Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Fales.shawnka
Vagy ő.
Bár nekem vannak kétségeim, hogy tudnánk a másod osztályból felhúzni, ha egy Heisman győztessel nem bírunk.
Viszont volt Caepernick backupja Nevadában.süti
A SJSU FBS csapat. Itt van Carr ellen.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Fales.shawnka
Vagy ő.
Bár nekem vannak kétségeim, hogy tudnánk a másod osztályból felhúzni, ha egy Heisman győztessel nem bírunk.
Viszont volt Caepernick backupja Nevadában.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Fales.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Dahl és Smith távozása után én sztenderden 2 guard draftolását láttam indokoltnak. (ha visszaolvasol találsz ilyen kommenteket tőlem)DiamondsHead44
Jó, jogos. Én is írtam mockban hozzánk Gabe Jacksont. Bezavart a Robinson guardá formálása.

már a 4. körbe QB pick-et tippelek
az 5. körbe visszatrédelünk és jön egy OG vagy OLB pick
a többi helyre jöhet depth (secondary, LB, WR) és spectímer playaDiamondsHead44
Melyik QB-nek örülnél ?
A most következő QB-ktől frászt kapok. Savage, Mettenberger, Boyd.
Fisher régimódiságából kiindulva egy McCarron lehet nálunk elől a boardon, de senki se hisz benne, hogy ő sokat hozzá tudna tenni a játékhoz.
Én Aaron Murrayt szeretném, mint következő projekt, de jóval hátrább, mint a 4. kör.
Talán egy Logan Thomas, mert erős védelmek vannak a csoportban, de őt meg nincs az az isten, aki kinevelné nálunk.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
már a 4. körbe QB pick-et tippelek
az 5. körbe visszatrédelünk és jön egy OG vagy OLB pick
a többi helyre jöhet depth (secondary, LB, WR) és spectímer playa

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
én tartok a 2. körtől, itt többnyire nagy meglepetést akarunk, amiből csak az erőlködés lett (Pead. Quick)
szerintem ma(holnap) jön egy CB és egy OG.DiamondsHead44
😀 Long - Robinson - Wells - Saffold - Barksdale
Hova a túróba kell még guard ? Vagy kell őket is rotálni ? 😀
Akkor már Richburg vagy Martin. Ha meg Wells annyira fasza (de nem), addig meg kezdenek ők is guardként...

Rég voltunk már ilyen eltérő véleményeken. 😊süti
Dahl és Smith távozása után én sztenderden 2 guard draftolását láttam indokoltnak. (ha visszaolvasol találsz ilyen kommenteket tőlem)
a tervezett kezdő OL perpill: Long-Robinson-Wells-Saffold-Barksdale
bárki kiesik én most nem látok mögöttük erős backup sort
ha Long nem épül fel - Robinson kimegy LT-be, oda kell 1 guard
ha üvegcsontú Saffold megsérül - oda is guard kell
ha vmi ok miatt Barksdale nem játszik - Saffold kimegy RT-be, kell 1 guard
van Jones , aki még nem jtászott és inkább C-nek gondolom és van Washington, aki tudja a rák milyen

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Amúgy ha a CBS Sport prospect rankingjét ( www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2014/all) vesszük alapul akkor:
Elhoztuk a #1 OT,-t a #1 DT-t, a #6 CB-t és a #3 RB-t.

És még benn van a #5 FS: Dion Bailey az USC-ről...Pizsama
Most nézem én is ezt a rankinget.Első 3 húzásunk:
#1 SS
#1 RB
#1 C
😊Montana
Hát, Rams szemszögből nézve: no comment! 😛
több mint 10 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Vajon ki lesz kirakva,Pead vagy Richardson?

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Amúgy ha a CBS Sport prospect rankingjét ( www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2014/all) vesszük alapul akkor:
Elhoztuk a #1 OT,-t a #1 DT-t, a #6 CB-t és a #3 RB-t.

És még benn van a #5 FS: Dion Bailey az USC-ről...Pizsama
Most nézem én is ezt a rankinget.Első 3 húzásunk:
#1 SS
#1 RB
#1 C
😊
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Amúgy ha a CBS Sport prospect rankingjét ( www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2014/all) vesszük alapul akkor:
Elhoztuk a #1 OT,-t a #1 DT-t, a #6 CB-t és a #3 RB-t.

És még benn van a #5 FS: Dion Bailey az USC-ről...
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Fisherék úgy látják, hogy ilyen csoportellenfelek esetében a divíziót nem lehet a levegőben megnyerni, csak is a földön. Igazi zúzós focival. És ez mellesleg illeszkedik is a filozófiájához, így ennek fényében a választásai érthetőek. (Nekem egyébként tetszik ez a "run the ball and stop the run" mentalitás.) Sztem a hátsó körökben még fogunk húzni QB, FS-t, (esetleg OLB-t), de én WR-t nem várok.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Interjúm a tegnapi válaszott Tre Mason edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/01/the-coachs-view-tre-mason/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
2/9 Joyner - bejött a feltrade tippem. Nem rossz pick, de egy igazi FS-nek jobban örültem volna, csak hát a krémje kiment az első kör végén. B+
3/11 Mason - hát ez elég "tré" egy pick. Valamennyire ugyan indokolható, de 4 RB-vel a roster-en kicsit feleslegesnek érzem. Pláne hogy Brooks benn volt még! C+

Talán Fisher Dion Bailey-t akarja húzni McDonald mellé? Lesz-e egyáltalán safety pick idén? És QB? Nagyon kiváncsi leszek a hátsó körös pick-ekre.

