Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
On his 1-year deal, Wes Welker can earn, along with his base, up to $700K in incentives based on playing time and catches. Végre egy jó hír!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Welker alairt 😊
ghstzR
A drilleknél Joynert gondolom átküldik majd a szomszéd pályára edzeni. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Welker alairt 😊
ghstzR
Fejére vigyázzon, mert ha kap még egyet átmegy krumpliba.
Bailey helyett jó lesz, de úgy sincs aki passzoljon neki.
több mint 8 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Welker alairt 😊


több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bailey nem is bírja az izgalmakat, muszáj volt elszívnija egy mariskát. Négy meccse bánja.
Megvan mire fel a nagy WR keresés. Nem mintha amúgy nem férne ránk.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Gregg Williams védelméről minden aljjas ütésnél felmerül, hogy mennyi lóvét dobott fel az öreg

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
SZÉGYEN!

 www.youtube.com/watch?v=rGFmv5CMtzU


"Valhalla, I am coming!"
SKOL!
Zoli
Szerintem nem egy szép megmozdulás, de ha egy irányító arra szánja el magát, hogy futót játszik, és ezzel próbálja átverni a védelmet, akkor valamilyen szinten vállalnia kell a következményeit a dolgoknak. Persze sajnálom a sérülést, de ez benne van.
Leon78
Atya isten... Tisztában vagy vele, hogy ezzel azt írtad, hogy a dirty hit fejre benne van?

Nesze neked extra pont. Megint azt hittük, hogy a bab is hús.
süti
Arra volt valami magyarázat, hogy Fisher ott mit gondolt?
Jakehomer
Szerintem ne ragozzuk túl ezt a dolgot. Sajnalom TBW sérülését, de Joyner NEM jatszik alattomosan, mellesleg Teddyvel együtt nőttek fel, a családjaik is jól ismerik egymást. Nyilván le akarta zúzni a futó QB-t, de azt nincs okom feltételezni, hogy szándékosan agyrazkodast akart neki okozni. BTW ugyanezen a meccsen ütötte szándékosan fejbe Foles-t az egyik "mindig tisztán es szabályosan játszó" (by Zimmer) Vikings védő.
Meg egyszer: sajnálom a történteket, de ne kezdjünk mar el boszorkányt üldözni. Nem TBW az első es nem is az utolsó aki igy sérül meg. Sajnos.

Fisher azt mondta a két pontosról, hogy az volt a cél, hogy minél több pontot hozzanak ki a drive-ból, illetve figyelembe vette a szemől fújó szelet is.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
SZÉGYEN!

 www.youtube.com/watch?v=rGFmv5CMtzU


"Valhalla, I am coming!"
SKOL!
Zoli
Szerintem nem egy szép megmozdulás, de ha egy irányító arra szánja el magát, hogy futót játszik, és ezzel próbálja átverni a védelmet, akkor valamilyen szinten vállalnia kell a következményeit a dolgoknak. Persze sajnálom a sérülést, de ez benne van.
Leon78
Atya isten... Tisztában vagy vele, hogy ezzel azt írtad, hogy a dirty hit fejre benne van?

Nesze neked extra pont. Megint azt hittük, hogy a bab is hús.
süti
Arra volt valami magyarázat, hogy Fisher ott mit gondolt?
Jakehomer
Atya Isten... Tisztában vagy vele, hogy nem ezt írtam? Ne forgasd ki a szavaim ha kérhetem, csak azt írtam, hogy ha egy QB futásra szánja el magát, akkor számíthat ütközésre, nem azt, hogy remélhetőleg olyan ütést kap, hogy agyrázkódás lesz a vége.
Leon78
Szóval nem vagy tisztában vele.
Jakehomer
Ok tapsvihar.... 😊 Csak te tudod mit jelent, én meg nem vagyok vele tisztában.... 😊
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
SZÉGYEN!

 www.youtube.com/watch?v=rGFmv5CMtzU


"Valhalla, I am coming!"
SKOL!
Zoli
Szerintem nem egy szép megmozdulás, de ha egy irányító arra szánja el magát, hogy futót játszik, és ezzel próbálja átverni a védelmet, akkor valamilyen szinten vállalnia kell a következményeit a dolgoknak. Persze sajnálom a sérülést, de ez benne van.
Leon78
Atya isten... Tisztában vagy vele, hogy ezzel azt írtad, hogy a dirty hit fejre benne van?

