Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
azért ne feledjétek hogy az SF Full Kretének ellen nyomtátok lol, akik képesek mindenkiből All Pro-t csinálni

több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kibaszott kemény ez a Gurley gyerek!
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Hát nem nekünk van a legszórakoztatóbb offense-ünk... ennek ellenére megérdemeltük a győzelmet. Igazi Fisher féle stílus: brutális védelem, jó futójáték.

 i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--OJWy0kog--/c_fit,fl_progressive,q_80,w_320/19d3bownq4y0fgif.gif

@jthom1: That's a winner. Rams (4-3) move above .500 in November for first time since 2006 with 27-6 victory over San Francisco.

Gurley pedig 1932 óta az első újonc aki 4 egymást követő meccsen 125+ yardot futott.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Végre megy a csapatnak.
süti
Ha nem lesz idén wild card, csalódott leszek. 😕 😛

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Végre megy a csapatnak.
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Sem Hyde, sem Boldin nem játszik ellenünk, illene nyerni.
DiamondsHead44
Igen, nagyon kellene ez a győzelem. Jó kis zúzós focira számítok.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Sem Hyde, sem Boldin nem játszik ellenünk, illene nyerni.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
pénteki hivatalos sérültlista. a DE sor elég aggasztó
Name POS Injury Wed. Status Thu. Status Fri. Status Game Stat
Chris Long DE Knee DNP DNP DNP Out
T.J. McDonald S Shoulder DNP DNP Full Questionable
Tre Mason RB Ankle DNP DNP Full Questionable
Robert Quinn DE Knee DNP DNP Full Questionable
William Hayes DE Thigh DNP Limited Full Questionable
Nick Fairley DT Illness DNP Limited Full Probable
Lance Kendricks TE Thumb Full Full Full Probable
James Laurinaitis LB Elbow Full Full Full Probable

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Gurley és Hekker: mindketten "player of the month" lettek.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Mi várható Masonnel? Szezon végén trade, mert Gurley mögött nem kéne elvesztegetnie a tehetségét!
steelwolf
2 jó RB simán elfér egy csapatban.
Mason sérült a bokája szarakodik a hivatalos infók szerint

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
szerdai sérült lista
Name POS Injury Wed. Status
T.J. McDonald S Shoulder DNP
Chris Long DE Knee DNP
Tre Mason RB Ankle DNP
Robert Quinn DE Knee DNP
William Hayes DE Thigh DNP
Nick Fairley DT Illness DNP
Lance Kendricks TE Thumb Full
James Laurinaitis LB Elbow Full

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mi várható Masonnel? Szezon végén trade, mert Gurley mögött nem kéne elvesztegetnie a tehetségét!
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Pocsék egy győzelem volt (amit az offense művelt, különösen az első félidőben az felért egy tökönszúrással), de a győzelem az győzelem.
A defense továbbra is állat. Gurley süvegelendő. 3-3.
 www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/08/dr-mccoy-and-captain-kirk-approve.gif
GO Rams!

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Adam Schefter jelenti

If Sam Bradford plays half Eagles' off plays this season, STL does not have to trade its 2016 4th-round pick to Philly. 7th start tonight.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Saffold helyett Garrett Reynolds jön.
dogbite
Úrjézus. Reménykedjetek benne, hogy nem kerül pályára.
Bazzani
Azért tud vmit az öreg garrett. Amikor hozzátok került én írtam be ugyanezt a lions topicba, most te ide, érdeklődve várom dogbite hasonló kommentjét melyik csapat topicban olvashatjuk legközelebb merthogy lesz ilyen az tuti 😀 reynolds hatalmas túlélő...
peach
na és akkor azt képzeljétek el, hogy amikor bejött 2 hete az üvegtestű Saffold helyett, még javult az OL munkája...
milyen lehet a falunk, ha Reynolds javít rajta
DiamondsHead44
Fekete macska, deja vu, hiba a mátrixban...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Saffold helyett Garrett Reynolds jön.
dogbite
Úrjézus. Reménykedjetek benne, hogy nem kerül pályára.
Bazzani
Azért tud vmit az öreg garrett. Amikor hozzátok került én írtam be ugyanezt a lions topicba, most te ide, érdeklődve várom dogbite hasonló kommentjét melyik csapat topicban olvashatjuk legközelebb merthogy lesz ilyen az tuti 😀 reynolds hatalmas túlélő...
peach
na és akkor azt képzeljétek el, hogy amikor bejött 2 hete az üvegtestű Saffold helyett, még javult az OL munkája...
milyen lehet a falunk, ha Reynolds javít rajta

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Saffold helyett Garrett Reynolds jön.
dogbite
Úrjézus. Reménykedjetek benne, hogy nem kerül pályára.
Bazzani
Azért tud vmit az öreg garrett. Amikor hozzátok került én írtam be ugyanezt a lions topicba, most te ide, érdeklődve várom dogbite hasonló kommentjét melyik csapat topicban olvashatjuk legközelebb merthogy lesz ilyen az tuti 😀 reynolds hatalmas túlélő...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Saffold helyett Garrett Reynolds jön.
dogbite
Úrjézus. Reménykedjetek benne, hogy nem kerül pályára.

több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Most néztem meg a tegnapi SEA-SF meccset... . Átérzem a SF fanok elkeseredését, ennyire világtalan 49ers offense-t én nem hiszem, hogy valaha láttam. Ezután azt mondom, hogy illene őket megvernünk. Kétszer.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
valószínű, hogy Chris Long kihagyja a Browns elleni meccset, nem jött rendbe a térgyekalácsa

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
a hétvégén jön a Browns. az idén ők engedték a legtöbb futott yardot. evidensnek tűnik, hogy ellenük nem fog menni a futás. vagy tudjuk hozni az elvárhatót?
DiamondsHead44
Én azért bízom benne, hogy a Gurley - Mason páros "szétfutja" őket. Nagyon kellene ez a győzelem.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a hétvégén jön a Browns. az idén ők engedték a legtöbb futott yardot. evidensnek tűnik, hogy ellenük nem fog menni a futás. vagy tudjuk hozni az elvárhatót?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bye week alatt egész szépen felzárkóztunk.
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
a hírek szerint van olyan csapat, amelyik érdeklődik Jared Cook iránt. (tényleg)
én mindenesetre a szavazásnál a 2018. évi 7. körös draft hellyel is elégedett voltam a cserénél.
 www.turfshowtimes.com/2015/10/18/9563171/rams-trying-to-move-jared-cook
DiamondsHead44
Vigyék. Akár ingyé' is.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a hírek szerint van olyan csapat, amelyik érdeklődik Jared Cook iránt. (tényleg)
én mindenesetre a szavazásnál a 2018. évi 7. körös draft hellyel is elégedett voltam a cserénél.
 www.turfshowtimes.com/2015/10/18/9563171/rams-trying-to-move-jared-cook
DiamondsHead44
Givensért is elég magas ellenértéket kértünk. Nem tudom lesz-e aki megtudja majd fizetni.