Amúgy nálam az év steal-je a NE Garoppolo pick-je. Így kell franchise QB-t draftolni! A fizikalitása megvan, nincs túlhype-olva, nem várják megváltóként, nem kell kezdenie, nincs rajta nyomás és az egyik legjobb QB mögött tanulhat - egy második körös picket simán megér!
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Hát ez a 4. Pick teljesen érthetetlen.:-/
FS,QB,WR mind fontosabb lett volna.:-/Ramsfan
Stacy mögött sincs senki, Mason 2. körös prospect, ráadásul eltérő játékstílussal is.
Fisher nem nagyon fogja megváltoztatni a filozófiáját, marad a run heavy offense, meg a fearsome foursome.
Egyetemen nagyon fasza kis csapat lenne, NFL-ben mennyire lehet még így eredményes valaki, az majd kiderül...süti
és Robinson ismeri, törte neki a helyet eleget..
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Hát ez a 4. Pick teljesen érthetetlen.:-/
FS,QB,WR mind fontosabb lett volna.:-/Ramsfan
Joyner lesz a FS, irányító versenytárssal nem dúlják fel Sammy lelkét, WR itt meg már nem jelentene előrelépést a jelenlegi bandához képest. Talán így gondolják.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hát ez a 4. Pick teljesen érthetetlen.:-/
FS,QB,WR mind fontosabb lett volna.:-/Ramsfan
Stacy mögött sincs senki, Mason 2. körös prospect, ráadásul eltérő játékstílussal is.
Fisher nem nagyon fogja megváltoztatni a filozófiáját, marad a run heavy offense, meg a fearsome foursome.
Egyetemen nagyon fasza kis csapat lenne, NFL-ben mennyire lehet még így eredményes valaki, az majd kiderül...
több mint 10 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Hát ez a 4. Pick teljesen érthetetlen.:-/
FS,QB,WR mind fontosabb lett volna.:-/

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"Greg Robinson mondta, ismerek egy gyereket" - Höri 😀

Fisher tényleg nem hazudtolja meg magát.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Megtisztelő, hogy megfogadták a tegnapi tanácsom és feltradeltek Joynerért. Remélem ő lesz az idei Tyrann Mathieu.
több mint 10 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
3. kör FS Terence Brooks
4.kör QB McCarron Savage vagy Garropolo és jók is vagyunk😊

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lamarcus Joynert láttnám szivesenRamsfan
Láthatod is.
több mint 10 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Lamarcus Joynert láttnám szivesen

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Az a baj süti, hogy szerintem baromira nem az számít jelenleg, hogy hanyadik körös tehetséget húzol a hiányposztra, hanem hogy mit kezdesz vele!Pizsama
Nyilván lehet Bradyt is találni FA-n, de azért elég ritka, hogy egy franchise QB-t kereső csapat, inkább ott keresgélne.
Dolgoznom se kéne eljárni. Ülhetnék itthon sörözve, hátha én nyerem hétvégén a lottót.

Hiába nagyobb bust esélyes egy Bortles vagy Manziel, de annak is nagyobb az esélye, hogy inkább ők lesznek a jövő sztárjai, mint egy Murray - McCarron páros.süti
Nyilván.

De szerintem még nincs veszve semmi. Én WR-t várok 2. körre, Matthews-t mondjuk. Vagy ha már Fisher, akkor Lee az USC-ről. (nem úgy várom, hogy kell, sőt! de tömve a poszt a második körben, így van rá esély, hogy Fisher-ék elcsábulnak.
3. körre pedig jöhetne végre egy Corner/Safety pick (McGill/Brooks).
De egy QB-n se lepődnék meg nagyon (Garoppolo?). A comp. pick-ek birtokában szerintem van esély feltrade-re is akár.

Majd meglátjuk... 😀
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem túl érdekes észrevétel, de szerintem Donald és Saffold eléggé hasonlítanak egymásra.Amador
Most már csak azért is, hogy veled is: Nem is hasonlítanak !
| Na jó, legalább ebben azért egyetértünk. |
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az a baj süti, hogy szerintem baromira nem az számít jelenleg, hogy hanyadik körös tehetséget húzol a hiányposztra, hanem hogy mit kezdesz vele!Pizsama
Nyilván lehet Bradyt is találni FA-n, de azért elég ritka, hogy egy franchise QB-t kereső csapat, inkább ott keresgélne.
Dolgoznom se kéne eljárni. Ülhetnék itthon sörözve, hátha én nyerem hétvégén a lottót.

Hiába nagyobb bust esélyes egy Bortles vagy Manziel, de annak is nagyobb az esélye, hogy inkább ők lesznek a jövő sztárjai, mint egy Murray - McCarron páros.