Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a pénteki sérült jelentésünk.
_Chris Long még nem játszhat
_a DE sorból Quinn és Hayes kérdőjeles
_az RB sorunk vékony lett, Watts elküldve, Reynolds és Mason kérdőjeles
_Havenstein sem 100 %-os (miért ne a jók sérüljenek meg)
_McDonalds is kérdőjeles

Name POS Injury Wed. Status Thu. Status Fri. Status Game Status
Chris Long DE Knee DNP DNP DNP Out
Robert Quinn DE Knee DNP DNP DNP Questionable
Rob Havenstein T Ankle DNP DNP DNP Questionable
T.J. McDonald S Foot Limited DNP DNP Questionable
William Hayes DE Thigh DNP DNP Limited Questionable
Chase Reynolds RB Thigh DNP DNP Limited Questionable
Tre Mason RB Ankle Limited Limited Full Questionable

a Vikingeknél Kendricks és Floyd biztos out, ez az offense-ünk számára nagy előny, ki kellene használni

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
már az nfl.com is foglalkozik a támadójátékunkkal
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/i5vnmujqcw8e8exiovfs
Todd Gurley, Tavon Austin being maximized by St. Louis Rams
There's more to the Rams' offense than Todd Gurley's prodigious talent. Bucky Brooks explains the innovative approach that is helping St. Louis harness the gifts of Gurley and Tavon Austin.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Isaiah Pead fogja helyettesíteni Le'Veon Bellt Pittsburghben. Csak gondoltam szólok.
süti
és Steelers rekordot fog dönteni 😛
DiamondsHead44
Fumble-ben 😀
Carmeloman
Azért azt sikerült lenyilatkoznia, hogy szerinte a Rams nem adott meg neki minden lehetőséget, hogy azzá a játékossá váljon aki valójában lehetne. 😊


Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Danke!

több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Haveinstein milyen?
Janek
meglepően jó. a passzvédekezésben néha szenved a gyors emberektől, ennek ellenére ő az egyetlen rookie, aki még nem engedett sack-et az idén. a futásblokkkolása jó, nem nagyon zászlózzák. mióta Brown visszakerült mellé még jobban muzsikál.

Szerkesztette: DiamondsHead44

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Haveinstein milyen?

több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
snap-ek száma - Defense
Rodney McLeod FS 67 100.00%
Janoris Jenkins CB 67 100.00%
Mark Barron SS 67 100.00%
James Laurinaitis LB 67 100.00%
Trumaine Johnson CB 65 97.01%
T.J. McDonald SS 62 92.54%
Aaron Donald DT 52 77.61%
Michael Brockers DT 44 65.67%
Akeem Ayers LB 39 58.21%
Robert Quinn DE 39 58.21%
William Hayes DE 36 53.73%
Nick Fairley DT 33 49.25%
Ethan Westbrooks DT 31 46.27%
Lamarcus Joyner CB 31 46.27%
Eugene Sims DE 28 41.79%
Maurice Alexander SS 7 10.45%
Marcus Roberson CB 2 2.99%

Barron alapemberré vált, mindegyik D play-ben fenn volt.
elég jól látszódik a DL-rotáció, Donald volt fenn a legtöbbet (52 play) Simms a legkevesebbet (28 play), nincs lyuk a depth-ben.
a 2 McSafety-nk (Barron most egyértelműen LB) is meghatározó lett, JJ egyre inkább shutwown corner lesz és Joyner lett a nickel alapember.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
snap-ek száma - Offense
Garrett Reynolds G 69 100.00%
Greg Robinson T 69 100.00%
Jamon Brown G 69 100.00%
Nick Foles QB 69 100.00%
Tim Barnes C 69 100.00%
Rob Havenstein T 61 88.41%
Tavon Austin WR 49 71.01%
Lance Kendricks TE 49 71.01%
Kenny Britt WR 41 59.42%
Stedman Bailey WR 38 55.07%
Jared Cook TE 38 55.07%
Todd Gurley RB 36 52.17%
Brian Quick WR 35 50.72%
Cory Harkey TE 24 34.78%
Tre Mason RB 21 30.43%
Benny Cunningham RB 10 14.49%
Darrell Williams T 8 11.59%
Bradley Marquez WR 4 5.80%