Nesze neked extra pont. Megint azt hittük, hogy a bab is hús.
süti
Arra volt valami magyarázat, hogy Fisher ott mit gondolt?
Jakehomer
Atya Isten... Tisztában vagy vele, hogy nem ezt írtam? Ne forgasd ki a szavaim ha kérhetem, csak azt írtam, hogy ha egy QB futásra szánja el magát, akkor számíthat ütközésre, nem azt, hogy remélhetőleg olyan ütést kap, hogy agyrázkódás lesz a vége.
Leon78
Szóval nem vagy tisztában vele.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
SZÉGYEN!

 www.youtube.com/watch?v=rGFmv5CMtzU


"Valhalla, I am coming!"
SKOL!
Zoli
Szerintem nem egy szép megmozdulás, de ha egy irányító arra szánja el magát, hogy futót játszik, és ezzel próbálja átverni a védelmet, akkor valamilyen szinten vállalnia kell a következményeit a dolgoknak. Persze sajnálom a sérülést, de ez benne van.
Leon78
Atya isten... Tisztában vagy vele, hogy ezzel azt írtad, hogy a dirty hit fejre benne van?

Nesze neked extra pont. Megint azt hittük, hogy a bab is hús.
süti
Arra volt valami magyarázat, hogy Fisher ott mit gondolt?
Jakehomer
Atya Isten... Tisztában vagy vele, hogy nem ezt írtam? Ne forgasd ki a szavaim ha kérhetem, csak azt írtam, hogy ha egy QB futásra szánja el magát, akkor számíthat ütközésre, nem azt, hogy remélhetőleg olyan ütést kap, hogy agyrázkódás lesz a vége.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
SZÉGYEN!

 www.youtube.com/watch?v=rGFmv5CMtzU


"Valhalla, I am coming!"
SKOL!
Zoli
Szerintem nem egy szép megmozdulás, de ha egy irányító arra szánja el magát, hogy futót játszik, és ezzel próbálja átverni a védelmet, akkor valamilyen szinten vállalnia kell a következményeit a dolgoknak. Persze sajnálom a sérülést, de ez benne van.
Leon78
Atya isten... Tisztában vagy vele, hogy ezzel azt írtad, hogy a dirty hit fejre benne van?

Nesze neked extra pont. Megint azt hittük, hogy a bab is hús.
süti
Arra volt valami magyarázat, hogy Fisher ott mit gondolt?

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
SZÉGYEN!

 www.youtube.com/watch?v=rGFmv5CMtzU


"Valhalla, I am coming!"
SKOL!
Zoli
Szerintem nem egy szép megmozdulás, de ha egy irányító arra szánja el magát, hogy futót játszik, és ezzel próbálja átverni a védelmet, akkor valamilyen szinten vállalnia kell a következményeit a dolgoknak. Persze sajnálom a sérülést, de ez benne van.
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
SZÉGYEN!

 www.youtube.com/watch?v=rGFmv5CMtzU


"Valhalla, I am coming!"
SKOL!
Zoli
az
 thevikingage.com/2014/11/03/vikings-harrison-smith-unnecessary-roughness-rg3/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
SZÉGYEN!

 www.youtube.com/watch?v=rGFmv5CMtzU


"Valhalla, I am coming!"
SKOL!
Zoli
 i.imgur.com/XAxaV.gif

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
SZÉGYEN!

 www.youtube.com/watch?v=rGFmv5CMtzU


"Valhalla, I am coming!"
SKOL!

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 8 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.turfshowtimes.com/2015/11/9/9696988/st-louis-rams-wes-welker-vincent-brown-hakeem-nicks-workout-depth-chart-roster?_ga=1.120015424.938679183.1416575248
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Rams worked out WR Wes Welker today, source said. Remélem összejön neki! Egy ilyen elkapónak a ligában a helye!
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Most, igy a meccs másnapján még csalódottabb vagyok. Ezt a Vikings-ot megverhettük volna. Ami borzasztóan dühít az az offense játék, pontosabban annak hiánya.
Az offseason elején Fisher meg Cig nyilatkozta, hogy egyszerűsíteni kell az O playbook-ot. Na ez úgy látom sikerült. Gyakorlatilag a Cig fele playbook három lap:
1. Add a labdát Gurley-nek es fusson
2. Bubble screen oldalra Austinnak es fusson
3. A WR -eink pedig csak egy útvonalat futnak: melyen előre, kizárólag az oldalvonal mentén es Foles pedig vagy eltalálja őket vagy sem.

