteni csilliárdért.
Nekem is régi mániám, hogy valahova kerüljön vissza, engem érdekelne mi lenne belőle.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az offense gameplan: 20 punt és a végén nyerünk egy safety-vel.
dogbite
Figyelembe véve, hogy Hekker egyedül többet tett ezért az offense-ért, mint maga az offense, nem rossz terv. 😊

Vannak olyan hírek, hogy a játékosok (is) szabotálták Fisher munkáját. Eléggé rendszeressé váltak már a sideline veszekedések, ilyen elejtett labdát én még nem láttam meccs elején, aztán meg Gurley talált egy szép hasonlatot.

További érdekességek: Former HC Jon Gruden “Would Listen” To Rams Offers
Talán ennyiből megérte elköltözni, hogy jobb nevek kerülnek most szóba, mint anno Szent Lajosban.
süti
Gruden? 10 éve nem dolgozik.
Amadeus91
Ja, sajnalom is, igy csak 15 csapat fogadna el HC-nak. Mit nem adnek erte, ha en a Coltsnal lathatnam.
Stez
Én ebben nem hiszek. Túl sok idő ahhoz, hogy újra felvegye az NFL ritmusát, a stresszt etc... mert jelenleg csak következmények nélkül kell szagértenie, ha nem csinál hülyeséget soha nem rúgják ki. Az NFL-ben meg elég 1-2 rossz idény és lapát. (Normális helyeken)
Amadeus91
En meg az elso mondatodban nem hiszek. Egy 70 eves faszi lehet, hogy „elfarad”, de Gruden szakertokent is maradt az NFL legkorebe, raadasul neki olyan mogottes tudasa van, ami nagyon fontos. A stilusat, harapossagat meg nem veszitette el, az a kozvetitesekben is jol latszik. Ugyanugy tudna kezelni a jatekosokat.

Nem latom, hogy o a szunet alatt megfeneklett volna.

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Az offense gameplan: 20 punt és a végén nyerünk egy safety-vel.
dogbite
Figyelembe véve, hogy Hekker egyedül többet tett ezért az offense-ért, mint maga az offense, nem rossz terv. 😊

Vannak olyan hírek, hogy a játékosok (is) szabotálták Fisher munkáját. Eléggé rendszeressé váltak már a sideline veszekedések, ilyen elejtett labdát én még nem láttam meccs elején, aztán meg Gurley talált egy szép hasonlatot.

További érdekességek: Former HC Jon Gruden “Would Listen” To Rams Offers
Talán ennyiből megérte elköltözni, hogy jobb nevek kerülnek most szóba, mint anno Szent Lajosban.
süti
Gruden? 10 éve nem dolgozik.
Amadeus91
Ja, sajnalom is, igy csak 15 csapat fogadna el HC-nak. Mit nem adnek erte, ha en a Coltsnal lathatnam.
Stez
Én ebben nem hiszek. Túl sok idő ahhoz, hogy újra felvegye az NFL ritmusát, a stresszt etc... mert jelenleg csak következmények nélkül kell szagértenie, ha nem csinál hülyeséget soha nem rúgják ki. Az NFL-ben meg elég 1-2 rossz idény és lapát. (Normális helyeken)

criminal lawyer or criminal lawyer?