Austin volt fennt a legtöbbet az elkapók közül. Britt, Bailey és Quick folyamatosan rotálódott.
Kendricks az idén először többször volt fenn a pályán, mint Cook, ami azért is érdekes, mert az ujjműtétje után még "kezelődött". Harkey szerepét keveslem, én többwet játszattnám, főleg Gurley előtt, lehetne sok Jumbo felállás.
látszik, hogy Gurley lejött a 3. negyed közepén, alig 52 százalékában volt fenn a play-eknek. Cunningham-nek nem tett jót a fumblija.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
én bírom Folest, bár nem jobb, mint Brady boy,de olcsóbb és nem sérülékeny.Nekem ennyi elég..
több mint 8 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
A vezetőség nyitott eltradelni Cookot..
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Foles
én elégedett vagyok, szerintem minden tekintetben jobb mint Sadford volt.
_viszi az offense-t, sokkal inkább vezér, mint Sadford volt.
_sokkal jobb a pocket presence-e mint Sadford-nál volt, visszalép a zsebbe, tud menekülni és a GB meccset leszámítva jól kezeli a pánikszitukat is (aki nosztalgiázni akar nézzen bele pár Eagles offense drive-ba)
_a dobásokat tudja, az hogy a passzjáték nem állt össze, hát ez van, ebben mindenkinek nagy sara van
_sokkal jobban adja el a play action-öket, mint Sadford
_tudja menedzselni a játékot és vigyáz a labdára (a GB meccs itt is kivétel volt)
_a no huddle jól megy neki, de itt is kevesebb lehetősége van, mint Philly-ben volt
_sokkal olcsóbb, mint Sadford volt
_az hogy nincs option játékunk, amiben jó az nem az ő hibája
_bármennyire furcsa, de tudja olvasni a D-t, viszont a gameplan és a hívott play-ek gyengeségét nem tudja eléggé korrigálni. Cignetti egyértelműen lenyilatkozta, hogy a meccsek első 15-20 play-e script, azaz előre megtervezett játék. ha abban nincs screen, nincs quick slant, azzal megint nem tud Foles mit kezdeni. arról nem nagyon nyilatkoztak menyire engedik neki áthívni a játékokat, de a no huddle offense-nél van valamennyi szabadsága és azt jól használja ki eddig.

nem egy Brees és nem egy Brady, senki sem (legalábbis én nem) várta, hogy az legyen. a Fisher-féle csapatba remekül illik, szó nélkül ad 70 handoff-ot és menedzseli le a meccset.

én abszolút nem bánom, hogy nem Rams mezben kell látnom Samantha bánatos szemeit. megmondom őszintén, hogy az Eagles-ös barátomat hetek óta tudom húzni a 2 frencsájzkúbé cseréjével.

Szerkesztette: DiamondsHead44

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Foles-szal amúgy mennyire vagytok elégedettek?

Nem szerettem Bradfordot örültem a cserének, de eljátszva a gondolattal komoly lett volna ha az offense a saját draftolt elsőkörösökre épült volna. (Bradford-Austin-Gurley)
fogkefe1
Nekem is van vele gondom. Mint vezéregyéniség jóval Bradford felett áll. Ugyanakkor, mint QB... szerintem nincs akkora különbség. Ha az első célpontját megtalálja akkor nincs gond, viszont ha tovább kell mennie az olvasasban, akkor kezdődnek a gondok. A szükségesnél lassabban dönt, a kelleténél tovább tartja a labdát. Jónéhány sack szerintem emiatt volt, nem csak az OL hibája miatt. Gondok vannak a pontosságával is: túl vagy aluldobott elkapók, magas labdák. Nekem hiányzik, hogy nem vonja be a játékba sem Bailey-t, sem Quick-et. Nincs meg a kémia? Alig használjuk pl. a slant route-okat, ahol Quick es Bailey is dominálni tudna. Kevesbe használja a pálya közepét, a dobosai inkább az oldalvonal felé mennek. Nem tudom hogy ez a gameplan miatt van-e igy, de osszessegebn kevéssé hatékony, mondhatni alig van passz játékunk.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Foles-al? semennyire, egy kicsivel atlag alatti game mgr QB se tobb se kevesebb..egy hagngyafasznyival jobban olvassa a vedelmet mint a rezboru 1/1 tette ezelott, de ez arra eleg, hogy nem csukott szemmel varja meg mig belegyaluljak a gyepbe, hanem kihajitja a felso karejra...a korabbi elso/masodik korosokre ha nem lennek bustgyar, epulhetett volna egy all pro offense

1/2 Greg Robinson
1/8 Austin- eloszor kezd eletjeleket mutatni...
2/33 Quick
2/50 Pead
1/1 Braford
2/33 uveggomb Saffold
1/2 Jason Smith

'I BELIEVE'
több mint 8 éve
fogkefe1 Los Angeles Rams 1
Foles-szal amúgy mennyire vagytok elégedettek?

Nem szerettem Bradfordot örültem a cserének, de eljátszva a gondolattal komoly lett volna ha az offense a saját draftolt elsőkörösökre épült volna. (Bradford-Austin-Gurley)
több mint 8 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Isaiah Pead fogja helyettesíteni Le'Veon Bellt Pittsburghben. Csak gondoltam szólok.
süti
és Steelers rekordot fog dönteni 😛
DiamondsHead44
Fumble-ben 😀
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Isaiah Pead fogja helyettesíteni Le'Veon Bellt Pittsburghben. Csak gondoltam szólok.
süti
és Steelers rekordot fog dönteni 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
azért ne feledjétek hogy az SF Full Kretének ellen nyomtátok lol, akik képesek mindenkiből All Pro-t csinálni
petey
Hidd el tudom mit érzel. Sajnos nekünk is volt/van/és valószínűleg lesz részünk ilyenben.
Én egyébként tartottam ettől a meccstől, hiszen nektek egy bő hetetek volt készülni, ráadásul a Seahawks elleni vereség utáni visszavágás ott lehetett a játékosokban. Meg aztán ez mégiscsak csoportmeccs, ami bárhogy elsülhet. Ezt a meccset (is) alapvetően a D hozta le nekünk, GW nagyon összerakta őket. Már tavaly a szezon második felében látszott, hogy jók lesznek, de mostanra ért össze a társaság. Fiatalok, látszik, hogy sikerre éhesek, remélem ez még jó ideig így marad.
dogbite
világos, semmit nem von le a győzelmetek értékéből. csak éles a kontraszt a tavalyi csapattól, amikor egy sérülésekkel telitűzdelt csapat tudott nyerni itt. ehhez képest a tegnapi terített betli.