Tisztelem mindenki véleményét, de továbbra is tartom, hogy Foles nem upgrade. Pontatlan (tegnap a tőle 5 yardra álló Bailey-nek sikerült úgy passzol ima, hogy ugrani kellett a labdaért, Gurley-nek pedig konkrétan a bokájához dobta a labdát. Az elkapás persze megvolt, de elveszett a tempóelőny), az esetek 90%-ban csak a pálya szélét figyeli es ignorálja a pálya közepét (mintha latoterkiesese lenne...), nem használja Bailey-t, Quick-et, Kendricks-et. Nincs TE játék. Nincs rövid passzos játék.
Nyilván ez nem CSAK az ő sara, de irányítóként neki kellene mozgatnia az offense-t. Ami láthatóan nem megy.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
A baromi kiszámítható, és gyenge O teljesítmény ellenére legalább izgalmas meccs volt. Grat a Vikings-nak, Teddy-t sajnálom, jobbulást neki.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nesze neked extra pont. Megint azt hittük, hogy a bab is hús.
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
komoly hiányzóink vannak a Vikings ellen. nem játszik sem Quinn, sem McDonald, sem Havenstein, sem Reynolds.
ez azt jelenti, hogy SIms lesz a kezdő, várhatóan 3 15 yardos bünti alatt nem ússzuk meg...
McDonald helyén Alexander játszik.
Havenstein helyén Reynolds kezd, a bal guard Donnal lesz, azaz a kezdő OL fal ma: Robinson-Donnal-Barnes-Brown-Reynolds
Reynolds az ST-ben alapember, ezen a meccsen a hiánya kritikus lehet a cover játékokban

DiamondsHead44
Ez a fal így necces lesz, úgy sejtem Gurley nem fog annyit futni. A pass prot. meg eddig is hagyott kívánnivalót...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
komoly hiányzóink vannak a Vikings ellen. nem játszik sem Quinn, sem McDonald, sem Havenstein, sem Reynolds.
ez azt jelenti, hogy SIms lesz a kezdő, várhatóan 3 15 yardos bünti alatt nem ússzuk meg...
McDonald helyén Alexander játszik.
Havenstein helyén Reynolds kezd, a bal guard Donnal lesz, azaz a kezdő OL fal ma: Robinson-Donnal-Barnes-Brown-Reynolds
Reynolds az ST-ben alapember, ezen a meccsen a hiánya kritikus lehet a cover játékokban

Szerkesztette: DiamondsHead44

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
"A liga 8. és 10. legjobb futó csapata mérkőzik meg, ráadásul a Vikings és a Rams is playoff helyekért harcol, a forduló egyik legjobb mérkőzésének ígérkezik."
hát amióta létezik az oldal (még az nfl.hu-s időszakot is beleértem) Rams meccsről ilyet nem írtak 😊

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Teddy Bruschi-nál a Rams a legkeményebb csapat
 www.turfshowtimes.com/2015/11/8/9684612/st-louis-rams-the-toughest-team-in-football

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
akiket eddig megvertünk mérlege:
Seahawks 4-4
Cardinals 6-2
Browns 2-6
49ers 2-6
összesen: 14-18

akiktől kikaptunk mérlege:
Redskins 3-4
Steelers 4-4
Packers 6-1
összesen: 13-9

az összesítés alapján a jobb mérlegű csapatokkal szemben rosszabb a mérlegünk. csak a Cards-nak van pozitív mérlege azok között akiket megvertünk és csak a Redskins-nek negatív azok közül, akiktől kikaptunk.

a hátralévő csapatok:
@ Vikings 5-2
Bears 2-5
@Ravens 2-6
@Bengals 7-0
Cardinals 6-2
Lions 1-7
Buccaneers 3-4
@Seahawks 4-4
@49ers 2-6
összesen: 30-30

elvileg a mérlegek alapján 5 negatív mérlegű csapat ellen játszunk (nyerhető meccsünk van), 2 pozitív mérlegű, ebből a Cards itthon, amit illene behúzni, plusz a Seahawks ellen idegenben, ahol utoljára Nulger vezetésével nyertünk.
a stat-ok alapján lehet pozitív a mérlegünk az idény végére. besz@rás.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)