mindegy, csak remélem hogy visszatérnek egyszer a régi Rams-49ers rangadók, mert nekünk történelmünk van együtt 😊 és nem a Seahawks a mi nagy riválisunk hanem ti, az örök "ellenség" 😀

sok sikert a továbbiakban

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Isaiah Pead fogja helyettesíteni Le'Veon Bellt Pittsburghben. Csak gondoltam szólok.
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Idén már a secondary is felnőtt a DL-hez, JJ eddigi legjobb szezonját tolja. Nagyon együtt van ez a D most: folyamatos a nyomás a QB-n, a sec pedig vadássza a labdákat. Minden csapatrészben nagyon jó egyéni teljesítmények vannak (Donald, Brockers, Barron, JJ, TJ, sorolhatnánk), playoff kaliberű társaság.
Cignetti nekem pozitív csalódás eddig, (mondjuk Schotty után nem nehéz) bár tegnap több olyan konzervatív playhívás is volt amit nem értettem, de mégis inkább az egyéni hibák azok, amik megölik a drive-okat. Drop, fumble, offside... Még mindig nagyon sok a harmadik és hosszú játék, nem beszélve róla, hogy már második meccsünk zsinórban, amikor praktikusan életképtelenek vagyunk a 3rd downoknál. Tegnap amint a harmadik kísérlet jött Hekker már vette is a sisakját, és készült a punt-hoz.
Jövő héten Vikings, na az érdekes lesz. 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
el kell ismernem alulbecsültem Gurley-t és Austin-t is. az viszont egyértelmű, hogy Cignetti sokkal jobban tudja használni Austin-t, mint Shitty. a droppok viszont elkeserítőek és jobb csapatok ellen nagyon érezzük, majd az elkapások hiányát.
a D-nél a prevent defense taktika is sokkal jobb, most már odaérünk az elkapásokhoz, nincs lényeges YAC. a futást is tudja ölni a DL, plusz Barron-t is nagyon jól tudjuk használni, pont úgy, amiben jó. fel a boxba és zuu. cserébe elég jól muzsikál coverben is. Barron és Ayers játéka nagyon magával húzta LAu-t is, aki az utolsó 3 meccsen nagyon jól játszott.
GZ viszont tragédia.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gurley es a D brutal.
Kaep fogalmatlan volt tegnap (IS) ennek is koszonhetjuk, Austint vegre kezdjuk jol hasznalni. Barron pedig Lb-kent olyan mint a koporsoszog 😊
FBKrisz


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok srácok, további sok sikert


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Austint vegre kezdjuk jol hasznalni.FBKrisz
csodálkozom, hogy ezt milyen kevesen emelik ki, pedig a korábban linkelt elemezésben is világosan kiderül, hogy milyen fontos szerepe van az offenseben Austinnak.
az idei meccsenkénti átlaga 80 yard és 1 TD, ez tavaly 60/0.2 volt, ha Britt helyén lenne egy legitim célpont a túloldalon, akkor tényleg komolyan számolni kéne a csapattal (persze így is sok sikert kívánok a továbbiakban!)

több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
azért ne feledjétek hogy az SF Full Kretének ellen nyomtátok lol, akik képesek mindenkiből All Pro-t csinálni
petey
Hidd el tudom mit érzel. Sajnos nekünk is volt/van/és valószínűleg lesz részünk ilyenben.
Én egyébként tartottam ettől a meccstől, hiszen nektek egy bő hetetek volt készülni, ráadásul a Seahawks elleni vereség utáni visszavágás ott lehetett a játékosokban. Meg aztán ez mégiscsak csoportmeccs, ami bárhogy elsülhet. Ezt a meccset (is) alapvetően a D hozta le nekünk, GW nagyon összerakta őket. Már tavaly a szezon második felében látszott, hogy jók lesznek, de mostanra ért össze a társaság. Fiatalok, látszik, hogy sikerre éhesek, remélem ez még jó ideig így marad.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Gurley es a D brutal.
Kaep fogalmatlan volt tegnap ennek is koszonhetjuk, Austint vegre kezdjuk jol hasznalni. Barron pedig Lb-kent olyan mint a koporsoszog 😊

'I BELIEVE'